w naszej ofercie: 8080 imprez, 8231 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
KOLONIA SIEDEM PRZYGÓD WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]

Obóz Malarsko-Architektoniczny Kraków 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MALARSKO-ARCHITEKTONICZNY KRAKÓW 2021

Obóz Malarsko-Architektoniczny Kraków 2021, Obozy Plastyczne i Malarskie ze zwiedzaniem Krakowa 2021, Młodzieżowy obóz Architektoniczny w Krakowie 2021, 10 czterogodzinnych bloków zajęć, podczas których będziesz szlifował swoje malarskie umiejętności. Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021

Wiek: od 15 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
274118004
oferta w pdf
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Obóz Studencki Kraków Kraków 2021
Obóz Studencki Kraków Kraków 2021, Obozy rekreacyjne ze zwiedzaniem Krakowa 2021, Młodzieżowy obóz w Krakowie 2021, Na tym obozie Pokażemy Ci, jak wyglądają najlepsze uczelnie wyższe i jak spędzają czas krakowscy studenci. Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021
Studenckie życie w Krakowie!
Wybierasz się niedługo na studia? Masz zamiar opuścić rodzinne "gniazdko" i nie wiesz jak to będzie?
Z nami to sprawdzisz! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy obóz, na którym poczujesz się, jak STUDENT! Pokażemy Ci, jak wyglądają najlepsze uczelnie wyższe i jak spędzają czas krakowscy studenci. Podczas obozu będziesz wchłaniał otaczającą Cię historię, a także poznasz wiele nieznanych faktów o tym królewskim mieście. Nie zabraknie czasu na poznanie zakamarków miasta i odkrycie najbardziej instagramowych miejsc w Krakowie! Podczas obozu sprawdzisz, jakie nowe kierunki studiów oferują uczelnie i jak one funkcjonują. Będziesz spać w akademiku, skosztujesz najpopularniejszej zapiekanki w "Okrąglaku", a także "maczanki krakowskiej", czyli typowego krakowskiego burgera! Czekają na Ciebie teatry uliczne, liczne performance i chillout nad Wisłą! Gwarantujemy Ci także, że nie wrócisz do domu bez wakacyjnej opalenizny - słońce i woda czekają na Ciebie na pobliskich kąpieliskach. Wybierzemy dla Ciebie te najlepsze i najbardziej popularne. W Kryspinowie będzie relaks w parku wodnym ze zjeżdżalniami i trampolinami, a w Miasteczku Studenckim nie będzie czasu na nudę! Czy Ty też już nie możesz się doczekać?
Program
Studencki Kraków! (15-18 lat)
Zobacz Kraków oczami studenta, sprawdź, jak poruszają się po mieście studenci oraz jak można „krakowskim targiem” korzystać z wielu atrakcji miasta! Podczas obozu odwiedzimy wiele prestiżowych uczelni. Udamy się do Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, a także wstąpimy do Apteki Tadeusza Pankiewicza, byś w ciekawy sposób poznał historię miasta. W szufladach mebli aptecznych odkryjemy ukryte eksponaty, zdjęcia i dokumenty z dawnych lat. W Akademii Górniczo-Hutniczej odwiedzimy unikatowe laboratorium badawczo-dydaktyczne. Zobaczymy maszyny górnicze i hutnicze i roboty, które stosowane są w przemyśle górniczym. A na deser będziemy się delektować pięknem rzeźb, obrazów i rzeźb w Akademii Sztuk Pięknych. Na każdej z tych uczelni poznamy jej historię oraz aktualne kierunki i profile, a wtedy wybór przyszłej uczelni będzie już prosty!
Podczas obozu dołączymy do popularnego wśród studentów „Free Walk Tour” – odnajdziemy na mieście przewodnika „z żółtą parasolką”, który oprowadzi nas po głównych zabytkach miasta: średniowieczny Rynek, Sukiennice, królewski Wawel, Barbakan, krakowski Kazimierz. Ty zdecydujesz, ile zapłacisz za spacer z przewodnikiem! Jak na prawdziwego studenta przystało, nie może zabraknąć wizyt w muzeach w dni, kiedy wejście jest bezpłatne! 
Zobaczysz, że życie studencie wcale nie musi być kosztowne. Będziemy podziwiać Kraków także z poziomu wody - Ahoj Kapitanie! Kapitan zabierze nas w rejs po Wiśle, skąd zobaczymy historyczną część miasta, ale i jego nową zabudowę. Zabierzemy Was także na stadion Cracovii – najstarszego klubu sportowego w Polsce. Poznasz historię i osiągnięcia klubu, poczujesz się jak VIP zasiadając w loży SkyBox, a także zobaczysz, jak wygląda szatnia drużyny, murawa i ławka rezerwowych z perspektywy piłkarza! Będziemy podziwiać również Kraków „z góry” - udamy się na Kopiec Kościuszki. Stąd rozpościera się jedna z najpiękniejszych panoram Krakowa, z widokiem na najbardziej charakterystyczne miejsca na starym mieście. Przy dobrej pogodzie może nawet uda nam się zobaczyć Tatry! Oczywiście życie studenckie, to nie tylko nauka, to przede wszystkim zabawa! Na obozie nie zabranie gier i zabaw integracyjnych, karaoke i konkursów. Sprawdzimy również, gdzie odpoczywają studenci. Wybierzemy się nad popularny zalew Kryspinów, gdzie będą na nas czekać liczne atrakcje: rowerki wodne, trampoliny, ścianka wspinaczkowa i wodny tor przeszkód. Dotrzemy także na plażę miejską nad rzeką Wisłą w centrum miasta! Te krakowskie wakacje będą niezapomniane!
Program fakultatywny
Wycieczka koleją do Wieliczki – niezapomniany spacer w solnym labiryncie. Poznanie dziejów Kopalni od czasów legendarnych do chwil współczesnych, a także Muzeum Żup Krakowskich. Cena 80 PLN.
Park Wodny w Krakowie – zafunduj sobie całodniową mega zabawę w parku wodnym. Czekają na Ciebie zjeżdżalnie, ścieżki wspinaczkowe i sporty wodne. Cena: 70 PLN.
Informacje praktyczne
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wychowawców. 
Program obozu dopasowany będzie do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. 
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 
Zabierz ze sobą: ręcznik kąpielowy, legitymację szkolną, mały plecak na wycieczki, nakrycie głowy, krem z UV. 
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 9.00.

