w naszej ofercie: 9479 imprez, 6142 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Malta i Gozo - Cuda Historii 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA MALTA I GOZO - CUDA HISTORII 2023

Wycieczka samolotem na Maltę z Warszawy 8 dni - Zwiedzanie Malty 2023, Wycieczka Objazdowa Malta 2023

MaltaQawra
Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275132916
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Wycieczka Malta i Gozo - Cuda Historii 2023 | 8 dni wylot z Warszawy
Wycieczka na Maltę 2023, Zwiedzanie Malty 2023, Wycieczka Objazdowa Malta 2023

Malta i Gozo - Cuda Historii

Program
Rajskie wyspy otoczone z każdej strony przez wody Morza Śródziemnego – miejsca na skraju Europy, które świetnie się sprawdzą na ciekawą wycieczkę połączoną z wymarzonym wypoczynkiem. Długa, interesująca historia, piękna pogoda, błękitna woda , moc tajemniczych zakątków to doskonały pomysł na spędzenie wakacji życia i zachłyśnięcie się klimatem jednego z najmniejszych państw Europy.
Na wyspach nie brak starożytnych świątyń, grobowców, monumentalnych budowli i wzniosłych pałaców czy kościołów. Wspaniałe krajobrazy, strome zbocza klifów, śródziemnomorska roślinność, tworzą niezapomniane widoki. To tu archeolodzy odnaleźli jedne z najstarszych , megalitycznych świątyń, których powstanie datuje się na 3600-3200 r p.n.e.
- Valletta - stolica Malty, w całości wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W 2018 została Europejską Stolicą Kultury. Na niewielkiej powierzchni znajduje się ponad 300 zabytków zachęcających do zwiedzania.
Valletta to również wyśmienite jedzenie i wspaniała atmosfera.
- Katedra św. Jana Chrzciciela - jedna z największych atrakcji Malty. Wybudowany w latach 1573-1577 kościół zakonu joannitów, skrywa barokowy przepych, niezliczoną ilość ornamentów i dzieł sztuki (m.in. obrazy Caravaggio)
- Gozo - siostrzana wyspa Malty, sielska, cicha oaza spokoju.
- Rabat (Gozo) - stolica wyspy, obecnie zwana Victorią na cześć królowej Victorii
- Mdina - dawna stolica Malty, nosi miano Silent City (nagrywano tu filmy t.j. „Gra o Tron”, „Hrabia Monte Christo”)
- Rabat (Malta) - miasteczka o arabskim charakterze z typową maltańską architekturą.
- Klify Dingli - to niezwykle dziewiczy obszar, jeden z najbardziej niesamowitych zakątów na Malcie, nienaruszony turystyczną działalnością. Wyrastający z wody na ponad 200 metrów skalny ląd to zapierający dech w piersiach widok, który dostarcza niesamowitych wrażeń.
- Marsaxlokk – to kolorowa rybacka wioska, w której raz w tygodniu odbywa się znany na całej wyspie targ
- Blue Grotto – kompleks jaskiń, do którego można zaliczyć 7 skalnych zagłębień, powstałych wzdłuż linii wybrzeża. Woda w Błękitnej Grocie jest przezroczysta i w promieniach słońca mieni się odcieniami błękitu i turkusu tworząc magiczny spektakl światła i koloru.
Program wyjazdu:
1 dzień:
Przelot na Maltę, spotkanie z lokalnym Rezydentem na lotnisku na Malcie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg
2 dzień:
Śniadanie, spotkanie z rezydentem i omówienie programu pobytu. Czas wolny na wypoczynek. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Nocleg
3-7 dzień:
Pobyt wypoczynkowy. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
8 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot powrotny do Polski.
Program fakultatywny
* Wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób, wycieczki oprowadzane w j. polskim, przy mniejszej ilości chętnych w j. angielskim.
* Płatność u lokalnego Rezydenta na miejscu (gotówką).
UROKLIWA WYSPA GOZO - cena ok. 55 EUR/os. (poniedziałki o 09:00).
(wycieczka całodniowa z polskim przewodnikiem obejmująca najciekawsze punkty wyspy nimfy Calypso).
Odbiór spod hotelu i transfer do portu Cirkewwa. Rejs promem na wyspę Gozo. Po dopłynięciu rozpoczniemy od wizyty w bogatej geologicznie zatoce Dwejra. Następnie przejazd do Sanktuarium Ta Pinu, miejsca objawień Matki Boskiej. Wizyta w stolicy wyspy Victorii, spacer przez stare miasto oraz wyjście na Cytadelę, główny fort obronny wyspy. Na koniec przystanek w Xlendi, dawnej wiosce rybackiej. Przejazd na prom, powrót na Maltę i do hotelu.
HARBOUR CRUISE - cena ok. 20 EUR/os. (dojazd własny)
Codziennie o 10:30, 12:30 i 14:45 (Rejs uzależniony od pogody!). Istnieje możliwość dokupienia prywatnego transferu hotel – port - hotel: €50 (cena za taksówkę dla 1-3 osób).
