w naszej ofercie: 11442 imprezy, 6360 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

Wycieczka objazdowa 2022 Kaszuby naturalnie
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA 2022 KASZUBY NATURALNIE

Wycieczki objazdowe 2022, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę, Wycieczka na Kaszuby

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
273479513
oferta w pdf
Wycieczka objazdowa 2021 Kaszuby naturalnie
Wycieczki objazdowe 2021, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę, Wycieczka na Kaszuby
Zwiedzamy m.in.: Najstarszy skansen w Polsce w Kaszubskim Parku Etnograficznym; Fabrykę Porcelany Lubiana, gdzie poznamy tajniki procesu produkcji porcelany; Dworek rodu Wybickich; Stary Browar w Kościerzynie, w którym spróbujemy piwa warzonego zgodnie ze starą kościerską recepturą; Muzeum Ceramiki Neclów – najstarszy garncarski zakład w Polsce; Spacer na Wieżycę - najwyższy szczyt Kaszub (329 m n.p.m.); Wystawa ze wzorami haftów kaszubskich w Muzeum Parafialnym w Żukowie; Dom do góry nogami w Szymbarku; Kamienne Kręgi Gotów z I-III w. n. e., czyli polski Stonehenge
Trasa wycieczki:
Wdzydze Kiszewskie – Robaczkowo – Sikorzyno – Łubiana – Kościerzyna – Będomin – Chmielno – Wieżyca – Kartuzy – Szymbark – Żukowo – Więsiory
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Wyjazd na Kaszuby. Przyjazd do Wdzydz Kiszewskich. Zwiedzanie najstarszego skansenu w Polsce – Kaszubskiego Parku Etnograficznego im. Teodory i Izydora Gulgowskich, w którym zgromadzono ponad 40 obiektów architektury ludowej z obszaru całych Kaszub. Historia tutejszego Parku Etnograficznego zaczęła się w 1898 r. od mezaliansu, a dziś muzeum żyje dawnym, ale i obecnym życiem. Przejazd   do   gospodarstwa  Kaszubska Koza  we   wsi   Robaczkowo.   Wytwórca może  pochwalić  się  serami,  które  zdobywają  wszystkie możliwe  medale  w  Polsce.  Degustacja  takich  serów  jak  „Piwosz” czy „Pijana koza” oraz drinka na bazie koziego mleka i  lokalnych  nalewek. Przejazd do obiektu hotelarskiego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Sikorzyna. Zwiedzanie Dworu Wybickich. W rzeczywistości to nie tylko dwór ale kompleks dworsko-parkowy. Posiadłość w przeszłości należała do rodu Wybickich. Z czasem rodzina przeniosła się do pobliskiego Będomina, gdzie urodził się Józef Wybicki. W budynku urządzono muzeum wnętrza dworu szlacheckiego z meblami i sprzętami z końca XIX i z początku XX wieku. Przejazd do Łubiany. Zwiedzanie słynnej Fabryki Porcelany Lubiana. Możliwość zgłębienia tajników tworzenia kubków, talerzy czy miseczek. Przewodnik przeprowadzi przez cały proces produkcji porcelany – od projektu i przygotowania formy po wypał i dekorację produktów. Możliwość zakupu w firmowym sklepie. Przejazd do Kościerzyny. Zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa, które posiada najliczniejszą i wciąż rozrastającą się ekspozycję pojazdów szynowych w Północnej Polsce. Atrakcję stanowi też zabytkowa hala parowozowni wraz z pomieszczeniami warsztatowymi. Przejazd do Starego  Browaru.  