w naszej ofercie: 8819 imprez, 3740 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:

Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA PRZEZ ADRIATYK DO GRECJI 2022

Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022, Wycieczki Objazdowe, Zwiedzanie Grecji 2022, Peloponez, Ateny, Korynt, Zwiedzanie Włoch 2022, Wenecja

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
274967651
oferta w pdf
Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022
Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022, Wycieczki Objazdowe, Zwiedzanie Grecji 2022, Peloponez, Ateny, Korynt, Zwiedzanie Włoch 2022, Wenecja
Dziesięciodniowa wycieczka objazdowa z możliwością wypoczynku w Grecji gdzie panuje śródziemnomorski klimat, w lokalnej kuchni królują oliwki, a krajobraz urzeka niepowtarzalną atmosferą maleńkich wiosek. W programie m.in.: zwiedzanie Meteorów – bizantyjskich klasztorów „zawieszonych” na skalnych szczytach, wizyta w Delfach – teatr i świątynia Apollina, zwiedzanie Aten – Akropol, Partenon, Ogrody Królewskie, pobyt na Peloponezie, krótka wizyta w Termopilach – pomnik Leonidasa i 300 Spartan, spacer po Salonikach. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka bez nocnych przejazdów. Na trasie dwa noclegi tranzytowe. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych).
Trasa zagraniczna:
Czechy – Austria – Włochy (1 nocleg) – prom (1 nocleg) – Igoumenitsa – Kalambaka (1 nocleg) – Termopile – Delfy – ok. Tolo (6 noclegi) – Korynt Starożytny – Kanał Koryncki – Ateny – Peloponez (m.in. Argolida) – Patra – prom (2 noclegi) – Włochy – Austria (1 nocleg) – Czechy
DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię. Obiadokolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie w hotelu w scenerii Alpach Julijskich. Nocleg. Trasa ok. 1200 km.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Zaokrętowanie na prom. Wypłynięcie do Grecji w godzinach południowych. Rejs adriatycki. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg na promie. Trasa ok. 250 km.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Rejs po Morzu Adriatyckim. Przypłynięcie do Igoumenitsy – głównego portu w greckim Epirze w godzinach popołudniowych.  Podróż malowniczą trasą górskich krajobrazów północnej Grecji. Przybycie do popularnej turystycznej miejscowości Kalambaka. Zakwaterowanie i odpoczynek. Dla chętnych (dodatkowo płatne) wieczorem możliwość bliższego zapoznania się z lokalnymi klimatami podczas wieczoru greckiego w nastrojowej tawernie. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Wycieczka do krainy Meteorów – bizantyjskich klasztorów „zawieszonych” na skalnych szczytach, wybudowanych kilka wieków temu przez mnichów poszukujących odosobnienia i miejsca dla duchowego rozwoju. To prawdziwe muzea starodawnej sztuki, z pięknymi ikonami, wiekowymi manuskryptami, jedynymi w swoim rodzaju mozaikami i freskami. Meteory wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO jako jedna z ciekawszych atrakcji turystycznych świata. Oglądanie kilku wybranych kompleksów świątynnych. Kolejnym punktem programu będą Termopile, gdzie oprócz zdjęć przy historycznym pomniku Leonidasa będzie możliwość skorzystania z kąpieli zdrowotnych w naturalnych wodach termalnych. Po południu czas na zwiedzanie Delf – miejsca uznawanego za centrum świata starożytnego. Wizyta w muzeum i spacer po wykopaliskach w poszukiwaniu tajemniczej „Gazety Delfickiej”, słynnego „Pępka Świata” oraz labiryntu Pytii, wyroczni która ponoć posiadała magiczną moc przepowiadania przyszłości. Pozostałości Świątyni Apollina, antyczny teatr i niezrównany widok dolinę i zachowane elementy Świątyni Ateny z wyróżniającym się tolosem – cylindryczną budowlą. Przejazd na Peloponez. Zakwaterowanie w hotelu w nadmorskim kurorcie. Obiadokolacja (fakultatywnie). Trasa ok. 550 km.