w naszej ofercie: 9806 imprez, 4342 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Mazurski Chillout Kruklanki 2022
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MAZURSKI CHILLOUT KRUKLANKI 2022

Obóz Mazurski Chillout Kruklanki 2022, Kolonie na Mazurach w Kruklankach 2022, Kolonie rekreacyjne dla dzieci na Mazurach 2022

Wiek: od 8 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
275544277
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

OBÓZ MAZURSKI CHILLOUT Kruklanki 2022
OBÓZ MAZURSKI CHILLOUT Kruklanki 2022, Kolonie na Mazurach w Kruklankach 2022, Kolonie rekreacyjne dla dzieci na Mazurach 2022

Jeżeli nie lubisz wakacyjnej nudy ale potrzebujesz odrobiny chilloutu, zapraszamy do Kruklanek! To nasza najnowsza propozycja w zupełnie nowym standardzie. Podczas kolonii czekają na Ciebie przygody takie jak: rejs żeglarski na jeziorze Gołdopiwo, olimpiada wodna na plaży, czy wycieczka kajakami po tętniących życiem wodach jeziora objętego strefą ciszy. Poza tym nie zabraknie również zajęć sportowych i plastycznych, gier i zabaw terenowych, konkursów, wieczornych ognisk, obozowych dyskotek i mocy innych niewątpliwie fascynujących atrakcji. Wisienką na torcie będzie wycieczka autokarowa do żeglarskiej stolicy Polski – Mikołajek połączona z wizytą w aquaparku oraz zwiedzaniem Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. To wszystko sprawi, że przeżyjesz niezapomniane wakacje.

UCZESTNICY
Zgłaszając się na kolonię Mazurski Chillout uczestnik nie musi posiadać doświadczenia ani wiedzy w żadnej dziedzinie. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 8 roku życia i podstawowa samodzielność, nie ma natomiast żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

KADRA
Pedagogiczna i żeglarska.

UBEZPIECZENIE
Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Organizator posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki. Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy.

ZAJĘCIA
ŻEGLARSTWO

Codzienne żeglowanie na jachtach otwarto pokładowych. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami. Instruktorzy przeprowadzą także zajęcia teoretyczne z budowy jachtu, kursu jachtu względem wiatru, etykiety żeglarskiej, podstawowych pojęć żeglarskich – a wszystko to w formie gier i zabaw.

KAJAKI
Wycieczka kajakowa po jeziorze. Z ośrodka wyruszymy po śniadaniu, a jedną z atrakcji na trasie wycieczki będzie imponująca budowla hydrotechniczna – śluza w Przerwankach na rzece Sapinie. Przepłyniemy przez objęte strefą ciszy jezioro Gołdapiwo. Na trasie będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. W trakcie wycieczki zatrzymamy się na piknik i odpoczynek. Wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu.

PLAŻOWANIE
Codzienny wypoczynek na strzeżonym kąpielisku znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka. Olimpiada wodna na plaży, zabawy i konkursy w wodzie, konkurs w budowaniu zamków z piasku, gry i zabawy integracyjne w wodzie i na piasku.

PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY
Wycieczki piesze do Kruklanek, spacery po okolicy, gry terenowe, rozgrywki sportowe (gry indywidualne oraz grupowe), konkursy plastyczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek.

WYCIECZKA AUTOKAROWA
Mikołajki – zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta, wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski.

Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.
W przypadku wyboru 7 dniowego terminu na imprezie 14 dniowej – program realizowany w ograniczonym zakresie.
Ewentualne zmiany w programie mogą zajść również w związku z koniecznością realizowania odpowiednich wytycznych sanitarnych dotyczących organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz dostępnością usług (np. w zakresie zwiedzanych w czasie wycieczek obiektów).
Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.W przypadku wyboru 7 dniowego terminu na imprezie 14 dniowej – program realizowany w ograniczonym zakresie.Ewentualne zmiany w programie mogą zajść również w związku z koniecznością realizowania odpowiednich wytycznych sanitarnych dotyczących organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz dostępnością usług (np. w zakresie zwiedzanych w czasie wycieczek obiektów).

OPCJE DODATKOWE

Podręcznik „Żeglarz Jachtowy” – „Żeglarz jachtowy” Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki „Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
Cena: 49 zł (odbiór osobisty)
Cena: 65 zł (wysyłka)

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
7) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
8) objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia Wyjazdu.
Cena: 199 zł 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Podręcznik “Żeglarz Jachtowy” (z wysyłką) : Dopłata 65 PLN
Podręcznik „Żeglarz Jachtowy” (odbiór osobisty) : Dopłata 49 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy : Dopłata 199 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wczasowy Jakub, ul. Wczasowa 45, 11–612 Kruklanki.

2-3 osobowe pokoje w pawilonie wypoczynkowym oraz dwupokojowe studia 4-6 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne łazienki. Przy budynku znajduje się grill, miejsce na ognisko, duży plac, boisko. Nieopodal znajduje się sala gimnastyczna około 170 m.kw, oraz sala grillowa zwana Stodołą.

Budynki wykorzystamy w czasie niesprzyjającej pogody, dzięki czemu świetna zabawa zapewniona jest nawet podczas deszczowych i wietrznych dni. Bezpośrednio przy ośrodku znajduje się plaża ze strzeżonym kąpieliskiem.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad z deserem, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz dodatkowo otrzymują prowiant na czas zajęć.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 220 PLN
Elbląg Dopłata 220 PLN
Gdańsk Dopłata 220 PLN
Gdynia Dopłata 220 PLN
Gniezno Dopłata 180 PLN
Gorzów Wlkp. Dopłata 220 PLN
Jabłonowo Pomorskie Dopłata 180 PLN
Katowice Dopłata 220 PLN
Kielce Dopłata 220 PLN
Koszalin Dopłata 220 PLN
Kraków Dopłata 220 PLN
Leszno Dopłata 220 PLN
Lublin Dopłata 220 PLN
Łódź Dopłata 160 PLN
Olsztyn Dopłata 120 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 220 PLN
Puławy Dopłata 220 PLN
Radom Dopłata 180 PLN
Skierniewice Dopłata 180 PLN
Szczecin Dopłata 220 PLN
Toruń Dopłata 180 PLN
Warszawa Dopłata 160 PLN
Wrocław Dopłata 220 PLN
Zielona Góra Dopłata 220 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Własny

Cena zawiera

Wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera

Dojazdu, opcji dodatkowych.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.