w naszej ofercie: 7929 imprez, 6012 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka objazdowa 2021 Lubuskie – Kraina Starych Pałaców i Młodego Wina
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA 2021 LUBUSKIE – KRAINA STARYCH PAŁACÓW I MŁODEGO WINA

Wycieczki objazdowe 2021, Wycieczki do Polsce 2021, Szlak winny, Centrum Winiarstwa w Zaborze, Muzeum Wina i Winne Wzgórze w Zielonej Górze, Ziemia Lubuska

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
274884799
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wycieczka objazdowa 2021 Lubuskie – Kraina Starych Pałaców i Młodego Wina
Wycieczki objazdowe 2021, Wycieczki do Polsce 2021, Szlak winny, Centrum Winiarstwa w Zaborze, Muzeum Wina i Winne Wzgórze w Zielonej Górze, Ziemia Lubuska 
Zwiedzamy Ziemię Lubuską podążając słynnym szlakiem winnym. Odwiedzimy liczne regionalne winnice, Centrum Winiarstwa w Zaborze oraz Muzeum Wina i Winne Wzgórze w Zielonej Górze. Poznamy proces powstawania wina od uprawy winorośli, po degustację lokalnych specjałów. Zwiedzimy m.in. kompleks pałacowo-parkowy w Zaborze, zabytkowy kościół w Klępsku, Park Etnograficzny w Ochli. Odwiedzimy Żagań, Żary, Brody oraz Świebodzin.
Trasa wycieczki:
Zielona Góra – 4 wybrane winnice – Zabór – Klępsk – Cigacice – Krosno Odrzańskie – Ochla – Bytom Odrzański – Żagań – Żary – Mużakowski Park Krajobrazowy – Brody – Świebodzin
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Przejazd w kierunku Zielonej Góry. Zwiedzanie jedynego w kraju Muzeum Wina, znajdującego się w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Dzięki różnorodnym eksponatom ukazana jest tutaj zarówno uprawa winorośli, jak i proces wytwarzania wina w przydomowych winiarniach. Zwiedzanie starówki zielonogórskiej m.in. konkatedra św. Jadwigi z przełomu XIV i XV w., Wieża Głodowa, rynek, ratusz oraz zabytkowe kamienice. Wizyta na Winnym Wzgórzu – dawniej największej winnicy w mieście – Winnicy Gemplera – obecnie miejsce spotkań winiarzy. Znajduje się tu także palmiarnia z bogatą florą tropikalną, podziwiać stąd można wspaniały widok na zielonogórską starówkę. Przejazd do obiektu hotelarskiego, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie największej atrakcji szlaku winnego – Lubuskiego Centrum Winiarstwa położonego w Zaborze – to największa, licząca 35 ha winnica w kraju (prowadzona przez samorząd lubuski). Udział w przekrojowej degustacji win z regionu. Zwiedzanie odrestaurowanych sal kompleksu pałacowo-parkowego związanego z pikantną historią życia króla Augusta Mocnego, hrabiny Cosel i jej syna, a także ostatniej cesarzowej Niemiec. Wizyta w gościnnych progach Winnicy Miłosz lub Winnicy Na Leśnej Polanie położonej na polanie wśród lasów i malowniczych jezior gminy Zabór. W czasie pobytu będzie można zwiedzić winnice, zakupić sadzonki, zasięgnąć porady enologicznej oraz wziąć udział w degustacji win. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Dodatkowo w terminie wrześniowym możliwy udział w imprezie plenerowej Święto Wina – Winobranie (korowód – parada przez centrum Zielonej Góry, koncerty, zabawy, wybory miss wina, jarmark wina i winorośli). Nocleg. Trasa ok. 80 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Klępska i zwiedzanie zabytkowego kościółka z unikatowymi polichromiami. Wyjazd do Cigacic, rejs w górę Odry. Zwiedzanie jednej z najstarszych w Polsce, usytuowanej na stokach pradoliny Odry, Winnicy rodziny Krojcig – położonej na miejscu historycznych winnic należących do słynnego przedwojennego letniska. Do dziś wina Krojcigów pozostają w ścisłej polskiej czołówce. Po nadmiarze winnych wrażeń odpoczynek pod tutejszą lipą, a właściwie dwiema. Zasadził je pod koniec XVIII w. pastor Wilhelm Gabriel Wegener, wówczas właściciel największej winnicy nad Odrą. Z tego miejsca z pewnością można docenić winiarski renesans regionu i piękny widok. Przejazd do Krosna Odrzańskiego. Zwiedzanie miasta m.in. Zamek Piastowski, barokowy kościół farny, mury obronne, klasycystyczny kościół św. Andrzeja, ławeczka Klabunda. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 120 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do Parku Etnograficznego z ostatnią na ziemiach polskich wieżą winiarską w Ochli. Zwiedzanie świetnie zachowanego Domku Winiarza z wyposażeniem z XVIII w. Następnie wizyta w Winnicy Saint Vincent – jednej z najstarszych i często nagradzanych winnic w Polsce. Krótkie zwiedzanie zabytkowego i pieczołowicie odrestaurowanego rynku w Bytomiu Odrzańskim – mieście pojawiającym się już w zapiskach Galla Anonima z XII w. i zaliczonym przez National Geographic do 7 nowych cudów Polski. Kolejny przystanek to Winnica Kinga, która jest położona w Starej Wsi, niedaleko Nowej Soli – niezwykle malowniczym miejscu przy samym środku biegu rzeki Odry. Zwiedzanie winnicy i piwnic oraz plenerowa degustacja wybornych win połączona z degustacją specjałów lokalnych takich jak gołąbki w liściach winogronowych, owoców w zalewach na bazie wina, konfitur z winogron. Założyciele opowiedzą swoim gościom o procesie wytwarzania wina, sadzonkach winorośli, a także podpowiedzą jak dobierać wina do potraw. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 100 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wyjazd do Żagania. Zwiedzanie miasta m.in. barokowy pałac, który uchodzi za jeden z najcenniejszych zabytków architektury barokowej w Polsce, i park pałacowy, kościół św. Piotra i Pawła, zespół poaugustiański, gdzie w 1857 r. w kościele Wniebowzięcia NMP odbył się ślub Antoniego Radziwiłła z Marią Dorotą de Castellane, a w czasie uroczystości na organach kościelnych grał sam Franciszek Liszt. Kościół Świętego Krzyża ze wspaniałymi rzeźbami w kamieniu i drewnie oraz marmurowymi grobowcami. Dalsza podróż do Żarów i zwiedzanie okazałych budowli – monumentalny gotycki kościół Najświętszego Serca Jezusowego wzniesiony na miejscu romańskiej świątyni z 1202 r., zespół zamkowo-pałacowy rodziny Promnitzów, rynek z XIV-wiecznym ratuszem oraz barokowymi kamieniczkami, ławeczka Telemanna. Przejazd do ogromnego, zajmującego blisko 1000 ha Mużakowskiego Parku Krajobrazowego. Na lewym brzegu Nysy zbudowano miasteczko z dużą rezydencją otoczoną parkiem, na prawym brzegu urządzono rozległe nizinne tereny parkowe ze szkółkami i bażantarnią. Zwiedzanie barokowego zespołu pałacowego w Brodach, który jest największą atrakcją miejscowości i jednym z najcenniejszych w kraju przykładów połączenia rezydencji magnackiej z miasteczkiem. Powrót do obiektu hotelarskiego. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wyjazd do historycznego Świebodzina, który od kilku lat znów zyskało na popularności i często pojawia się "na językach". A to za sprawą ogromnego pomnika Chrystusa Króla, nawiązującego do tego z Rio de Janeiro. W 2011 r. był to najwyższy pomnik Chrystusa na świecie. Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta – Zamek Joannitów z XVI w., późnogotycki kościół św. Michała Archanioła, mury miejskie z XIV w. budowane z kamieni polnych i cegły oraz Baszta Kamienna – fragment obwarowań miejskich z XIV w., ratusz i Stary Rynek z ławeczką Czesława Niemena. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 500 km. Całość trasy: ok. 1500 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników. 
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka objazdowa 2021 Lubuskie – Kraina Starych Pałaców i Młodego Wina
Wycieczki objazdowe 2021, Wycieczki do Polsce 2021, Szlak winny, Centrum Winiarstwa w Zaborze, Muzeum Wina i Winne Wzgórze w Zielonej Górze, Ziemia Lubuska 