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wyjazd do Aten. Po drodze czas na sesję zdjęciową przy Starożytnym Koryncie. Wycieczka na Akrokorynt z widokiem na dwa morza. W tym miejscu zgodnie z tradycją wzniesiono m.in. Świątynię Afrodyty, w której ponoć kapłanki Koryntu służyły „bogom i ludziom”, a nazywano je „córami Koryntu” lub „heterami”. Zwiedzanie Aten, m.in.: Plac Omonia, Plac Konstytucji z uroczystą zmianą warty przed Parlamentem, Ogrody Królewskie, Łuk Hadriana, marmurowy Stadion Panateński, Akropol z Partenonem, Agora, Plaka, czas na wizytę w Muzeum Archeologicznym. Powrót do kurortu w Tolo. Pod koniec dnia dla chętnych (płatne dodatkowo) rejs między dwoma morzami przez otoczony wysokimi skalnymi ścianami Kanał Koryncki, który jest nastrojowo iluminowany. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 350 km.
DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wycieczka Argolidzka: Epidauros – starożytne uzdrowisko, słynące do dziś ze starożytnego teatru stworzonego przez Polikleta Młodszego w IV w. p.n.e. Mykeny – Brama Lwów (wejście na Akropol), ruiny pałacu, nekropolia z grobami szybowymi, pozostałości domów, pomieszczeń magazynowych oraz cysterny na wodę. Nafplio – pierwsza stolica nowożytnej Grecji, miasto uważane za najpiękniejszą osadę w Grecji, położone nad morzem. Można w nim znaleźć wenecką twierdzę w porcie, miejskie mury obronne oraz fortecę, która góruje nad wszystkimi ze szczytów Palamidi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Dla chętnych wycieczka Południowy Peloponez (płatne dodatkowo) – eskapada tropami miejsc niezwykłych, takich jak m.in.: Sparta, Mistra, Święte Góry, Mani, Githio, Monemvasia zwana „Gibraltarem Greckim”. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 500 km.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Dla chętnych rejs na wyspę Hydra połączony z „fish-piknikiem” (płatne dodatkowo). Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 50 km.
DZIEŃ 9:
Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Obiadokolacja (fakultatywnie).
DZIEŃ 10:
Śniadanie. Wyjazd nad Zatokę Koryncką. Chwila relaksu na „bezludnej plaży” u podnóża wysokich gór.  Spacer po nastrojowych uliczkach Patry, kościół św. Andrzeja. Wizyta i degustacja w tradycyjnej peloponeskiej winiarni. Obiadokolacja (fakultatywnie). Czas wolny. Dla chętnych (dodatkowo płatna) Kolejka do Kalawrity – wycieczka wąskotorową kolejką zębatą w górę zapierającego dech wąwozu. Wieczorem zaokrętowanie na prom do Włoch i wypłynięcie w morze. Nocleg na promie. Trasa ok. 200 km.
DZIEŃ 11:
Śniadanie. Wypoczynek na promie podczas rejsu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg na promie.
DZIEŃ 12:
Przypłynięcie do Włoch w godzinach porannych. Śniadanie. Zwiedzanie Wenecji, m.in.: Plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień, Most Rialto. Spacer urokliwymi uliczkami Wenecji. Dla chętnych wycieczka Laguna Wenecka (dodatkowo płatne):  rejs na dwie wyspy, m.in.: wyspa Murano – słynącą z zakładów mistrzowskich specjalizujących się w wytwarzaniu szkła artystycznego oraz Burano – wyspa bajkowych, kolorowych domów i urokliwych kanałów. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd na nocleg tranzytowy w kierunku kraju. Trasa ok. 400 km.
DZIEŃ 13:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Podróż malowniczą trasą alpejskich krajobrazów. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1100 km. Całość trasy: ok. 4500 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym autookarem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022
Wycieczka Przez Adriatyk do Grecji 2022, Wycieczki Objazdowe, Zwiedzanie Grecji 2022, Peloponez, Ateny, Korynt, Zwiedzanie Włoch 2022, Wenecja