W  tym  miejscu,  z  małymi przerwami,  wytwarza  się  piwo  niemal  od  połowy  XIX  w. Stary Browar w Kościerzynie obecnie jest jednocześnie centrum handlowym, hotelem, restauracją oraz pizzerią i pubem. Na miejscu dostępne są różne rodzaje piwa warzone zgodnie ze starą kościerską recepturą. Dalsza podróż do Będomina. W niezwykle romantycznym dworku, w którym urodził się Józef Wybicki mieści się Muzeum Hymnu Narodowego prezentujące historię Mazurka Dąbrowskiego i jego twórcy. Powrót do obiektu hotelarskiego. Obiadokolacja w towarzystwie folkloru kaszubskiego – bajarz i bajdy kaszubskie. Nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. W Chmielnie zwiedzanie Muzeum Ceramiki Neclów – najstarszego garncarskiego zakładu w Polsce. Spacer wokół jeziora Białego. Przejazd do Wieżycy – wejście na najwyższy szczyt Kaszub (329 m n.p.m.) oraz na wieżę widokową im. Jana Pawła II. Wyjazd do Kartuz – kolegiata Wniebowzięcia NMP z dachem w kształcie wieka trumny, najcenniejsza wizytówka przeszłości tego regionu, jest pozostałością klasztornego Zakonu Kartuzów. Zwiedzania Muzeum Kaszubskiego. Wyjazd do Szymbarku. Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Skansen Budownictwa Drewnianego w Szymbarku, w którym największym zainteresowaniem cieszą się obiekty takie jak Dom do góry nogami, czyli symbol obalenia komunizmu, najdłuższa deska świata – 36 m i 83 cm oraz Dom Sybiraka. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd do Żukowa. Zwiedzanie zespołu poklasztornego Zakonu Sióstr Norbertanek. Zakon został sprowadzony do Żukowa ponad 800 lat temu. Wprawdzie Sióstr Norbertanek już nie ma w Żukowie ale do dnia dzisiejszego zachowała się część zabudowań klasztornych. Żukowski kościół poklasztorny jest najstarszym zabytkiem architektonicznym na Kaszubach, kryjącym wiele cennych dzieł sztuki z XIV-XVIII w. Natomiast w Muzeum Parafialnym prezentowane są zabytkowe przedmioty liturgiczne oraz wystawa ze wzorami haftów kaszubskich. Przejazd do Węsiorów – polskiego Stonehenge. Kamienne Kręgi Gotów z I-III w. n. e. – 20 kurhanów, czyli kopców do pochówków z okresu neolitu. Są też trzy kamienne kręgi, z których największy ma 26 metrów średnicy. Ułożony jest z kamieni ponad metrowej wysokości. Pod kurhanami zakopywano ciała zmarłych. Powstała nawet o nich powieść Zbigniewa Nienackiego, Pan Samochodzik i skarb Atanaryka. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 500 km. Całość trasy: ok. 1200 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników. 
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka objazdowa 2022 Kaszuby naturalnie
Wycieczki objazdowe 2022, Wycieczki objazdowe po Polsce, Zwiedzamy Polskę, Wycieczka na Kaszuby

