w naszej ofercie: 10398 imprez, 1071 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarski Słowacja 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKI SŁOWACJA 2023

Obóz Narciarski Słowacja 2023, Obozy Zimowe na Słowacji, Ferie Zimowe i Zimowiska 2023, Zimowiska Narciarskie 2023

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
276034531
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Zimowy obóz rekreacyjny w Wiśle 2021
Ferie 2021, Ferie w Polsce, Zimowe obozy rekreacyjne, Spacery po Wiśle, Zimowiska 2021, Zimowiska w Polsce 2021
Program
Czekają na Was gry i zabawy zespołowe, a także ciekawe wycieczki po Wiśle i okolicy. Zobaczymy Muzeum Narciarstwa, skocznię im. Adama Małysza w Malince, „Zameczek” prezydencki. Wybierzemy się na Równicę w Ustroniu, gdzie będziecie mogli zjechać na sankach pędzących po torze typu rollercoaster oraz obejrzeć seans w kinie 7D. Odwiedzimy Trójwieś beskidzką i pójdziemy do trójstyku granic. Odbędą się zajęcia sportowe, m.in. w siatkówkę. Nie zabraknie zabaw typu: wyścigi na „jabłuszkach” czy zjazdy na „byle czym”, zawody w lepieniu bałwanów czy bitwy na śnieżki. Weźcie aparaty fotograficzne (np. w komórce) to zrobimy konkurs fotograficzny. Wieczory zajmą rozgrywki w gry planszowe. A to nie jedyne z planowanych zawodów. Uczestnicy obozu będą mieli dodatkowe wyjścia na basen.
Program wspólny dla wszystkich obozów:
Spacery po Wiśle podczas których zobaczycie m.in. starą góralską karczmę i dom zdrojowy z Małyszem z czekolady; uzdrowiska. Nie zabraknie dyskotek, ogniska, gier i zabaw na śniegu, konkursów, zawodów saneczkowych, turnieju tenisa stołowego. Wizyta w kompleksie basenów Olza lub Tropicana (bilet płatny dodatkowo).
Program fakultatywny
– jednodniowe (ok. 3 godz.) zajęcia narciarskie pod opieką instruktora – 130 PLN (cena nie obejmuje kosztów karnetu oraz wypożyczenia sprzętu)
– kulig – 60 PLN.
Zakwaterowanie
7 noclegów: Dom Wypoczynkowy „Limba” położony na stoku Partecznika z pięknym widokiem. Pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka świetlica z TV, siłownia, stół do ping-ponga, bilard i bezpłatny Internet bezprzewodowy
Informacje praktyczne
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać: strój i obuwie odpowiednie do zajęć na obozie, legitymację szkolną, plecak lub torbę na buty narciarskie, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, buty na zmianę, strój kąpielowy.
Dla uczestników obozów i zajęć narciarskich kaski ochronne są obowiązkowe. Istnieje możliwość odpłatnego wypożczenia. Ze względu na warunki atmosferyczne lub kondycję uczestników program może ulec zmianie. Cena nie obejmuje: kosztów karnetów i wypożyczenia sprzętu; dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Cena nie zawiera także kosztów biletów wstępu i opłat za atrakcje w programie rekreacyjnym. Koszt na obozach rekreacyjnym, siatkarskim, fotograficznym i reżysersko-filmowym - 120 zł. Na pozostałych obozach - 50 zł. Należy zabrać: wypełniona kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, zimowy krem z filtrem, strój kąpielowy.
Świadczenia
- 7 noclegów
- 3 posiłki. Pierwszy: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
- Transport autokarem turystycznym. (rozkład jazdy z różnych miast w Polsce dostępny pod koniec września 2019)
- Ubezpieczenie: Signal Iduna.
- Opieka wychowawców/instruktorów.
- Realizacja programu.
Cena nie obejmuje: kosztów karnetów i wypożyczenia sprzętu; dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Cena nie zawiera także kosztów biletów wstępu i opłat za atrakcje w programie rekreacyjnym. Koszt na obozach rekreacyjnym, siatkarskim, fotograficznym i reżysersko-filmowym - 120 zł. Na pozostałych obozach - 50 zł. Należy zabrać: wypełniona kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, zimowy krem z filtrem, strój kąpielowy.

