w naszej ofercie: 11741 imprez, 3820 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Objazdowa Peru Tęczowe Góry 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA PERU TĘCZOWE GÓRY 2023

Wycieczka do Peru ze zwiedzaniem Tęczowych Gór + Jezioro Titicaca i Machu Picchu 14 dni

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275187187
oferta w pdf
Wycieczka objazdowa do Peru i Boliwii w Poszukiwaniu Zaginionych Cywilizacji 2022
Peru i Boliwia 2022, Podróże Egzotyczne 2022 do Ameryki Południowej, Wycieczki 2022, Wycieczka objazdowa do Peru 2022, Wycieczka objazdowa do Boliwii 2022
Peru i Boliwia to dwa cudowne, tajemnicze kraje, pełne mistycyzmu i piękna. To, co w nich zachwyca, to urzekające krajobrazy: wysokie góry z ośnieżonymi szczytami wulkanów, głębokie kaniony z piętrzącymi się do góry krawędziami, płaskowyże na których ktoś nakreślił widoczne jedynie z przestworzy wizerunki ptaka, małpy, ryby… Czy to kosmici wybrali Peru na swoje lądowisko i stworzyli znaki o wiadomym tylko sobie znaczeniu, czy też może ludzie tej cudownej krainy ofiarowali swoje dzieło bogom, by ci mogli podziwiać je zawieszeni ulotnie gdzieś w niebiosach? Ale Peru to nie tylko Płaskowyż Nazca i głęboki Kanion Colca, to także majestatyczne, zapomniane miasto Inków Machu Picchu z XV wieku. Zaginione Miasto Inków otacza malownicza panorama szczytów górskich i gęsta tropikalna roślinność. Każdy, kto postawi stopę w tym mieście przesiąka niezdefiniowaną atmosferą powagi, świętości i wielkości tego miejsca. Wyobraźnia podsuwa obrazy zgromadzeń i targów na głównym placu, codziennej krzątaniny wokół domostw.
1 dzień WARSZAWA - LIMA
Przelot do Limy.
2 dzień LIMA - PARACAS - NAZCA
Wyjazd do Paracas. Wyruszymy motorówką na zwiedzanie Wysp Ballestas. Na Wyspach Ballestas będziemy mogli zobaczyć lwy morskie, mnóstwo ptaków morskich począwszy od kormoranów a kończąc na peruwiańskich pelikanach. Przy odrobinie szczęścia może uda się ujrzeć pingwiny Humboldta. Następnie wyruszymy do miejscowości Ica, aby zwiedzić interesujące Muzeum Regionalne z bogatą kolekcją sztuki różnych okolicznych kultur, jak Paracas, Nazca, Ica Chincha i Inca.    
3 dzień NAZCA - AREQUIPA
Zwiedzanie zaczynamy od obejrzenia tajemniczych Linii z Nazca. Dla chętnych lot nad Liniami Nazca (opcjonalnie ok.110 USD+20 Soli). Przejazd do hotelu w Arequipie.
4 dzień AREQUIPA
Zwiedzanie Arequipy – bez wątpienia jednego z najpiękniejszych miast Peru. Arequipa, położona 2300 m n.p.m., często jest nazywana Białym Miastem, ze względu na mnogość budowli wykonanych z białej skały wulkanicznej.  Spacer po Plaza de Armas, przy którym znajduje się katedra. Dzielnica kolonialna Yanahuara z cennym kościołem oraz niesamowitym widokiem na wulkan „El Misti”. Następnie Klasztor Świętej Katarzyny udostępniony zwiedzającym dopiero od 1970 roku.    
5 dzień AREQUIPA - COLCA
Przejazd w kierunku Kanionu Colca niezwykle malowniczą drogą pomiędzy wulkanami „El Misti” i „Chachani” do Narodowego Rezerwatu Vicunas. Przyjazd do Chivay, położonej w Kanionie Colca.
6 dzień COLCA - PUNO
„El Cruz del Condor” to najlepsze miejsce, aby podziwiać Kanion Colca oraz żyjące tu kondory. Po drodze zwiedzanie pozostałości archeologicznych z czasów Inków. Przejazd do Puno.
7 dzień PUNO
Zwiedzanie pływających wysp Uros. Utrzymujący się z połowu ryb oraz polowań na ptaki Lud Uros to prawdopodobnie jedyna społeczność na świecie, która żyje na budowanych przez siebie wyspach. Po południu obejrzymy nie mniej słynne „Chulpas de Sillustani” – żałobne wieże na brzegu jeziora Umayo - prekolumbijskie grobowce przywódców duchowych ludu wojowników Kollas stanowiących część wielkiego Królestwa Inków.
8 dzień PUNO - DESAGUADERO - TIAHUANACO - LA PAZ
