w naszej ofercie: 7909 imprez, 8357 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ LETNIA SZKOŁA SURVIVALU PODLESICE 2021
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2021]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2021]
Polecamy [10.12-18.12.2021]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MRZEŻYNO OW FAMASTA PROGRAM MILITARNY 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]

Wycieczka do Lwowa i na  Podole HB
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA DO LWOWA I NA PODOLE HB

Wycieczka objazdowa do Lwowa, Wycieczka na Podole 2021, Wycieczka Lwów i Podole 2021

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
273669578
oferta w pdf

LWÓW + PODOLE + ZAMKI ZŁOTEJ PODKOWY - OD KRZEMIEŃCA DO KAMIEŃCA PODOLSKIEGO:
Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. W przeszłości w mieście tym mieszkało wielu wybitnych Polaków, takich jak Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska, Adam Grottger. O tym, że znamy slogan "Nie ma jak Lwów" jest wciąż aktualny przekonują liczne rzesze naszych rodaków pragnących odwiedzić miejsce znane dotąd tylko z podręczników historii.
Podole to historyczna i geograficzna kraina leżąca na terenie Ukrainy, a w przeszłości również należała do Polski. To wyjątkowe miejsce, które pięknie zapisało się na kartach historii. Tutaj husaria stała się legendą, a polskie twierdze przeszły do historii. Któż z nas w szkole na lekcjach historii nie słyszał o Zamku w Kamieńcu Podolskim czy o Bitwie pod Chocimiem?
Na terytorium dzisiejszej Ukrainy można spotkać wiele polskich zamków, jedne z nich to ruiny , inne zostały odnowione i przerobione na muzea. Szczególnie popularny wśród turystów z Polski jest szlak zamków tzw. Złotej Podkowy, nazwany tak ze względu na położenie zamków względem Lwowa - otaczają go od strony wschodniej układając się zgrabnie w kształt podkowy właśnie.
Dlaczego warto wybrać się na tą wycieczkę ?
- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 25 lat !
- Szybki i wygodny przejazd
- Lwów jest piękny - śródmieście zostało wpisane na listę UNESCO
- Przyjazny język - jadąc na Ukrainę nie musimy znać innego języka, jak tylko Polski
- Niskie ceny, Smaczna kuchnia, Przyjaźni Ludzie
- Najsłynniejsze polskie Zamki na Ukrainie
- Noclegi w wygodnym hotelu ze śniadaniem i kolacją
- Zwiedzanie z systemem Audio Guide
RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:
1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy.
2 dzień
Przejazd do Lwowa, zwiedzanie najciekawszych zabytków miasta. W programie m. in. Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, renesansowy zespół cerkwi Wołoskiej, Rynek Starego Miasta z Czarną Kamienicą i Ratuszem otoczonym fontannami i kamienicami mieszczańskimi, Arsenał Królewski, Arsenał Miejski, Baszta Prochowa, Apteka-Muzeum (gdzie pracował Ignacy Łukasiewicz), pomnik Adama Mickiewicza, Kościół Dominikanów. Aleja Swobody (przy której znajduje się Opera Lwowska), panorama miasta ze wzgórza Wysoki Zamek (Kopiec Unii Lubelskiej)- miejsca założenia miasta. Czas wolny. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu od Katowic ok. 430 km)
3 dzień
Po śniadaniu wyjazd na całodzienne zwiedzanie malowniczego szlaku, na którym leżą najważniejsze zabytki regionu.
Olesko - Zamek Oleski - to miejsce szczególne dla każdego Polaka, ponieważ tu 17 sierpnia 1629 r. urodził się ostatni król - rycerz Jan III Sobieski. Obecnie siedziba filii Lwowskiej Galerii Narodowej.
Podhorce - Pałac w Podhorcach założony w 1633 r. przez hetmana Stanisława Koniecpolskiego. Jest to jedna z pierwszych na tych terenach budowla „willa Castello”. Rezydencja Rzewuskich, Ossolińskich, Klasztor Bazylanów.
