w naszej ofercie: 8800 imprez, 5888 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz 18 przygód nad Jeziorem Kraków 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ 18 PRZYGÓD NAD JEZIOREM KRAKÓW 2024

Obóz Przygodowy w Krakowie nad jeziorem Bagry Obozy przygodowe ze zwiedzaniem Krakowa 2024, Młodzieżowy obóz przygodowy w Krakowie 2024

Wiek: od 10 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
274118101
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Obóz Przygoda Po Krakowsku Nad Jeziorem Kraków 2022
Obóz Przygoda Po Krakowsku Nad Jeziorem Kraków 2022, Obozy przygodowe ze zwiedzaniem Krakowa 2022, Młodzieżowy obóz przygodowy w Krakowie 2022, Kolonie i Obozy w Polsce 2022, Wakacje w Polsce 2022
WAKACJE NAD WSPANIAŁYM JEZIOREM W KRAKOWIE.
Odkryjcie wyjątkową stolicę Małopolski i sprawdźcie od podszewki, co powoduje, że tak wiele osób uznaje Kraków za jedno z najpiękniejszych miast Polski. Miasto będziecie poznawać w sposób aktywny poprzez questy, z perspektywy wyprawy kajakowej, a także w sposób tradycyjny odwiedzając najważniejsze historycznie miejsca. Zaszalejemy w Parku Trampolin i Aquaparku. Dużo ciekawostek czeka Was w parku Wioski Świata gdzie poznacie życie innych kultur, a także w Ogrodzie Doświadczeń gdzie zrozumiecie prawa rządzące otaczający nas świat. Ojcowski Park Narodowy to perła "polskiej Szwajcarii" o czym przekonacie się podczas
wędrówki do ruin zamku w Ojcowie oraz Jaskini Łokietka. Sportowe zajęcia, wieczory tematyczne czy relaks nad jeziorem dopełnią Wasze wspaniałe wakacje.
PROGRAM
Przygoda po krakowsku (8-12 lat), (13-18 lat)
Jest to przygoda NAD JEZIOREM W KRAKOWIE.
Przygotowaliśmy dla Was pełen przygód program, mnóstwo atrakcji i obowiązkowe szaleństwa NAD JEZIOREM !!!!
RELAKS NAD JEZIOREM – wakacje to przede wszystkim woda, leżing i bezpieczne kąpiele.
REJS JACHETM – profesjonalny sternik wprowadzi Was w świat żeglowania a praca zespołowa na jachcie odkryje przed Wami tajemnice życia na łodzi.
WIOSKI ŚWIATA – z jakiego powodu chatki w Afryce mają kształt koła i nie ma w nich żadnych kątów? Dlaczego w Australii domy buduje się na palach? Dlaczego wchodząc do mongolskiej jurty nie można nadepnąć na jej próg? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w Wioskach Świata – tu na około trzech hektarach powierzchni zobaczymy niemal cały świat. W Afryce dotkniemy słonia, w Australii zagramy na bębnie, w Mongolii wydoimy zwierzę zwane jakiem, a w Ameryce Południowej spotkamy lamę.
PARK TRAMPOLIN - szalone chwile z prostymi akrobacjami, basenem piankowym czy unoszeniem się w powietrzu, które są tutaj na porządku dziennym.
NA TROPIE MROCZNYCH TAJEMNIC – w czasie wycieczki po Podgórzu odkryjecie mroczne, tajemnicze miejsca gdzie według tradycji mieszkał czarnoksiężnik – pan Twardowski , wytropimy czarcie ślady, dowiemy się gdzie stała szubienica, a być może spotkamy Czarną Damę pilnującą skarbów! Wycieczka po Podgórzu będzie także lekcją historii w terenie. Dowiemy się, dlaczego to na Podgórzu powinniśmy świętować odzyskanie Niepodległości i co tu się działo w czasie II wojny światowej. Dowiemy się jak założono getto, dlaczego na pl. Bohaterów Getta ustawiono krzesła i czym była lista Schindlera.
KOPIEC KRAKUSA - wyprawa na wzniesienie, które według legendy jest mogiłą legendarnego założyciela Krakowa. W rzeczywistości tajemnica goni tu tajemnicę… pewne jest, że kopiec to najstarszy punkt w mieście, który musimy odwiedzić! Zwiedzimy również znajdujący się tuż obok olbrzymi kamieniołom będący miejscem pracy ludzi osadzonych w nazistowskim obozie funkcjonującym na tych terenach w okresie II wojny.
AQUAPARK – tropikalna wyspa w centrum miasta z wieloma atrakcjami: zjeżdżalnie zewnętrzne (pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITRO, TWISTER i SPEED FIRE) oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna MAMBA! Ponadto: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka, kolorowy Brodzik z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statkiem pirackim z wodnymi armatkami, trzema małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem. Niezależnie od pogody tu zawsze panuje tropikalny klimat!
OGRÓD DOŚWIADCZEŃ na rozległych terenach parku znajdują się urządzenia, których zadaniem jest pobudzać do myślenia i uczyć, ale również bawić tak, by przyswajanie wiedzy stało się przyjemnością, niezależnie od wieku. Urządzenia rozmieszczone są w grupach tematycznych obejmujących optykę, hydrostatykę, akustykę, mechanikę i magnetyzm a także nawiązujące nazwą do swego patrona Lem – birynty, geo – gródki oraz zapachowo – dział dla nosa i nie tylko.
OJCOWSKI PARK NARODOWY i najpiękniejsza dolina w Polsce – Dolina Prądnika. To zdecydowanie najbardziej malownicza część Jury Krakowsko – Częstochowskiej bogata w formy przyrodnicze jak bramki czy iglice skalne i kulturowe np. ruiny zamku w Ojcowie. Podczas spaceru sprawdzimy również, którą jaskinię wybrał na kryjówkę Władysław Łokietek uciekając przed najazdem Czechów.
ONE MINUTE CHALLENGE - grupowa i indywidualna rywalizacja w wielu 1-minutowych kategoriach – kto wygra turniej?
KAJAKIEM PO WIŚLE - gdyby nie Wisła nie byłoby Krakowa. Podczas tej wodnej przeprawy spojrzymy na to piękne miasto z innej perspektywy. To możliwość odcięcia się od zgiełku aglomeracji przy jednoczesnym bliskim obcowaniu z naturą. Wszystko cicho, spokojnie i bezpiecznie.
QUEST VIA REGIA – nowoczesne zwiedzanie miasta podążając po jego najważniejszych punktach: Plac Matejki – Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, ulica Floriańska, Rynek Główny, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Maius, ulica Grodzka, ulica Kanonicza, Zamek Królewski na Wawelu, Smocza Jama, Krypta Zasłużonych na Skałce. Questy to sposób na uchwycenie ducha miejsca w szczególności poprzez zwrócenie uwagi na często z pozoru zupełnie zwyczajne, codziennie mijane miejsca i dostrzeżenie w nich wyjątkowości, wartości i atrakcyjności.
ROAD TO SPORT nie ma obozu bez sportowej rywalizacji – oczywiście wszystko w charakterze dobrej zabawy i grupowej integracji.
PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY – ciekawe i dające do myślenia gry wzbogacą program obozowy.
KARAOKE I DYSKOTEKI – będzie muzycznie i tanecznie po to aby się z uśmiechem integrować!
INFORMACJE PRAKTYCZNE
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.45 Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.30.
Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.