Dziesięciodniowa wycieczka objazdowa z możliwością wypoczynku w Grecji gdzie panuje śródziemnomorski klimat, w lokalnej kuchni królują oliwki, a krajobraz urzeka niepowtarzalną atmosferą maleńkich wiosek. W programie m.in.: zwiedzanie Meteorów – bizantyjskich klasztorów „zawieszonych” na skalnych szczytach, wizyta w Delfach – teatr i świątynia Apollina, zwiedzanie Aten – Akropol, Partenon, Ogrody Królewskie, pobyt na Peloponezie, krótka wizyta w Termopilach – pomnik Leonidasa i 300 Spartan, spacer po Salonikach. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji. W czasie trwania wycieczki opieka Pilota i lokalnych Przewodników. Wycieczka bez nocnych przejazdów. Na trasie dwa noclegi tranzytowe. W cenie wycieczki pełne ubezpieczenie (w tym ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych).


Trasa zagraniczna:
Czechy – Austria – Włochy (1 nocleg) – prom (1 nocleg) – Igoumenitsa – Kalambaka (1 nocleg) – Termopile – Delfy – ok. Tolo (6 noclegi) – Korynt Starożytny – Kanał Koryncki – Ateny – Peloponez (m.in. Argolida) – Patra – prom (2 noclegi) – Włochy – Austria (1 nocleg) – Czechy

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię. Obiadokolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie w hotelu w scenerii Alpach Julijskich. Nocleg. Trasa ok. 1200 km.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Zaokrętowanie na prom. Wypłynięcie do Grecji w godzinach południowych. Rejs adriatycki. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg na promie. Trasa ok. 250 km.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Rejs po Morzu Adriatyckim. Przypłynięcie do Igoumenitsy – głównego portu w greckim Epirze w godzinach popołudniowych.  Podróż malowniczą trasą górskich krajobrazów północnej Grecji. Przybycie do popularnej turystycznej miejscowości Kalambaka. Zakwaterowanie i odpoczynek. Dla chętnych (dodatkowo płatne) wieczorem możliwość bliższego zapoznania się z lokalnymi klimatami podczas wieczoru greckiego w nastrojowej tawernie. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wycieczka do krainy Meteorów – bizantyjskich klasztorów „zawieszonych” na skalnych szczytach, wybudowanych kilka wieków temu przez mnichów poszukujących odosobnienia i miejsca dla duchowego rozwoju. To prawdziwe muzea starodawnej sztuki, z pięknymi ikonami, wiekowymi manuskryptami, jedynymi w swoim rodzaju mozaikami i freskami. Meteory wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO jako jedna z ciekawszych atrakcji turystycznych świata. Oglądanie kilku wybranych kompleksów świątynnych. Kolejnym punktem programu będą Termopile, gdzie oprócz zdjęć przy historycznym pomniku Leonidasa będzie możliwość skorzystania z kąpieli zdrowotnych w naturalnych wodach termalnych. Po południu czas na zwiedzanie Delf – miejsca uznawanego za centrum świata starożytnego. Wizyta w muzeum i spacer po wykopaliskach w poszukiwaniu tajemniczej „Gazety Delfickiej”, słynnego „Pępka Świata” oraz labiryntu Pytii, wyroczni która ponoć posiadała magiczną moc przepowiadania przyszłości. Pozostałości Świątyni Apollina, antyczny teatr i niezrównany widok dolinę i zachowane elementy Świątyni Ateny z wyróżniającym się tolosem – cylindryczną budowlą. Przejazd na Peloponez. Zakwaterowanie w hotelu w nadmorskim kurorcie. Obiadokolacja (fakultatywnie). Trasa ok. 550 km.

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Wyjazd do Aten. Po drodze czas na sesję zdjęciową przy Starożytnym Koryncie. Wycieczka na Akrokorynt z widokiem na dwa morza. W tym miejscu zgodnie z tradycją wzniesiono m.in. Świątynię Afrodyty, w której ponoć kapłanki Koryntu służyły „bogom i ludziom”, a nazywano je „córami Koryntu” lub „heterami”. Zwiedzanie Aten, m.in.: Plac Omonia, Plac Konstytucji z uroczystą zmianą warty przed Parlamentem, Ogrody Królewskie, Łuk Hadriana, marmurowy Stadion Panateński, Akropol z Partenonem, Agora, Plaka, czas na wizytę w Muzeum Archeologicznym. Powrót do kurortu w Tolo. Pod koniec dnia dla chętnych (płatne dodatkowo) rejs między dwoma morzami przez otoczony wysokimi skalnymi ścianami Kanał Koryncki, który jest nastrojowo iluminowany. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 350 km.

DZIEŃ 6:

Śniadanie. Wycieczka Argolidzka: Epidauros – starożytne uzdrowisko, słynące do dziś ze starożytnego teatru stworzonego przez Polikleta Młodszego w IV w. p.n.e. Mykeny – Brama Lwów (wejście na Akropol), ruiny pałacu, nekropolia z grobami szybowymi, pozostałości domów, pomieszczeń magazynowych oraz cysterny na wodę. Nafplio – pierwsza stolica nowożytnej Grecji, miasto uważane za najpiękniejszą osadę w Grecji, położone nad morzem. Można w nim znaleźć wenecką twierdzę w porcie, miejskie mury obronne oraz fortecę, która góruje nad wszystkimi ze szczytów Palamidi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Dla chętnych wycieczka Południowy Peloponez (płatne dodatkowo) – eskapada tropami miejsc niezwykłych, takich jak m.in.: Sparta, Mistra, Święte Góry, Mani, Githio, Monemvasia zwana „Gibraltarem Greckim”. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 500 km.