Poczajów - Światło – Uspieńska Świątynia, miejsce uznawane za Jasną Górę ludu prawosławnego z cudownym obrazem Matki Bożej. Najważniejsze sanktuarium prawosławne w zachodniej Ukrainie.
Krzemieniec - Wołyńskie Ateny - Swoistą wizytówką Krzemieńca jest Góra Zamkowa, nosząca także imię królowej Bony, zwieńczona ruinami potężnej niegdyś twierdzy. Z dawnej twierdzy pozostały tylko fragmenty murów, okalających dziedziniec. Stąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. Dworek Słowackich - Muzeum Juliusza Słowackiego otwarte w 2003 r. staraniem miejscowych Polaków. Gimnazjum Wołyńskie, a od 1819 r. Liceum Krzemienieckiego jako ośrodka dydaktyczno-naukowego, zespół zabudowań Liceum Krzemienieckiego - gmachy pojezuickie, kościół katolicki pw. św. Stanisława z pomnikiem J. Słowackiego, Cmentarz Tunicki – nagrobek Salomei Słowackiej, matki Juliusza Słowackiego. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu ok. 250 km)
4 dzień
Po śniadaniu wyjazd na Podole oraz zwiedzanie.
Chocim – najpotężniejsza twierdza Rzeczypospolitej, słynna z dwóch bitew przeciw Turkom. Położony na przecięciu się szlaków handlowych, strzegących ważnego grodu na Dniestrze. Po wygaśnięciu wojen z Turcją twierdza chocimska straciła obronne znaczenie. W 2000 r. założono tu rezerwat historyczno - architektoniczny „Twierdza Chocimska”.
Kamieniec Podolski - to prawdziwe miasto-muzeum. Nad miastem góruje Stary Zamek, rozbudowany przez Koriatowiczów. Składa się obecnie z 12 baszt połączonych murem. W 1621 r. pod kierownictwem królewskiego inżyniera i generała artylerii Teofila Szomberga zbudowano Zamek Nowy - fortyfikację bastionową przystosowaną do walki z użyciem artylerii. W ciągu stuleci twierdza kamieniecka szczyciła się dumną nazwą „przedmurza chrześcijaństwa”. Lecz 1672 r. stał się dla Kamieńca fatalnym. Miasto oblężone przez 150-tysięczną armię turecką po trzech tygodniach szturmu skapitulowało. Część Zamku została wysadzona w powietrze. Zginęło wtedy 500 obrońców, w tym unieśmiertelniony przez pióro Sienkiewicza Jerzy Michał Wołodyjowski. W XIX w. twierdzę zamieniono w więzienie. Od 1937 r. mieści się w niej muzeum.
Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu ok. 400 km)
5 dzień
Po śniadaniu przejazd do Lwowa - dalsza część zwiedzania miasta. W programie - Cmentarz Orląt Lwowskich i Cmentarz Łyczakowski - najsłynniejszy cmentarz lwowski (obecnie muzeum rzeźby kamiennej), historii kultury pod gołym niebem, gdzie pochowano wybitne osoby kultury polskiej. Są tu groby między innymi Marii Konopnickiej, Gabrieli Zapolskiej, Stefana Banacha, Seweryna Goszczyńskiego, Karola Szajnochy, Artura Grottgera.
Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.
Łączna trasa przejazdu z Katowic ok. 1600 km
OFERTA DLA SINGLI:
Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).
UWAGI:
- KAŻDY UCZESTNIK MUSI MIEĆ PRZY SOBIE PASZPORT WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY POWROTU!
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP , dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- BP  nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP . W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza.
LWÓW + PODOLE + ZAMKI ZŁOTEJ PODKOWY - OD KRZEMIEŃCA DO KAMIEŃCA PODOLSKIEGO:

Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. W przeszłości w mieście tym mieszkało wielu wybitnych Polaków, takich jak Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska, Adam Grottger. O tym, że znamy slogan "Nie ma jak Lwów" jest wciąż aktualny przekonują liczne rzesze naszych rodaków pragnących odwiedzić miejsce znane dotąd tylko z podręczników historii.

