w naszej ofercie: 11151 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Górska Kolonia Akcji Wisła 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

GÓRSKA KOLONIA AKCJI WISŁA 2024

Projekt "Znowu Razem" Górska Kolonia Akcji Wisła 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych w Wiśle 2024, Obozy Aktywne, Kolonie Przygodowe 2024

Wiek: od 7 do 12 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275425917
oferta w pdf

Górska Kolonia Akcji Wisła 2024

Projekt "Znowu Razem" Górska Kolonia Akcji Wisła 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych w Wiśle 2024, Obozy Aktywne, Kolonie Przygodowe 2024

Projekt “Znowu Razem” to specjalnie opracowany program integracji i rozwijania pasji najmłodszych obozowiczów wychodzący naprzeciw potrzebom dzieci do działań w gronie rówieśników. Tworzymy bezpieczne środowisko kreatywnego korzystania z funkcjonowania w grupie rówieśniczej przy odpowiedniej stymulacji i pobudzania do integracji i rozwijania swoich zainteresowań poprzez zabawę. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, niewielkie grupy tematyczne i sprawdzony obiekt z domową kuchnią i atmosferą.

Zapraszamy wszystkich tropicieli przygód na obóz pełen przygód i akcji! Z nami nie będziesz miał czasu czasu na nudę i tęsknotę za rodzicami. 

Program

Naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych doświadczeń, rozwijanie pasji oraz budowanie niepowtarzalnych wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze. Każdy najdrobniejszy spacer wypełnimy zabawami i konkursami. Dorzucamy towarzystwo rówieśników z pozostałych grup tematycznych oraz malowniczy, kameralny ośrodek na wyłączność co skutkuje niesamowitą atmosferą!  To zapowiedź udanych i pełnych wrażeń wakacji!

Górska przygoda

  • Górskie wycieczki. Wędrówki po Beskidach to czas spędzony na łagodnych szlakach, inspirujących spacerach i odkrywaniu lokalnych ciekawostek. Razem zgłębiamy urodę beskidzkich ścieżek i otaczającej nas przyrody. Jako wyzwanie stawiamy przed Wami wspólne wyruszenie z przewodnikiem na szczyt Stożka oraz fascynującą wyprawę do pobliskiego rezerwatu przyrody Mrózków. W trakcie podróży nie zapomnimy o zwiedzeniu najwyższego mostu kolejowego w kraju. (wycieczki górskie dostosowane do możliwości i chęci uczestników) 
  • Leśny survival. Zgłębimy tajniki przetrwania, ucząc się sztuki budowania szałasu, czytania znaków topograficznych, zdobywania ognia oraz sztuki gotowania w terenie. Opanujemy również sztukę budowania stosów ogniskowych i zdobywania oraz zabezpieczenia pożywienia i wody w naturalnym środowisku. To nie tylko lekcja przetrwania, ale także niezwykła okazja do zdobycia praktycznych umiejętności w harmonii z naturą. 
  • Przygoda w parku linowym. To nie tylko zabawa na wysokościach, ale prawdziwe wyzwanie! Razem pokonamy różnorodne przeszkody, takie jak jeżdżący talerzyk, wiszący tunel, smok oraz most himalajski. To nie tylko adrenalina i ekscytujące chwile, ale także szansa na pokonywanie własnych granic i zdobywanie pewności siebie w trudniejszych warunkach terenowych.
  • Magia  natury. W trakcie zajęć przybliżymy sobie sekrety lasów świerkowych i jodłowych, alpejskich sasanek, róż i dzwonków. Dodatkowo wyruszymy na poszukiwania śladów zwierząt, aby lepiej zrozumieć harmonię przyrody i jej różnorodność. To nie tylko lekcja rozpoznawania roślin i zwierząt, ale również okazja do zanurzenia się w fascynującym świecie przyrody.
  • Nawigacja w terenie. Nauczymy się obsługi mapy i kompasu, zdobywając podstawowe umiejętności terenoznawcze. W trakcie marszów i zadań orientacyjnych odkryjemy proste, ale skuteczne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami terenowymi. Poznamy również różne metody wyznaczania kierunków świata, co pozwoli nam lepiej zrozumieć otaczający na świat i pewnie się w nim poruszać.  
  • Wcielamy się w artystów. Będziemy tworzyć w plenerze fotografie, komiksy, pocztówki, plakaty i co tylko wyczaruje nasza głowa. Ponadto podejmiemy się fascynującego zadania  budowania makiety okolicy. Zajęcia to okazja do odkrywania różnorodnych form artystycznych i rozwijania umiejętności w środowisku naturalnym.
  • Sport i zabawa. Aktywność fizyczna i radość z ruchu będą integralną częścią każdego dnia! To świetna okazja do zdobywania nowych umiejętności sportowych, ale także doskonała zabawa w gronie przyjaciół, pełna śmiechu i pozytywnej energii. 
  • Odkrywamy EKOlogię. Na warsztatach poznajemy proekologiczne nawyki, tworzymy nowe rzeczy z recyklingu, przywracamy życie starym przedmiotom i ubraniom. To praktyczne działania na rzecz ochrony środowiska.
  • GigaGry Kingsize. Mega Jenga, Mega Twister, Mega Puzzle, Mega Scrabble, Mega Bierki, Dobble XXL, Yatzy, Chińczyk i wiele innych. To nie tylko gry w większym wymiarze, ale także mega dawka rozrywki, śmiechu i rywalizacji, która sprawi, że ulubione gry staną się jeszcze bardziej ekscytujące.