Obóz 18 przygód nad Jeziorem Kraków 2024

Obóz Przygodowy w Krakowie nad jeziorem Bagry Obozy przygodowe ze zwiedzaniem Krakowa 2024, Młodzieżowy obóz przygodowy w Krakowie 2024

WAKACJE NAD WSPANIAŁYM JEZIOREM W KRAKOWIE.

Odkryjcie wyjątkową stolicę Małopolski i sprawdźcie od podszewki, co powoduje, że tak wiele osób uznaje Kraków za jedno z najpiękniejszych miast Polski. Miasto będziecie poznawać w sposób aktywny poprzez questy, z perspektywy wyprawy kajakowej, a także w sposób tradycyjny odwiedzając najważniejsze historycznie miejsca. Zaszalejemy w Parku Trampolin i Aquaparku. Dużo ciekawostek czeka Was w parku Wioski Świata gdzie poznacie życie innych kultur, a także w Ogrodzie Doświadczeń gdzie zrozumiecie prawa rządzące otaczający nas świat.

Program

Przygoda wodna Aqualand: wodne animacje i dmuchane sportowe atrakcje.

Przygoda park trampolin: spełnimy Wasze marzenia o lataniu i zobaczycie, że walka z grawitacją jest możliwa.

Przygoda SUP: popularna deska z wiosłem, czyli Hawaje w Krakowie są możliwe. Podstawy i SUPowe ABC dzięki którym pływanie będzie relaksem i przygodą na całe życie.

Przygoda starówka nocą: spacer krakowskimi uliczkami, które malowniczo prezentują się wieczorową porą.

Przygoda igrzyska Krakusa: konkurencje dla każdego pozwalające na zdobywanie punktów, które zamienicie na nagrody. „Gibkie Ciało”, „Terenowe Kółko i Krzyżyk”, „Potęga umysłu”, „Deser bez rąk”, „Kelnerski Wyścig” i wiele innych.

Przygoda aquapark: baseny, zjeżdżalnie zewnętrzne, pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna Mamba oraz mnóstwo innych atrakcji!

Przygoda quidditch: skoro ekipa Harrego Pottera mogła, możecie i Wy. Odlotowa gra sportowa z „Magiczną Miotłą” między nogami.

Przygoda Wioski Świata: Zobacz, dotknij, poczuj! Warsztaty plus interaktywne zwiedzanie sześciu osad z różnych części świata.