Wyjazd do Desaguadero, leżącego przy granicy z Boliwią. Po drodze odwiedzimy pozostałości po Świątyni Płodności w miejscowości Chucuito, zatrzymamy się także w Pomata, by zobaczyć kościół Santiago de Pomata z XVIII roku. Po przekroczeniu granicy przejedziemy do ruin miasta Tiahuanaco, jednego z najważniejszych archeologicznych kompleksów Ameryki Południowej. Zachowały się tutaj ruiny monumentalnych budowli: Brama Słońca, kamienna piramida Akapana czy Pałac Kalasasaya.
9 dzień LA PAZ
Zwiedzanie La Paz, największego miasta Boliwii. Zobaczymy m.in.: Kościół Św. Franciszka, Katedrę, Gmach Rządu i Kongresu oraz słynną kolonialną ulicę Calle Jaen wraz z muzeami. O dreszcz emocji przyprawi nas wizyta na targu czarownic, gdzie można nabyć przeróżne talizmany i amulety. Następnie zobaczymy dzielnice reprezentacyjne La Paz: Obrajes, Colacoto i La Florida. Zwiedzanie zakończymy wizytą w unikalnej Dolinie Księżyca.
10 dzień LA PAZ - ISLA DEL SOL - COPACABANA - PUNO
Przejazd do Copacabany, zwiedzanie sanktuarium z cudowną figurą Matki Bożej. Wyprawa łodzią na Wyspę Słońca. Po dotarciu do położonej wysoko wioski Yumani zachwyci nas niesamowity widok na jezioro położone u podnóża Góry Illampu. Zobaczymy też ruiny Pałacu Inków – Pilkokaina. Powrót łodzią do Copacabany. Przejazd do Puno.
11 dzień PUNO - CUSCO
Jadąc do Cusco odwiedzimy słynne „Chulpas de Sillustani” - żałobne wieże położone na brzegu jeziora Umayo. Zatrzymamy się na przełęczy La Raya (wys. 4335 m n.p.m.), na granicy departamentów Puno i Cusco. Po drodze obejrzymy także stanowisko archeologiczne z pozostałościami po Świątyni Wirakoczy, mieście kapłanów i magazynach żywności oraz przepiękny kościół Św. Piotra w Andahuaylillas, z dobrze zachowanymi freskami i obrazami przedstawiającymi sceny z życia Świętego Piotra i Pawła.
12 dzień CUSCO - ŚWIĘTA DOLINA
Całodniowa wycieczka do Świętej Doliny Inków. Zwiedzimy lokalny targ w Pisac (możliwość zakupu atrakcyjnych pamiątek), Fortecę Ollantaytambo, Królewski Ratusz, Intihuatana, Łaźnie Księżnej.
13 dzień ŚWIĘTA DOLINA - MACHU PICCHU - CUSCO
Zwiedzanie Machu Picchu . Autokarem dojedziemy aż pod samo wejście Starożytnej Cytadeli Machu Picchu. Spędzimy tutaj pół dnia poznając uroki oraz imponujące budowle Zaginionego Miasta.
14 dzień CUSCO
Zwiedzanie Cusco, miasta powstałego na bazie pałaców Inków. Wyjedziemy z Cusco, aby zobaczyć Cytadelę Sacsayhuaman, Świątynię Kenko, jak również pozostałości po miastach Puka-Pukara i Tambomachay. Następnie zobaczymy byłą inkaską świątynię Koricancha, zwaną też Świątynią Słońca (z zewnątrz). Panorama Plaza de Armas, przy którym znajduje się katedra i kościół Jezuitów. Popołudnie wolne na indywidualne spacery.
15 dzień CUSCO - LIMA
Przelot do Limy. Zwiedzanie stolicy Peru -  historyczne centrum: Plac wyzwoliciela San Martina, Plac Główny (Plaza Mayor),z zewnątrz: Gmach Rządu, Ratusz, Katedra, Budynek Senatu, kolonialny Pałac Torre Tagle. Przejedziemy przez dzielnice: San Isidro oraz Miraflores. Zatrzymamy się w Parku Miłości z dekoracjami inspirowanymi sztuką Gaudiego. Wizyta w Muzeum Larco Herrera. Muzeum słynie z kolekcji złota, srebra oraz biżuterii pochodzącej ze starożytnego Peru. Tutaj znajduje się tłumnie odwiedzana wystawa sztuki erotycznej.
16 dzień LIMA
Wykwaterowanie zgodnie z końcem doby hotelowej. Dzień wolny.Wylot do Europy.
17 dzień WARSZAWA
Przylot do Warszawy.
UWAGI
Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Biuro zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy ( np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest paszport (paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu). Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy oraz na napiwki dla kierowców i przewodników lokalnych należy przeznaczyć 60 USD. Napoje do kolacji płatne dodatkowo. Prosimy zabrać także mały bagaż kabinowy lub niewielką torbę podróżną, w którą można się spakować na wyjazd do La Paz i do Świętej Doliny Inków, pozostawiając główny bagaż w depozycie hotelowym. Napięcie elektryczne wynosi 220 V, wtyczki elektryczne: typ A, typ B, typ C. Różnica czasu: -5 godzin od czasu polskiego.

