w naszej ofercie: 14677 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Przygoda na Fiordach Norwegia 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA PRZYGODA NA FIORDACH NORWEGIA 2024

Wycieczka do Norwegii 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Zwiedzanie Norwegii 2024, W programie: Rostock - Gedser - Sandefjord - Lysefjord - Stavanger - Bergen - Geirangerfjord - Andalsnes - Molde - Oslo

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
271709461
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA NA PODBÓJ PÓŁNOCY! NORWEGIA 2022
Wycieczka Na podbój Północy! Norwegia 2022, Wycieczki do Norwegii 2022, Zwiedzanie Norwegii 2022, W programie: Stavanger - Bergen - rejs po fjordzie Aurlandsfjord - najdłuższy tunel świata Lærdalstunnelen - Oslo
Wycieczka Na podbój Północy to turystyczny elementarz Norwegii. Podczas wycieczki będziemy mieli możliwość prześledzić rozwój tego Państwa sięgając aż do Epoki Lodowcowej, kiedy to zaczęły kształtować się niesamowite norweskie fiordy. Muzeum Wikingów przybliży nam pierwszych i najbardziej znanych na świecie osadników norweskich - Wikingów, a w Muzeum Ropy Naftowej uzyskamy odpowiedź - dlaczego kraj, z którego w XIX wieku około milion mieszkańców wyemigrowało szukać lepszego życia w Stanach Zjednoczonych stał się jedną z silniejszych gospodarek świata, a poziom życia uważany jest za jeden z najwyższych na świecie. Wycieczka Na podbój Północy to idealny początek wędrówki po Skandynawii.
Program ramowy
1. Dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
Przejazd do Hirsthals następnie nocna przeprawa promowa do Stavanger. Do dyspozycji klientów będą fotele lotnicze (w cenie) oraz kajuty bez okna i kajuty z oknem – w zależności od preferencji za dodatkową opłatą.
2. Dzień
Przyjazd do Stavanger. Zwiedzanie miasta. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in.:  Pomnik Trzech Mieczy – wspaniały wielki monument, który został zbudowany przez norweskiego artystę ku czci Haralda Pięknowłosego, który w 872 r. dokonał zjednoczenia Norwegii; najstarszą w Norwegii X-wieczną katedrę, Muzeum Morskie oraz stare miasto - gdzie zobaczymy 173 drewniane domki  z przełomu XVIII wieku. Domki stanowią dużą atrakcję w miejscowości, w niektórych znajdują się sklepiki z wyrobami rzemieślniczymi. Następnym punktem zwiedzania jest Muzeum Ropy Naftowej, w którym będziemy mieli możliwość poznać historię przemysłu naftowego Norwegii. Niezwykłą atrakcją będzie również podziwianie panoramy miasta z samego szczytu muzeum.
Po zwiedzaniu przejazd do Bergen oraz popołudniowe zwiedzanie miasta. Podczas spaceru zobaczymy m.in.: targ rybny; Bryggen - czyli słynne kolorowe, hanzeatyckie domy, które w przeszłości pełniły ważną rolę kupiecką; katedrę św. Olafa oraz kościół Świętego Krzyża. Po zwiedzaniu czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Następnie przejazd do hotelu. Nocleg.
3. Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejazd Fløibanen, czyli kolejką łączącą miasto Bergen ze szczytem góry Fløyen, z której rozciąga się przepiękna panorama miasta. Następnie przejazd do miasta Gudvangen, gdzie odbędzie się ponad godzinny rejs po fiordzie, podczas którego będziemy mieli okazję poznać od środka ten wspaniały przykład działania matki natury. Rejs zakończymy w mieście Aurland, skąd udamy się na przepiękny punkt widokowy Stegastein point,  aby podziwiać widok na fiord Aurlands. Następnie przejazd na nocleg w kierunku Oslo. Po drodze zwiedzimy najdłuższy tunel na świecie Laerdalstunnelen (ponad 24km). W tunelu jest parę zjazdów, na których można wysiąść i podziwiać grę świateł oraz scenerię tego długiego tunelu. 
Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. 
4. Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Oslo. Zwiedzanie miasta. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in.: słynną operę w Oslo, Pałac Królewski, Teatr Narodowy, Ratusz, Gmach parlamentu. Następnie zwiedzanie Muzeum Łodzi Wikingów, w którym można znaleźć te wyjątkowe środki lokomocji, którymi wikingowie podbijali i odkrywali świat. Po zwiedzaniu czas wolny oraz przejazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd na prom w Szwecji oraz przeprawa promowa do Polski.
5. Dzień
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.
Dodatkowe informacje
- program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
- pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
- *dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
- cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
- dokumenty: dowód osobisty lub paszport
- zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Wycieczka Przygoda na Fiordach Norwegia 2024