Przygoda kajakiem po Wiśle: podczas spływu spojrzycie na Kraków z zupełnie innej perspektywy.

Przygoda "Na tropie mrocznych tajemnic": w czasie wycieczki po Podgórzu odkryjecie tajemnicze miejsca gdzie według legendy mieszkał czarnoksiężnik, dowiecie się czym była lista Schindlera oraz wejdziecie na Kopiec Krakusa oddając cześć poległym w obozie koncentracyjnym Płaszów w kamieniołomie Libana.

Przygoda w Ogrodzie Doświadczeń: na rozległych terenach parku znajdują się urządzenia, których zadaniem jest pobudzić Was do myślenia i uczyć, ale również rozbawić!

Przygoda "One Minute Challenge": grupowa i indywidualna rywalizacja w wielu 1-minutowych kategoriach – kto wygra turniej?

Przygoda "Quest Via Regia": nowoczesne zwiedzanie przepięknego i historycznego Krakowa.

Przygoda karaoke: wieczór pod hasłem „Śpiewać każdy może i każdy powinien”.

Przygoda dyskoteka: będzie muzycznie i bardzo tanecznie.

Przygoda strzelectwo: broń pneumatyczna - pistolety ASG. Nauczycie się podstawowych nawyków takich jak umiejętne przybieranie pozycji oraz zgrywanie przyrządów celowniczych.

Przygoda "Planszówkowy Zawrót Głowy": ciekawe i dające do myślenia gry.

Przygoda "Pizza Night": wieczór filmowy z pizzą i popcornem.

Dodatkowo czeka Was jeszcze:

a. Pełen Relaks: tylko Wy, jezioro, promienie słońca i plaża.

b. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: grupowo stworzycie fotobudkę, która weźmie udział w konkursie, chrzest miejski i wieczorne zajęcia animacyjne: „Wybory Miss i Mistera” „Mam talent”, „Śluby obozowe” lub inne ciekawe propozycje.

c. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: turniej w KUBB, plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.

Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online; realizacja do 3 tygodni po zakończeniu obozu - 35 PLN

Park linowy - spora dawka adrenaliny i zabawa na świeżym powietrzu - 50 PLN

Energylandia - zabawa w największym w Polsce parku rozrywki - 270 PLN

Informacje praktyczne

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.00.

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.

Prosimy o spakowanie uczestnikom podpisanej zgody na wejście do parku trampolin (załącznik wysyłany wraz z umową rezerwacyjną) oraz skarpetki antypoślizgowe.

Prosimy pamiętać o podpisaniu bagażu (dotyczy dzieci przyjeżdżających na obóz autokarem).

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
03.07-13.07.2024 2999 PLN -
25.07-04.08.2024 2999 PLN 1) 2399 PLN Sprawdź
Warunki oferty First Minute
1)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2199 zł

Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Szkoleniowo – Żeglarski HORN

Ośrodek Szkoleniowo – Żeglarskim Horn w Krakowie. Pokoje 2,3,7,8, - osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami na każdym piętrze.
Na terenie ośrodka darmowe Wi-Fi, duża sala wyposażona w sprzęt multimedialny, sala gimnastyczna, stół do ping – ponga, siłownia, plaża.
Adres obiektu: Ośrodek szkoleniowo - żeglarski Horn, ul. Kozia 22, 30-733 Kraków

Ośrodek Szkoleniowo – Żeglarskim Horn w Krakowie. Pokoje 2,3,7,8, - osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami na każdym piętrze.

Na terenie ośrodka darmowe Wi-Fi, duża sala wyposażona w sprzęt multimedialny, sala gimnastyczna, stół do ping – ponga, siłownia, plaża.

Adres obiektu: Ośrodek szkoleniowo - żeglarski Horn, ul. Kozia 22, 30-733 Kraków

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

 całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Sosnowiec Dopłata 100 PLN
Katowice Dopłata 100 PLN
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Elbląg Dopłata 250 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Mława Dopłata 250 PLN
Bydgoszcz Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 250 PLN
Włocławek Dopłata 250 PLN
Płock Dopłata 200 PLN
Białystok Dopłata 250 PLN
Zambrów Dopłata 0 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Konin Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 150 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 150 PLN
Radomsko Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 100 PLN
Puławy Dopłata 220 PLN
Radom Dopłata 180 PLN
Kielce Dopłata 200 PLN
Szczecin Dopłata 300 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 250 PLN
Zielona Góra Dopłata 250 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 200 PLN
Legnica Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 150 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 150 PLN
Wodzisław Śląski Dopłata 150 PLN
Rybnik Dopłata 150 PLN
Gliwice Dopłata 150 PLN

Własny

Cena nie zawiera

 • dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
 • kosztów imprez fakultatywnych

Cena zawiera

Nocleg
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
Transport: autokar turystyczny
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna
Realizacja programu
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
 • Transport: autokar turystyczny
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
 • Opieka pedagogiczna
 • Realizacja programu
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.