w naszej ofercie: 11413 imprez, 3229 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowisko Narciarskie w Zakopanem 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWISKO NARCIARSKIE W ZAKOPANEM 2023

Zimowisko Narciarskie w Zakopanem 2023, Ferie Zimowe i Zimowiska w Zakopanem 2023, Ferie w Górach, Obozy Zimowe w Polsce, Zimowiska Narciarskie 2023

Wiek: od 7 do 13 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
276083645
oferta w pdf
Zimowy obóz Minecraft w Zakopanem 2022
Zimowe obozy i kolonie 2022, Ferie z minecraftem w Zakopanem 2022, Ferie w górachm, Minecraft dla dzieci w górach
Murzasichle - urocza górska miejscowość położona u stóp Tatr, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ukształtowanie terenu powoduje, iż stoki narciarskie doskonale nadają się do stawiania pierwszych kroków na nartach. Wspaniały górski folklor, niepowtarzalna atmosfera, bliskość "zimowej stolicy Polski" - Zakopanego, to tylko niektóre atuty tej oferty.
Program
Obóz dla fanów jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie - Minecraft, której jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia. Na zajęciach tematycznych uczestnicy będą prowadzić rozgrywki w Minecraft Java Edition. W programie zajęć zawarte będą turnieje, minigry, konkursy budowania. Pokazane zostaną również przeróżne sztuczki i mechaniki, które mogą urozmaicić i ułatwić rozgrywkę (np. niszczenie bedrocka), prezentacje i instruktaż, krok po kroku, budowania różnych przydatnych i praktycznych mechanizmów, czy możliwość spróbowania swoich sił w popularnym ostatnio trybie „Manhunt”. Poza tym dostępnych będzie wiele trybów rozgrywki, od trybu przetrwania, przez kreatywny, aż po popularne tryby, takie jak „Bedwars”, „Skywars” czy „Skyblock”. Wszystko to w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, które nie naraża na toksyczne zachowania, jakich można doświadczyć w Internecie. W turnusie zostanie zrealizowanych 10 godzin zajęć Minecraft. Ponadto w trakcie pobytu wybierzemy się na wycieczkę do Zakopanego, podczas której zwiedzimy miasto oraz przespacerujemy się po słynnych Krupówkach. W programie również dyskoteka, gry i zabawy na śniegu, wieczory filmowe i karaoke. To wszystko pod okiem doświadczonych animatorów – wychowawców.
Program fakultatywny:
Kulig góralski – przejazd saniami ciągniętymi przez konie (w przypadku braku warunków zamiennie przejazd wozem). W trakcie kuligu pieczenie kiełbasek na ognisku. Cena 65 PLN.
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej - 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale. W cenie bilet wstępu oraz transport. Cena 90 PLN.
Chochołowskie Termy – 30 niecek basenowych, sztuczna fala, rwąca rzeka, gejzery, zjeżdżalnie. W cenie bilet wstępu oraz transport. Cena 90 PLN.
Termy Szaflary – 55 metrowa zjeżdżalnia zewnętrzna, bicze wodne, gejzery. W cenie bilet wstępu oraz transport. Cena 90 PLN.
Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztów karnetów. Prosimy o zabranie legitymacji szkolnej, stroju kąpielowego (dla osób korzystających z wyjazdów do parków wodnych), ciepłego ubrania, podpisanego bagażu

Zimowisko Narciarskie w Zakopanem 2023

Zimowisko Narciarskie w Zakopanem 2023, Ferie Zimowe i Zimowiska w Zakopanem 2023, Ferie w Górach, Obozy Zimowe w Polsce, Zimowiska Narciarskie 2023