Wycieczka do Norwegii 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Zwiedzanie Norwegii 2024, W programie: Rostock - Gedser - Sandefjord - Lysefjord - Stavanger - Bergen - Geirangerfjord - Andalsnes - Molde -  Oslo

Trasa

Rostock - Gedser - Sandefjord - Lysefjord - Stavanger - Bergen - Geirangerfjord - Andalsnes - Molde -  Oslo

Opis Wycieczki

Norwegia to kraj, który zachwyca swoim pięknem na każdym kroku. W proponowanej wycieczce zabierzemy Was do tego bajkowego świata. Zwiedzimy zarówno większe jak i ważne turystycznie miejscowości takie jak Oslo, Bergen i Stevanger, jak i spędzimy czas na łonie natury uprawiając trekking nad malownicze jezioro Bondhusvatnet leżące u stóp lodowca Folgefonna, punkt widokowy Rampstreken, czy też jeden z hitów Norwegii, czyli Pulpit Rock. Oprócz tego czeka nas rejs po jednym z najpiękniejszych fiordów w Norwegii, czyli Geirangerfjorden, oraz przeprawy promowe, które również zachwycą nas swoimi krajobrazami. To wycieczka dla miłośników natury i najpiękniejszych widoków na świecie. 

Program ramowy

1. Dzień:

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd do Rostocku, skąd przepłyniemy promem do Gedser.

2. Dzień:

Przeprawa promowa z Rostock do Gedser. Przejazd przez Szwecję do Strömstad skąd promem udamy się w 3 godzinny rejs po Oslofjordzie, aż dopłyniemy do Sandefjord. Po rejsie zakwaterowanie. Nocleg.

3. Dzień:

Śniadanie. Wczesnym rankiem przejedziemy piękną trasą panoramiczną do Lysebotn, w ostatniej części trasy zjedziemy stromymi serpentynami, skąd roztaczają się cudowne widoki. Z portu przepłyniemy statkiem przez Lysefjord do Stavanger - godzinny rejs. Po drodze będziemy oglądać słynny Pulpit Rock, czyli jedną z najpopularniejszych atrakcji Norwegii z perspektywy wody. Zakwaterowanie w Stavanger. Nocleg.

4. Dzień:

Śniadanie. Tego dnia z rana udamy się na trekking na Preikestolen, czyli wcześniej wspomniany już Pulpit Rock. W trakcie trekkingu będziemy obserwować zapierające dech w piersiach widoki. Następnie  wyruszymy na zwiedzanie miasta Stavanger. W programie zwiedzania między innymi Pomnik Trzech Mieczy – wspaniały wielki monument. Podczas spaceru obejrzymy najstarszą w Norwegii, X-wieczną katedrę, Muzeum Morskie oraz stare miasto, czyli 173 drewniane domki z przełomu XVIII wieku. Nocleg.

5. Dzień:

Śniadanie. Wczesnym rankiem przejazd nad Jezioro Bondhusvatnet, gdzie czeka nas 2-godzinny niewymagający trekking. Jezioro to posiada niezwykły szmaragdowy kolor, który zawdzięcza wodzie, spływającej do jeziora wprost z lodowca. Spacerując wzdłuż brzegu, możemy podziwiać odnogę lodowca Folgefonna. Po trekkingu przejedziemy do miejscowości Bergen. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zobaczymy m. in. Dzielnicę Bryggen. W planie dnia znajduje się również Fløibanen, czyli kolejka łącząca miasto ze szczytem góry Fløyen, z której rozciąga się piękna panorama Bergen. Zakwaterowanie. Nocleg.