1,5 godzinny rejs po zatokach otaczających stolicę Malty, doskonała okazja by podziwiać Vallettę od strony morza. Rejs rozpoczyna się z miejscowości Sliema, w zatoce Marsamxett, stopniowo przepływając wzdłuż okolicznych miejscowości by następnie wypłynąć na otwarte morze i skierować się do Wielkiego Portu, największej naturalnej zatoki Malty. Po jej opłynięciu powrót do Sliemy.
COMINO - cena ok. 25 EUR/os. (dojazd własny)
Codziennie o 10:00 (Rejs uzależniony od pogody!)
Istnieje możliwość dokupienia prywatnego transferu hotel – port - hotel: €50 (cena za taksówkę dla 1-3 osób)
Rejs rozpoczyna się z zatoki Ghadira Bay i zmierza w stronę wyspy Comino. Tam, w Błekitnej Lagunie nastąpi pierwszy przystanek przy wybrzeżu (ok.3h), czas wolny na plażowanie, pływanie czy spacery po wyspie. Popołudniu odpłynięcie z Laguny i kolejny przystanek, tym razem na kotwicy w jednej z okolicznych zatoczek – doskonała okazja do kąpieli i snorkelingu. Powrót do portu.
PERŁY MALTY - cena ok. 45 EUR/os. (piątki o 09:00)
(wycieczka całodniowa z polskim przewodnikiem obejmująca najważniejsze atrakcje centralnej części wyspy)
Odbiór spod hotelu. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty w Ogrodach Botanicznych San Anton, rezydencji prezydenta Malty. Następnie przejedziemy do wioski rzemieślników Ta Qali. Przejazd do dawnej stolicy Malty – Mdiny. Spacer wśród zabytkowych pałaców arystokracji oraz wyjście na panoramę rozciągającą się z murów obronnych miasta. Przejście do Rabatu, gdzie przy wąskich, krętych ulicach zobaczymy typową maltańską architekturę Malty. Na koniec przejazd na najwyżej położony punkt kraju – Klify Dingli. Powrót do hotelu.
Zakwaterowanie
Hotel Soreda, w którym zapewniono bezpłatne WiFi, usytuowany jest w miejscowości Qawra, między miejscowościami Bu?ibba i Saint Paul's Bay. Obiekt oferuje 2 odkryte baseny oraz kryty basen z hydromasażem. Na miejscu znajduje się klub fitness Express, w którym dostępna jest siłownia oraz sauna.
Do dyspozycji Gości są przestronne, klimatyzowane pokoje z balkonem i łazienką z suszarką do włosów.
Restauracja w hotelu Soreda jest otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu. Latem z tarasu na dachu można podziwiać panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, delektując się napojami i przekąskami.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Soreda o standardzie ***/**** (lub inny hotel o podobnym standardzie). Funkcjonalnie wyposażone pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienkami i klimatyzacją (opcja dopłaty do pok. 1 osobowego - 750 PLN/pobyt).
Wyżywienie: 7 śniadań w formie bufetu (opcja dopłaty za obiadokolacje - 450 PLN/pobyt, obiadokolacje w formie bufetu z wodą i winem w trakcie posiłku).
Transport: przelot samolotem linii Wizair na trasie WAW-Malta-WAW zgodnie z rozkładem lotów (możliwy również wylot z lotniska Warszawa-Modlin). Szczegółowe godziny lotów będą podane na ok 2 tygodnie przed wylotem (klient zostanie poinformowany mailowo).
Transfer z lotniska do hotelu i na lotnisko autokarem lub minibusem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka lokalnego rezydenta na miejscu.
Informacje praktyczne
Uwaga na lotnisku i w trakcie przelotu brak opieki Organizatora. Opieka rezydenta lokalnego na miejscu. Pobyty sobota/sobota, pierwsze świadczenie: śniadanie drugiego dnia imprezy, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wylotu. Malta należy do UE i można podróżować na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Czas jest taki sam jak w Polsce. Elektryczność: 220V. Gniazdka mają 3 bolce jak w Wielkiej Brytanii, konieczny adapter. Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport.
Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą:
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł/osoba
- programu fakultatywnego proponowanego na miejscu przez lokalnego Rezydenta
- taksy klimatycznej 0,5 EUR/dzień (max. 5 EUR/pobyt) - płatne na miejscu w hotelu
- dopłaty do pok. 1-os - 750 PLN/pobyt
- dopłaty do obiadokolacji - 450 PLN/pobyt (dla chętnych)
- kosztu programu fakultatywnego (płatne gotówką u rezydenta)
- opieki pilota Organizatora w trakcie odprawy i przelotu na Maltę i z powrotem.
- dodatkowych ubezpieczeń
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