Miłośników białego szaleństwa zapraszamy na tygodniową przygodę do serca Podhala – Zakopanego na obóz narciarski. Skorzystamy z radości ślizgu po zaśnieżonych stokach, poczujemy niepowtarzalną atmosferę zimowej stolicy Polski, zdobędziemy nowe umiejętności oraz zawrzemy wspaniałe przyjaźnie. Profesjonalni instruktorzy narciarstwa dbać będą o nasze bezpieczeństwo oraz postępy w nauce. O wyjątkowości wyjazdu stanowić też będą folklor i kultura Podhala, które spotyka się w Zakopanem na każdym kroku. Nie zabraknie czasu na zwiedzanie Zakopanego, „buszowanie” po Krupówkach, a magia przyjemnego zgiełku sprawi, że nie będziecie chcieli stąd odjeżdżać.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 0: Wyjazd (z wybranych miejsc Polski);

Dzień 1: Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Śniadanie. Zakwaterowanie. Obiad. Zajęcia teoretyczne związane z zasadami bezpieczeństwa na stoku itd. Zajęcia integracyjne. Kolacja.

Dzień 2-6: Realizacja bogatego programu obozu narciarskiego.

Dzień 7: Śniadanie. Ostatnie zajęcia na stoku narciarskim. Obiad. Wykwaterowanie. Projekcja filmów z naszym udziałem. Ostatni spacer po Krupówkach. Rozdanie prowiantu na drogę. Wyjazd z Zakopanego w godzinach popołudniowych/wieczornych. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy – dojazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

 • Zajęcia praktyczne – Codzienna intensywna nauka i doskonalenie jazdy na nartach – 6 bloków zajęć na stoku (po 3-5 godziny każdy blok w zależności od poziomu zaawansowania) z przerwą na spałaszowanie kanapek oraz wypicia ciepłej herbatki/czekolady lub zupy przy stoku. Ćwiczyć będziemy w grupach max. 10 osobowych pod okiem instruktora narciarstwa.
 • Szkolenie teoretyczne (dla wszystkich poziomów) – na którym omówimy bezpieczeństwo i zasady zachowania się na stoku (zgodnie z FIS), sprzęt narciarski i snowboardowy oraz zasady jego doboru i konserwacji, rozgrzewkę, techniki jazdy, ewolucje narciarskie. W trakcie obozu obejrzymy też filmy prezentujące efektowne zjazdy i akrobacje narciarskie.
 • Nauka jazdy na nartach od podstaw – grupa początkująca podczas obozu zimowego pozna i przećwiczy podstawowe techniki narciarskie: jazdę pługiem, krok łyżwowy, zjazd w skos stoku i w linii spadku. Nauczymy się skręcać równolegle i ześlizgiwać ze stromizn. Instruktorzy zwracać nam będą uwagę na zachowanie poprawnej postawy ciała na nartach oraz bezpieczne upadanie. Proces naszego uczenia i postępy w nauce rejestrować będziemy na nagraniach, które następnie przeanalizujemy i omówimy razem z instruktorem. Na zakończenie nauki: zawody na wydzielonym fragmencie stoku.
 • Doskonalenie techniki jazdy dla grupy narciarskiej średniozaawansowanej – ćwiczenia i praca nad poprawną postawę ciała na nartach, korygowanie błędów, doskonalenie skrętów, zwrotów, nauka zjazdu carvingowego (bez kijków) oraz szybkiego zjazdu na krawędziach (alpine). Oprócz ćwiczeń także slalomy, zjazdy w przebraniu  a także zawody na wydzielonym fragmencie stoku – nagrywane na żywo.

Facebook – Na stronie obozu umieszczać będziemy aktualne filmy z Waszym udziałem, tak aby wszyscy Wasi przyjaciele i rodzina mogli śledzić naszą wspólną zabawę.

