w naszej ofercie: 9367 imprez, 2878 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka w Karkonosze BB 2021
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA W KARKONOSZE BB 2021

Wycieczka w Karkonosze BB 2021, Wycieczki w polskie góry, Wycieczka objazdowa, Wycieczka w Karkonosze 2021,

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
274915307
oferta w pdf
WYCIECZKA DO WROCŁAWIA + ZAMEK KSIĄŻ BB 2020
Wycieczka do Wrocławia + Zamek Książ BB 2020, Wycieczki po Polsce 2020, Zwiedzanie Wrocławia 2020, W programie: Panorama Racławicka, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Ostrów Tumski, Zamek Książ, Palmiarnia
Wrocław to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata!
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
1 DZIEŃ
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie - Panorama Racławicka eksponująca cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami, Muzeum Narodowe. Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego - Aula Leopoldina czyli największa i najbardziej reprezentacyjna część głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego i Wieża Matematyczna, której taras widokowy stwarza turystom możliwość podziwiania panoramy miasta. Stare Miasto - Rynek, Ratusz, Kamieniczki „Jaś i Małgosia” - dwa zabytkowe domki trzymające się za ręce, Plac Solny, Jatki - uliczka wpisana do rejestru zabytków województwa dolnośląskiego. Spacer na Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, która powstała na ówczesnej wyspie: Katedra, pomnik Św. Jana Nepomucena, zabytkowe zabudowania. Ogród Botaniczny. Zakwaterowanie. Nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Wałbrzycha - Zamek Książ jest trzecim co do wielkości zamkiem w Polsce, usytuowany na wysokim skalistym urwisku, a według niektórych poszukiwaczy Zamek Książ może być miejscem ukrycia Złotego Pociągu. Palmiarnia, w której rośnie ponad 100 gatunków egzotycznych roślin sprowadzonych z Ameryki, Azji, południowej Europy i Australii. Przejazd do Świdnicy - Rynek, Kościół Pokoju – największa drewniana protestancka świątynia wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do Wrocławia.
Nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie - Hydropolis – centrum Nauki o wodzie. Ogród Japoński, w którym każdy szczegół odpowiada japońskiej sztuce projektowania ogrodów. Spacer obok Hali Stulecia, Multimedialna Fontanna. ZOO trzecie na świecie pod względem prezentowanej ilości gatunków + Afrykarium prezentujące różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

WYCIECZKA W KARKONOSZE BB 2021

Wycieczka w Karkonosze BB 2021, Wycieczki w polskie góry, Wycieczka objazdowa, Wycieczka w Karkonosze 2021

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów. Granica polsko-czeska przebiega górnym grzbietem Karkonoszy. Najwyższym szczytem jest Śnieżka (1602 m n.p.m.). Dzięki unikatowemu krajobrazowi oraz bogactwu flory i fauny Karkonosze należą do Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO. Najpopularniejsze miejscowości w Karkonoszach to Szklarska-Poręba oraz Karpacz

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 DZIEŃ

Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Świdnicy, która jest miastem o ponad 750-letniej tradycji. Średniowieczny układ urbanistyczny Rynku, piękne kamienice reprezentujące mieszaninę stylów i atmosfera dawnego kupieckiego miasta to dzisiejsze oblicze Świdnicy, które kształtowało się przez wieki. Najcenniejszy świdnicki zabytek – Kościół Pokoju pw. św. Trójcy, został uznany za Światowe Dziedzictwo Kultury i znalazł się na prestiżowej Liście UNESCO. Przejazd do miejscowości Bolków, niewielkiego, historycznego miasteczka, które było osadą targową na skrzyżowaniu dróg handlowych z Wrocławia i Legnicy do Czech. Wśród turystów Bolków zyskał sławę dzięki ruinom średniowiecznej warowni, na której odbywają się Turnieje Rycerskie. Warto zobaczyć też zabytkowy rynek z klasycystycznym ratuszem i historyczną zabudową z XVIII wieku, fragmenty średniowiecznych murów miejskich oraz kościół św. Jadwigi. Przejazd do miejsca zakwaterowania, nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Karpacza miejscowości atrakcyjnej przede wszystkim ze względu na malownicze położenie. Zwiedzanie: Świątynia Wang - unikatowy zabytek skandynawskiej architektury sakralnej z XII w. W podziemiach Karkonoskich Tajemnic poznamy legendy i przekazy, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. To historie zasiedlających te tereny poszukiwaczy minerałów i zielarzy, oraz tajemnice władcy Karkonoszy – Ducha Gór. Wjazd kolejką na Kopę pod Śnieżką, przejście do schroniska Śląski Dom. Dla chętnych wejście na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy i Sudetów. Podczas ładnej pogody szczyt Śnieżki jest doskonałym punktem widokowym, z którego można podziwiać rozległe panoramy. Symbolem Śnieżki jest przypominający spodki i nazywany „latającymi talerzami” budynek Obserwatorium Meteorologicznego. Nocleg.

