w naszej ofercie: 11621 imprez, 1846 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KATALOG
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KORBIELÓW 2022
OBÓZ LETNI (11 DNI) ENERGYLANDIA, BASENY TERMALNE,TATRALANDIA, ZAMEK ORAVSKI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ KAJAKOWO - ROWEROWY BORNE SULINOWO 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ WINDSURFINGOWY KASZUBY BACHORZE 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA 4 ŻYWIOŁY ZAMRZENICA 2022

Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022, Kolonie letnie wakacje w Borach Tucholskich, Wakacje z przyrodą w Polsce 2022, Kolonia przygodowa dla najmłodszych Bory Tucholskie 2022

Wiek: od 8 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275323337
oferta w pdf
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022
Podtytuł oferty:
Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022, Kolonie letnie wakacje w Borach Tucholskich, Wakacje z przyrodą w Polsce 2022, Kolonia przygodowa dla najmłodszych Bory Tucholskie 2022

Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022
Kolonia 4 Żywioły Zamrzenica 2022, Kolonie letnie wakacje w Borach Tucholskich, Wakacje z przyrodą w Polsce 2022, Kolonia przygodowa dla najmłodszych Bory Tucholskie 2022

Zapraszamy na aktywne wakacje w samym sercu Borów Tucholskich - do Zamrzenicy - małej osady nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Będziesz miał możliwość bliskiego kontaktu z naturą, a różnorodne zajęcia obozowe dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Będą one prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców (ratowników wodnych, członków PZW, instruktorów strzelectwa, survivalu i samoobrony) z zastosowaniem elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, okulary, gogle, maski ochronne).Poza zajęciami specjalistycznymi czekają na Was również atrakcje wspólne dla wszystkich obozów: wędrówki piesze i rowerowe duktami leśnymi Borów Tucholskich; zajęcia sportowe i rekreacyjne - plażowanie i kąpiele w jeziorze, kajaki i rowery wodne, turnieje sportowe, zaprawy poranne; przejście wojskowego toru przeszkód, ogniska z pieczeniem kiełbasy; "wakacyjne kino"; terenoznawstwo - "czytanie mapy", odnajdywanie północnego kierunku, posługiwanie się busolą, wędrówki na orientację, wyznaczanie azymutów, nocne podchody; strzelectwo - strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej; pierwsza pomoc - opatrywanie ran, wzywanie pomocy, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach, symulacja akcji ratunkowej, gra samarytańska sprawdzająca zdobytą wiedzę. Poza tym: techniki linowe - nauka wiązania węzłów i asekuracji, pokonywanie mostów linowych, wspinaczka po skrzynkach i zjazd "kolejką tyrolską".

Program zostanie odpowiednio dopasowany do panujących warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego większości uczestników. Na koniec uczestnicy obozów otrzymają odpowiednio do realizowanego programu; medaliony, zestawy survivalowe, odznaki lub naszyjniki traperskie

Program

4 Żywioły obóz przygodowy dla najmłodszych (8-13 lat)

Woda: wycieczki kajakami, rowerami wodnymi i łodziami wiosłowymi, nauka pływania w canoe, pokonywanie pływającego „mostu styropianowego, poszukiwania podwodnego „skarbu”, budowa tratw i przeprawy na dętkach, przeciąganie liny w wodzie, turniej piłki wodnej, nauka pozyskiwania i uzdatniania wody do picia, wędkowanie z użyciem prymitywnego sprzętu, poznanie ryb żyjących w polskich rzekach i jeziorach, baloniady, przelewanie wody przez „dziurawe rury”, przeprawy przez bagna, slalomy wodne i kąpiele (wszystkie zajęcia pod opieką ratowników wodnych).

Powietrze: turniej skoków na trampolinie, zajęcia w mini parku linowym (wspinaczka na wieżę ze skrzynek, zjazd „kolejką tyrolską”), przejście mostu linowego nad wodą, własnoręcznie wykonywanie latawców i zawody w ich puszczaniu, strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej, barwny „festiwal” – posypywanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami holi, zabawy z chustą animacyjną, pompowanie piłek, dętek i morskiej tratwy ratunkowej, tworzenie konfetti i organizacja letniego „Zamrzenickiego karnawału”.

Ziemia: budowa okopów, konstruowanie szałasów w lesie i biwak w leśnej wiosce, rozpoznawanie gatunków drzew, roślin i grzybów, a także śpiewu ptaków, poznawanie jadalnych roślin, maskowanie się w lesie i zacieranie śladów swojej obecności, poszukiwanie skarbów za pomocą elektronicznego detektora metalu, ekologiczne wycieczki piesze i rowerowe, wizyta w dawnej kopalni węgla brunatnego, gry terenowe połączone z nauka podstaw terenoznawstwa.

