w naszej ofercie: 7806 imprez, 8138 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Oczekuj Nieoczekiwanego 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA DO ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH - OCZEKUJ NIEOCZEKIWANEGO 2021

Wycieczka objazdowa do ZEA, Zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2021, Podróże do Azji 2021, Zwiedzanie Dubaju, Zatoka Perska 2021

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
273673335
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Oczekuj Nieoczekiwanego 2021
Wycieczka objazdowa do ZEA, Zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2021, Podróże do Azji 2021, Zwiedzanie Dubaju, Zatoka Perska 2021
Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, który jak mało który zasługuje na odkrycie. Ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko luksusowe hotele i futurystyczne miasto. To miejsce, z którego każdy wróci zachwycony, pod warunkiem, że wie czego może się spodziewać i gdzie szukać niezapomnianych wrażeń.
Program
1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Warszawie dwie godziny przed odlotem. Spotkanie z przedstawicielem biura. Wylot bezpośrednio do Dubaju liniami Emirates. Przylot do Dubaju. Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. W drodze do hotelu zatrzymamy się przy Burj Khalifa. Zakwaterowanie. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Wyruszamy na wycieczkę po Nowym Dubaju. Zaczniemy od spaceru po Marinie. Nowoczesne wieżowce wznoszą się wzdłuż wijącego się kanału tworząc jednocześnie największą przystań na świecie. Tutaj znajduje się również Princess Tower, czyli najwyższy budynek mieszkalny świata. Następnie udamy się na Wyspę Palmową nazywaną ósmym cudem świata. To stworzona ręką człowieka wizytówka Dubaju, a także miejsce uchodzące za prawdziwy raj dla turystów. Na czubku palmy wznosi się najbardziej rozpoznawalny na wyspie kompleks hotelowy Atlantis – na własne oczy zobaczymy, iż jest to coś dużo większego niż tylko imponujący rozmachem budynek inspirowany mityczną Atlantydą. W jedną stronę przejedziemy się kolejką Monorail – gwarantowane niesamowite widoki. Następnie zobaczymy bazar Souk Madinat Jumeirah łączący tradycyjną kulturę zakupów na Bliskim Wschodzie w stoiskach, barach i straganach z mieszanką marek butikowych, sklepów z pamiątkami, luksusową modą i biżuterią. Zrobimy sobie zdjęcie przy najsławniejszym z dubajskich hoteli - Burj al Arab. Stamtąd udamy się do największego na świecie centrum handlowego Dubai Mall, gdzie znajduje się gigantyczne akwarium mieszące się na trzech kondygnacjach. Chętni mogą wjechać na platformę widokową najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa. W wolnej chwili zainteresowane osoby będą mogły przespacerować się do słynnych skrzydeł i zrobić sobie zdjęcie na tle Burj Khalifa. Zwieńczeniem dnia będzie uczta dla oka - pokaz tańczących fontann - to największe choreograficzne widowisko na całym świecie. Powrót do hotelu. Nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Starego Dubaju. To obszar miasta chroniony przez rząd przed działalnością deweloperów i powstaniem kolejnej dzielnicy wieżowców ze stali i szkła. Zobaczymy tu Dubaj sprzed odkrycia ropy naftowej. Zaczniemy od Meczetu Jumeirah. Następnie spacer po dzielnicy Bastakiyah