Obóz Narciarski Słowacja 2023

Obóz Narciarski Słowacja 2023, Obozy Zimowe na Słowacji, Ferie Zimowe i Zimowiska 2023, Zimowiska Narciarskie 2023

Oferta limitowana! Kameralna grupa. Ilość miejsc ograniczona!

KAMERALNA GRUPA - NARTY & AQUAPARK POPRAD - FULLBOARD - TRANSPORT W CENIE! Termin: 14.01 - 21.01.2023 r. Obóz dla uczestników w wieku 12 – 18 lat - średniozaawansowanych i zaawansowanych!

DLA KOGO: obóz narciarski polecany dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. Najpiękniejsze na Słowacji stoki narciarskie posiadają szeroką ofertę tras zjazdowych oraz wiele wyciągów w tym gondolowych. Dodatkowo  wyszalejemy się w aquaparku Poprad.

MIEJSCOWOŚĆ: NOWY SMOKOWIEC / TATRZAŃSKA ŁOMNICA - miejscowość uzdrowiskowa położona u południowych podnóży Tatr Wysokich na Słowacji na wysokości 985 m n.p.m. Od serca Tatr wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy dzieli ją tylko 7,5 km. Tatrzańska Łomnica jest jednym z najpiękniejszych kurortów Tatrzańskich dla fanów zimowych sportów w całej EUROPIE.  Znajduje się tu najdłuższa trasa zjazdowa  6 km długości pokonująca 1300 metrów różnicy wysokości.

INFRASTRUKTURA NARCIARSKA: Stacja TATRZAŃSKA ŁOMNICA leży u stop drugiego co do wysokości szczytu Tatr – Łomnicy (2632 m. n. p. m.). Jest to idealne miejsce dla tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Stacja Tatrzańska Łomnica to zróżnicowane trasy (łącznie 13 tras zjazdowych),  stoki o różnych stopniach trudności. Do dyspozycji są wyciągi z gondolą, krzesełkowe i orczykowe.

Stacja narciarska ŠTRBSKÉ PLESO (Szczyrbskiego Plesa) położona na wysokości 1489 m (najwyżej w Słowacji) posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Ulubione miejsce narciarzy i snowboardzistów, zwłaszcza tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z uprawianiem zimowych sportów. Do dyspozycji  jest 5 tras (5050 m) i 5 wyciągów.

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień:  Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.

2 – 6 Dzień:  Jazda na nartach na stacji TATRZAŃSKA ŁOMNICA lub SZYBERSKIE PLESO. Lekcje jazdy odbywają się pod opieką instruktorów. Przed Uczestnikami 5 dni białego szaleństwa! Zajęcia Apres Ski, integracja oraz zabawa.

7/8 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Zabawa w Aquapark City Poprad. Obiad podczas pobytu w Aquaparku. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Gdańska

w godzinach nocnych/wczesnych godzinach porannych

PROGRAM NARCIARSKI:

Przed Wami 5 dni białego szaleństwa na stokach. Na początku czeka Was krótkie odświeżenie umiejętności narciarskich, czyli jak bezpiecznie zachowywać się na stoku, wstawać, upadać skręcać. Przypomnicie sobie kodeks narciarza i dekalog FIS.  Potem czeka Was dalsza praca i szlifowanie zdobytej wiedzy. Wyeliminujecie ewentualne błędy i skorygujecie złe nawyki. Popracujecie nad doskonaleniem pracy nóg i balansowania. Nauczycie się szybkich zjazdów, zwrotów, śmigów, skrętów. Dla najtwardszych czeka jazda synchroniczna, alpine – szybki zjazd na krawędziach oraz nauka zjazdu carvingowego. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów/wychowawców specjalizujących się w pracy z dziećmi. Cyfrowe rejestrowanie zajęć na stoku oraz analiza nagrań da możliwość młodym narciarzom na korektę błędów

PROGRAM APRES SKI:

 • AQUACITY POPRAD to gorące szaleństwo i relaks w jednym. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie  dzięki zaawansowanym technologicznym procesom schładzana z temperatury 50°C do 36 – 38°C! Rewelacyjna zabawa BEZ LIMITU CZASOWEGO!
 • FLUO HASHTAG PARTY - na takiej imprezie jeszcze nie byłeś/ byłaś! Więcej szczegółów dowiesz się na miejscu,
 • Zajęcia kreatywne i rekreacyjne - każdego dnia podczas pobytu wychowawcy zadbają o dobrą zabawę i zajęcia rekreacyjne po białym szaleństwie na stoku.
 • Tradycyjna bitwa na śnieżki z budowaniem fortyfikacji – drżyjcie bałwany.