Zwiedzamy m.in.: Najstarszy skansen w Polsce w Kaszubskim Parku Etnograficznym; Fabrykę Porcelany Lubiana, gdzie poznamy tajniki procesu produkcji porcelany; Dworek rodu Wybickich; Stary Browar w Kościerzynie, w którym spróbujemy piwa warzonego zgodnie ze starą kościerską recepturą; Muzeum Ceramiki Neclów – najstarszy garncarski zakład w Polsce; Spacer na Wieżycę - najwyższy szczyt Kaszub (329 m n.p.m.); Wystawa ze wzorami haftów kaszubskich w Muzeum Parafialnym w Żukowie; Dom do góry nogami w Szymbarku; Kamienne Kręgi Gotów z I-III w. n. e., czyli polski Stonehenge

Trasa wycieczki:
Wdzydze Kiszewskie – Sikorzyno – Łubiana – Kościerzyna – Będomin – Chmielno – Wieżyca – Kartuzy – Szymbark – Żukowo – Więsiory
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Wyjazd na Kaszuby. Przyjazd do Wdzydz Kiszewskich. Zwiedzanie najstarszego skansenu w Polsce – Kaszubskiego Parku Etnograficznego, w którym zgromadzono ponad 40 obiektów architektury ludowej z obszaru całych Kaszub. Dalsza podróż do Będomina – w niezwykle romantycznym dworku, w którym urodził się Józef Wybicki mieści się Muzeum Hymnu Narodowego.  Przejazd do obiektu hotelarskiego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Sikorzyna. Zwiedzanie dworu Wybickich oraz przyległego parku. Z czasem rodzina przeniosła się do pobliskiego Będomina. W budynku urządzono muzeum wnętrza dworu szlacheckiego z meblami i sprzętami z końca XIX i z początku XX wieku. Przejazd do Łubiany, zwiedzanie Fabryki Porcelany Lubiana z możliwością zakupu w firmowym sklepie. Przejazd do Kościerzyny, zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa, które posiada najliczniejszą i wciąż rozrastającą się ekspozycję pojazdów szynowych w Północnej Polsce. Atrakcję stanowi też zabytkowa hala parowozowni wraz z pomieszczeniami warsztatowymi. Przejazd do Starego Browaru, gdzie niemal od połowy XIX w. wytwarzane jest piwo. Możliwość degustacji różnego rodzaju piwa, które warzone są zgodnie ze starą kościerską recepturą (we własnym zakresie). Powrót do obiektu hotelarskiego. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. W Chmielnie zwiedzanie Muzeum Ceramiki Neclów – najstarszego garncarskiego zakładu w Polsce. Przejazd do Wieżycy – wejście na najwyższy szczyt Kaszub (329 m n.p.m.) oraz na wieżę widokową. Wyjazd do Kartuz – kolegiata Wniebowzięcia NMP z dachem w kształcie wieka trumny, najcenniejsza wizytówka przeszłości tego regionu, jest pozostałością klasztornego Zakonu Kartuzów. Zwiedzanie Muzeum Kaszubskiego. Wyjazd do Szymbarku. Wizyta w Skansenie Budownictwa Drewnianego, w którym największym zainteresowaniem cieszą się obiekty takie jak Dom do góry nogami, najdłuższa deska świata – 36 m i 83 cm oraz Dom Sybiraka. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wyjazd do Żukowa. Zwiedzanie zespołu poklasztornego Zakonu Sióstr Norbertanek. Zakon został sprowadzony do Żukowa ponad 800 lat temu. Do dnia dzisiejszego zachowała się część zabudowań klasztornych, a żukowski kościół poklasztorny jest najstarszym zabytkiem architektonicznym na Kaszubach, kryjącym wiele cennych dzieł sztuki z XIV-XVIII w. Natomiast w Muzeum Parafialnym prezentowane są zabytkowe przedmioty liturgiczne oraz wystawa ze wzorami haftów kaszubskich. Przejazd do Węsiorów – polskiego Stonehenge. Kamienne Kręgi Gotów z I-III w. n. e. – 20 kurhanów, czyli kopców do pochówków z okresu neolitu. Są też trzy kamienne kręgi, z których największy ma 26 metrów średnicy. Ułożony jest z kamieni ponad metrowej wysokości. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 500 km. Całość trasy ok. 1200 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Zakwaterowanie zostanie zrealizowane w obiektach hotelarskich, do których zaliczyć można m.in. hotele, motele, pensjonaty, domy wycieczkowe, ośrodki wczasowe, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe itd.
4. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd).
5. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze/busie głównym.
6. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
7. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
8. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
9. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
10. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
11. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, opłaty parkingowe i wjazdowe do mniast, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
12. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników.
13. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 14. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
15. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
16. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
26.07-29.07.2022 1099 PLN Sprawdź
30.08-02.09.2022 1099 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 200 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 120 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne : Dopłata 2,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 300 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

• 3 noclegi w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
• 3 śniadania i 3 obiadokolacje

