w naszej ofercie: 10874 imprezy, 8624 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]

Wycieczka Łotwa Estonia Finlandia Rosja Rejs do Petersburga 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA ŁOTWA ESTONIA FINLANDIA ROSJA REJS DO PETERSBURGA 2021

Wycieczka Łotwa Estonia Finlandia Rosja Rejs do Petersburga 2021, Wycieczka objazdowa 2021, Kraje nadbałtyckie, Zwiedzanie Łotwy, Zwiedzanie Finlandii, Zwiedzanie Estonii, Zwiedzanie Rosji, Wycieczka rejs

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
271972404
oferta w pdf
WYCIECZKA ŁOTWA ESTONIA FINLANDIA ROSJA REJS DO PETERSBURGA 2020
Wycieczka Łotwa Estonia Finlandia Rosja Rejs do Petersburga 2020, Wycieczka objazdowa 2020, Kraje nadbałtyckie, Zwiedzanie Łotwy, Zwiedzanie Finlandii, Zwiedzanie Estonii, Zwiedzanie Rosji, Wycieczka rejs
Ryga - Tallin - Helsinki - Sankt Petersburg
Program
1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Łotwy. Obiadokolacja*. Nocleg.
2 dzień:
Po śniadaniu wyjazd do Tallina. Spacer po Górnym i Dolnym Mieście. Zobaczymy cerkiew Aleksandra Newskiego, najlepiej zachowane w Europie średniowieczne mury obronne wraz z wieżami Długim Hermanem i Grubą Małgorzatą, dwie nietypowe ulice, tzw. Długa i Krótka Noga oraz gmachy Ratusza Miejskiego, Wielkiej Gildii Kupieckiej i Domu Bractwa Czarnogłowych. Zabytki architektury zwiedzamy z zewnątrz w towarzystwie przewodnika miejskiego. Obiadokolacja*. Nocleg.
3 dzień:
Śniadanie (możliwe w formie prowiantu). Poranny rejs do Helsinek. Spacer po mieście z przewodnikiem, gdzie zobaczymy: port południowy z nabrzeżem, gmach Pałacu Prezydenckiego, Sobór Uspieński, katedrę luterańską, Plac Senatu z imponującą neoklasycystyczną zabudową z pierwszej połowy XIX w., główną aleję spacerową Esplanadi, budynek dworca kolejowego, Ateneum (galeria sztuki), Teatr Narodowy, gmach parlamentu oraz Temppelinaukio – kościół wykuty w skale ze świetną akustyką wnętrza. Obiadokolacja*. Wypłynięcie do Petersburga. Nocleg na promie.
4 dzień:
Po śniadaniu na promie przekroczenie kontroli granicznej i rozpoczęcie zwiedzania najwspanialszych zakątków Petersburga z przewodnikiem: Wyspa Wasilewska, Pole Marsowe, Krążownik Aurora (zewnątrz), Twierdzę Pietropawłowską z soborem św. Piotra i Pawła - nekropolia carów od Piotra I. Wejście do Ermitażu jednego z największych i najbogatszych muzeów świata. Obiadokolacja*. Dla chętnych spektakl w jednym z petersburskich teatrów lub wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim z poczęstunkiem – ok. 50 EUR. Nocleg.
5 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w stronę Peterhofu, kompleksu parkowo-pałacowego założonego nad Zatoką Fińską przez Piotra I. Spacer po parku francuskim z zespołem pomysłowych fontann. Przejazd do Carskiego Sioła ze słynną Bursztynową Komnatą, słusznie okrzykniętą współczesnym cudem świata. Wejście do pałacowych pomieszczeń. Obiadokolacja*. Nocny rejs po rzekach i kanałach Petersburga z otwarciem mostów. Nocleg.
6 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie soboru św. Izaaka z jego kolumnadą i panoramą na całe miasto oraz spacer po Newskim prospekcie. Czas wolny. Możliwość fakultatywnie zwiedzenia mozaikowej Cerkwi na Krwi przy kanale Gribojedowa (ok. 8 EUR). Obiadokolacja*.
Przejazd na prom. Nocleg na promie.
7 dzień:
Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Tallina. Przejazd do Rygi. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oglądanie z zewnątrz: Dom Bractwa Czarnogłowych, kościoły św. Jakuba i św. Piotra, zespół kamieniczek Trzej Bracia, hanzeatycka Wielka Gildia Kupiecka oraz ruiny murów obronnych. Obiadokolacja*. Nocleg.
8 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w stronę Polski. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Program fakultatywny
- spektakl w Teatrze Maryjskim/Aleksandryjskim wg. repertuaru – od ok. 50-60 EUR,
- wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim z poczęstunkiem – ok. 50 EUR,
- zwiedzanie cerkwi na Krwi w Petersburgu – ok. 8 EUR.
Informacje praktyczne
Do dokonania rezerwacji w biurze konieczny jest paszport, ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu. W przypadku przypłynięcia promem obowiązuje 72-godzinny ruch bezwizowy do Petersburga. Wymagane są poprawne dane paszportowe potrzebne do przekazania kontroli granicznej na 14 dni przed wyjazdem – imiona i nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer i daty ważności paszportu. Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom oferty chęci wykupienia obiadokolacji najpóźniej w dniu dopłaty do całości imprezy. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Minimalna ilość osób, aby wyjazd potwierdzić to ok. 35 os.
Cena podstawowa dotyczy wyjazdu z Białegostoku. Trasa przejazdu Warszawa - Ryga ok. 700 km - ok. 12 godzin. Dłuższe przerwy organizowane są co 4 godziny oraz na przystankach, gdzie wsiadają klienci. Białe Noce możliwe są do zobaczenia pomiędzy 25.05, a 16.07.