Podole to historyczna i geograficzna kraina leżąca na terenie Ukrainy, a w przeszłości również należała do Polski. To wyjątkowe miejsce, które pięknie zapisało się na kartach historii. Tutaj husaria stała się legendą, a polskie twierdze przeszły do historii. Któż z nas w szkole na lekcjach historii nie słyszał o Zamku w Kamieńcu Podolskim czy o Bitwie pod Chocimiem?

Na terytorium dzisiejszej Ukrainy można spotkać wiele polskich zamków, jedne z nich to ruiny , inne zostały odnowione i przerobione na muzea. Szczególnie popularny wśród turystów z Polski jest szlak zamków tzw. Złotej Podkowy, nazwany tak ze względu na położenie zamków względem Lwowa - otaczają go od strony wschodniej układając się zgrabnie w kształt podkowy właśnie.

Dlaczego warto wybrać się na tą wycieczkę ?
- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 25 lat !
- Szybki i wygodny przejazd
- Lwów jest piękny - śródmieście zostało wpisane na listę UNESCO
- Przyjazny język - jadąc na Ukrainę nie musimy znać innego języka, jak tylko Polski
- Niskie ceny, Smaczna kuchnia, Przyjaźni Ludzie
- Najsłynniejsze polskie Zamki na Ukrainie
- Noclegi w wygodnym hotelu ze śniadaniem i kolacją
- Zwiedzanie z systemem Audio Guide

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy.

2 dzień
Przejazd do Lwowa, zwiedzanie najciekawszych zabytków miasta. W programie m. in. Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, renesansowy zespół cerkwi Wołoskiej, Rynek Starego Miasta z Czarną Kamienicą i Ratuszem otoczonym fontannami i kamienicami mieszczańskimi, Arsenał Królewski, Arsenał Miejski, Baszta Prochowa, Apteka-Muzeum (gdzie pracował Ignacy Łukasiewicz), pomnik Adama Mickiewicza, Kościół Dominikanów. Aleja Swobody (przy której znajduje się Opera Lwowska), panorama miasta ze wzgórza Wysoki Zamek (Kopiec Unii Lubelskiej)- miejsca założenia miasta. Czas wolny. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu od Katowic ok. 430 km)

3 dzień
Po śniadaniu wyjazd na całodzienne zwiedzanie malowniczego szlaku, na którym leżą najważniejsze zabytki regionu.Olesko - Zamek Oleski - to miejsce szczególne dla każdego Polaka, ponieważ tu 17 sierpnia 1629 r. urodził się ostatni król - rycerz Jan III Sobieski. Obecnie siedziba filii Lwowskiej Galerii Narodowej.Podhorce - Pałac w Podhorcach założony w 1633 r. przez hetmana Stanisława Koniecpolskiego. Jest to jedna z pierwszych na tych terenach budowla „willa Castello”. Rezydencja Rzewuskich, Ossolińskich, Klasztor Bazylanów.Poczajów - Światło – Uspieńska Świątynia, miejsce uznawane za Jasną Górę ludu prawosławnego z cudownym obrazem Matki Bożej. Najważniejsze sanktuarium prawosławne w zachodniej Ukrainie.Krzemieniec - Wołyńskie Ateny - Swoistą wizytówką Krzemieńca jest Góra Zamkowa, nosząca także imię królowej Bony, zwieńczona ruinami potężnej niegdyś twierdzy. Z dawnej twierdzy pozostały tylko fragmenty murów, okalających dziedziniec. Stąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. Dworek Słowackich - Muzeum Juliusza Słowackiego otwarte w 2003 r. staraniem miejscowych Polaków. Gimnazjum Wołyńskie, a od 1819 r. Liceum Krzemienieckiego jako ośrodka dydaktyczno-naukowego, zespół zabudowań Liceum Krzemienieckiego - gmachy pojezuickie, kościół katolicki pw. św. Stanisława z pomnikiem J. Słowackiego, Cmentarz Tunicki – nagrobek Salomei Słowackiej, matki Juliusza Słowackiego. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu ok. 250 km)