zbudowanej przez irańskich kupców i rzemieślników handlujących na pobliskich targowiskach. To obowiązkowa pozycja dla osób pragnących poznać życie w dawnym Dubaju. Przeprawimy się wodną taksówką przez kanał Creek będący pierwotnym centrum handlowym miasta. Następnie udamy się na targ złota i przypraw gdzie z pewnością uderzy nas cała armia cudownych zapachów. Odwiedzimy także rezerwat przyrody Ras Al. Khor, gdzie zobaczymy tysiące flamingów. Powrót do hotelu. Czas wolny. Dla chętnych w godzinach popołudniowych Desert Safari – przejazd samochodami terenowymi po pustyni, jazda na wielbłądzie, tatuaże z henny, degustacja sziszy wodnych, pokazy tańca brzucha i wirujących derwiszy, sandboarding – wszystko zwieńczone kolacją w formie bufetu - to istna uczta na środku pustyni. Nocleg.
4 dzień
Śniadanie. W tym dniu odwiedzimy stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. Zwiedzimy meczet Szejka Zayeda. Budynek wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy i wyraźnie dominuje nad miastem, śnieżnobiała fasada pięknie współgra ze światłem słonecznym, dając wspaniałe wrażenia wizualne. Przejazd przepiękną trasą Corniche Road rozciągającą się wzdłuż zadbanego nabrzeża i plaży, która wyróżniona została Błękitną Flagą - to certyfikat przyznawany kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Zatrzymamy się przy Emirates Palace – to najbardziej luksusowy hotel na świecie. Kolejnym punktem wyprawy będzie wizyta w Heritage Village. To rekonstrukcja tradycyjnej wioski oazowej, przedstawiająca aspekty życia na pustyni. Następnym punktem programu będzie wizyta na targu daktyli gdzie można skosztować tego lokalnego przysmaku na milion sposobów. Powrót do hotelu. Dla chętnych kolacja podczas rejsu w Dubai Marina. Nocleg.
5-7 dzień
Śniadanie. Wypoczynek w Ras al. Khaimah, gdzie znajdują się największe i najpiękniejsze plaże. Jest tam spokojniej niż w sąsiednich emiratach, panuje niepowtarzalny klimat. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: pustynne safari z kolacją, rejs na półwyspie Musandam (enklawa Omanu) z obiadem lub zjazd na najdłuższej tyrolce świata – Jebel Jais Zipline.
8 dzień
Śniadanie w hotelu (suchy prowiant lub kontynentalne). Przylot do Warszawy liniami Emirates.
Program fakultatywny
- Wejście na Burj Khalifa – 180 zł
- Desert Safari z kolacją – 275 zł
- 2-godzinny rejs z kolacją w Dubai Marina - 300 zł
- Rezerwacja 7 obiadokolacji aranżowanych przez pilota - cena ok. 170 USD
Program fakultatywny podczas wypoczynku
- Rejs na półwyspie Musandam (enklawa Omanu) 475 zł + wiza na granicy 24 USD (w gotówce)
- Zjazd najdłuższą tyrolką na świecie 700 zł (realizacja przy min 4 osobach)
Świadczenia
- Zakwaterowanie: 5 noclegów w Dubaju oraz 2 noclegi w Ras Al. Khaimah w hotelu o standardzie **** w pokojach 2,3-osobowych.
- Wyżywienie: 7 śniadań (6 śniadań w hotelu, siódme śniadanie w dniu wyjazdu suchy prowiant lub śniadanie kontynentalne).
- Transport: Przeloty wg programu, klimatyzowane mikrobusy, komunikacja miejska, pociągi.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Informacje praktyczne
Minimalna liczba uczestników w grupie: 10, maksymalna: 20.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Kolacje podczas imprez fakultatywnych zastępują kolację w hotelu.