Program

Rajskie wyspy otoczone z każdej strony przez wody Morza Śródziemnego – miejsca na skraju Europy, które świetnie się sprawdzą na ciekawą wycieczkę połączoną z wymarzonym wypoczynkiem. Długa, interesująca historia, piękna pogoda, błękitna woda , moc tajemniczych zakątków to doskonały pomysł na spędzenie wakacji życia i zachłyśnięcie się klimatem jednego z najmniejszych państw Europy.

Na wyspach nie brak starożytnych świątyń, grobowców, monumentalnych budowli i wzniosłych pałaców czy kościołów. Wspaniałe krajobrazy, strome zbocza klifów, śródziemnomorska roślinność, tworzą niezapomniane widoki. To tu archeolodzy odnaleźli jedne z najstarszych , megalitycznych świątyń, których powstanie datuje się na 3600-3200 r p.n.e.

- Valletta - stolica Malty, w całości wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W 2018 została Europejską Stolicą Kultury. Na niewielkiej powierzchni znajduje się ponad 300 zabytków zachęcających do zwiedzania.

Valletta to również wyśmienite jedzenie i wspaniała atmosfera.

- Katedra św. Jana Chrzciciela - jedna z największych atrakcji Malty. Wybudowany w latach 1573-1577 kościół zakonu joannitów, skrywa barokowy przepych, niezliczoną ilość ornamentów i dzieł sztuki (m.in. obrazy Caravaggio)

- Gozo - siostrzana wyspa Malty, sielska, cicha oaza spokoju.

- Rabat (Gozo) - stolica wyspy, obecnie zwana Victorią na cześć królowej Victorii

- Mdina - dawna stolica Malty, nosi miano Silent City (nagrywano tu filmy t.j. „Gra o Tron”, „Hrabia Monte Christo”)

- Rabat (Malta) - miasteczka o arabskim charakterze z typową maltańską architekturą.

- Klify Dingli - to niezwykle dziewiczy obszar, jeden z najbardziej niesamowitych zakątów na Malcie, nienaruszony turystyczną działalnością. Wyrastający z wody na ponad 200 metrów skalny ląd to zapierający dech w piersiach widok, który dostarcza niesamowitych wrażeń.