DZIEŃ 8:

Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Dla chętnych rejs na wyspę Hydra połączony z „fish-piknikiem” (płatne dodatkowo). Powrót do hotelu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa ok. 50 km.

DZIEŃ 9:

Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. Obiadokolacja (fakultatywnie).

DZIEŃ 10:

Śniadanie. Wyjazd nad Zatokę Koryncką. Chwila relaksu na „bezludnej plaży” u podnóża wysokich gór.  Spacer po nastrojowych uliczkach Patry, kościół św. Andrzeja. Wizyta i degustacja w tradycyjnej peloponeskiej winiarni. Obiadokolacja (fakultatywnie). Czas wolny. Dla chętnych (dodatkowo płatna) Kolejka do Kalawrity – wycieczka wąskotorową kolejką zębatą w górę zapierającego dech wąwozu. Wieczorem zaokrętowanie na prom do Włoch i wypłynięcie w morze. Nocleg na promie. Trasa ok. 200 km.

DZIEŃ 11:

Śniadanie. Wypoczynek na promie podczas rejsu. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocleg na promie.

DZIEŃ 12:

Przypłynięcie do Włoch w godzinach porannych. Śniadanie. Zwiedzanie Wenecji, m.in.: Plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień, Most Rialto. Spacer urokliwymi uliczkami Wenecji. Dla chętnych wycieczka Laguna Wenecka (dodatkowo płatne):  rejs na dwie wyspy, m.in.: wyspa Murano – słynącą z zakładów mistrzowskich specjalizujących się w wytwarzaniu szkła artystycznego oraz Burano – wyspa bajkowych, kolorowych domów i urokliwych kanałów. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd na nocleg tranzytowy w kierunku kraju. Trasa ok. 400 km.

DZIEŃ 13:

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Podróż malowniczą trasą alpejskich krajobrazów. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa ok. 1100 km. Całość trasy: ok. 4500 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy. 
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym autookarem turystycznym (klimatyzacja, dvd). 
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym. 
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus). 
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
28.05-09.06.2022 4999 PLN 3999 PLN Sprawdź
03.09-15.09.2022 4999 PLN 3999 PLN Sprawdź
24.09-06.10.2022 4999 PLN 3999 PLN Sprawdź
Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 100.000 EUR : Dopłata 325 PLN
rozszerzone ubezpieczenie Koszty Leczenia zagranicą do 60.000 EUR : Dopłata 195 PLN
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP : Dopłata 5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie +CP+COVID : Dopłata 7% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej : Dopłata 2,5% od sumy
ubezpieczenie przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej+COVID : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 4% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP : Dopłata 8% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej + CP+COVID : Dopłata 12% od sumy
ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej+COVID : Dopłata 5% od sumy
dopłata do 11 obiadokolacji : Dopłata 1200 PLN
dopłata do kajuty 2-osobowej : Dopłata 700 PLN
dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 800 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

9 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-os. 

3 noclegi na promach w kajutach wewnętrznych 4-osobowych z łazienką 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Łódź bez dopłaty
Warszawa bez dopłaty
Piotrków Tryb. bez dopłaty
Częstochowa bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Gliwice bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 150 PLN
Olsztyn Dopłata 190 PLN
Białystok Dopłata 150 PLN
Poznań Dopłata 150 PLN
Wrocław Dopłata 90 PLN
Opole Dopłata 90 PLN
Rzeszów Dopłata 110 PLN
Tarnów Dopłata 90 PLN
Kraków Dopłata 60 PLN

Cena zawiera

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek) 
• przeprawa promowa Wenecja/Ankona – Igoumenitsa 
• przeprawa promowa Patra – Wenecja/Ankona 
• 9 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-os. 
• 3 noclegi na promach w kajutach wewnętrznych 4-osobowych z łazienką 
• 12 śniadań 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek) 
• przeprawa promowa Wenecja/Ankona – Igoumenitsa 
• przeprawa promowa Patra – Wenecja/Ankona 
• 9 noclegów w hotelach*** w pokojach 2-3-os. 
• 3 noclegi na promach w kajutach wewnętrznych 4-osobowych z łazienką 
• 12 śniadań 
• opiekę pilota 
• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne i wjazdowe do niektórych regionów, opłaty administracyjne, portowe i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 10 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 10 zł
DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 800 zł 
DODATKOWO PŁATNE:
• pakiet do realizacji programu 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne i wjazdowe do niektórych regionów, opłaty administracyjne, portowe i parkingowe, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki 
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 10 zł 
• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE:
•    dopłata do pokoju 1-osobowego 800 zł 

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.