Obóz Malarsko-Architektoniczny Kraków 2021

Obóz Malarsko-Architektoniczny Kraków 2021, Obozy Plastyczne i Malarskie ze zwiedzaniem Krakowa 2021, Młodzieżowy obóz Architektoniczny w Krakowie 2021, 10 czterogodzinnych bloków zajęć, podczas których będziesz szlifował swoje malarskie umiejętności. Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021


Studenckie życie w Krakowie!

Wybierasz się niedługo na studia? Masz zamiar opuścić rodzinne "gniazdko" i nie wiesz jak to będzie?Z nami to sprawdzisz! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy obóz, na którym poczujesz się, jak STUDENT! Pokażemy Ci, jak wyglądają najlepsze uczelnie wyższe i jak spędzają czas krakowscy studenci. Podczas obozu będziesz wchłaniał otaczającą Cię historię, a także poznasz wiele nieznanych faktów o tym królewskim mieście. Nie zabraknie czasu na poznanie zakamarków miasta i odkrycie najbardziej instagramowych miejsc w Krakowie! Podczas obozu sprawdzisz, jakie nowe kierunki studiów oferują uczelnie i jak one funkcjonują. Będziesz spać w akademiku, skosztujesz najpopularniejszej zapiekanki w "Okrąglaku", a także "maczanki krakowskiej", czyli typowego krakowskiego burgera! Czekają na Ciebie teatry uliczne, liczne performance i chillout nad Wisłą! Gwarantujemy Ci także, że nie wrócisz do domu bez wakacyjnej opalenizny - słońce i woda czekają na Ciebie na pobliskich kąpieliskach. Wybierzemy dla Ciebie te najlepsze i najbardziej popularne. W Kryspinowie będzie relaks w parku wodnym ze zjeżdżalniami i trampolinami, a w Miasteczku Studenckim nie będzie czasu na nudę! Czy Ty też już nie możesz się doczekać?

Program

Malarsko-architektoniczny (15-18 lat)

