w naszej ofercie: 9699 imprez, 7514 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
KOLONIA LETNIA FULL TIME Z WYCIECZKAMI ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

WYCIECZKA OBJAZDOWA KOREA PÓŁNOCNA + POŁUDNIOWA PÓŁWYSEP SKRAJNIE PODZIELONY 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA KOREA PÓŁNOCNA + POŁUDNIOWA PÓŁWYSEP SKRAJNIE PODZIELONY 2022

Wycieczki objazdowe 2022, Podróże 2022, Podróże egzotyczne, Wycieczka objazdowa do Koreii Północnej, Wycieczka objazdowa do Koreii Południowej

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
273647382
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wycieczka objazdowa KOREA PÓŁNOCNA + POŁUDNIOWA PÓŁWYSEP SKRAJNIE PODZIELONY 2021
Wycieczki objazdowe 2021, Podróże 2021, Podróże egzotyczne, Wycieczka objazdowa do Koreii Północnej, Wycieczka objazdowa do Koreii Południowej
1 dzień  WARSZAWA   
Odlot samolotu rejsowego do Chin.
2 dzień SHANGHAI      
Przelot do Korei Północnej.
3 dzień PYONGYANG
Przylot do Pyongyangu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie na 4 noclegi. Po wczesnym lunchu wyjazd na zwiedzanie stolicy Korei Połnocnej. Dom Narodowy Mangyongdae – replika wiejskiej chaty, w której urodził się Kim Il Sung. Przejażdżka metrem i zwiedzanie pokazowej stacji  (ok. 30 min.). Wizyta pod największym na Świecie Łukiem Triumfalnym upamiętniającym powrót Wodza do ojczyzny. Wizyta pod Pomnikiem na cześć utworzenia Partii Robotniczej, następnie na wyniosłym wzgórzu pod pomnikiem Mansadue tzw. Brązowa Statua, przedstawiającym dwóch prezydentów: Kim Il Sunga oraz Kim Dzong Ila (opcjonalnie możliwość złożenia kwiatów pod pomnikiem, koszt ok. 3 EUR/wiązanka). Na zakończenie wizyta pod Statuą Cholima – legendarnego konia obrazującego niezłomnego ducha Ludu Koreańskiego. Powrót do hotelu. (opcjonalnie pokaz cyrkowo-folklorystyczny ok. 30 EUR)
4 dzień PYONGYANG - GÓRA MYOHYANG - PYONGYANG      
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Góry Myohyang (ok. 3 godz.) , jednego z najpiękniejszych miejsc na Półwyspie Koreańskim. Wizyta w tzw. Międzynarodowej Wystawie Przyjaźni, ogromnym kompleksie, gdzie w 120 salach znajduje się ponad 110 tysięcy prezentów jakie zmarły przywódca Korei Północnej  Kim Ir Sen otrzymał ze 180 krajów (z Polski  kryształy, drewniane talerze i broń maszynową). Wizyta w Świątyni Buddyjskiej z XI w. Po lunchu wyjazd do Pyongyangu, krótki treking dogodnym szlakiem w Dolinie Manphok (zalecane wygodne obuwie), pośród przepięknych krajobrazów. Wizyta na Placu Kim II Sung  oraz pod 150 m. wieżą Juche (wjazd na górę ok.5 EUR). Powrót do hotelu.
5 dzień PYONGYANG - KAESONG - PYONGYANG
Śniadanie. Przejazd (ok. 2,5 godz.) do historycznego miasta Kaesang, stolicy pierwszego    państwa koreańskiego Koryo. Wizyta w Panmunjom – historycznej Sali Konferencyjnej, gdzie podpisano porozumienie pokojowe w 1953 roku. Następnie DMZ - wizyta w Strefie Zdemilitaryzowanej, liczącej 250 km linii demarkacyjnej rozcinającej Półwysep Koreański na dwie części i oddzielającej dwa zwaśnione koreańskie państwa. Ostatnio ogłoszono ją strefą pokoju (przyszłym Parkiem Narodowym Pokoju).  Po lunchu - tradycyjne jedzenie kaesong z brązowym pojemnikiem -  wizyta w  Muzeum Historii Koryo mieszczącym się w historycznej szkole  konfucjańskiej . Wyjazd do stolicy, do Pałacu Studenckiego na pokazy talentów młodzieży koreańskiej – wizytówki kraju. Powrót do hotelu.
6 dzień PYONGYANG - NAMPO - PYONGYANG