4 dzień
Po śniadaniu wyjazd na Podole oraz zwiedzanie.Chocim – najpotężniejsza twierdza Rzeczypospolitej, słynna z dwóch bitew przeciw Turkom. Położony na przecięciu się szlaków handlowych, strzegących ważnego grodu na Dniestrze. Po wygaśnięciu wojen z Turcją twierdza chocimska straciła obronne znaczenie. W 2000 r. założono tu rezerwat historyczno - architektoniczny „Twierdza Chocimska”.Kamieniec Podolski - to prawdziwe miasto-muzeum. Nad miastem góruje Stary Zamek, rozbudowany przez Koriatowiczów. Składa się obecnie z 12 baszt połączonych murem. W 1621 r. pod kierownictwem królewskiego inżyniera i generała artylerii Teofila Szomberga zbudowano Zamek Nowy - fortyfikację bastionową przystosowaną do walki z użyciem artylerii. W ciągu stuleci twierdza kamieniecka szczyciła się dumną nazwą „przedmurza chrześcijaństwa”. Lecz 1672 r. stał się dla Kamieńca fatalnym. Miasto oblężone przez 150-tysięczną armię turecką po trzech tygodniach szturmu skapitulowało. Część Zamku została wysadzona w powietrze. Zginęło wtedy 500 obrońców, w tym unieśmiertelniony przez pióro Sienkiewicza Jerzy Michał Wołodyjowski. W XIX w. twierdzę zamieniono w więzienie. Od 1937 r. mieści się w niej muzeum.Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
(Dzienna trasa przejazdu ok. 400 km)

5 dzień
Po śniadaniu przejazd do Lwowa - dalsza część zwiedzania miasta. W programie - Cmentarz Orląt Lwowskich i Cmentarz Łyczakowski - najsłynniejszy cmentarz lwowski (obecnie muzeum rzeźby kamiennej), historii kultury pod gołym niebem, gdzie pochowano wybitne osoby kultury polskiej. Są tu groby między innymi Marii Konopnickiej, Gabrieli Zapolskiej, Stefana Banacha, Seweryna Goszczyńskiego, Karola Szajnochy, Artura Grottgera.Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Łączna trasa przejazdu z Katowic ok. 1600 km

OFERTA DLA SINGLI:
Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

UWAGI:
- KAŻDY UCZESTNIK MUSI MIEĆ PRZY SOBIE PASZPORT WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY POWROTU!
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP , dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- BP  nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP . W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
29.04-03.05.2021 950 PLN Sprawdź
01.06-05.06.2021 950 PLN Sprawdź
07.07-11.07.2021 950 PLN Sprawdź
11.08-15.08.2021 950 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata na dokwaterowanie (DOK) : Dopłata 50 PLN
Ubezpieczenie wszystkich Podróżnych od rezygnacji z imprezy turystycznej wg OWU Kosztów Imprezy Turystycznej SIGNAL IDUNA TU S.A. (wariant STANDARD) : Dopłata 3% od sumy
Dopłata do pokoju 1-os (SGL) : Dopłata 150 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star

3 noclegi w hotelu**/***

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

3 śniadania w formie bufetu
3 obiadokolacje
3 śniadania w formie bufetu
3 obiadokolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 50 PLN
Chrzanów bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 50 PLN
Dąbrowa Górnicza Dopłata 30 PLN
Gliwice Dopłata 30 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 50 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 70 PLN
Kraków bez dopłaty
Leszno Dopłata 100 PLN
Lublin Dopłata 120 PLN
Łódź Dopłata 90 PLN
Opole Dopłata 50 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 70 PLN
Poznań Dopłata 120 PLN
Pszczyna Dopłata 40 PLN
Radom Dopłata 90 PLN
Rybnik Dopłata 40 PLN
Rzeszów bez dopłaty
Sosnowiec Dopłata 20 PLN
Tarnów bez dopłaty
Tychy Dopłata 30 PLN
Warszawa Dopłata 100 PLN
Wrocław Dopłata 80 PLN
Zabrze Dopłata 20 PLN