Poznaj Wisłę!

  • Góralskie przyśpiewki, legendy i zwyczaje.
  • Gra miejska. Weźmiemy udział w specjalnej grze na wiślańskim deptaku.
  • Wypad na Stożek Wielki z piknikiem na szczycie.
  • Park Wodny Tropikana. Zapraszamy na relaks i szaleństwa wodne do Hotelu Gołębiewski! 4 baseny, sztuczna fala, jacuzzi, liczne zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji.
  • Skocznia narciarska im. Adama Małysza. Odwiedzimy najsłynniejszą skocznię narciarską w Polsce, poznamy jej historię i sylwetki popularnych sportowców z Wisły.

Czas zabawy:

  • Olimpiada sportowa na wesoło
  • Talent show. Wieczorny konkurs obozowych talentów
  • Konkursy i quizy z nagrodami
  • Wieczorne kino przygodowe
  • Góralskie ognisko z kiełbaskami
  • Dyskoteki przebierane z motywem przewodnim
  • Gry i zabawy integracyjne
  • Gry planszowe, karciane oraz turnieje gier na ps4 i ps5.   

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Energylandia 190zł

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji. 

Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu 80zł

Malowniczy ogród zoologiczny położony na 1,5 ha terenu posiadający 3 km przyrodniczych ścieżek edukacyjnych. To fantastyczna możliwość obcowania z naturą na wyciągnięcie ręki. Na rozległym terenie parku można podziwiać, karmić, a nawet głaskać dziką zwierzynę: żubry, jelenie szlachetne, dziki, sarny, daniele, kozy i muflony. Główną atrakcją parku jest stacja ptaków drapieżnych: sokolornia i sowiarnia, które są obsługiwane przez wykwalifikowanych sokolników. Do dyspozycji najmłodszych gości również: plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją, polana piknikowa i urocze miejsca widokowe.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji. 

Galeria najlepszych zdjęć z obozu 39zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Przygodowy Pakiet Obozowy 150zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

  • latarka ręczna z kompletem baterii,
  • bidon,
  • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

0 zł przy płatności jednorazowej. Promocja obowiązuje do 29.02.2024

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Dojazd

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem

Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

  • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
  • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę
  • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
  • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustę), latarkę z zapasem baterii
  • Wygodne buty z twardą podeszwą i wysoką cholewką do wycieczki górskiej
  • własny bidon na wodę

Planowana liczba Uczestników na programie min. 6 osób, na obiekcie ok. 50 osób.

Gwarancja aklimatyzacji

Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu.

Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

*Gwarancja aklimatyzacji, może zostać dodana tylko do rezerwacji dla dzieci w wieku do 12 lat

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
06.07-17.07.2024 3099 PLN Sprawdź
18.07-29.07.2024 3099 PLN Sprawdź
30.07-10.08.2024 3099 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Energylandia : Dopłata 190 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 200 PLN
Karta Dużej Rodziny : Zniżka 100 PLN
Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu : Dopłata 120 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle
Uroczy pensjonat w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami oraz 3 sale zajęciowe. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży z ogrodem, terenem zielonym do organizacji ognisk, gier, zabaw i zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.
Strona obiektu www.slonecznygrod.pl

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle

Uroczy pensjonat w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami oraz 3 sale zajęciowe. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży z ogrodem, terenem zielonym do organizacji ognisk, gier, zabaw i zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Strona obiektu www.slonecznygrod.pl

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 158 PLN
Gdańsk Dopłata 288 PLN
Katowice Dopłata 158 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 158 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 228 PLN
Opole Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 268 PLN
Szczecin Dopłata 350 PLN
Toruń Dopłata 268 PLN
Warszawa Dopłata 288 PLN
Wrocław Dopłata 258 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena nie zawiera

Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).
Dopłaty: 
Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł
Energylandia - 190
galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
Przygodowy pakiet obozowy- 150zł
  • Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty

  • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł
  • Energylandia - 190
  • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
  • Przygodowy pakiet obozowy- 150zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.