Śniadanie. Przejazd do Nampo (ok. 1,5 godz.). Zwiedzanie Tamy na Morzu Zachodnim. Postawienie tej zapory pozwoliło przechowywać miliardy metrów sześciennych słodkiej wody w powstałym olbrzymim  zalewie o obszarze 10 milionów  hektarów ziemi. Następnie     wizyta na lokalnej farmie oraz w domu jednego z farmerów, gdzie poznamy życie rolników z Korei Północnej. Powrót do stolicy. Rejs statkiem po rzece Taetong., lunch i piękne krajobrazy.  Pożegnalna wizyta w sklepie z pamiątkami. Przejazd na lotnisko. Przelot do Seulu.
7 dzień SEUL - ANDONG      
Przylot do Seulu, transfer do hotelu, nocleg. Śniadanie. Wyjazd do Andong – wizyta w tradycyjnej wiosce Hahoe (lista UNESCO), gdzie do dzisiejszego dnia kultywuje się folklor. Zwiedzanie muzeum masek oraz świątyni Bongjeongsa. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.
8 dzień ANDONG - GYEONGJU
Śniadanie. Przejazd do Geongju, miasta zawierającego zabytki z listy UNESCO. Zwiedzanie kamiennych pagód  Bulguksa, brązowych posągów, Mostu Błękitnego Obłoku, skalnej groty Seokguram. Przejazd do jednego z parków, w którym znajdują się grobowce królewskie. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja.
9 dzień GYEONGJU - BUSAN - SEUL
Śniadanie. Wyjazd do Busan – wizyta na targu spożywczym Jagalchi oraz na targu Kukje. Następnie podziwianie uroków nadmorskiej świątyni Yonggungsa oraz spacer po malowniczym parku Yongdusan do wieży widokowej Busan. Wizyta na plaży Haeundae. Rejs statkiem Dongbaek. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.
10 dzień SEUL - PARK NARODOWY BUKHANSAN - SEUL
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Parku Narodowego Bukhansan znanego z przepięknej przyrody oraz zabytków takich jak 500-letnie mury obronne zwane Bukhansanseong oraz mnóstwa świątyń, w tym największego klasztoru buddyjskiego w Korei Południowej – Doseonsa. Powrót do hotelu, kolacja.
11 dzień SEUL
Śniadanie. Zwiedzanie Pałacu Gyeongbok, w którym znajduje się Muzeum Ludowe oraz wizyta w świątyni buddyjskiej Jogyesa. Przejazd obok niebieskiego pałacu prezydenckiego, XIV wieczna brama Sungnyemun, wizyta w wytwórni biżuterii z ametystu oraz w świątyni konfucjańskiej Jongmyo. Spojrzenie na nowoczesny Seul – drapacz chmur 63 Building, Seul Tower oraz wizyta na największej na świecie sztucznej wyspie usypanej na rzece Han mieszczącej kompleksy rozrywkowo-handlowe. Zakupy w sklepie wolnocłowym! Powrót do hotelu, kolacja.
12 dzień SEUL - DMZ AREA - SEUL          
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do strefy zdemilitaryzowanej (DMZ area). Powrót do Seulu. Czas wolny na ostatnie zakupy.
13 dzień WARSZAWA
Przelot samolotem rejsowym do Warszawy.
UWAGI
ORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z WIZĄ PÓŁNOCNOKOREAŃSKĄ ZAŁATWIA BIURO – w tym celu należy przesłać do biura nie później niż 30 dni przed terminem wylotu SKAN PASZPORTU oraz wymagane Dane osobowe.
Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. BIURO zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy ( np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. Na zwyczajowe (obowiązkowe) napiwki dla kierowców/przewodników należy przekazać pilotowi kwotę 50 EUR (Korea Północna) oraz 60 USD (Korea Południowa).
Zakwaterowanie na terenie Korei Północnej w hotelu I klasy, w Korei Południowej w hotelach 3* /  4* w pokojach dla 2 osób (lub dla 3-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!) z łazienkami. 
 