Zwiedzamy Ziemię Lubuską podążając słynnym szlakiem winnym. Odwiedzimy liczne regionalne winnice, Centrum Winiarstwa w Zaborze oraz Muzeum Wina i Winne Wzgórze w Zielonej Górze. Poznamy proces powstawania wina od uprawy winorośli, po degustację lokalnych specjałów. Zwiedzimy m.in. kompleks pałacowo-parkowy w Zaborze, zabytkowy kościół w Klępsku, Park Etnograficzny w Ochli. Odwiedzimy Żagań, Żary, Brody oraz Świebodzin.

Trasa wycieczki:
Zielona Góra – 4 wybrane winnice – Zabór – Klępsk – Cigacice – Krosno Odrzańskie – Ochla – Bytom Odrzański – Żagań – Żary – Mużakowski Park Krajobrazowy – Brody – Świebodzin

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem. Przejazd w kierunku Zielonej Góry. Zwiedzanie jedynego w kraju Muzeum Wina, znajdującego się w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Dzięki różnorodnym eksponatom ukazana jest tutaj zarówno uprawa winorośli, jak i proces wytwarzania wina w przydomowych winiarniach. Zwiedzanie starówki zielonogórskiej m.in. konkatedra św. Jadwigi z przełomu XIV i XV w., Wieża Głodowa, rynek, ratusz oraz zabytkowe kamienice. Wizyta na Winnym Wzgórzu – dawniej największej winnicy w mieście – Winnicy Gemplera – obecnie miejsce spotkań winiarzy. Znajduje się tu także palmiarnia z bogatą florą tropikalną, podziwiać stąd można wspaniały widok na zielonogórską starówkę. Przejazd do obiektu hotelarskiego, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie największej atrakcji szlaku winnego – Lubuskiego Centrum Winiarstwa położonego w Zaborze – to największa, licząca 35 ha winnica w kraju (prowadzona przez samorząd lubuski). Udział w przekrojowej degustacji win z regionu. Zwiedzanie odrestaurowanych sal kompleksu pałacowo-parkowego związanego z pikantną historią życia króla Augusta Mocnego, hrabiny Cosel i jej syna, a także ostatniej cesarzowej Niemiec. Wizyta w gościnnych progach Winnicy Miłosz lub Winnicy Na Leśnej Polanie położonej na polanie wśród lasów i malowniczych jezior gminy Zabór. W czasie pobytu będzie można zwiedzić winnice, zakupić sadzonki, zasięgnąć porady enologicznej oraz wziąć udział w degustacji win. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Dodatkowo w terminie wrześniowym możliwy udział w imprezie plenerowej Święto Wina – Winobranie (korowód – parada przez centrum Zielonej Góry, koncerty, zabawy, wybory miss wina, jarmark wina i winorośli). Nocleg. Trasa ok. 80 km.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd do Klępska i zwiedzanie zabytkowego kościółka z unikatowymi polichromiami. Wyjazd do Cigacic, rejs w górę Odry. Zwiedzanie jednej z najstarszych w Polsce, usytuowanej na stokach pradoliny Odry, Winnicy rodziny Krojcig – położonej na miejscu historycznych winnic należących do słynnego przedwojennego letniska. Do dziś wina Krojcigów pozostają w ścisłej polskiej czołówce. Po nadmiarze winnych wrażeń odpoczynek pod tutejszą lipą, a właściwie dwiema. Zasadził je pod koniec XVIII w. pastor Wilhelm Gabriel Wegener, wówczas właściciel największej winnicy nad Odrą. Z tego miejsca z pewnością można docenić winiarski renesans regionu i piękny widok. Przejazd do Krosna Odrzańskiego. Zwiedzanie miasta m.in. Zamek Piastowski, barokowy kościół farny, mury obronne, klasycystyczny kościół św. Andrzeja, ławeczka Klabunda. Obiadokolacja. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 120 km.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do Parku Etnograficznego z ostatnią na ziemiach polskich wieżą winiarską w Ochli. Zwiedzanie świetnie zachowanego Domku Winiarza z wyposażeniem z XVIII w. Następnie wizyta w Winnicy Saint Vincent – jednej z najstarszych i często nagradzanych winnic w Polsce. Krótkie zwiedzanie zabytkowego i pieczołowicie odrestaurowanego rynku w Bytomiu Odrzańskim – mieście pojawiającym się już w zapiskach Galla Anonima z XII w. i zaliczonym przez National Geographic do 7 nowych cudów Polski. Kolejny przystanek to Winnica Kinga, która jest położona w Starej Wsi, niedaleko Nowej Soli – niezwykle malowniczym miejscu przy samym środku biegu rzeki Odry. Zwiedzanie winnicy i piwnic oraz plenerowa degustacja wybornych win połączona z degustacją specjałów lokalnych takich jak gołąbki w liściach winogronowych, owoców w zalewach na bazie wina, konfitur z winogron. Założyciele opowiedzą swoim gościom o procesie wytwarzania wina, sadzonkach winorośli, a także podpowiedzą jak dobierać wina do potraw. Powrót do obiektu hotelarskiego. Nocleg. Trasa ok. 100 km.