w naszej ofercie: 9449 imprez, 3784 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL SUN BEACH 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL CLIPPER 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL ELENA 24H PARK ALL INCLUSIVE 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL DON JUAN 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL RIVA PARK 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]

Wycieczka objazdowa 2020 Poznań – Gniezno – Rogalin
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA 2020 POZNAŃ – GNIEZNO – ROGALIN

Wycieczki objazdowe 2020, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
PROMOCJA
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
273478238
oferta w pdf
WYCIECZKA OBJAZDOWA 2020 POZNAŃ – GNIEZNO – ROGALIN
Wycieczki objazdowe 2020, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę
Trasa wycieczki:
Poznań – Gniezno – Rogalin – Kórnik
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Przejazd do Poznania. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Cytadela, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek z renesansowym ratuszem z trykającymi się koziołkami na jego wieży, ulica św. Marcin i przepyszne rogale świętomarcińskie, Palmiarnia, Ostrów Tumski z najstarszą w kraju katedrą, która jest miejscem pochówku pierwszych władców Polski i przypuszczalnym miejscem chrztu Mieszka I. Popołudniu przejazd nad Maltę. Poznańska Malta, nazywana też wyspą w centrum miasta, to duży teren rekreacyjny ze sztucznie utworzonym jeziorem, powstałym w wyniku spiętrzenia wód rzeki Cybiny, prawego dopływu Warty. Swą nazwę zawdzięcza zakonowi joannitów, którzy przez lata żyli, pracowali i opiekowali się chorymi na Malcie – słynnej wyspie Morza Śródziemnego. Poznańska Malta dysponuje jednym z najdłuższych torów regatowych na świecie. Co roku odbywają się na niej zawody wioślarskie, które ściągają sportowców z różnych krajów. Przejazd do obiektu hotelowego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 250 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Wyprawa szlakiem Piastowskim do Gniezna. To miasto, podobnie jak Rzym, jest zbudowane na siedmiu wzniesieniach. Gniezno było pierwszą stolicą Polski i pierwszą metropolią kościelną. Według legendy, nazwa miasta wywodzi się od słów "gniazdo" oraz "gnieździć się" i związana jest z legendą powstania państwa polskiego. Obecny kształt metropolii to wynik przebudowy z początku XIX w. Dziś Gniezno to przede wszystkim ośrodek wspaniałych zabytków, na czele z gotycką katedrą i unikalnym skarbem romańskiej sztuki odlewniczej – Drzwiami Gnieźnieńskimi. Klasycystyczny Pałac Arcybiskupi, w którym dwukrotnie gościł Jan Paweł II. Spacer szlakiem Traktu Królewskiego, zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Polskiego. Na koniec zwiedzania Gniezna wizyta w lokalnym browarze prowadzonym przez prawdziwych pasjonatów. Można tu nie tylko wypić bardzo dobre piwo, ale też na własne oczy zobaczyć proces warzenia, który od początku do końca odbywa się na miejscu. Degustacja różnych rodzajów piw. Wieczorny powrót do obiektu hotelarskiego, nocleg. Trasa ok. 150 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wyjazd do Kórnika. Pierwsze wzmianki o kórnickiej siedzibie ziemiaństwa wielkopolskiego pochodzą z XIV w. Dzisiejszy Kórnik swoją sławę zawdzięcza Tytusowi Działyńskiemu. Zwiedzanie Zamku Kórnickiego i Arboretum. Obecny kształt neogotyku angielskiego został nadany w pierwszej połowie XIX w. Zobaczyć tu można zbiór mebli z XIX w., 350 tys. woluminów, gruszki na wierzbie wśród 3 tys. gatunków roślin rosnących w kórnickim arboretum. Zamek Kórnicki ma swojego ducha – Białą Damę. O północy biała dama wychodzi z obrazu, przechadza się po zamku i okolicy nadzorując realizację powierzonych zadań. W niskim i dość ciasnym budynku Powozowni zobaczyć można trzy powozy wykonane w pierwszej połowie XIX w., które w 1856 roku w Paryżu zakupił Jan Działyński. Były to na owe czasy najpopularniejsze i zarazem najbardziej ekskluzywne pojazdy jakimi w XIX w. podróżowano po Europie i pochodzące ze znanej wówczas firmy Barker & Co w Londynie, która w XX w. rozpoczęła współpracę z Rolls-Royce'm. Wizyta w miejscu narodzin laureatki literackiej Nagrody Nobla z 1996 roku Marii Wisławy Anny Szymborskiej na Prowencie. Sesja zdjęciowa na ławeczce Szymborskiej. Dalsza podróż do Rogalina – idyllicznej miejscowość w pobliżu Poznania. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego. Rezydencję w II połowie XVIII w. wzniósł w Rogalinie hrabia Kazimierz Raczyński. Niemal w niezmienionym kształcie dotrwała ona do dziś. Punktem obowiązkowym jest galeria obrazów z dziełami Jacka Malczewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Aleksandra Gierymskiego, Jana Matejki, Olgi Boznańskiej, czy też Paula Delaroche. Obok rezydencji są piękne ogrody. Posadzono też dęby, które mają już około 700 lat. Rogalińskie dęby Lech, Czech i Rus stały się pomnikami przyrody. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 360 km.
Całość trasy: ok. 800 km.
Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.
CENA IMPREZY OBEJMUJE:
• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd)
• 2 noclegi w obiekcie hotelowym**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 2 śniadania i 2 obiadokolacje
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 240 zł płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów – katedra i Palmiarnia w Poznaniu, Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz drzwi Gnieźnieńskie, podziemia katedry i taras widokowy, Zamek i Arboretum w Kórniku, Pałac i Ogród w Rogalinie; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide)
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 200 zł
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników.
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