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS POBYTU NA TERYTORIUM KOREI PÓŁNOCNEJ!!!
W Korei Północnej obowiązują dość specyficzne zasady, których należy bezwzględnie przestrzegać. Pod żadnym pozorem nie wolno wypowiadać się na tematy polityczne w obecności koreańskiego przewodnika, należy bezdyskusyjnie wykonywać jego polecenia. Nie wolno pod żadnym pozorem oddalać się od grupy. Obowiązuje absolutny zakaz rozmawiania, witania się i machania żołnierzom. Zabronione są także jakiekolwiek formy kontaktu z Koreańczykami oraz wizyty w ich domach. Tematy religijne w Korei Północnej są również niedozwolone. 
Obowiązuje absolutny zakaz fotografowania obiektów wojskowych oraz żołnierzy. Wszelkie pomniki oraz plakaty / obrazy przedstawiające członków rządu należy fotografować w całości i z należytym szacunkiem. Przy wylocie celnicy przejrzą zdjęcia i jeśli uznają, że któreś jest nieodpowiednie to je usuną, usuną także wszystkie zdjęcia zrobione ludziom na ulicy.
Podczas całego pobytu w Korei Północnej, paszport będzie w rękach lokalnego przewodnika. Aktualnie dozwolony jest wwóz na terytorium tego Państwa telefonów komórkowych i laptopów, jednak korzystanie z tych urządzeń podczas pobytu jest praktycznie niemożliwe. W przypadku konieczności wykonania międzynarodowego połączenia telefonicznego, istnieje możliwość  zrealizowania go z hotelu – koszt ok. 3 USD/minutę. W przypadku aparatów fotograficznych obowiązuje zakaz wwożenia urządzeń z wbudowanym systemem GPS, ponadto obiektyw nie może przekraczać 150 mm. Nie wolno wwozić amerykańskich/ południowokoreańskich filmów, muzyki, czasopism (pochodzących z tych krajów bądź dotyczących tych krajów, jak również Korei Północnej), żadnych akcesoriów czy ubrań z widoczną flagą lub symbolami związanymi z Koreą Południową bądź USA, żadnych produktów południowokoreańskich lub amerykańskich. Zaleca się zabranie ze sobą  z Polski wszystkich swoich leków i produktów niezbędnych podczas pobytu.
Turyści wjeżdżający do Korei Północnej mają prawo mieć walutę o wartości do maksymalnie 5000 USD. Obowiązuje absolutny zakaz wwozu, wywozu lub posługiwania się podczas pobytu walutą północnokoreańską. Na terytorium KRLD turyści mogą płacić w USD lub EUR. W związku z tym, że często problemem jest wydawanie reszty, zaleca się mieć przy sobie drobne nominały. W Korei gotówka przydaje się praktycznie jedynie na zakup pamiątek lub na napiwki.

Wycieczka objazdowa KOREA PÓŁNOCNA + POŁUDNIOWA PÓŁWYSEP SKRAJNIE PODZIELONY 2022
Wycieczki objazdowe 2022, Podróże 2022, Podróże egzotyczne, Wycieczka objazdowa do Koreii Północnej, Wycieczka objazdowa do Koreii Południowej

1 dzień  WARSZAWA   
Odlot samolotu rejsowego do Chin.

2 dzień SHANGHAI      
Przelot do Korei Północnej.

3 dzień PYONGYANG
Przylot do Pyongyangu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie na 4 noclegi. Po wczesnym lunchu wyjazd na zwiedzanie stolicy Korei Połnocnej. Dom Narodowy Mangyongdae – replika wiejskiej chaty, w której urodził się Kim Il Sung. Przejażdżka metrem i zwiedzanie pokazowej stacji  (ok. 30 min.). Wizyta pod największym na Świecie Łukiem Triumfalnym upamiętniającym powrót Wodza do ojczyzny. Wizyta pod Pomnikiem na cześć utworzenia Partii Robotniczej, następnie na wyniosłym wzgórzu pod pomnikiem Mansadue tzw. Brązowa Statua, przedstawiającym dwóch prezydentów: Kim Il Sunga oraz Kim Dzong Ila (opcjonalnie możliwość złożenia kwiatów pod pomnikiem, koszt ok. 3 EUR/wiązanka). Na zakończenie wizyta pod Statuą Cholima – legendarnego konia obrazującego niezłomnego ducha Ludu Koreańskiego. Powrót do hotelu. (opcjonalnie pokaz cyrkowo-folklorystyczny ok. 30 EUR)