Ogień: nauka rozpalania ognia, nocny biwak i warty przy ognisku, robienie podpłomyków, smażenie kiełbasy i pieczenie ziemniaków w ognisku, nauka wypieku chleba w Wiosce Chlebowej w Janiej Górze, konstruowanie pochodni i wieczorny przemarsz przez ośrodek, zwiedzanie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Minikowie (pokaz sprzętu strażackiego, prelekcja o pracy strażaków), turnieje zwijania węży gaśniczych.

Program fakultatywny

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć: paintball laserowy 30 PLN/godz.; paintball – 40 PLN/100 kul.
Możliwość zakupu mundurów wojskowych z demobilu oraz akcesoriów militarnych i survivalowych

Informacje praktyczne
 • Obóz "4 Żywioły obóz przygodowy dla najmłodszych": 1 wychowawca na 10 uczestników.
 • Uczestnicy w zależności od rodzaju obozu otrzymują pamiątkowy upominek. Podział na grupy wiekowe we wszystkich typach obozów będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danych przedziałach wiekowych.
 • Zabierz ze sobą: mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres, kurtkę przeciwdeszczową, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach, buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 PLN na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka.
 • Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 16.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 09.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 15.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.00.

Rabaty i promocje

Tytuł: Bon Turystyczny

Czas trwania: 02.10 - 30.09.2022

Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
21.08-31.08.2022 2599 PLN -

Zniżki i dopłaty

Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os. : Dopłata 4 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną - RGS+CQ : Dopłata 2,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RGS+CP+CQ : Dopłata 3,4% od sumy
gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNE USTRONIE - Polska, Bory Tucholskie, Zamrzenica

Ośrodek Wczasowy „Leśne Ustronie”
Ośrodek znajduje się w Zamrzenicy na rozległym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w sosnowym lesie, bezpośrednio nad czystym Jeziorem Koronowskim. Zakwaterowanie w drewnianych domkach typu Brda, składających się z 2 pokoi 2-os. i 1 pokoju 2/3-os. oraz domkach typu Chata składających się z 2 pokoi 2-os. Wszystkie domki posiadają: werandy, łazienki oraz aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem i chłodziarką.
Na terenie ośrodka: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z TV, sklepik spożywczy, boiska, plac zabaw, pole paintballowe z fortyfikacjami, mini park linowy, tenis stołowy, miejsce na ognisko, sprzęt sportowy i wodny, nad jeziorem – własna plaża z pomostami.
Ośrodek Wczasowy „Leśne Ustronie”Ośrodek znajduje się w Zamrzenicy na rozległym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w sosnowym lesie, bezpośrednio nad czystym Jeziorem Koronowskim. Zakwaterowanie w drewnianych domkach typu Brda, składających się z 2 pokoi 2-os. i 1 pokoju 2/3-os. oraz domkach typu Chata składających się z 2 pokoi 2-os. Wszystkie domki posiadają: werandy, łazienki oraz aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem i chłodziarką.Na terenie ośrodka: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z TV, sklepik spożywczy, boiska, plac zabaw, pole paintballowe z fortyfikacjami, mini park linowy, tenis stołowy, miejsce na ognisko, sprzęt sportowy i wodny, nad jeziorem – własna plaża z pomostami.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

całodzienne (3 posiłki + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu.
Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: Autokar turystyczny.
całodzienne (3 posiłki + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu.Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.Transport: Autokar turystyczny.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bydgoszcz bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 200 PLN
Gdańsk Dopłata 150 PLN
Gliwice Dopłata 230 PLN
Głogów Dopłata 230 PLN
Gniezno Dopłata 130 PLN
Grudziądz bez dopłaty
Jastrzębie Zdrój Dopłata 250 PLN
Katowice Dopłata 230 PLN
Kielce Dopłata 230 PLN
Kraków Dopłata 250 PLN
Kutno Dopłata 150 PLN
Legnica Dopłata 230 PLN
Leszno Dopłata 200 PLN
Lędziny Dopłata 230 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 230 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Łodź Dopłata 180 PLN
Opole Dopłata 230 PLN
Ostrów Mazowiecka OMA_A Dopłata 230 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 180 PLN
Płock Dopłata 130 PLN
Polkowice Dopłata 230 PLN
Poznań Dopłata 150 PLN
Puławy Dopłata 250 PLN
Radom Dopłata 230 PLN
Radomsko Dopłata 200 PLN
Sosnowiec Dopłata 230 PLN
Toruń Dopłata 130 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Włocławek Dopłata 130 PLN
Wrocław Dopłata 230 PLN
Zambrów Dopłata 230 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN

Własny

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów.
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu.Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
 • Transport: Autokar turystyczny.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
 • Opieka kadry wychowawczej, ratowników i instruktorów.
 • Realizacja programu.

Cena nie zawiera

dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 
Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 PLN na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka.
Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.
 • dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. 
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 PLN na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka.
 • Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.