Zalecamy rezerwację programu fakultatywnego w momencie zakładania rezerwacji. W przeciwnym wypadku może zabraknąć miejsc lub podane ceny mogą być wyższe.
Informacje dotyczące realizacji imprezy, niezbędnego bagażu, dokładnych godzin przelotów itd. Zostaną przesłane pocztą elektroniczną w liście do uczestników około 2 tygodnie przed wyjazdem. Prosimy o podanie kontaktowego adresu e-mail przy podpisywaniu umowy. 
Wyżywienie poza wymienionym w programie pomaga organizować na bieżąco przewodnik.
INFORMACJE WIZOWO-PASZPORTOWE
Wymagany paszport, ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy. Przy wjeździe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich obywatele Polscy nie potrzebują wiz, o ile pobyt nie trwa więcej niż 90 dni. Przy wpłacie I raty należy podać dodatkowo dane paszportowe a) seria i numer paszportu; b) data wydania oraz termin ważności; c) miejsce wydania/organ wydający; d) obywatelstwo; e) miejsce urodzenia.
INFORMACJE ZDROWOTNE
Nie ma obowiązku szczepień. Jednak jak wszędzie na świecie, również w Polsce, warto być zaszczepionym przeciw żółtaczce typu A i B, tężcowi i ewentualnie innym chorobom. Oczywiście należy pamiętać o podstawowych zasadach higieny. Trzeba chronić się przed słońcem, używając kremów ochronnych, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy.
POGODA I KLIMAT
Rok w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dzieli się właściwie na dwie pory: lato i zimę. Lato jest niezwykle gorące, występują rekordowe temperatury powietrza i wody. Występuje także duża wilgotność spowodowana parowaniem okolicznych zbiorników wodnych. Zima jest nieco łagodniejsza, zazwyczaj temperatury wahają się w okolicach 24-26 stopni. Czasami występują krótkie opady. Wieczory i noce są chłodniejsze – ok. 14 stopni.
O WYPRAWIE
Podczas pobytu poznamy kilka odsłon Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dubaj jest pełen niespodzianek. Obok pnących się ku niebu wieżowcom i wszędobylskiej nowoczesności, po drugiej stronie miasta toczy się spokojne życie w dawnych arabskich domach. Spacery odbywają się w wyższych temperaturach, na które musimy być odpowiednio przygotowani – wygodne obuwie (odradzamy skórzane sandałki, klapki), okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy i krem z filtrem to podstawa. Poznamy coś zupełnie nowego – gorący piasek na pustyni i sympatyczne wielbłądy witające nas już z drogi. Zwieńczeniem wyjazdu będą przepiękne plaże w Ras Al. Khaimah, gorąca woda w morzu i fikuśne palmy otaczające hotele.
Informacje o cenie
I rata: 25% ceny złotówkowej płatne przy rezerwacji
II rata: 100% ceny złotówkowej (minus I rata) na 45 dni przed wyprawą
III rata: 425 USD uczestnik zabiera ze sobą na wyprawę
III ratę – dewizową część ceny, uczestnik przekazuje na miejscu. Kwota ta jest w całości wykorzystana na pokrycie części świadczeń (m.in. koszty programowe, transport lokalny, niektóre noclegi i posiłki).
Cena złotówkowa wraz z III ratą nie obejmują:
- pozostałych posiłków nie ujętych w programie (obiady w trakcie wycieczek i kolacje w hotelu), aranżowanych przez przewodnika (orientacyjny koszt ok. 20 USD/ posiłek, obiadokolacja w opcji wypoczynek ok. 30 USD/posiłek)
- zwyczajowych napiwków ok. 20 USD
- obowiązkowej opłaty klimatycznej Tourism Dirham płatnej na miejscu ok. 22 USD/pobyt
- wycieczek fakultatywnych

Wycieczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Oczekuj Nieoczekiwanego 2021
Wycieczka objazdowa do ZEA, Zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2021, Podróże do Azji 2021, Zwiedzanie Dubaju, Zatoka Perska 2021

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, który jak mało który zasługuje na odkrycie. Ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko luksusowe hotele i futurystyczne miasto. To miejsce, z którego każdy wróci zachwycony, pod warunkiem, że wie czego może się spodziewać i gdzie szukać niezapomnianych wrażeń.

Program

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Warszawie dwie godziny przed odlotem. Spotkanie z przedstawicielem biura. Wylot bezpośrednio do Dubaju liniami Emirates. Przylot do Dubaju. Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. W drodze do hotelu zatrzymamy się przy Burj Khalifa. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Wyruszamy na wycieczkę po Nowym Dubaju. Zaczniemy od spaceru po Marinie. Nowoczesne wieżowce wznoszą się wzdłuż wijącego się kanału tworząc jednocześnie największą przystań na świecie. Tutaj znajduje się również Princess Tower, czyli najwyższy budynek mieszkalny świata. Następnie udamy się na Wyspę Palmową nazywaną ósmym cudem świata. To stworzona ręką człowieka wizytówka Dubaju, a także miejsce uchodzące za prawdziwy raj dla turystów. Na czubku palmy wznosi się najbardziej rozpoznawalny na wyspie kompleks hotelowy Atlantis – na własne oczy zobaczymy, iż jest to coś dużo większego niż tylko imponujący rozmachem budynek inspirowany mityczną Atlantydą. W jedną stronę przejedziemy się kolejką Monorail – gwarantowane niesamowite widoki. Następnie zobaczymy bazar Souk Madinat Jumeirah łączący tradycyjną kulturę zakupów na Bliskim Wschodzie w stoiskach, barach i straganach z mieszanką marek butikowych, sklepów z pamiątkami, luksusową modą i biżuterią. Zrobimy sobie zdjęcie przy najsławniejszym z dubajskich hoteli - Burj al Arab. Stamtąd udamy się do największego na świecie centrum handlowego Dubai Mall, gdzie znajduje się gigantyczne akwarium mieszące się na trzech kondygnacjach. Chętni mogą wjechać na platformę widokową najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa. W wolnej chwili zainteresowane osoby będą mogły przespacerować się do słynnych skrzydeł i zrobić sobie zdjęcie na tle Burj Khalifa. Zwieńczeniem dnia będzie uczta dla oka - pokaz tańczących fontann - to największe choreograficzne widowisko na całym świecie. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Starego Dubaju. To obszar miasta chroniony przez rząd przed działalnością deweloperów i powstaniem kolejnej dzielnicy wieżowców ze stali i szkła. Zobaczymy tu Dubaj sprzed odkrycia ropy naftowej. Zaczniemy od Meczetu Jumeirah. Następnie spacer po dzielnicy Bastakiyah zbudowanej przez irańskich kupców i rzemieślników handlujących na pobliskich targowiskach. To obowiązkowa pozycja dla osób pragnących poznać życie w dawnym Dubaju. Przeprawimy się wodną taksówką przez kanał Creek będący pierwotnym centrum handlowym miasta. Następnie udamy się na targ złota i przypraw gdzie z pewnością uderzy nas cała armia cudownych zapachów. Odwiedzimy także rezerwat przyrody Ras Al. Khor, gdzie zobaczymy tysiące flamingów. Powrót do hotelu. Czas wolny. Dla chętnych w godzinach popołudniowych Desert Safari – przejazd samochodami terenowymi po pustyni, jazda na wielbłądzie, tatuaże z henny, degustacja sziszy wodnych, pokazy tańca brzucha i wirujących derwiszy, sandboarding – wszystko zwieńczone kolacją w formie bufetu - to istna uczta na środku pustyni. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. W tym dniu odwiedzimy stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. Zwiedzimy meczet Szejka Zayeda. Budynek wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy i wyraźnie dominuje nad miastem, śnieżnobiała fasada pięknie współgra ze światłem słonecznym, dając wspaniałe wrażenia wizualne. Przejazd przepiękną trasą Corniche Road rozciągającą się wzdłuż zadbanego nabrzeża i plaży, która wyróżniona została Błękitną Flagą - to certyfikat przyznawany kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Zatrzymamy się przy Emirates Palace – to najbardziej luksusowy hotel na świecie. Kolejnym punktem wyprawy będzie wizyta w Heritage Village. To rekonstrukcja tradycyjnej wioski oazowej, przedstawiająca aspekty życia na pustyni. Następnym punktem programu będzie wizyta na targu daktyli gdzie można skosztować tego lokalnego przysmaku na milion sposobów. Powrót do hotelu. Dla chętnych kolacja podczas rejsu w Dubai Marina. Nocleg.

5-7 dzień
Śniadanie. Wypoczynek w Ras al. Khaimah, gdzie znajdują się największe i najpiękniejsze plaże. Jest tam spokojniej niż w sąsiednich emiratach, panuje niepowtarzalny klimat. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: pustynne safari z kolacją, rejs na półwyspie Musandam (enklawa Omanu) z obiadem lub zjazd na najdłuższej tyrolce świata – Jebel Jais Zipline.