WYCIECZKA OBJAZDOWA 2020 POZNAŃ – GNIEZNO – ROGALIN
Wycieczki objazdowe 2020, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę

Trasa wycieczki:
Poznań – Gniezno – Rogalin – Kórnik


DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Przejazd do Poznania. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Cytadela, Plac Wolności i pełen zabytków Stary Rynek z renesansowym ratuszem z trykającymi się koziołkami na jego wieży, ulica św. Marcin i przepyszne rogale świętomarcińskie, Palmiarnia, Ostrów Tumski z najstarszą w kraju katedrą, która jest miejscem pochówku pierwszych władców Polski i przypuszczalnym miejscem chrztu Mieszka I. Popołudniu przejazd nad Maltę. Poznańska Malta, nazywana też wyspą w centrum miasta, to duży teren rekreacyjny ze sztucznie utworzonym jeziorem, powstałym w wyniku spiętrzenia wód rzeki Cybiny, prawego dopływu Warty. Swą nazwę zawdzięcza zakonowi joannitów, którzy przez lata żyli, pracowali i opiekowali się chorymi na Malcie – słynnej wyspie Morza Śródziemnego. Poznańska Malta dysponuje jednym z najdłuższych torów regatowych na świecie. Co roku odbywają się na niej zawody wioślarskie, które ściągają sportowców z różnych krajów. Przejazd do obiektu hotelowego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 250 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Wyprawa szlakiem Piastowskim do Gniezna. To miasto, podobnie jak Rzym, jest zbudowane na siedmiu wzniesieniach. Gniezno było pierwszą stolicą Polski i pierwszą metropolią kościelną. Według legendy, nazwa miasta wywodzi się od słów "gniazdo" oraz "gnieździć się" i związana jest z legendą powstania państwa polskiego. Obecny kształt metropolii to wynik przebudowy z początku XIX w. Dziś Gniezno to przede wszystkim ośrodek wspaniałych zabytków, na czele z gotycką katedrą i unikalnym skarbem romańskiej sztuki odlewniczej – Drzwiami Gnieźnieńskimi. Klasycystyczny Pałac Arcybiskupi, w którym dwukrotnie gościł Jan Paweł II. Spacer szlakiem Traktu Królewskiego, zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Polskiego. Na koniec zwiedzania Gniezna wizyta w lokalnym browarze prowadzonym przez prawdziwych pasjonatów. Można tu nie tylko wypić bardzo dobre piwo, ale też na własne oczy zobaczyć proces warzenia, który od początku do końca odbywa się na miejscu. Degustacja różnych rodzajów piw. Wieczorny powrót do obiektu hotelarskiego, nocleg. Trasa ok. 150 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wyjazd do Kórnika. Pierwsze wzmianki o kórnickiej siedzibie ziemiaństwa wielkopolskiego pochodzą z XIV w. Dzisiejszy Kórnik swoją sławę zawdzięcza Tytusowi Działyńskiemu. Zwiedzanie Zamku Kórnickiego i Arboretum. Obecny kształt neogotyku angielskiego został nadany w pierwszej połowie XIX w. Zobaczyć tu można zbiór mebli z XIX w., 350 tys. woluminów, gruszki na wierzbie wśród 3 tys. gatunków roślin rosnących w kórnickim arboretum. Zamek Kórnicki ma swojego ducha – Białą Damę. O północy biała dama wychodzi z obrazu, przechadza się po zamku i okolicy nadzorując realizację powierzonych zadań. W niskim i dość ciasnym budynku Powozowni zobaczyć można trzy powozy wykonane w pierwszej połowie XIX w., które w 1856 roku w Paryżu zakupił Jan Działyński. Były to na owe czasy najpopularniejsze i zarazem najbardziej ekskluzywne pojazdy jakimi w XIX w. podróżowano po Europie i pochodzące ze znanej wówczas firmy Barker & Co w Londynie, która w XX w. rozpoczęła współpracę z Rolls-Royce'm. Wizyta w miejscu narodzin laureatki literackiej Nagrody Nobla z 1996 roku Marii Wisławy Anny Szymborskiej na Prowencie. Sesja zdjęciowa na ławeczce Szymborskiej. Dalsza podróż do Rogalina – idyllicznej miejscowość w pobliżu Poznania. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego. Rezydencję w II połowie XVIII w. wzniósł w Rogalinie hrabia Kazimierz Raczyński. Niemal w niezmienionym kształcie dotrwała ona do dziś. Punktem obowiązkowym jest galeria obrazów z dziełami Jacka Malczewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Aleksandra Gierymskiego, Jana Matejki, Olgi Boznańskiej, czy też Paula Delaroche. Obok rezydencji są piękne ogrody. Posadzono też dęby, które mają już około 700 lat. Rogalińskie dęby Lech, Czech i Rus stały się pomnikami przyrody. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 360 km.Całość trasy: ok. 800 km.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników.
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
11.11-13.11.2020 799 PLN 699 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 200 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 120 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne : Dopłata 2,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3,75% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 6% od sumy
dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 200 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