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w rysunku i dostać się na studia artystyczne lub architektoniczne? A może chcesz po prostu kreatywnie spędzić czas i zyskać nowe umiejętności? Jeśli tak, to ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Daj się porwać w podróż w krainę malarstwa i architektury. Pod okiem doświadczonych nauczycieli - absolwentów ASP i Architektury z Pracowni Rysunku „Domin” poznasz tajniki rysunku i dowiesz się jak należy przygotować się do egzaminów wstępnych i jak skompletować teczkę prac – portfolio do przedstawienia komisji egzaminacyjnej na studia. Podczas zajęć w pracowni skupimy się na perspektywie, skali architektonicznej i zasadach doboru kolorów. Za pomocą węgla drzewnego, ołówka, farb nauczysz się rysować budynki, ludzi, przedmioty. Dzięki cieniowaniu ołówkiem lub długopisem wprowadzimy Cię w sekrety rysowania martwej natury oraz nauczysz się tworzyć iluzję przestrzenną. Nie zabraknie również pięknych, krakowskich plenerów! Czeka na Ciebie 10 czterogodzinnych bloków zajęć, podczas których będziesz szlifował swoje malarskie umiejętności. Spacerując po mieście będziesz podziwiać różne style w architekturze od gotyku i renesansu, aż po nowoczesne trendy. Zabierzemy Cię do Akademii Sztuk Pięknych, abyś mógł się oswoić z uczelnią, a także poznać jej historię. Odwiedzisz średniowieczny Rynek, Sukiennice, królewski Wawel, Barbakan, krakowski Kazimierz i to Ty zdecydujesz, ile zapłacisz za spacer z przewodnikiem! Oczywiście nie ma wakacji bez typowego, studenckiego luzu! A jak luz, to tylko nad wodą – plażowanie i kąpiele nad Zalewem w Kryspinowie. Zachód słońca podziwiać będziemy z Kopca Kościuszki, z którego rozpościera się cudowny widok na całe miasto, a przy dobrej pogodzie nawet na Tatry. Nie zabraknie atrakcyjnych gier, zabaw i konkursów, a nasza doświadczona kadra nie pozwoli na nudę!

Program fakultatywny

 • Wycieczka koleją do Wieliczki – niezapomniany spacer w solnym labiryncie. Poznanie dziejów Kopalni od czasów legendarnych do chwil współczesnych, a także Muzeum Żup Krakowskich. Cena 80 PLN.
 • Park Wodny w Krakowie – zafunduj sobie całodniową mega zabawę w parku wodnym. Czekają na Ciebie zjeżdżalnie, ścieżki wspinaczkowe i sporty wodne. Cena: 70 PLN.

Informacje praktyczne

 • Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wychowawców. 
 • Program obozu dopasowany będzie do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. 
 • Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 
 • Zabierz ze sobą: ręcznik kąpielowy, legitymację szkolną, mały plecak na wycieczki, nakrycie głowy, krem z UV. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 9.00.

 

Rabaty i promocje

Tytuł: Bon Turystyczny

Czas trwania: 02.10 - 31.03.2022

Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
07.07-17.07.2021 2699 PLN Sprawdź
18.07-28.07.2021 2699 PLN -
29.07-08.08.2021 2699 PLN -

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,2% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,2% od sumy
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os. : Dopłata 4 PLN

Zakwaterowanie

Hostel Babilon

Hostel Babilon w Krakowie (Miasteczko Studenckie AGH). Pokoje typu studio (dwa pokoje dwuosobowe z jedną łazienką), z telewizorem i dostępem do Wi-Fi. W budynku głównym znajduje się jadalnia. Na terenie Miasteczka Studenckiego znajdują się boiska sportowe, korty tenisowe, supermarket, basen AGH oraz różne punkty handlowe i gastronomiczne. Obiekt monitorowany całodobowo.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

całodzienne wyżywienie (3 posiłki) w stołówce hostelu. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 180 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 80 PLN
Elbląg Dopłata 180 PLN
Gdańsk Dopłata 180 PLN
Gliwice Dopłata 100 PLN
Gorzów Wlkp. Dopłata 150 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 130 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 130 PLN
Konin Dopłata 130 PLN
Legnica Dopłata 130 PLN
Lubin (Dolnośląskie) Dopłata 130 PLN
Lublin Dopłata 180 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Mława Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Opole Dopłata 80 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 100 PLN
Płock Dopłata 130 PLN
Poznań Dopłata 150 PLN
Puławy Dopłata 150 PLN
Radom Dopłata 150 PLN
Radomsko Dopłata 80 PLN
Rybnik Dopłata 130 PLN
Sosnowiec Dopłata 50 PLN
Szczecin Dopłata 180 PLN
Toruń Dopłata 150 PLN
Warszawa Dopłata 130 PLN
Włocławek Dopłata 130 PLN
Wodzisław Śląski Dopłata 130 PLN
Wrocław Dopłata 100 PLN
Zambrów Dopłata 180 PLN
Zielona Góra Dopłata 150 PLN

Własny

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 10 noclegów
Wyżywienie: całodzienne wyżywienie (3 posiłki) w stołówce hostelu. 
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna SA. NNW 15.000 PLN
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu, bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską.

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów
 • Wyżywienie: całodzienne wyżywienie (3 posiłki) w stołówce hostelu. 
 • Transport: autokar turystyczny.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna SA. NNW 15.000 PLN
 • Opieka pedagogiczna.
 • Realizacja programu, bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską.

Cena nie zawiera

dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ DANCE CAMP PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2021 – 14 DNI
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ FILMOWY KINOMANIACY PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ WINDSURFINGOWY DŹWIRZYNO 2021
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.