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wyjazd do Żagania. Zwiedzanie miasta m.in. barokowy pałac, który uchodzi za jeden z najcenniejszych zabytków architektury barokowej w Polsce, i park pałacowy, kościół św. Piotra i Pawła, zespół poaugustiański, gdzie w 1857 r. w kościele Wniebowzięcia NMP odbył się ślub Antoniego Radziwiłła z Marią Dorotą de Castellane, a w czasie uroczystości na organach kościelnych grał sam Franciszek Liszt. Kościół Świętego Krzyża ze wspaniałymi rzeźbami w kamieniu i drewnie oraz marmurowymi grobowcami. Dalsza podróż do Żarów i zwiedzanie okazałych budowli – monumentalny gotycki kościół Najświętszego Serca Jezusowego wzniesiony na miejscu romańskiej świątyni z 1202 r., zespół zamkowo-pałacowy rodziny Promnitzów, rynek z XIV-wiecznym ratuszem oraz barokowymi kamieniczkami, ławeczka Telemanna. Przejazd do ogromnego, zajmującego blisko 1000 ha Mużakowskiego Parku Krajobrazowego. Na lewym brzegu Nysy zbudowano miasteczko z dużą rezydencją otoczoną parkiem, na prawym brzegu urządzono rozległe nizinne tereny parkowe ze szkółkami i bażantarnią. Zwiedzanie barokowego zespołu pałacowego w Brodach, który jest największą atrakcją miejscowości i jednym z najcenniejszych w kraju przykładów połączenia rezydencji magnackiej z miasteczkiem. Powrót do obiektu hotelarskiego. Obiadokolacja, nocleg. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wyjazd do historycznego Świebodzina, który od kilku lat znów zyskało na popularności i często pojawia się "na językach". A to za sprawą ogromnego pomnika Chrystusa Króla, nawiązującego do tego z Rio de Janeiro. W 2011 r. był to najwyższy pomnik Chrystusa na świecie. Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta – Zamek Joannitów z XVI w., późnogotycki kościół św. Michała Archanioła, mury miejskie z XIV w. budowane z kamieni polnych i cegły oraz Baszta Kamienna – fragment obwarowań miejskich z XIV w., ratusz i Stary Rynek z ławeczką Czesława Niemena. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych. Trasa ok. 500 km. Całość trasy: ok. 1500 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub busem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Zestaw słuchawkowy Tour Guide jest w wliczony w cenę pakietu dla grup powyżej 20 uczestników. 
12. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
13. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
14. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 15. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 150 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 90 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne : Dopłata 2,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystyczne+COVID : Dopłata 3,75% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 6% od sumy
dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 500 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

5 noclegów w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

5 śniadań i 5 obiadokolacji 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar liniowy, bus, pociąg).
Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony.
*Wyjazd antenkowy za dopłatą organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających, z możliwością przejazdu autobusem liniowym, busem, pociągiem. W przypadku braku wymaganego minimum 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar liniowy, bus, pociąg).
Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony.
*Wyjazd antenkowy za dopłatą organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających, z możliwością przejazdu autobusem liniowym, busem, pociągiem. W przypadku braku wymaganego minimum 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.