- Marsaxlokk – to kolorowa rybacka wioska, w której raz w tygodniu odbywa się znany na całej wyspie targ

- Blue Grotto – kompleks jaskiń, do którego można zaliczyć 7 skalnych zagłębień, powstałych wzdłuż linii wybrzeża. Woda w Błękitnej Grocie jest przezroczysta i w promieniach słońca mieni się odcieniami błękitu i turkusu tworząc magiczny spektakl światła i koloru.

Program wyjazdu:

1 dzień:

Przelot na Maltę, spotkanie z lokalnym Rezydentem na lotnisku na Malcie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg

2 dzień:

Śniadanie, spotkanie z rezydentem i omówienie programu pobytu. Czas wolny na wypoczynek. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Nocleg

3-7 dzień:

Pobyt wypoczynkowy. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

8 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot powrotny do Polski.

Program fakultatywny

* Wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób, wycieczki oprowadzane w j. polskim, przy mniejszej ilości chętnych w j. angielskim.
* Płatność u lokalnego Rezydenta na miejscu (gotówką).

UROKLIWA WYSPA GOZO - cena ok. 55 EUR/os. (poniedziałki o 09:00).
(wycieczka całodniowa z polskim przewodnikiem obejmująca najciekawsze punkty wyspy nimfy Calypso).
Odbiór spod hotelu i transfer do portu Cirkewwa. Rejs promem na wyspę Gozo. Po dopłynięciu rozpoczniemy od wizyty w bogatej geologicznie zatoce Dwejra. Następnie przejazd do Sanktuarium Ta Pinu, miejsca objawień Matki Boskiej. Wizyta w stolicy wyspy Victorii, spacer przez stare miasto oraz wyjście na Cytadelę, główny fort obronny wyspy. Na koniec przystanek w Xlendi, dawnej wiosce rybackiej. Przejazd na prom, powrót na Maltę i do hotelu.

HARBOUR CRUISE - cena ok. 20 EUR/os. (dojazd własny)
Codziennie o 10:30, 12:30 i 14:45 (Rejs uzależniony od pogody!). Istnieje możliwość dokupienia prywatnego transferu hotel – port - hotel: €50 (cena za taksówkę dla 1-3 osób).
1,5 godzinny rejs po zatokach otaczających stolicę Malty, doskonała okazja by podziwiać Vallettę od strony morza. Rejs rozpoczyna się z miejscowości Sliema, w zatoce Marsamxett, stopniowo przepływając wzdłuż okolicznych miejscowości by następnie wypłynąć na otwarte morze i skierować się do Wielkiego Portu, największej naturalnej zatoki Malty. Po jej opłynięciu powrót do Sliemy.

COMINO - cena ok. 25 EUR/os. (dojazd własny)
Codziennie o 10:00 (Rejs uzależniony od pogody!)
Istnieje możliwość dokupienia prywatnego transferu hotel – port - hotel: €50 (cena za taksówkę dla 1-3 osób)
Rejs rozpoczyna się z zatoki Ghadira Bay i zmierza w stronę wyspy Comino. Tam, w Błekitnej Lagunie nastąpi pierwszy przystanek przy wybrzeżu (ok.3h), czas wolny na plażowanie, pływanie czy spacery po wyspie. Popołudniu odpłynięcie z Laguny i kolejny przystanek, tym razem na kotwicy w jednej z okolicznych zatoczek – doskonała okazja do kąpieli i snorkelingu. Powrót do portu.

PERŁY MALTY - cena ok. 45 EUR/os. (piątki o 09:00)
(wycieczka całodniowa z polskim przewodnikiem obejmująca najważniejsze atrakcje centralnej części wyspy)
Odbiór spod hotelu. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty w Ogrodach Botanicznych San Anton, rezydencji prezydenta Malty. Następnie przejedziemy do wioski rzemieślników Ta Qali. Przejazd do dawnej stolicy Malty – Mdiny. Spacer wśród zabytkowych pałaców arystokracji oraz wyjście na panoramę rozciągającą się z murów obronnych miasta. Przejście do Rabatu, gdzie przy wąskich, krętych ulicach zobaczymy typową maltańską architekturę Malty. Na koniec przejazd na najwyżej położony punkt kraju – Klify Dingli. Powrót do hotelu.