8 dzień

Śniadanie w hotelu (suchy prowiant lub kontynentalne). Przylot do Warszawy liniami Emirates.

Program fakultatywny
- Wejście na Burj Khalifa – 180 zł
- Desert Safari z kolacją – 275 zł
- 2-godzinny rejs z kolacją w Dubai Marina - 300 zł
- Rezerwacja 7 obiadokolacji aranżowanych przez pilota - cena ok. 170 USD

Program fakultatywny podczas wypoczynku
- Rejs na półwyspie Musandam (enklawa Omanu) 475 zł + wiza na granicy 24 USD (w gotówce)
- Zjazd najdłuższą tyrolką na świecie 700 zł (realizacja przy min 4 osobach)

Informacje praktyczne
Minimalna liczba uczestników w grupie: 10, maksymalna: 20.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Kolacje podczas imprez fakultatywnych zastępują kolację w hotelu.
Zalecamy rezerwację programu fakultatywnego w momencie zakładania rezerwacji. W przeciwnym wypadku może zabraknąć miejsc lub podane ceny mogą być wyższe.
Informacje dotyczące realizacji imprezy, niezbędnego bagażu, dokładnych godzin przelotów itd. Zostaną przesłane pocztą elektroniczną w liście do uczestników około 2 tygodnie przed wyjazdem. Prosimy o podanie kontaktowego adresu e-mail przy podpisywaniu umowy. Wyżywienie poza wymienionym w programie pomaga organizować na bieżąco przewodnik.

INFORMACJE WIZOWO-PASZPORTOWE
Wymagany paszport, ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy. Przy wjeździe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich obywatele Polscy nie potrzebują wiz, o ile pobyt nie trwa więcej niż 90 dni. Przy wpłacie I raty należy podać dodatkowo dane paszportowe a) seria i numer paszportu; b) data wydania oraz termin ważności; c) miejsce wydania/organ wydający; d) obywatelstwo; e) miejsce urodzenia.

INFORMACJE ZDROWOTNE
Nie ma obowiązku szczepień. Jednak jak wszędzie na świecie, również w Polsce, warto być zaszczepionym przeciw żółtaczce typu A i B, tężcowi i ewentualnie innym chorobom. Oczywiście należy pamiętać o podstawowych zasadach higieny. Trzeba chronić się przed słońcem, używając kremów ochronnych, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy.

POGODA I KLIMAT
Rok w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dzieli się właściwie na dwie pory: lato i zimę. Lato jest niezwykle gorące, występują rekordowe temperatury powietrza i wody. Występuje także duża wilgotność spowodowana parowaniem okolicznych zbiorników wodnych. Zima jest nieco łagodniejsza, zazwyczaj temperatury wahają się w okolicach 24-26 stopni. Czasami występują krótkie opady. Wieczory i noce są chłodniejsze – ok. 14 stopni.

O WYPRAWIE
Podczas pobytu poznamy kilka odsłon Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dubaj jest pełen niespodzianek. Obok pnących się ku niebu wieżowcom i wszędobylskiej nowoczesności, po drugiej stronie miasta toczy się spokojne życie w dawnych arabskich domach. Spacery odbywają się w wyższych temperaturach, na które musimy być odpowiednio przygotowani – wygodne obuwie (odradzamy skórzane sandałki, klapki), okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy i krem z filtrem to podstawa. Poznamy coś zupełnie nowego – gorący piasek na pustyni i sympatyczne wielbłądy witające nas już z drogi. Zwieńczeniem wyjazdu będą przepiękne plaże w Ras Al. Khaimah, gorąca woda w morzu i fikuśne palmy otaczające hotele.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Informacje o cenie
I rata: 25% ceny złotówkowej płatne przy rezerwacji
II rata: 100% ceny złotówkowej (minus I rata) na 45 dni przed wyprawą
III rata: 425 USD uczestnik zabiera ze sobą na wyprawę
III ratę – dewizową część ceny, uczestnik przekazuje na miejscu. Kwota ta jest w całości wykorzystana na pokrycie części świadczeń (m.in. koszty programowe, transport lokalny, niektóre noclegi i posiłki).