Wycieczka Objazdowa Peru Tęczowe Góry 2023
Wycieczka do Peru ze zwiedzaniem Tęczowych Gór + Jezioro Titicaca i Machu Picchu

Tęczowe Góry, znane również jako "Vinicunca" lub "Montaña de Siete Colores", to piękne miejsce w południowo-wschodniej części Peru, w Andach. Góry te są znane ze swojego niezwykłego koloru, który jest wynikiem różnych minerałów zawartych w skałach. Tęczowe Góry leżą wysoko w górach, na wysokości ponad 5 tysięcy metrów nad poziomem morza, co sprawia, że są one idealnym miejscem dla osób lubiących górskie wędrówki. W okolicy Tęczowych Gór znajduje się również wiele innych atrakcji, takich jak szlaki turystyczne, jeziora i lodowce.

Program ramowy wycieczki: 

Dzień 1 WARSZAWA - LIMA

Przelot samolotem rejsowym do Limy.

Dzień 2 LIMA - PARACAS - NAZCA

Bardzo wczesny wyjazd z hotelu. Pierwszy przystanek w Paracas. Wyruszymy motorówką na zwiedzanie Wysp Ballestas. Po drodze zobaczymy „candelabro” – nakreśloną na wydmach figurkę, która nie wiadomo kiedy, przez kogo i dlaczego została tam przedstawiona. Na Wyspach Ballestas będziemy mogli zobaczyć lwy morskie, mnóstwo ptaków morskich począwszy od kormoranów a kończąc na peruwiańskich pelikanach. Przy odrobinie szczęścia może uda się ujrzeć pingwiny Humboldta. Następnie wyruszymy do miejscowości Ica, aby zwiedzić interesujące Muzeum Regionalne z bogatą kolekcją sztuki różnych okolicznych kultur, jak Paracas, Nazca, Ica Chincha i Inca.      Nocleg w hotelu w Nazca.

Dzień 3 NAZCA - AREQUIPA

Dla chętnych lot nad Liniami Nazca (płatne dodatkowo ok. 113 USD/osobę). Jest wiele hipotez tłumaczących ich powstanie, ale nikt do końca nie wie, dlaczego powstały około 1500 lat temu .Przejazd do hotelu w Arequipie. Wizyta na cmentarzu Chauchilla.

Dzień 4 AREQUIPA      

Wyruszamy na zwiedzanie Arequipy – bez wątpienia jednego z najpiękniejszych miast Peru. Arequipa, położona 2300 m n.p.m., często jest nazywana Białym Miastem, ze względu na mnogość budowli wykonanych z białej skały wulkanicznej.  Spacer po Plaza de Armas, przy którym znajduje się katedra. Dzielnica kolonialna Yanahuara z cennym kościołem oraz niesamowitym widokiem na wulkan „El Misti”. Następnie odwiedzimy Klasztor Świętej Katarzyny udostępniony zwiedzającym dopiero od 1970 roku. Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu spacer do hotelu, wolne popołudnie.  