WYCIECZKA ŁOTWA ESTONIA FINLANDIA ROSJA REJS DO PETERSBURGA 2021
Wycieczka Łotwa Estonia Finlandia Rosja Rejs do Petersburga 2021, Wycieczka objazdowa 2021, Kraje nadbałtyckie, Zwiedzanie Łotwy, Zwiedzanie Finlandii, Zwiedzanie Estonii, Zwiedzanie Rosji, Wycieczka rejs


Ryga - Tallin - Helsinki - Sankt Petersburg - Peterhof - Carskie Sioło

Program

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku Łotwy. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień:
Po śniadaniu wyjazd do Tallina. Spacer po Górnym i Dolnym Mieście. Zobaczymy cerkiew Aleksandra Newskiego, najlepiej zachowane w Europie średniowieczne mury obronne wraz z wieżami Długim Hermanem i Grubą Małgorzatą, dwie nietypowe ulice, tzw. Długa i Krótka Noga, gmachy Ratusza Miejskiego i Domu Bractwa Czarnogłowych oraz kamienice Trzy Siostry. Zabytki architektury zwiedzamy z zewnątrz, w towarzystwie przewodnika miejskiego. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień:
Śniadanie (możliwe w formie prowiantu). Poranny rejs do Helsinek. Spacer po mieście (z przewodnikiem), gdzie zobaczymy: port południowy z nabrzeżem, gmach Pałacu Prezydenckiego, Sobór Uspieński, katedrę luterańską, Plac Senatu z imponującą neoklasycystyczną zabudową z pierwszej połowy XIX w., główną aleję spacerową Esplanadi, budynek dworca kolejowego, Ateneum (galeria sztuki), Teatr Narodowy, gmach parlamentu oraz Temppelinaukio – kościół wykuty w skale ze świetną akustyką wnętrza. Obiadokolacja*. Wypłynięcie do Petersburga. Nocleg na promie.

4 dzień:
Śniadanie na promie. Po kontroli granicznej, wyjazd na zwiedzanie najwspanialszych zakątków Petersburga z przewodnikiem: Wyspa Wasilewska, Pole Marsowe, Krążownik Aurora (zewnątrz), Twierdza Pietropawłowska z soborem św. Piotra i Pawła - nekropolia carów od Piotra I. Wejście do Ermitażu – jednego z największych i najbogatszych muzeów świata. Obiadokolacja*. Dla chętnych spektakl w jednym z petersburskich teatrów lub wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim z poczęstunkiem – ok. 70 EUR. Nocleg w hotelu.

5 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w stronę Peterhofu, kompleksu parkowo-pałacowego założonego nad Zatoką Fińską przez Piotra I. Spacer po parku francuskim z zespołem pomysłowych fontann. Przejazd do pałacu w Carskiem Siole z przepięknymi wnętrzami oraz doskonałą rekonstrukcją słynnej Bursztynowej Komnaty, która zaginęła w czasie II wojny światowej. Wejście do pałacowych pomieszczeń. Rejs po rzekach i kanałach Petersburga. Obiadokolacja *. Nocleg.

6 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie soboru św. Izaaka z jego kolumnadą i panoramą na całe miasto oraz spacer po Prospekcie Newskim. Czas wolny. Możliwość fakultatywnie zwiedzenia mozaikowej Cerkwi na Krwi przy kanale Gribojedowa (ok. 8 EUR). Zaokrętowanie na promie, bufetowa obiadokolacja* z winem i piwem w dowolnych ilościach. Nocleg na promie.

7 dzień:
Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Tallina. Przejazd do Rygi. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oglądanie z zewnątrz: Dom Bractwa Czarnogłowych, kościoły św. Jakuba i św. Piotra, zespół kamieniczek Trzej Bracia, hanzeatycka Wielka Gildia Kupiecka oraz ruiny murów obronnych. Obiadokolacja*. Nocleg w hotelu.