6. Dzień:

Śniadanie. Wczesnym rankiem wykwaterujemy się z hotelu, by przejechać do miejscowości Briksdalsbre, gdzie czeka nas 2-godzinny trekking do czoła lodowca Briksdalsbreen. Jest to jeden z najbardziej znanych lodowców na świecie, znajduje się on na terenie Parku Narodowego Jostedalsbreeni zajmuje 1/3 jego powierzchni. Po zmierzeniu się z ogromem natury udamy się na zakwaterowanie do hotelu w pobliżu miejscowości Videseter. Nocleg

7. Dzień:

Śniadanie, przejedziemy do miejscowości Geiranger, skąd udamy się w rejs po jednym z najpiękniejszych norweskich fiordów. Geirangerfjorden wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Mierzy 15 km długości i otoczony jest stromymi skalistymi zboczami, po których spływają piękne wodospady. Po rejsie będzie krótki czas wolny na samodzielne zwiedzanie okolicy fiordu, gdzie znajduje się wiele niewymagających tras pieszych. Następnie udamy się do miejscowości Åndalsnes. Po drodze przejedziemy słynną Drogą Trolli, gdzie znajduje się jedyny na świecie znak drogowy ostrzegający przed trollami. Åndalsnes to małe portowe miasteczko, które skrywa kolejny z obowiązkowych punktów podczas podróży po Norwegii, czyli punkt widokowy Rampestreken. Jest to zawieszona 550 metrów nad ziemią rampa widokowa, z której rozpościera się piękny widok na miasto, góry Sunmore oraz fiord Romsdalsfjorden. Po zwiedzaniu przejedziemy do miejscowości Molde, gdzie się zakwaterujemy. Nocleg.

8. Dzień:

Śniadanie. Przejazd piękną trasą panoramiczną do Oslo, trasa zajmie nam cały dzień, Po drodze zatrzymywać będziemy się na różnego rodzaju punktach widokowych, takich jak Dombas, kościół słupowy Ringebu, czy Lillehamer. Zakwaterowanie. Nocleg.

9. Dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie rozpoczniemy od największych atrakcji Oslo, w programie zwiedzania Twierdza Akershus, Ratusz ze starówką, następnie udamy się ulicą Rådhusgata, aby podziwiać Operę, gdzie rozpościera się piękny widok z dachu, który pełni również rolę punktu widokowego. Następnie przespacerujemy się najbardziej reprezentacyjną promenadą miasta, czyli Karl Johans gate, skąd dotrzemy pod Zamek Królewski. Następnie promem przedostaniemy się do Muzeum Statku Polarnego ,,Fram". Po zwiedzaniu nocny przejazd przez Szwecję, Danię, Niemcy do Polski.

10. Dzień:

Przyjazd do Polski. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Dodatkowe informacje

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
 • program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Wszystkie wyjazdy z miast, które nie znajdują się na trasie przejazdu autokaru docelowego, będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 chętnych osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 2 dni przed wyjazdem.

Przejazd Autokarem

 • Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2022, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami oraz najwyższej klasy fotelami
 • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
 • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi od naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży.

Dlaczego Nasze Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?

 • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
 • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki na drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
 • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
 • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
 • W autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
 • Gniazdka 230V i USB w fotelach*

Połączenia antenowe

   Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 2 dni przed dniem wyjazdu.

Pakiet Komfort

Klientom, którym zależy na konkretnym miejscu w autokarze, zachęcamy do zakupu Pakietu Komfort.

Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe typu expres. Cena: 50 zł/os

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x woda, 1x sok)
 • torba materiałowa z logo

Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe z noclegiem, Wycieczki Objazdowe oraz Wypoczynek. Cena: 100 zł/os

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x woda, 2x sok)
 • torba materiałowa z logo
Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 20138. 
Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za  granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:
ubezpieczenie do kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej:
   * 2,2% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu
   * 4,0% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu + kwarantanna + COVID 19
UWAGA!!!
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych. Składka ubezpieczenia odprowadzana jest bezpośrednio do ubezpieczyciela, tym samym nie podlega zwrotowi przez BP w momencie anulacji/odwołania wyjazdu. Wszelkie rozliczenia i roszczenia Klient może zgłaszać bezpośrednio do Ubezpieczyciela.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
21.06-30.06.2024 5049 PLN Sprawdź
07.07-14.07.2024 4449 PLN Sprawdź
20.07-27.07.2024 5124 PLN Sprawdź
10.08-17.08.2024 5049 PLN Sprawdź
07.09-14.09.2024 4449 PLN Sprawdź

Zapytaj o aktualną cenę poprzez formularz "Zapytanie do oferty" lub telefonicznie

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pok. 1-os : Dopłata 1050 PLN
Gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 100 PLN
Pakiet KOMFORT : Dopłata 100 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy - opłata obowiązkowa : Dopłata 10 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 2,2% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + kwarantanna + COVID 19 : Dopłata 4% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,3% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi + kwarantanna + COVID 19 : Dopłata 5,9% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star