Dzień 5 AREQUIPA - COLCA

Opuszczamy hotel, następnie pojedziemy w kierunku Kanionu Colca. Niezwykle malowniczą drogą wijącą się pomiędzy wulkanami „El Misti” i „Chachani” dojedziemy do Narodowego Rezerwatu Vicunas. W pewnym momencie osiągniemy wysokość 4000 m n.p.m, skąd roztacza się zapierający dech w piersiach widok na przecudowne naturalne laguny z bujną fauną i florą oraz na skaliste ukształtowanie terenu. Dojedziemy do miejscowości Chivay, położonej w Kanionie Colca. Tutejsze kobiety wciąż ubierają się w tradycyjne dla tego terenu stroje. Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu spacer po miasteczku. Następnie udamy się do gorących źródeł w miejscowości La Calera na relaksującą kąpiel (prosimy o zabranie kostiumów kąpielowych, ręczniki można wypożyczyć na miejscu za drobną opłatą).

Dzień 6 COLCA - PUNO

Wcześnie rano wyruszamy w poszukiwaniu Kondora. „El Cruz del Condor” to najlepsze miejsce, aby podziwiać Kanion Colca oraz żyjące tu kondory. Po drodze będziemy mogli zobaczyć pozostałości z czasów Inków: rolnicze tarasy, grobowce wykute w skale. Postój w Maca i Yanque – podziwianie kolonialnych kościołów. Na koniec postój w punkcie widokowym Mirador, skąd można podziwiać tarasy w kształcie amfiteatru. Przejazd do Altiplano gdzie zobaczymy zapierające dech w piersiach krajobrazy. Przyjazd do Puno. Nocleg.

Dzień 7 PUNO - TITICACA LAKE - PUNO

Wycieczka łodzią po Jeziorze Titicaca. Wizyta na Wyspie Taquile. Żyjący tam tubylcy do dzisiejszego dnia pielęgnują dawne tradycje zajmując się uprawą roli i tkactwem. Strój tych ludzi odzwierciedla wpływy hiszpańskie. zwiedzanie słynnych pływających wysp Uros. Lud Uros to prawdopodobnie jedyna społeczność na świecie, która żyje na zbudowanych przez siebie wyspach. Ów lud utrzymuje się z połowu ryb oraz polowań na ptaki. Do budowy domów, łodzi oraz umocnień swoich wysp używa roślin o nazwie „totora” czyli po prostu trzciny. Nocleg w hotelu w Puno.

Dzień 8 PUNO - SICUANI

Wyruszamy na wycieczkę do Świętej Doliny Inków. Po drodze obejrzymy także stanowisko archeologiczne z pozostałościami po Świątyni Wirakoczy. Będziemy kontynuowali podróż obserwując malownicze andyjskie krajobrazy. Zatrzymamy się na przełęczy La Raya (wys. 4335 m n.p.m.), na granicy departamentów Puno i Cusco. Przyjazd do hotelu w Sicuani, czas wolny na odpoczynek przed wyzwaniem przewidzianym na kolejny dzień!

Dzień 9 SICUANI - TĘCZOWE GÓRY - ŚWIĘTA DOLINA

Dzisiejszy dzień przewiduje wizytę na oszałamiającej i kolorowej Vinicunca – zwanej „Tęczową Górą”. Dzień rozpocznie się o 06:00 rano przejazdem z pod hotelu (ok. 1,5 godz.) do Chilihuani położonego na wysokości 4 350 m.n.p.m. W tym miejscu rozpocznie się niezapomniany treking, który wynagrodzą niezapomniane i zapierające w piersiach widoki! Rozpoczniemy powolną wspinaczkę doliną podziwiając okoliczne krajobrazy aby po ok. 2 godzinach osiągnąć cel podróży – tutaj będzie trochę czasu wolnego aby napawać się widokiem na Ausagante (najwyższy szczyt Peru (6 385 m. n.p.m) oraz słynną „Tęczową Górę” (5 020 m. n.p.m.). Następnie zejdziemy do doliny (ok. 1 godz.), skąd odbierze nas kierowca i zawiezie do hotelu (przyjazd ok. 17:00). Nocleg w hotelu.

Dzień 10 ŚWIĘTA DOLINA

Wizyta w kopalniach soli Maras. Przejazd do Moray i podziwianie spektakularnych tarasów. Na koniec zwiedzimy Fortecę Ollantaytambo. Nocleg w hotelu.

