w naszej ofercie: 8875 imprez, 6251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Warsztaty Aktorsko-Reżyserskie w Gościńcu Basia Kazimierz Dolny 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ WARSZTATY AKTORSKO-REŻYSERSKIE W GOŚCIŃCU BASIA KAZIMIERZ DOLNY 2024

Obóz Warsztaty Aktorskie i Reżyserskie w Gościńcu Basia w Kazimierzu Dolnym, Obozy Aktorskie 2024, Warsztaty Reżyserskie w Kazimierzu Dolnym, Warsztaty aktorskie 2024

Wiek: od 12 do 14 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275355207
oferta w pdf
Warsztaty Aktorskie w Gościńcu Basia 2022
Warsztaty Aktorskie w Gościńcu Basia 2022, Obozy artystyczne 2022, Warszaty aktorskie w Kazimierzu Dolnym, Warsztaty aktorskie 2022, Obozy i kolonie 2022
Malownicze miasteczko położone na lewym brzegu Wisły od dawna przyciąga aktorów, pisarzy, malarzy, muzyków. W Kazimierzu odbywają się też spotkania i festiwale kulturalne, m.in. Kazimiernikejszyn czy Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi". Ten specyficzny klimat z pewnością udzieli się także Tobie podczas obozów dla przyszłych artystów. Warsztaty aktorskie poprowadzą artyści znani m.in. z warszawskich scen teatralnych, jak również filmowych. Wszystkie zajęcia poprowadzą specjaliści oraz pasjonaci w swoich dziedzinach, bo
ważne są dla nas zarówno poziom zajęć, jak i dostosowanie ich do umiejętności uczestników. Oprócz zajęć specjalistycznych czekają też na Ciebie inne atrakcje. Zabierzemy Was na plażę i strzeżone kąpielisko w Opolu Lubelskim (lub inne miejsce do kąpieli), gdzie będzie czas na relaks, sport, a dla chętnych pływanie na rowerach wodnych lub kajakach (dodatkowo płatne, w grupie z opiekunem). Zobaczysz niesamowite kazimierskie wąwozy, kamieniołomy i panoramę przełomu Wisły i całego Kazimierza z Góry Trzech Krzyży.
Obejrzysz też ruiny zamku Kazimierza Wielkiego i wieżę obronną górującą nad miasteczkiem. Poznasz minioną kulturę kazimierskich Żydów, m.in. na Małym Rynku z budynkiem synagogi i niesamowity kirkut na Czerniawach. Z kolei park linowy dostarczy Ci mocnych wrażeń na jednej z kilku tras. Osoby, które są na tym obozie po raz drugi lub kolejny i znają program ogólny, zamiast niektórych punktów, będą mieć program alternatywny. Ponadto czekają na Ciebie gry i zabawy, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki oraz ognisko.
Program
Warsztaty aktorskie (12-18 lat)
Magia kina i magia teatru, ciekawość co dzieje się za kurtyną, jak tworzy się najbardziej dramatyczne i emocjonujące momenty w filmach. Jak można zaczarować publiczność i stworzyć atmosferę grozy, napięcia, radości, tajemnicy używając jako narzędzi tylko własnego głosu, ciała i wyobraźni? Dołącz do innych „pozytywnie zakręconych” ludzi i przyjedź na warsztaty teatralno-aktorskie do Kazimierza Dolnego. Tutaj, pod okiem profesjonalnych aktorów, będziesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Poprzez zabawę z zadaniami aktorskimi i dzięki pracy w zespole obudzimy Twoją wyobraźnię i kreatywność. Podczas zadań aktorskich odkrywać będziemy świat emocji, nauczymy się wyrażać je bez użycia słów, ćwiczyć elementy pantomimy. Tworzenie ról obudzi nie tylko Waszą kreatywność ale i dostarczy dawkę dobrego humoru i zabawy. Będziemy improwizować, przekonasz się ile pomysłów może dostarczyć interakcja i praca w zespole. Zastosujemy również ćwiczenia relaksujące. Emisja głosu i zabawa słowem to zajęcia z prawidłowego wydobywania głosu, ćwiczenia rozśpiewujące, wprawki głosowe, ćwiczenia oddechowe i rozgrzewające aparat mowy. Dużo śmiechu dostarczą nam na pewno zajęcia z dykcji, improwizacja z dykcją i prawidłową artykulacją. Będziemy interpretować aktorsko utwory musicalowe, kabaretowe oraz piosenki estradowe. Warsztaty zakończy pokaz składający się z etiud, piosenek i tekstów opracowanych podczas zajęć.
Program fakultatywny
Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 30 PLN.
Wycieczka do Janowca. Przeprawa przez rzekę promem (w razie zbyt wysokiego lub niskiego stanu wody - przejazd autobusem) i zwiedzanie zamku Firlejóww Janowcu - renesansowej fortecy wybudowanej na wiślanej skarpie, a także dworu i spichlerza. Cena ok. 50 PLN.
Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 55 PLN.
Park linowy – dodatkowe przejścia. Cena ok. 35 PLN/trasa.
Paintball na podczerwień. Cena ok. 75 PLN.
Spływ kajakami malowniczą i bezpieczną Chodelką. Cena ok. 85 PLN.
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży ani programu fakultatywnego. W przypadku małej liczby zgłoszeń grupy wiekowe mogą być łączone. 
Program specjalistyczny poszczególnych obozów będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie (oprócz dni całodziennych wycieczek) i będzie dostosowany do umiejętności uczestników. 
Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie obozu, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV. 
Planowany przyjazd do ośrodka w godz. 14.30-18.00.