4 dzień PYONGYANG - GÓRA MYOHYANG - PYONGYANG      
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Góry Myohyang (ok. 3 godz.) , jednego z najpiękniejszych miejsc na Półwyspie Koreańskim. Wizyta w tzw. Międzynarodowej Wystawie Przyjaźni, ogromnym kompleksie, gdzie w 120 salach znajduje się ponad 110 tysięcy prezentów jakie zmarły przywódca Korei Północnej  Kim Ir Sen otrzymał ze 180 krajów (z Polski  kryształy, drewniane talerze i broń maszynową). Wizyta w Świątyni Buddyjskiej z XI w. Po lunchu wyjazd do Pyongyangu, krótki treking dogodnym szlakiem w Dolinie Manphok (zalecane wygodne obuwie), pośród przepięknych krajobrazów. Wizyta na Placu Kim II Sung  oraz pod 150 m. wieżą Juche (wjazd na górę ok.5 EUR). Powrót do hotelu.

5 dzień PYONGYANG - KAESONG - PYONGYANG
Śniadanie. Przejazd (ok. 2,5 godz.) do historycznego miasta Kaesang, stolicy pierwszego    państwa koreańskiego Koryo. Wizyta w Panmunjom – historycznej Sali Konferencyjnej, gdzie podpisano porozumienie pokojowe w 1953 roku. Następnie DMZ - wizyta w Strefie Zdemilitaryzowanej, liczącej 250 km linii demarkacyjnej rozcinającej Półwysep Koreański na dwie części i oddzielającej dwa zwaśnione koreańskie państwa. Ostatnio ogłoszono ją strefą pokoju (przyszłym Parkiem Narodowym Pokoju).  Po lunchu - tradycyjne jedzenie kaesong z brązowym pojemnikiem -  wizyta w  Muzeum Historii Koryo mieszczącym się w historycznej szkole  konfucjańskiej . Wyjazd do stolicy, do Pałacu Studenckiego na pokazy talentów młodzieży koreańskiej – wizytówki kraju. Powrót do hotelu.

6 dzień PYONGYANG - NAMPO - PYONGYANG
Śniadanie. Przejazd do Nampo (ok. 1,5 godz.). Zwiedzanie Tamy na Morzu Zachodnim. Postawienie tej zapory pozwoliło przechowywać miliardy metrów sześciennych słodkiej wody w powstałym olbrzymim  zalewie o obszarze 10 milionów  hektarów ziemi. Następnie     wizyta na lokalnej farmie oraz w domu jednego z farmerów, gdzie poznamy życie rolników z Korei Północnej. Powrót do stolicy. Rejs statkiem po rzece Taetong., lunch i piękne krajobrazy.  Pożegnalna wizyta w sklepie z pamiątkami. Przejazd na lotnisko.
Przelot do Seulu.

7 dzień SEUL - ANDONG      
Przylot do Seulu, transfer do hotelu, nocleg. Śniadanie. Wyjazd do Andong – wizyta w tradycyjnej wiosce Hahoe (lista UNESCO), gdzie do dzisiejszego dnia kultywuje się folklor. Zwiedzanie muzeum masek oraz świątyni Bongjeongsa. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.

8 dzień ANDONG - GYEONGJU
Śniadanie. Przejazd do Geongju, miasta zawierającego zabytki z listy UNESCO. Zwiedzanie kamiennych pagód  Bulguksa, brązowych posągów, Mostu Błękitnego Obłoku, skalnej groty Seokguram. Przejazd do jednego z parków, w którym znajdują się grobowce królewskie. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja.

9 dzień GYEONGJU - BUSAN - SEUL
Śniadanie. Wyjazd do Busan – wizyta na targu spożywczym Jagalchi oraz na targu Kukje. Następnie podziwianie uroków nadmorskiej świątyni Yonggungsa oraz spacer po malowniczym parku Yongdusan do wieży widokowej Busan. Wizyta na plaży Haeundae. Rejs statkiem Dongbaek. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.