2 noclegi w hotelach **/*** oraz 1 na statku wycieczkowym (restauracja, kasyno, strefa dla dzieci, bar z animacjami), w fotelu lotniczym*
Dostępne opcje zakwaterowania
- pokój 2-osobowy
- pokój 3-osobowy
- dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***/****

Dostępne opcje zakwaterowania

 •   pokój 2 - osobowy
 •   pokój 3 - osobowy
 •   dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 - osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

wyżywienie BB: 7 śniadań kontynentalnych

Dostępne opcje wyżywienia
Śniadania (w cenie)
Śniadania i obiadokolacje (za dodatkową opłatą) - płatne w momencie rezerwacji; napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania (w cenie)
 • Śniadania i obiadokolacje (za dodatkową opłatą) - płatne w momencie rezerwacji; napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 300 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 240 PLN
Elbląg Dopłata 300 PLN
Gdańsk Dopłata 240 PLN
Gdynia Dopłata 240 PLN
Gliwice Dopłata 240 PLN
Gniezno Dopłata 100 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 100 PLN
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Katowice Dopłata 240 PLN
Kielce Dopłata 300 PLN
Kłodzko Dopłata 240 PLN
Konin Dopłata 100 PLN
Koszalin Dopłata 300 PLN
Kraków Dopłata 240 PLN
Legnica Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Łódź Dopłata 120 PLN
Międzyrzecz bez dopłaty
Nowa Sól Dopłata 140 PLN
Nowy Tomyśl bez dopłaty
Olsztyn Dopłata 300 PLN
Opole Dopłata 200 PLN
Piła Dopłata 120 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 190 PLN
Polkowice Dopłata 140 PLN
Poznań bez dopłaty
Pszczyna Dopłata 300 PLN
Radom Dopłata 300 PLN
Rawicz bez dopłaty
Skarżysko-Kamienna Dopłata 300 PLN
Słupsk Dopłata 300 PLN
Szczecin bez dopłaty
Świebodzin bez dopłaty
Toruń Dopłata 180 PLN
Tychy Dopłata 240 PLN
Wałbrzych Dopłata 240 PLN
Warszawa Dopłata 140 PLN
Włocławek Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Września Dopłata 100 PLN
Zielona Góra Dopłata 100 PLN
Żory Dopłata 240 PLN
Rzeszów Dopłata 280 PLN
Tarnów Dopłata 340 PLN

Cena nie zawiera

Dopłaty wymagane na miejscu
- Koszty programowe: 2000NOK (870zł) - zawierają: opłaty lokalne, parkingowe, opłaty przewodnickie, opłaty przepraw promowych, Norweskie Muzeum Ropy Naftowej, Kolejka Bergen (przepiękna panorama Bergen), wspaniały rejs po dwóch fiordach: Naeroyfjorden oraz Aurlandsfjorden, wjazd na punkt widokowy Stegastein, Muzeum Łodzi Wikingów.
Dopłaty opcjonalne
- Pakiet Komfort
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowy
- ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
- ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
- ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów
- Możliwość dopłaty do kajuty dwu lub czteroosobowej (szczegóły u sprzedawców) – dostępność ograniczona

Dopłaty wymagane na miejscu

opłaty programowe: 160 €/os. (rejs po fiordzie Geirangerfjorden, wejście do Frammuseet, Fløibanen; przejazdy komunikacją miejską, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE) - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu.

Dopłaty opcjonalne

 • Pakiet Komfort
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej
 • Ubezpieczenie rozszerzone KL 40 000 EUR, NNW 15 000 PLN, BP 1 000 PLN
 • Dopłata do 7 obiadokolacji - 1350 PLN/os. (możliwa w momencie zakładania rezerwacji)

Cena zawiera

- Przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach **/*** oraz 1 na statku wycieczkowym (restauracja, kasyno, strefa dla dzieci, bar z animacjami), w fotelu lotniczym*
- Wyżywienie BB: 2 śniadania
- Ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
- Opiekę pilota
- Przeprawy promowe: Dania – Dania - Norwegia oraz Szwecja - Polska
- Powrotna przeprawa promowa Szwecja – Polska w fotelu lotniczym (ok. 6h)
- Realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE
 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) 
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 €, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***/****
 • wyżywienie BB: 7 śniadań kontynentalnych
 • opiekę pilota w czasie podróży
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.