Obóz Warsztaty Aktorsko-Reżyserskie w Gościńcu Basia Kazimierz Dolny 2024

Obóz Warsztaty Aktorskie i Reżyserskie w Gościńcu Basia w Kazimierzu Dolnym, Obozy Aktorskie 2024, Warsztaty Reżyserskie w Kazimierzu Dolnym, Warsztaty aktorskie 2024

Kazimierz Dolny:

- Kadrę stanowią: studenci, absolwenci, wykładowcy uczelni artystycznych,

- Zapewniamy sprzęt do realizacji zajęć tematycznych,

- Codzienne relacje filmowe oraz zdjęciowe na FB,

- Zwieńczeniem obozu są przygotowane przez obozowiczów odpowiednio: wernisaż, film oraz koncert,

- Spacery po malowniczym Kazimierzu i pobliskich wąwozach

Program

Warsztaty aktorsko-reżyserskie (12-14 lat)

Nasza propozycja to wyjątkowa przygoda dla tych, którzy kochają aktorstwo, teatr i film. Podczas dziewięciu dni zajęć odbędziecie podróż zarówno do malowniczego Kazimierza Dolnego , ale i w głąb siebie, poznając nieodkryte dotychczas talenty i możliwości. W trakcie zespołowej pracy nad scenariuszem i realizacją filmu, wcielicie się w różne role - nie tylko reżyserów i aktorów, ale również montażystów, rekwizytorów, operatorów, scenografów oraz kierowników planu zdjęciowego. To doskonała okazja, aby poznać osoby, takie jak Ty - pełne pasji i pomysłów, o podobnych zainteresowaniach. Celem warsztatów jest stworzenie przestrzeni do artystycznej zabawy pod okiem profesjonalnych instruktorów, która rozbudzi twórczy potencjał uczestinków, pomoże zbudować pewność siebie oraz poczucie sprawczości. Program oparty jest o naukę podstawowych narzędzi aktorskich i reżyserskich. Zanim aktor zagra swoją pierwszą rolę, musi poznać zasady rządzące teatrem czy filmem. Powinien wyćwiczyć aparat mowy, ciało i głos. Nauczyć się koncentracji na zadaniu, temacie sceny czy relacji z partnerem scenicznym. Reżyser z kolej powinien dokładnie wiedzieć, jak ma funkcjonować świat, który kreuje, jakie relacje występują między postaciami i jakie konsekwencje przynoszą ich działania. Wszystkie te elementy muszą być oparte o wewnętrzną logikę, którą reżyser ma za zadanie przedstawić aktorom, inspirując ich do twórczego działania. W programie znajdują się również elementy nauki pracy z kamerą, montażu, pracy nad scenariuszem filmowym i teatralnym. Kompleksowy program obozu umożliwia sfinalizowanie go przygotowaniem przez uczestników wspólnego filmu krótkometrażowego. Zajęcia programowe będą odbywały się w wymiarze ok. 3h dziennie (podzielone na bloki). Program obozu zostanie wzbogacony zajęciami rekreacyjnymi oraz integracyjnymi.

Program fakultatywny

- Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 50 PLN.

- Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 80 PLN.

- Spływ kajakami malowniczą i bezpieczną Chodelką. Cena ok. 85 PLN.

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży ani programu fakultatywnego. W przypadku małej liczby zgłoszeń grupy wiekowe mogą być łączone. Program specjalistyczny poszczególnych obozów będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie (oprócz dni całodziennych wycieczek) i będzie dostosowany do umiejętności uczestników. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie obozu, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV. Planowany przyjazd do ośrodka w godz. 14.30-18.00.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
24.06-04.07.2024 3099 PLN Sprawdź
05.07-15.07.2024 3099 PLN Sprawdź

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł

Zniżki i dopłaty

gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy : Dopłata 50 PLN
Spływ kajakami - malowniczą i bezpieczną Chodelką : Dopłata 100 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy
Wycieczka do Nałęczowa : Dopłata 80 PLN
Wyjazd na basen miejski w Puławach : Dopłata 30 PLN

Zakwaterowanie

Gościniec Basia

10 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu.

całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar

Miejscowość Cena
Bydgoszcz Dopłata 260 PLN
Katowice Dopłata 220 PLN
Konin Dopłata 250 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Opole Dopłata 240 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 250 PLN
Poznań Dopłata 260 PLN
Włocławek Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 250 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Radom Dopłata 140 PLN
Warszawa Dopłata 160 PLN
Wrocław Dopłata 260 PLN
Rzeszów Dopłata 140 PLN
Lublin Dopłata 120 PLN
Tarnów Dopłata 160 PLN

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, programu fakultatywnego.

Podana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Gościńcu Basia, położonym w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy; kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen; zadbane pokoje 2-.3-,4-,5-osobowe z łazienkami, niektóre mają balkony.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. 
Opieka pedagogiczna. 
Realizacja programu.

Zakwaterowanie: 10 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 PLN. Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.