Autokar

Miejscowość Cena
Łódź bez dopłaty
Konin bez dopłaty
Białystok Dopłata 120 PLN
Bydgoszcz Dopłata 180 PLN
Częstochowa Dopłata 160 PLN
Katowice Dopłata 180 PLN
Koszalin Dopłata 180 PLN
Lublin Dopłata 160 PLN
Ostrowiec Świętokrzyski Dopłata 160 PLN
Słupsk Dopłata 180 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 160 PLN
Warszawa bez dopłaty
Poznań bez dopłaty
Augustów Dopłata 120 PLN
Elbląg Dopłata 160 PLN
Gdańsk Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 180 PLN
Łomża Dopłata 80 PLN
Olsztyn Dopłata 160 PLN
Ostróda Dopłata 150 PLN
Płock Dopłata 150 PLN
Radom Dopłata 120 PLN
Rzeszów Dopłata 180 PLN
Suwałki Dopłata 150 PLN
Włocławek Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN

Cena zawiera

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd) 
• 5 noclegów w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
• 5 śniadań i 5 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub busem (klimatyzacja, dvd) 
• 5 noclegów w obiekcie hotelarskim w pokojach 2-3-osobowych z łazienką 
• 5 śniadań i 5 obiadokolacji 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 20.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 600 zł (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów oraz wybranych 4 winnic; degustacje min. 3 gatunków win w każdej winnicy, rejs Odrą; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 500 zł

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 600 zł (obowiązkowe rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów oraz wybranych 4 winnic; degustacje min. 3 gatunków win w każdej winnicy, rejs Odrą; usługi przewodnickie; opłaty administracyjne i parkingowe; zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 2 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 2 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
• dopłata do pokoju 1-osobowego 500 zł

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie + choroby przewlekłe
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 
Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie + choroby przewlekłe+COVID
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami,Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ubezpieczenie nie obejmuje m.in.: następstw choroby przewlekłej, bez odpowiedniego rozszerzenia ochrony, powodów rezygnacji nie wymienionych w OWU. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + choroby przewlekłe
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + Choroby przewlekłe + Covid
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami,Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. 
Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ubezpieczenie nie obejmuje m.in.: następstw choroby przewlekłej, bez odpowiedniego rozszerzenia ochrony, powodów rezygnacji nie wymienionych w OWU. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. 

Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie + choroby przewlekłe
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 

Ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie + choroby przewlekłe+COVID
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z z przerwaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami,Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ubezpieczenie nie obejmuje m.in.: następstw choroby przewlekłej, bez odpowiedniego rozszerzenia ochrony, powodów rezygnacji nie wymienionych w OWU. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + choroby przewlekłe
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. 

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + Choroby przewlekłe + Covid
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży rozszerzone o ryzyko chorób przewlekłych. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami,Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. 

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID
Przedmiotem ubezpieczenia są koszty poniesione przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z podróży. Wybrany wariant umożliwia odzyskania 100% kosztów poniesionych przez Ubezpieczonego w związku z rezygnacją z imprezy turystycznej z powodu m. in.: nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub śmierci ubezpieczonego, współuczestnika podróży lub osób im bliskich, a także wypowiedzenia umowy o pracę czy poważnej szkody w mieniu ubezpieczonego lub współuczestnika podróży. Ubezpieczenie nie obejmuje m.in.: następstw choroby przewlekłej, bez odpowiedniego rozszerzenia ochrony, powodów rezygnacji nie wymienionych w OWU. Ochroną ubezpieczeniową nie są objęte zdarzenia mające związek między innymi z: umyślnym działaniem Ubezpieczonego, działaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zaburzeniami psychicznym, istnieniem przeciwwskazań lekarskich do odbycia podróży, anulacja podróży przez Organizatora podróży oraz jego upadłości i niedotrzymania zobowiązań, nieudzieleniem, odwołaniem czy zmianą terminu urlopu przez pracodawcę. Po opłaceniu dodatkowej składki (zwyżka COVID): 1) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną; 2) do przedmiotu i zakresu ubezpieczenia przy ubezpieczeniu rezygnacji z podróży włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu, autokaru Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. 

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.