• 2 noclegi w obiekcie hotelowym**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

• 2 śniadania i 2 obiadokolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar liniowy, bus, pociąg).
Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony.
*Wyjazd antenkowy za dopłatą organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających, z możliwością przejazdu autobusem liniowym, busem, pociągiem. W przypadku braku wymaganego minimum 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar liniowy, bus, pociąg).
Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony.
*Wyjazd antenkowy za dopłatą organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających, z możliwością przejazdu autobusem liniowym, busem, pociągiem. W przypadku braku wymaganego minimum 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa bez dopłaty
Łódź bez dopłaty
Konin bez dopłaty
Poznań bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 150 PLN
Słupsk Dopłata 160 PLN
Koszalin Dopłata 150 PLN
Szczecin Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Rzeszów Dopłata 150 PLN
Tarnów Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 120 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Gliwice Dopłata 150 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 120 PLN

Cena zawiera

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd)
• 2 noclegi w obiekcie hotelowym**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 2 śniadania i 2 obiadokolacje
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd)
• 2 noclegi w obiekcie hotelowym**/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
• 2 śniadania i 2 obiadokolacje
• opiekę pilota
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 240 zł płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów – katedra i Palmiarnia w Poznaniu, Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz drzwi Gnieźnieńskie, podziemia katedry i taras widokowy, Zamek i Arboretum w Kórniku, Pałac i Ogród w Rogalinie; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide)
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 200 zł

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 240 zł płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów – katedra i Palmiarnia w Poznaniu, Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz drzwi Gnieźnieńskie, podziemia katedry i taras widokowy, Zamek i Arboretum w Kórniku, Pałac i Ogród w Rogalinie; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide)

DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 200 zł

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL DON JUAN 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL SUN BEACH 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL ELENA 24H PARK ALL INCLUSIVE 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ LETNI W HISZPANII CLUB ALEX HOTEL 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL RIVA PARK 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HOTEL TEEN PALACE ALL INCLUSIVE BUŁGARIA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2021 PARTY TIME HOTEL TEEN PALACE
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL HAWAI MONTEVISTA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL CLIPPER 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.