w naszej ofercie: 8432 imprezy, 2251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz piłkarsko-przygodowy Jura Podlesice 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ PIŁKARSKO-PRZYGODOWY JURA PODLESICE 2023

Obóz piłkarsko-przygodowy Jura Podlesice 2023, Obozy i kolonie w Polsce 2023, Obozy i kolonie piłkarskie 2023, Obozy i kolonie przygodowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych 2023, Obozy i kolonie aktywne 2023, Wakacje w Polsce 2023

Wiek: od 7 do 13 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275422142
oferta w pdf

Obóz piłkarsko-przygodowy Jura Podlesice 2023

Obóz piłkarsko-przygodowy Jura Podlesice 2023, Obozy i kolonie w Polsce 2023, Obozy i kolonie piłkarskie 2023, Obozy i kolonie przygodowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych 2023, Obozy i kolonie aktywne 2023, Wakacje w Polsce 2023

Zapraszamy wszystkich zapalonych fanów piłki nożnej na wielką dawkę aktywnej przygody na Jurze. Codziennie realizujemy 3 jednostki treningowe (3x45 min) + zajęcia z motoryki. Wszystkie treningi prowadzone przez trenerów piłkarskich. Poza piłkarskim rzemiosłem poznacie też podstawy wspinaczki, spróbujecie sił w leśnym survivalu i speleologii. Sport i przygoda w naturze to nasz sprawdzony przepis na udany obóz!

Program

Strefa Piłki Nożnej
Prowadzenie piłki, podania i rzuty karne. Czyli podstawy i doskonalenie piłkarskiego kunsztu.
Mata celnościowa. Dzięki specjalnej macie założonej na bramkę będziemy ćwiczyć precyzyjne strzały w okienka oraz po ziemi przy słupku.
Rebounder. Ćwiczenia ze ścianką do odbijania wpływają nie tylko na doskonalenie zagrania i przyjęcia piłki, ale ćwiczą również koordynację ruchową i umiejętność ustawiania się zawodnika do piłki.
Rzuty wolne z murem. Dobrze wykonany rzut wolny to duże zagrożenie dla drużyny przeciwnej na utratę bramki. Będziemy ćwiczyć ten stały fragment gry przy pomocy sztucznego muru piłkarskiego.   
Test wyskoku. Przy pomocy specjalnego urządzenia sprawdzimy twój wyskok oraz pokażemy ćwiczenia pozwalające wzmocnić siłę wyskoku potrzebną do uderzeń z główki.
Gry 2x2 i 4x4. Na mniejszych bramkach przeprowadzimy zadaniowe treningi w małych grupach. Szybka gra na małej powierzchni ćwiczy precyzję podań, koncentrację i panowanie nad piłką. 
Bubble Football. Niesamowita zabawa w nieco inną piłke nożną. Wyposażeni w wielkie dmuchane kule zakładane na siebie rozegramy pełne emocji i zabawy mecze piłkarskie. To idealne połączenie adrenaliny z dużą dawką zabawy! 
Drużyna to podstawa. Nauka zespołowego działania, strategii i gry fair play. Przekonamy się, że praca w zespole to podstawa sukcesu.
Codzienne rozgrzewki. Rozciąganie dynamiczne, skipy, termoregulacja, preaktywacja, jak również codzienne zabawy ruchowe dla urozmaicenia treningów.
Przygotowanie kondycyjne. Codzienne treningi i zajęcia z motoryki.
Mistrzowie piłki. Mistrzostwa żonglerki, strzałów, obozowa liga. Wyłonimy najlepszą drużynę, którą nagrodzimy pucharem.