10 dzień SEUL - PARK NARODOWY BUKHANSAN - SEUL
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Parku Narodowego Bukhansan znanego z przepięknej przyrody oraz zabytków takich jak 500-letnie mury obronne zwane Bukhansanseong oraz mnóstwa świątyń, w tym największego klasztoru buddyjskiego w Korei Południowej – Doseonsa. Powrót do hotelu, kolacja.

11 dzień SEUL
Śniadanie. Zwiedzanie Pałacu Gyeongbok, w którym znajduje się Muzeum Ludowe oraz wizyta w świątyni buddyjskiej Jogyesa. Przejazd obok niebieskiego pałacu prezydenckiego, XIV wieczna brama Sungnyemun, wizyta w wytwórni biżuterii z ametystu oraz w świątyni konfucjańskiej Jongmyo. Spojrzenie na nowoczesny Seul – drapacz chmur 63 Building, Seul Tower oraz wizyta na największej na świecie sztucznej wyspie usypanej na rzece Han mieszczącej kompleksy rozrywkowo-handlowe. Zakupy w sklepie wolnocłowym! Powrót do hotelu, kolacja.

12 dzień SEUL - DMZ AREA - SEUL          
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do strefy zdemilitaryzowanej (DMZ area). Powrót do Seulu. Czas wolny na ostatnie zakupy.

13 dzień WARSZAWA
Przelot samolotem rejsowym do Warszawy.

UWAGI

FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z WIZĄ PÓŁNOCNOKOREAŃSKĄ ZAŁATWIA Organizator – w tym celu należy przesłać do biura nie później niż 30 dni przed terminem wylotu SKAN PASZPORTU oraz wymagane Dane osobowe.

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy ( np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 EUR, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. Na zwyczajowe (obowiązkowe) napiwki dla kierowców/przewodników należy przekazać pilotowi kwotę 110 EUR.

Zakwaterowanie na terenie Korei Północnej w hotelu I klasy, w Korei Południowej w hotelach 3* /  4* w pokojach dla 2 osób (lub dla 3-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!) z łazienkami. 

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS POBYTU NA TERYTORIUM KOREI PÓŁNOCNEJ!!!

W Korei Północnej obowiązują dość specyficzne zasady, których należy bezwzględnie przestrzegać. Pod żadnym pozorem nie wolno wypowiadać się na tematy polityczne w obecności koreańskiego przewodnika, należy bezdyskusyjnie wykonywać jego polecenia. Nie wolno pod żadnym pozorem oddalać się od grupy. Obowiązuje absolutny zakaz rozmawiania, witania się i machania żołnierzom. Zabronione są także jakiekolwiek formy kontaktu z Koreańczykami oraz wizyty w ich domach. Tematy religijne w Korei Północnej są również niedozwolone. 

Obowiązuje absolutny zakaz fotografowania obiektów wojskowych oraz żołnierzy. Wszelkie pomniki oraz plakaty / obrazy przedstawiające członków rządu należy fotografować w całości i z należytym szacunkiem. Przy wylocie celnicy przejrzą zdjęcia i jeśli uznają, że któreś jest nieodpowiednie to je usuną, usuną także wszystkie zdjęcia zrobione ludziom na ulicy.

Podczas całego pobytu w Korei Północnej, paszport będzie w rękach lokalnego przewodnika. Aktualnie dozwolony jest wwóz na terytorium tego Państwa telefonów komórkowych i laptopów, jednak korzystanie z tych urządzeń podczas pobytu jest praktycznie niemożliwe. W przypadku konieczności wykonania międzynarodowego połączenia telefonicznego, istnieje możliwość  zrealizowania go z hotelu – koszt ok. 3 USD/minutę. W przypadku aparatów fotograficznych obowiązuje zakaz wwożenia urządzeń z wbudowanym systemem GPS, ponadto obiektyw nie może przekraczać 150 mm. Nie wolno wwozić amerykańskich/ południowokoreańskich filmów, muzyki, czasopism (pochodzących z tych krajów bądź dotyczących tych krajów, jak również Korei Północnej), żadnych akcesoriów czy ubrań z widoczną flagą lub symbolami związanymi z Koreą Południową bądź USA, żadnych produktów południowokoreańskich lub amerykańskich. Zaleca się zabranie ze sobą  z Polski wszystkich swoich leków i produktów niezbędnych podczas pobytu.