Dzień 11  ŚWIĘTA DOLINA - MACHU PICCHU - CUSCO

Wyruszamy na zwiedzanie Machu Picchu (Stara Góra). Przejazd na dworzec kolejowy Ollanta, skąd pociągiem dojedziemy do podnóża miasta Machu Picchu (06:10 – 07:40). Następnie autokarem dojedziemy aż pod samo wejście Starożytnej Cytadeli Machu Picchu, odkrytej w 1911 roku przez Hirama Binghama. Spędzimy tutaj pół dnia poznając uroki oraz imponujące budowle Zaginionego Miasta. Po południu powrót pociągiem do stacji Ollanta (14:55 – 16:31) i przejazd autokarem do hotelu w Cusco. Kolacja połączona z peruwiańskim pokazem folklorystycznym (spacer).

Dzień 12 CUSCO - LIMA

Wcześnie rano wizyta na targu Pisaq. Zwiedzanie Cusco, miasta powstałego na bazie pałaców Inków. Wyjedziemy z Cusco, aby zobaczyć Cytadelę Sacsayhuaman, Świątynię Kenko, jak również pozostałości po miastach Puka-Pukara i Tambomachay. Następnie zobaczymy byłą inkaską świątynię Koricancha, zwaną też Świątynią Słońca (z zewnątrz). Panorama Plaza de Armas, przy którym znajduje się katedra i kościół Jezuitów. Lunch w lokalnej restauracji. Wyjazd na lotnisko. (wstęp do następujących obiektów: Saqsayhuaman, Kenko, Puca Pucara, Tambomachay; Cathedral and to Qorikancha (the Sun Temple). Przelot do Limy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu w Limie.

Dzień 13  LIMA                                                                                                      

Zwiedzanie stolicy Peru -  historyczne centrum: Plac wyzwoliciela San Martina, Plac Główny (Plaza Mayor) – założony w 1535 roku przez konkwistadora Francisco Pizarro, z zewnątrz: Gmach Rządu, Ratusz, Katedra, Budynek Senatu, kolonialny Pałac Torre Tagle. Przejedziemy także przez inne dzielnice: San Isidro oraz Miraflores. Zatrzymamy się w Parku Miłości z dekoracjami inspirowanymi sztuką Gaudiego. Wizyta w Muzeum Larco Herrera. Muzeum znajduje się w XVIII-wiecznym pałacu, wybudowanym na szczycie piramidy z VII wieku. Muzeum słynie z kolekcji złota, srebra oraz biżuterii pochodzącej ze starożytnego Peru. Tutaj znajduje się tłumnie odwiedzana wystawa sztuki erotycznej. Lunch (w cenie Pisco Sour). Przelot samolotem rejsowym do Polski.

Dzień 14 WARSZAWA   

Przelot na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

UWAGI

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy ( np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest paszport (paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu). Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. Na zwyczajowe (obowiązkowe) napiwki dla kierowców i przewodników lokalnych należy przeznaczyć 50 USD – kwotę tą należy przekazać pilotowi na początku wycieczki. Prosimy zabrać także mały bagaż kabinowy lub niewielką torbę podróżną, w którą można się spakować na wyjazd do Świętej Doliny Inków, pozostawiając główny bagaż w depozycie hotelowym. Napięcie elektryczne wynosi 220 V, wtyczki elektryczne: typ A, typ B, typ C. Różnica czasu: -5 godzin od czasu polskiego.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

+ 500 USD dewizowa część ceny imprezy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady / kolacje),

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość Miejsce zbiórki
Warszawa Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, strefa E, hala odlotów przy windzie

Cena zawiera

przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
przelot wewnętrzny wg programu,
transport autokarem w trakcie trwania wycieczki,
zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
opiekę polskiego pilota na całej trasie,
usługi lokalnych przewodników,
wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady / kolacje),
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
 • przelot wewnętrzny wg programu,
 • transport w trakcie trwania wycieczki (autokar/minibus),
 • zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
 • opiekę polskiego pilota na całej trasie,
 • usługi lokalnych przewodników,
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i obiady / kolacje),
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera

obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
napojów do kolacji,
zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków (ok. 60 USD),
opłaty lotniskowej podczas przelotu wewnętrznego (ok. 5 USD/os),
kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
opcjonalnego ubezpieczenia VIP (147 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (307 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
wydatków natury osobistej,
innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • napojów do obiadów / kolacji,
 • zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków (ok. 50 USD),
 • opłaty lotniskowej podczas przelotu wewnętrznego (ok. 5 USD/os),
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
 • rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
 • opcjonalnego ubezpieczenia VIP (KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (KL 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • wydatków natury osobistej,
 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.