Informacje praktyczne

Uwaga na lotnisku i w trakcie przelotu brak opieki Organizatora. Opieka rezydenta lokalnego na miejscu. Pobyty sobota/sobota, pierwsze świadczenie: śniadanie drugiego dnia imprezy, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wylotu. Malta należy do UE i można podróżować na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Czas jest taki sam jak w Polsce. Elektryczność: 220V. Gniazdka mają 3 bolce jak w Wielkiej Brytanii, konieczny adapter. Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport.

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
- ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zapytaj nas o aktualne promocje! Kliknij w zakładkę: Zadaj pytanie.

Zniżki i dopłaty

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 15 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 15 PLN
dopłata do pokoju 1 osobowego - pobyt : Dopłata 750 PLN
dopłata za obiadokolacje - pobyt : Dopłata 450 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,4% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Soreda, w którym zapewniono bezpłatne WiFi, usytuowany jest w miejscowości Qawra, między miejscowościami Bu?ibba i Saint Paul's Bay. Obiekt oferuje 2 odkryte baseny oraz kryty basen z hydromasażem. Na miejscu znajduje się klub fitness Express, w którym dostępna jest siłownia oraz sauna.
Do dyspozycji Gości są przestronne, klimatyzowane pokoje z balkonem i łazienką z suszarką do włosów.
Restauracja w hotelu Soreda jest otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu. Latem z tarasu na dachu można podziwiać panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, delektując się napojami i przekąskami.

Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Soreda o standardzie ***/**** (lub inny hotel o podobnym standardzie). Funkcjonalnie wyposażone pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienkami i klimatyzacją (opcja dopłaty do pok. 1 osobowego - 750 PLN/pobyt).

Hotel Soreda, w którym zapewniono bezpłatne WiFi, usytuowany jest w miejscowości Qawra, między miejscowościami Bu?ibba i Saint Paul's Bay. Obiekt oferuje 2 odkryte baseny oraz kryty basen z hydromasażem. Na miejscu znajduje się klub fitness Express, w którym dostępna jest siłownia oraz sauna.

Do dyspozycji Gości są przestronne, klimatyzowane pokoje z balkonem i łazienką z suszarką do włosów.

Restauracja w hotelu Soreda jest otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu. Latem z tarasu na dachu można podziwiać panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, delektując się napojami i przekąskami.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Wyżywienie: 7 śniadań w formie bufetu (opcja dopłaty za obiadokolacje - 450 PLN/pobyt, obiadokolacje w formie bufetu z wodą i winem w trakcie posiłku).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Soreda o standardzie ***/**** (lub inny hotel o podobnym standardzie). Funkcjonalnie wyposażone pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienkami i klimatyzacją (opcja dopłaty do pok. 1 osobowego - 750 PLN/pobyt).
Wyżywienie: 7 śniadań w formie bufetu (opcja dopłaty za obiadokolacje - 450 PLN/pobyt, obiadokolacje w formie bufetu z wodą i winem w trakcie posiłku).
Transport: przelot samolotem linii Wizair na trasie WAW-Malta-WAW zgodnie z rozkładem lotów (możliwy również wylot z lotniska Warszawa-Modlin). Szczegółowe godziny lotów będą podane na ok 2 tygodnie przed wylotem (klient zostanie poinformowany mailowo).
Transfer z lotniska do hotelu i na lotnisko autokarem lub minibusem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka lokalnego rezydenta na miejscu.

Cena nie zawiera

- obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł/osoba
- programu fakultatywnego proponowanego na miejscu przez lokalnego Rezydenta
- taksy klimatycznej 0,5 EUR/dzień (max. 5 EUR/pobyt) - płatne na miejscu w hotelu
- dopłaty do pok. 1-os - 750 PLN/pobyt
- dopłaty do obiadokolacji - 450 PLN/pobyt (dla chętnych)
- kosztu programu fakultatywnego (płatne gotówką u rezydenta)
- opieki pilota Organizatora w trakcie odprawy i przelotu na Maltę i z powrotem.
- dodatkowych ubezpieczeń

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.