• 3 śniadania i 3 obiadokolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar/bus liniowy m.in.: FLIXBUS, ŻAK EXPRESS, BP TOUR, MARCEL BUS, PKS NOVA lub pociąg).
Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
PBPO nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.
Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony. Cena antenki, oprócz ceny ewentualnych biletów, zawiera również gwarancję odbioru z miejsca przesiadki i powrotu do miejsca docelowego, bez względu na opóźnienia związane z tzw. siłą wyższą (np. nieprzewidzianą awarią czy sytuacją na drogach) oraz koszty manipulacyjne związane z obsługą Podróżnego.
Wybór dojazdu tzw. antenką do trasy głównej jest dobrowolny.
Prosimy pamiętać o zabraniu ważnego dokumentu podróży.
* Dodatkowo płatny wyjazd antenkowy zaznaczony gwiazdką* organizowany będzie przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego minimum PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

1. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar/bus liniowy m.in.: FLIXBUS, ŻAK EXPRESS, BP TOUR, MARCEL BUS, PKS NOVA lub pociąg).
3. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
4. Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
5. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
6. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
7. Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.
8. Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
9. Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony. Cena antenki, oprócz ceny ewentualnych biletów, zawiera również gwarancję odbioru z miejsca przesiadki i powrotu do miejsca docelowego, bez względu na opóźnienia związane z tzw. siłą wyższą (np. nieprzewidzianą awarią czy sytuacją na drogach) oraz koszty manipulacyjne związane z obsługą Podróżnego.
10. Wybór dojazdu tzw. antenką do trasy głównej jest dobrowolny.
11. Prosimy pamiętać o zabraniu ważnego dokumentu podróży.

* Dodatkowo płatny wyjazd antenkowy zaznaczony gwiazdką* organizowany będzie przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego minimum biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Miejscowość Cena
Bydgoszcz Dopłata 140 PLN
Częstochowa Dopłata 180 PLN
Łomża Dopłata 100 PLN
Ostrowiec Świętokrzyski Dopłata 170 PLN
Rzeszów Dopłata 200 PLN
Warszawa bez dopłaty
Płock bez dopłaty
Włocławek bez dopłaty
Toruń bez dopłaty
Augustów Dopłata 150 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Elbląg Dopłata 160 PLN
Gdańsk Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 200 PLN
Koszalin Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Olsztyn Dopłata 170 PLN
Ostróda Dopłata 170 PLN
Poznań Dopłata 160 PLN
Radom Dopłata 140 PLN
Słupsk Dopłata 160 PLN
Suwałki Dopłata 170 PLN
Szczecin Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena zawiera

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd) 
• 3 noclegi w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
• 3 śniadania i 3 obiadokolacje 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)

•    przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd) 
•    3 noclegi w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką
•    3 śniadania i 3 obiadokolacje
•    opiekę pilota
•    ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 350 zł płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów – Park Etnograficzny we Wdzydzach, wizyta i degustacja w gospodarstwie Kaszubska Koza, kompleks dworsko-parkowy w Sikorzynie, Fabryka Porcelany Lubiana, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Muzeum Ceramiki Neclów, wieża widokowa w Wieżycy, Muzeum Kaszubskie, skansen w Szymbarku, Muzeum Parafialne w Żukowie, Kamienne Kręgi w Węsiorach, pokaz folkloru kaszubskiego; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide) 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 300 zł

DODATKOWO PŁATNE:

• pakiet do realizacji programu 330 zł (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów – Park Etnograficzny we Wdzydzach, kompleks dworsko-parkowy w Sikorzynie, Fabryka Porcelany Lubiana, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Muzeum Ceramiki Neclów, wieża widokowa w Wieżycy, Muzeum Kaszubskie, skansen w Szymbarku, Muzeum Parafialne w Żukowie, zwiedzanie Starego Browaru w Kościerzynie połączona z prelekcją i degustacją; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:

• dopłata do pokoju 1-osobowego 300 zł

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.