Strefa Piłki Nożnej

 • Prowadzenie piłki, podania i rzuty karne. Czyli podstawy i doskonalenie piłkarskiego kunsztu.
 • Mata celnościowa. Dzięki specjalnej macie założonej na bramkę będziemy ćwiczyć precyzyjne strzały w okienka oraz po ziemi przy słupku.
 • Rebounder. Ćwiczenia ze ścianką do odbijania wpływają nie tylko na doskonalenie zagrania i przyjęcia piłki, ale ćwiczą również koordynację ruchową i umiejętność ustawiania się zawodnika do piłki.
 • Rzuty wolne z murem. Dobrze wykonany rzut wolny to duże zagrożenie dla drużyny przeciwnej na utratę bramki. Będziemy ćwiczyć ten stały fragment gry przy pomocy sztucznego muru piłkarskiego.   
 • Test wyskoku. Przy pomocy specjalnego urządzenia sprawdzimy twój wyskok oraz pokażemy ćwiczenia pozwalające wzmocnić siłę wyskoku potrzebną do uderzeń z główki.
 • Gry 2x2 i 4x4. Na mniejszych bramkach przeprowadzimy zadaniowe treningi w małych grupach. Szybka gra na małej powierzchni ćwiczy precyzję podań, koncentrację i panowanie nad piłką. 
 • Bubble Football. Niesamowita zabawa w nieco inną piłke nożną. Wyposażeni w wielkie dmuchane kule zakładane na siebie rozegramy pełne emocji i zabawy mecze piłkarskie. To idealne połączenie adrenaliny z dużą dawką zabawy! 
 • Drużyna to podstawa. Nauka zespołowego działania, strategii i gry fair play. Przekonamy się, że praca w zespole to podstawa sukcesu.
 • Codzienne rozgrzewki. Rozciąganie dynamiczne, skipy, termoregulacja, preaktywacja, jak również codzienne zabawy ruchowe dla urozmaicenia treningów.
 • Przygotowanie kondycyjne. Codzienne treningi i zajęcia z motoryki.
 • Mistrzowie piłki. Mistrzostwa żonglerki, strzałów, obozowa liga. Wyłonimy najlepszą drużynę, którą nagrodzimy pucharem.

Strefa kibica

 • Elementarz kibica. Dowiesz się podstaw, które powinien znać każdy prawdziwy fan piłki nożnej.
 • Quiz kibica. Na koniec przekonamy się, kto uważnie śledzi piłkarskie zmagania.
 • Flagi. Przygotujemy flagi krajów i klubów, aby następnie ozdobić nimi nasze pokoje i boisko.
 • Aleja gwiazd piłki nożnej. Poznamy między innymi słynną listę FIFA 100, na której znajdują się sylwetki najsłynniejszych piłkarzy.

Strefa Przygody

 • Podstawy wspinaczki. Warsztaty wspinaczkowe prowadzone na skałach otaczających teren obozu. Zajęcia dostosowane dla każdego- osób z doświadczeniem i bez. Całość realizowana przez licencjonowanych instruktorów, na atestowanym i bezpiecznym sprzęcie. Oprócz tego będziemy się uczyć węzłów wspinaczkowych i podstaw asekuracji.
 • Zajęcia linowe. Wykorzystamy naturalne otoczenie Podlesic, gdzie formy skalne tworzą niezliczone możliwości tworzenia, a następnie pokonywania mostów linowych czy  zjazdów ze skał. 
 • Quad start. Spróbuj przejażdżki na quadzie spalinowym, specjalnie dostosowanym dla najmłodszych. Po krótkim szkoleniu trzeba będzie pokonać tor, na którym czekać będą zadania specjalne – slalom, próba precyzji prowadzenia i ruszanie na czas. Gwarantujemy emocje, adrenalinę i doskonałe wspomnienia!
 • Jurajskie jaskinie. Jura to teren gdzie znajduje się duża liczba naturalnych jaskiń udostępnionych turystycznie.  Będzie to jednak nie lada przygoda, bo w jaskiniach, które będziemy odwiedzać (oczywiście z asekuracją kasku) trzeba się czołgać, przeciskać.
 • Paintball.* Niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, jak i szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. *Dzieci podczas zajęć wyposażone będą w specjalne ubranie, maski ochronne oraz markery na kulki z farbą (200 sztuk na Uczestnika). Ze względu na bezpieczeństwo Dzieci wezmą udział w zajęciach tylko na strzelnicy, gdzie strzelać będą do tarczy oraz ruchomych celów.
 • Terenoznawstwo i orienteering. Kompas i mapa pomogą Ci odnaleźć się w okolicznych lasach, będą przydatne też podczas gry z zagadkami i zadaniami.
 • Zajęcia ogólnosportowe. Weźmiesz udział w różnorodnych zajęciach. Codziennie poranna rozgrzewka, gry zespołowe, wyścigi i konkursy z nagrodami.
 • E-sport. Na wyposażeniu obozu znajdą się konsole Sony PlayStation 3 i 4. Rozegramy również wirtualny turniej w FIFĘ.
 • Disc Golf - połączenie klasycznego golfa z latającym dyskiem. Teren rozgrywek nie ma znaczenia. Specjalny Disc Golf Basket Target pozwala rzucać wszędzie gdzie tylko masz ochotę.
 • Stick to the wall. Konkurencja w której będzie trzeba wykazać się sprytem, zwinnością oraz równowagą, a przy tym wspaniale się bawiąc.