8 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w stronę Polski. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Program fakultatywny

- spektakl w Teatrze Maryjskim/Aleksandryjskim wg. repertuaru – od ok. 50-60 EUR,
- wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim z poczęstunkiem – ok. 70 EUR,
- zwiedzanie cerkwi na Krwi w Petersburgu – ok. 8 EUR.

Informacje praktyczne

Do dokonania rezerwacji w biurze konieczny jest paszport, ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Przekroczenie granicy drogą morską daje prawo do skorzystania z 72-godzinnego pobytu bezwizowego w Petersburgu; wymagane jest przesłanie co najmniej 21 dni przed wyjazdem wypełnionego formularza (przekazanego przez organizatora na adres e-mail podany w rezerwacji) oraz skanu paszportu. Wykupienie obiadokolacji jest możliwe najpóźniej w dniu dopłaty do całości imprezy. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Minimalna ilość osób, aby wyjazd był potwierdzony – 30 os. Cena podstawowa dotyczy wyjazdu z Białegostoku. Trasa przejazdu Warszawa - Ryga ok. 700 km - ok. 12 godzin. Dłuższe przerwy organizowane są co 4 godziny oraz na przystankach, gdzie wsiadają klienci. Białe Noce możliwe są do zobaczenia pomiędzy 25.05, a 16.07.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
23.06-30.06.2021 4340 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

Dopłata za pakiet obiadokolacji : Dopłata 490 PLN
Dopłata za pokój 1-osobowy : Dopłata 490 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,2% od sumy
Ubezpieczenie OPTYMALNE z chorobami przewlekłymi Świat: KL 50.000 EUR, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN +CP : Dopłata 16 PLN
Ubezpieczenie KOMFORT z chorobami przewlekłymi Świat: KL 100.000 EUR, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN +CP : Dopłata 40 PLN
Ubezpieczenie SUPER z chorobami przewlekłymi Świat: KL 200.000 EUR, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN +CP : Dopłata 56 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

7 noclegów: 5 w hotelach o standardzie lokalnych ***( pokoje 2/3 osobowe z łazienkami i TV: 2 w Rydze, 1 w Tallinie, 2 w Petersburgu) oraz 2 noclegi na promie w wewnętrznych kabinach 4 osobowych (B4). Możliwość dopłaty do wewnętrznych kabin 2-os. z łazienkami i klimatyzacją. W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

7 śniadań. *Możliwość dokupienia pakietu 7 obiadokolacji w cenie 490 zł/os.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Białystok bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 100 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 100 PLN
Poznań Dopłata 300 PLN
Radomsko Dopłata 100 PLN
Sosnowiec Dopłata 150 PLN
Warszawa Dopłata 50 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN

Cena zawiera

- Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach o standardzie lokalnych ***, pokoje 2/3 osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV. Noclegi: 2 w Rydze, 1 w Tallinie, 2 w Petersburgu. 2 noclegi na promie w wewnętrznych kabinach 4 osobowych (B4). Możliwość dopłaty do wewnętrznych kabin 2-osobowych.W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.
- Wyżywienie: 7 śniadań. (*możliwość wykupienia pakietu 7 obiadokolacji w cenie 390 zł)
- Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem, DVD, prom z Tallinna do Helsinek oraz prom Anastasia armatora St.Peterline na trasie Helsinki- Petersburg i Helsinki-Tallin.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
- Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

- Zakwaterowanie: 7 noclegów: 5 w hotelach o standardzie lokalnych ***( pokoje 2/3 osobowe z łazienkami i TV: 2 w Rydze, 1 w Tallinie, 2 w Petersburgu) oraz 2 noclegi na promie w wewnętrznych kabinach 4 osobowych (B4). Możliwość dopłaty do wewnętrznych kabin 2-os. z łazienkami i klimatyzacją. W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.
- Wyżywienie: 7 śniadań. *Możliwość dokupienia pakietu 7 obiadokolacji w cenie 490 zł/os.
- Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem, DVD, prom z Tallinna do Helsinek (miejsca siedzące) oraz prom Anastasia armatora St. Peterline na trasie Helsinki-Petersburg (kabiny 4-osobowe; możliwość dopłaty do kabin 2-osobowych).
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota. Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, Tour Guide. Koszt – ok. 130 EUR,
- programu fakultatywnego,
- dopłaty do kabiny 2 os. wewnętrznej,
- dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy.

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, Tour Guide. Koszt – ok. 150 EUR,
- programu fakultatywnego,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ DANCE CAMP PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ FILMOWY KINOMANIACY PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.