3 DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Jeleniej Góry będącej stolicą Karkonoszy - miasto położone nad Bobrem, w kotlinie, pomiędzy Karkonoszami i Górami Kaczawskimi. Do współczesnych czasów zachowało się tutaj wiele architektonicznych zabytków: pozostałości murów miejskich z bramami, rynek z ratuszem i zabudową z XVII wieku, zabytkowe kościoły i cerkiew prawosławna. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

UWAGI:

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

 

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do 2 obiadokolacji : Dopłata 70 PLN
Dopłata do pokoju 1-osobowego (SGL) : Dopłata 150 PLN
Dopłata na dokwaterowanie (DOK) : Dopłata 50 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turyst. z COVID-19 i kwarantanną wg OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A (kod RG+CQ) : Dopłata 5,5% od sumy
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

2 noclegi (pokoje hotelowe z łazienkami)

Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

OFERTA DLA SINGLI:

Istnieje możliwość zakwaterowania- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Wyżywienie

śniadanie (BB)

 

 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko-Biała Dopłata 50 PLN
Częstochowa Dopłata 50 PLN
Dąbrowa Górnicza Dopłata 30 PLN
Gliwice Dopłata 0 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 50 PLN
Katowice bez dopłaty
Kraków Dopłata 30 PLN
Pszczyna Dopłata 40 PLN
Rybnik Dopłata 40 PLN
Sosnowiec Dopłata 20 PLN
Tychy Dopłata 30 PLN
Zabrze Dopłata 0 PLN
Rogów Opolski bez dopłaty

Cena zawiera

- 2 noclegi (pokoje hotelowe z łazienkami)
- 2 śniadania
- przejazd autokarem
- ubezpieczenie NNW
- opiekę pilota
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • 2 noclegi (pokoje z łazienkami)
 • 2 śniadania
 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW (TU Signal Iduna)

Cena nie zawiera

CENA NIE ZAWIERA:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 190 zł/os. w tym
- bilet wstępu do Panoramy Racławickiej 30 zł/os.
- bilet wstępu do Zamku Książ + Palmiarni 39 zł/os.
- bilet wstępu do Hydropolis 27 zł/os.
UWAGA! Bilety wstępu do Panoramy Racławickiej, Zamku Książ + Palmiarni oraz do Hydropolis należy zarezerwować i opłacić przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki! Nie ma możliwości wpłaty za te konkretne obiekty u pilota! W przypadku wykupienia tychże biletów wstępu przy dokonywaniu rezerwacji na bilety wstępu należy mieć wtedy przygotowane ok. 94 zł/os.
Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- 2 obiadokolacji 50 zł/os.
- biletu wstępu do Panoramy Racławickiej 30 zł/os.
- biletu wstępu do Zamku Książ + Palmiarni 39 zł/os.
- biletu wstępu do Hydropolis 27 zł/os.

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:

48 zł płatne u pilota (opłata za zwiedzanie, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający)

składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych i muzealnych - ok. 146 zł/os. oraz 2 obiadokolacje +70 zł/os.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia

- 2 obiadokolacji +70 zł/os.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.