Informacje dodatkowe

KADRA:  Wykwalifikowana kadra instruktorów/wychowawców i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Pakiet SKI: Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych, bagaż do 1.000 złotych, sprzęt sportowy 3.000 zł, odpowiedzialność cywilna do 30.000 zł.

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży oraz gwarancji niezmienności ceny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy BT nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką.

W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej. 

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania i noszenia kasku ochronnego.

Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski: narty, buty, kask

Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart + buty.

Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.

Uczestnicy są zobowiązani do posiadania AKTUALNEGO PASZPORTU LUB DOWODU TYMCZASOWEGO oraz legitymacji szkolnej.

Zalecamy posiadanie karty EKUZ.

W przypadku nagłego i niezależnego od Biura wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut, energii elektrycznej etc. cena obozu  może ulec zmianie. Cena obozu została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 10.10.2022 r.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
14.01-21.01.2023 2737 PLN Sprawdź

Transport

Przejazd realizowany w obie strony autokarem klasy LUX oraz dojazdy na stok w czasie trwania obozu. Transport w cenie! Wyjazd z miejscowości: Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo), Łódź, Piotrków Trybunalski, Katowice. Możliwy dojazd własny.

Uwagi: Odbiór uczestnika dzień wcześniej w stosunku do podanych terminów. Godziny wyjazdów jak również miejsce wyjazdu może ulec zmianie.

Zniżki i dopłaty

Sprzęt narciarski: narty + buty (50 zł x 5 dni): : Dopłata 250 PLN
Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : Dopłata 150 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 100 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 110 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę : Dopłata 215 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę : Dopłata 160 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

HOTEL VILLA SIESTA***  położony jest pośród górzystych krajobrazów w Nowym Smokowcu, w samym sercu Tatr Wysokich. Hotel Villa Siesta jest idealnym miejscem dla osób  lubujących się w białym szaleństwie. Hotel położony jest zaledwie 7 km od stacji narciarskiej Łomnica. Przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek jest dwuosobowa (dwa materace, dwa komplety pościeli) – wysoki standard. Galeria zdjęć oraz szczegółowy opis obiektu pod adresem https://villasiesta.com/

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

3 posiłki dziennie  - FULLBOARD! - w hotelu (śniadanie, lunch, kolacja – kuchnia regionalna). Pierwszym świadczeniem żywieniowym będzie kolacja w dniu przyjazdu, natomiast ostatnim świadczeniem będzie dodatkowy obiad w dniu wyjazdu (podczas wizyty w aquaparku).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Gdańsk Dopłata 0 PLN
Katowice Dopłata 0 PLN
Kwidzyn/Kopytkowo Dopłata 0 PLN
Łódź Dopłata 0 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 0 PLN
Tczew Dopłata 0 PLN

Własny

Cena nie zawiera

 • karnetów Skipass ok. 20 euro/os za dzień,
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego ok. 50 zł komplet/os za dzień,
 • kaucji zwrotnej za karnet ok. 10 euro/os

Cena zawiera

transport oraz dojazdy na stok,
zakwaterowanie – 6 noclegów,
wyżywienie – 3 posiłki dziennie!
bilety wstępu wg programu,
ubezpieczenie SKI (KL 20.000 euro, NNW 15.000 zł, BP 1.000 zł, SS 3.000 zł, OC 30.000 zł + SZ)
podatek VAT,
obowiązkową opłatę za TFG i TFP.

 • transport oraz dojazdy na stok
 • zakwaterowanie – 6 noclegów
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie!
 • bilety wstępu wg programu
 • ubezpieczenie SKI (KL 20.000 euro, NNW 15.000 zł, BP 1.000 zł, SS 3.000 zł, OC 30.000 zł + SZ)
 • podatek VAT
 • obowiązkową opłatę za TFG i TFP.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.