Ponadto w programie:

 • dyskoteki z motywem przewodnim 
 • ognisko z kiełbaskami 
 • zajęcia integracyjne 
 • wycieczka na basen lub zalew 
 • gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji

 Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Dodatkowe 100 kulek paintballowych

Dodatkowe 100 kulek paintballowych, poza kulkami zawartymi w programie.

Energylandia

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

Wycieczka do Ogrodzieńca – Zwiedzanie Zamku i Parku Doświadczeń

Zwiedzanie ponad 3 ha najlepiej zachowanych ruin zamku w Polsce. Przybliżymy dzieciom dawne życie dworskie w średniowiecznych warowniach. Poznamy historie zamku i związane z nim legendy – kto zamieszkiwał to zamczysko, jakie bitwy toczyły się pod jego murami i czy są tutaj duchy? Ponadto odwiedzimy Park Doświadczeń Fizycznych, gdzie w oparciu o 35 ciekawych urządzeń sprawdzimy, jak działa nasz świat i jak rzeczy niemożliwe stały się możliwymi.

Rajd samochodami terenowymi w Jurze

Jest to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i nie przeraża ich wszechobecny kurz i błoto. Przeprawa przez głębokie jary i wąwozy, strome podjazdy i karkołomny slalom pomiędzy drzewami z pewnością podniesie poziom adrenaliny nawet największemu śmiałkowi.

Przygodowy Pakiet Obozowy

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć z obozu

 • Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • własny bidon na wodę
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • strój kąpielowy/kąpielówki, kompas, latarkę z zapasem baterii, bluzę i spodnie do zajęć terenowych
 • wygodny ubiór (stroje niekrępujące ruchów) do ćwiczeń fizycznych (minimum 3 komplety), dres sportowy, nieprzemakalną kurtkę sportową, obuwie piłkarskie

Informacje dodatkowe

Transport

 • Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem
 • Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).
 • Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.
 • Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
 • Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Gwarancja aklimatyzacji

Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dodatkowe 100 kulek paintballowych : Dopłata 30 PLN
Energylandia : Dopłata 210 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 200 PLN
Karta Dużej Rodziny : Zniżka 100 PLN
off-road : Dopłata 160 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN
Wycieczka do Ogrodzieńca – Zwiedzanie Zamku i Parku Doświadczeń : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Pensjonat Zajazd Jurajski
Obiekt położony u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. Zakwaterowanie w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe (do piłki nożnej typu orlik, siatkówki i koszykówki), wiata grillowa, sale zajęciowe - w tym sala z lustrami na zajęcia taneczne i fitness, tor quadowy, ogrodzony teren do gry w paintball, piłkarzyki, restauracja. W obiekcie jest Wi-Fi i działają telefony wszystkich sieci. 

Pensjonat Zajazd Jurajski

Obiekt położony u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. Zakwaterowanie w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe (do piłki nożnej typu orlik, siatkówki i koszykówki), wiata grillowa, sale zajęciowe - w tym sala z lustrami na zajęcia taneczne i fitness, tor quadowy, ogrodzony teren do gry w paintball, piłkarzyki, restauracja. W obiekcie jest Wi-Fi i działają telefony wszystkich sieci. 

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 138 PLN
Gdańsk Dopłata 268 PLN
Katowice Dopłata 138 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 148 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Lublin Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 228 PLN
Opole Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 258 PLN
Szczecin Dopłata 350 PLN
Toruń Dopłata 258 PLN
Warszawa Dopłata 268 PLN
Wrocław Dopłata 258 PLN
Rzeszów Dopłata 350 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena nie zawiera

 • Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty: 

 • 100 dodatkowych kulek paintballowych (oprócz tych w programie) - 30 zł
 • off-road - 160 zł
 • Energylandia - 210 zł
 • wycieczka do Ogrodzieńca - 100 zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.