Informacje o cenie
I rata: 25% ceny złotówkowej płatne przy rezerwacji
II rata: 100% ceny złotówkowej (minus I rata) na 45 dni przed wyprawą
III rata: 425 USD uczestnik zabiera ze sobą na wyprawę
III ratę – dewizową część ceny, uczestnik przekazuje na miejscu. Kwota ta jest w całości wykorzystana na pokrycie części świadczeń (m.in. koszty programowe, transport lokalny, niektóre noclegi i posiłki).

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 900 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RG (RG_1) : Dopłata 3% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RGS (RGS_3) : Dopłata 1,5% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RGS+CP (RGS_4) : Dopłata 3,5% od sumy
Desert Safari z kolacją : Dopłata 275 PLN
Rejs na półwysep Musandam + wiza na granicy 24 USD (w gotówce) : Dopłata 475 PLN
Rejs z kolacją w Dubai Marina : Dopłata 300 PLN
Rezerwacja 7-obiadokolacji aranżowanych przez pilota ok. 170 USD : Dopłata 0 PLN
Wejście na Burj Khalifa : Dopłata 180 PLN
Zjazd najdłuższą tyrolką na świecie (realizacja przy min 6 osobach) : Dopłata 700 PLN
Dopłata : Dopłata 425 USD
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RG+CP (RG_2) : Dopłata 6,4% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

Zakwaterowanie: 5 noclegów w Dubaju oraz 2 noclegi w Ras Al. Khaimah w hotelu o standardzie **** w pokojach 2,3-osobowych.

Zakwaterowanie: 5 noclegów w Dubaju oraz 2 noclegi w Ras Al. Khaimah w hotelu o standardzie **** w pokojach 2,3-osobowych.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Wyżywienie: 7 śniadań (6 śniadań w hotelu, siódme śniadanie w dniu wyjazdu suchy prowiant lub śniadanie kontynentalne).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- Zakwaterowanie: 5 noclegów w Dubaju oraz 2 noclegi w Ras Al. Khaimah w hotelu o standardzie **** w pokojach 2,3-osobowych.
- Wyżywienie: 7 śniadań (6 śniadań w hotelu, siódme śniadanie w dniu wyjazdu suchy prowiant lub śniadanie kontynentalne).
- Transport: Przeloty wg programu, klimatyzowane mikrobusy, komunikacja miejska, pociągi.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

- Zakwaterowanie: 5 noclegów w Dubaju oraz 2 noclegi w Ras Al. Khaimah w hotelu o standardzie **** w pokojach 2,3-osobowych.
- Wyżywienie: 7 śniadań (6 śniadań w hotelu, siódme śniadanie w dniu wyjazdu suchy prowiant lub śniadanie kontynentalne).
- Transport: Przeloty wg programu, klimatyzowane mikrobusy, komunikacja miejska, pociągi.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

Cena złotówkowa wraz z III ratą nie obejmują:
- pozostałych posiłków nie ujętych w programie (obiady w trakcie wycieczek i kolacje w hotelu), aranżowanych przez przewodnika (orientacyjny koszt ok. 20 USD/ posiłek, obiadokolacja w opcji wypoczynek ok. 30 USD/posiłek)
- zwyczajowych napiwków ok. 20 USD
- obowiązkowej opłaty klimatycznej Tourism Dirham płatnej na miejscu ok. 22 USD/pobyt
- wycieczek fakultatywnych

Cena złotówkowa wraz z III ratą nie obejmują:
- pozostałych posiłków nie ujętych w programie (obiady w trakcie wycieczek i kolacje w hotelu), aranżowanych przez przewodnika (orientacyjny koszt ok. 20 USD/ posiłek, obiadokolacja w opcji wypoczynek ok. 30 USD/posiłek)
- zwyczajowych napiwków ok. 20 USD
- obowiązkowej opłaty klimatycznej Tourism Dirham płatnej na miejscu ok. 22 USD/pobyt
- wycieczek fakultatywnych

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.