Cena zawiera

3 noclegi w hotelu**/***
3 śniadania w formie bufetu
3 obiadokolacje
opiekę pilota
przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
3 noclegi w hotelu**/***
3 śniadania w formie bufetu
3 obiadokolacje
opiekę pilota
przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

DOPŁATA OBOWIĄZKOWA:
400 UAH/os. (lub 62 zł) płatne u pilota (zestawy słuchawkowe, przewodnicy lokalni, taksa miejska)
DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:
Dla chętnych bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz komunikacja miejska. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji tej wycieczki.
LWÓW
Kaplica Boimów - ok. 50 UAH (ok. 8 zł)
Cmentarz Łyczakowski - ok. 50 UAH (ok. 8 zł)
Opera - ok. 80 UAH (ok. 12 zł)
Katedra Ormiańska - ok. 3 UAH (ok. 50 gr)
Katedra Łacińska ok. 5 UAH (ok. 80 gr)
Apteka - Muzeum - góra(gratis), podziemia płatne - ok. 40 UAH/os. (ok. 6 zł)
ZAMKI ZŁOTEJ PODKOWY
Zamek Złoczów - ok. 100 UAH (ok. 15 zł)
Zamek Podhorce - 60 UAH (ok. 9 zł)
Zamek Oleski - ok. 100 UAH (ok. 15 zł)
Zbaraż - ok. 80 UAH/os. (ok. 12 zł)
Krzemieniec - ok. 40 UAH/os. (ok. 6 zł)
Poczajów - ok. 50 UAH/os. (ok. 7,5 zł)
Trembowla zamek - ok. 20 UAH/os. (ok. 1,2 zł)
Kamieniec Podolski - ok. 60 UAH/os. (ok. 9 zł)
Góra Bony - ok. 20 UAH/os. (ok. 1,2 zł)
Zbaraż-zamek - ok. 80 UAH/os. (ok. 12 zł)
Chocim - ok. 70 UAH/os. (ok. 10 zł)
DOPŁATA OBOWIĄZKOWA:
400 UAH/os. (lub 62 zł) płatne u pilota (zestawy słuchawkowe, przewodnicy lokalni, taksa miejska)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:
Dla chętnych bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz komunikacja miejska. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji tej wycieczki.

LWÓW
Kaplica Boimów - ok. 50 UAH (ok. 8 zł)
Cmentarz Łyczakowski - ok. 50 UAH (ok. 8 zł)
Opera - ok. 80 UAH (ok. 12 zł)
Katedra Ormiańska - ok. 3 UAH (ok. 50 gr)
Katedra Łacińska ok. 5 UAH (ok. 80 gr)
Apteka - Muzeum - góra(gratis), podziemia płatne - ok. 40 UAH/os. (ok. 6 zł)

ZAMKI ZŁOTEJ PODKOWY
Zamek Złoczów - ok. 100 UAH (ok. 15 zł)
Zamek Podhorce - 60 UAH (ok. 9 zł)
Zamek Oleski - ok. 100 UAH (ok. 15 zł)
Zbaraż - ok. 80 UAH/os. (ok. 12 zł)
Krzemieniec - ok. 40 UAH/os. (ok. 6 zł)
Poczajów - ok. 50 UAH/os. (ok. 7,5 zł)
Trembowla zamek - ok. 20 UAH/os. (ok. 1,2 zł)
Kamieniec Podolski - ok. 60 UAH/os. (ok. 9 zł)
Góra Bony - ok. 20 UAH/os. (ok. 1,2 zł)
Zbaraż-zamek - ok. 80 UAH/os. (ok. 12 zł)
Chocim - ok. 70 UAH/os. (ok. 10 zł)

comments powered by Disqus
Popularne
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA GIERŁOŻ 2021
Tylko 100 zł zaliczki! [01.03-23.04.2021]
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Tylko 100 zł zaliczki! [01.03-23.04.2021]
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.