Turyści wjeżdżający do Korei Północnej mają prawo mieć walutę o wartości do maksymalnie 5000 USD. Obowiązuje absolutny zakaz wwozu, wywozu lub posługiwania się podczas pobytu walutą północnokoreańską. Na terytorium KRLD turyści mogą płacić w USD lub EUR. W związku z tym, że często problemem jest wydawanie reszty, zaleca się mieć przy sobie drobne nominały. W Korei gotówka przydaje się praktycznie jedynie na zakup pamiątek lub na napiwki.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
14.09-26.09.2022 12990 PLN Sprawdź

500 EUR dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

Turystyczny Fundusz GwarancyjnY : Dopłata 13 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji : Dopłata 6% od sumy
dopłata do pokoju 1 osobowego : Dopłata 1700 PLN
opcjonalne ubezpieczenia VIP (115 PLN/os / KL100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR), : Dopłata 115 PLN
opcjonalne ubezpieczenie BEST (235 PLN/os / 300000 EUR, NNW10000 EUR. OC100000 EUR, bagaż1000 EUR), : Dopłata 235 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 13 PLN
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 9,6% od sumy
ubezpieczenia kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

zakwaterowanie w hotelach I klasy (Korea Północna) oraz  3* / 4* (Korea Południowa) (pokoje z łazienkami),

zakwaterowanie w hotelach I klasy (Korea Północna) oraz  3* / 4* (Korea Południowa) (pokoje z łazienkami),

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

wyżywienie zgodnie z programem (śniadania, obiady i kolacje w Korei Północnej, śniadania i kolacje w Korei Południowej),napoje do posiłków (tylko w Korei Północnej),

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
- przeloty wewnętrzne wg programu,
- transport w trakcie trwania wycieczki (autokar / bus),
- zakwaterowanie w hotelach I klasy (Korea Północna) oraz  3* / 4* (Korea Południowa) (pokoje z łazienkami),
- opiekę polskiego pilota,
- usługi lokalnych przewodników podczas zwiedzania,
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania, obiady i kolacje w Korei Północnej, śniadania i kolacje w Korei Południowej),
- napoje do posiłków (tylko w Korei Północnej),
- koszt wizy północnokoreańskiej,
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
- komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
- przeloty wewnętrzne wg programu,
- transport w trakcie trwania wycieczki (autokar / bus),
- zakwaterowanie w hotelach I klasy (Korea Północna) oraz  3* / 4* (Korea Południowa) (pokoje z łazienkami),
- opiekę polskiego pilota,
- usługi lokalnych przewodników podczas zwiedzania,
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania, obiady i kolacje w Korei Północnej, śniadania i kolacje w Korei Południowej),
- napoje do posiłków (tylko w Korei Północnej),
- koszt wizy północnokoreańskiej,
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
- komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
- napojów do kolacji (w Korei Południowej),
- zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków dla kierowców i przewodników (50 EUR/os +  60 USD/os),
- opłaty za wizę chińską (ok. 450 PLN/os),
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
- opcjonalnego ubezpieczenia VIP (115 PLN/os / KL100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
- opcjonalnego ubezpieczenie BEST (235 PLN/os / 300000 EUR, NNW10000 EUR. OC100000 EUR, bagaż1000 EUR),
- wydatków natury osobistej,
- innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
- napojów do kolacji (w Korei Południowej),
- zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków dla kierowców i przewodników (110 EUR/os),
- opłaty za wizę chińską (ok. 450 PLN/os),
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
- rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
- opcjonalnego ubezpieczenia VIP (115 PLN/os / KL100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
- opcjonalnego ubezpieczenie BEST (235 PLN/os / 300000 EUR, NNW10000 EUR. OC100000 EUR, bagaż1000 EUR),
- wydatków natury osobistej,
- innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.