DODATKOWE ATRAKCJE PODCZAS OBOZU:

 • Zwiedzanie Zakopanego – wieczorem, już po stoku Krzeptówki, Stary Kościółek, wille podhalańskiej i Wielka Krokiew oraz obowiązkowo Krupówki;
 • AQUAPARK Zakopane – 2 godziny świetnej zabawy na basenach termalnych ze zjeżdżalniami, masażami wodnymi;
 • Największy na świecie Lodowy Labirynt – wyjdziemy z niego bez mrugnięcia okiem;
 • Szaleństwo na śniegu: bitwa śnieżna ze scenariuszem, konkurs rzeźby śnieżnej, rozgrywki w śnieżne rugby;
 • Śnieżne zawody w zjazdach na „byle-czym” – skonstruujemy własne pojazdy, by następnie udowodnić ich efektywność w ślizgu;
 • Pizza time – warsztaty kulinarne, połączone z nagraniem filmu prezentującego nasze zaangażowanie w produkcji ulubionej pizzy -….palce lizać;
 • Kulig z pochodniami;
 • Zimowy wieczór filmowy z popcornem i kubkiem gorącej czekolady;
 • Ognisko w podhalańskim klimacie z degustacją regionalnych przysmaków;
 • Wieczór gier towarzyskich z TABU, POCIĄGACH i JENGĄ;
 • Dyskoteka z konkursem tańca w butach narciarskich/snowboardowych;

Co zabrać:

 • ważną legitymację szkolną;
 • wypełnioną kartę uczestnika obozu;
 • ciepłe zimowe ubrania (koniecznie 2 pary butów), strój narciarski / kombinezon, czapki (min. 2), rękawiczki (2 pary), szaliki (min. 2), ciepłą bieliznę, strój  kąpielowy, przybory toaletowe, klapki, ręcznik, mały plecak na wycieczki / prowiant;
 • kask na zajęcia na stoku
 • w przypadku posiadania: własne narty, buty i kije (narciarze), gogle mile widziane.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

TRANSPORT PKP:

 • Transport na obóz zimowy realizowany jest pociągiem (miejsca rezerwowane) za dopłatą pod opieką kadry z wybranych miast Polski lub autokarem pod opieką kadry. Ostateczne potwierdzenie środka transportu na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.
 • Godziny wyjazdów:
 • w przypadku wyjazdu autokaru ze Szczecina i Wrocławia: ze Szczecina, Wrocławia – wcześnie rano w dniu 12 lutego;
 • w przypadku wyjazdu PKP ze wszystkich miast: ze Szczecina – wieczorem w dniu 11 lutego, z Wrocławia – wcześnie rano w dniu 12 lutego;
 • z Warszawy (PKP) – wyjazd zawsze wcześnie rano w dniu 12 lutego;dojazd i odbiór własny: w dniu 12 lutego – w godzinach popołudniowych, w dniu 18 lutego – w godzinach popołudniowych;

 *Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Zniżki i dopłaty

(Podwyższenie ubezpieczenia) Ubezpieczenie NNW 10 000 PLN, OC 20 000 PLN : Dopłata 20 PLN
(Podwyższenie ubezpieczenia) Ubezpieczenie NNW 20 000 PLN : Dopłata 15 PLN
(Podwyższenie ubezpieczenia) Ubezpieczenie NNW 20 000 PLN OC 20 000 PLN : Dopłata 30 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + CP : Dopłata 3,5% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + CP + CQ : Dopłata 4,5% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + CQ : Dopłata 4% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej : Dopłata 1,5% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej + CP : Dopłata 2% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej + CP + CQ : Dopłata 2,5% od sumy
ubezpieczenie od przerwania imprezy turystycznej + CQ : Dopłata 2% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Pensjonat u Hani i Jędrka w Zakopanem-Olczy. Spać będziemy w nowo wybudowanym i zadbanym obiekcie, zakwaterowanie w pokojach 3-6-osobowych z łazienkami i TV. W obiekcie duża stołówka, duża sala na której prowadzone będą zajęcia, sala do gier ze stołem do ping-ponga. Teren wokół ośrodka zagospodarowany, wiata do organizacji ognisk. Smaczne domowe jedzenie, specjały góralskie i możliwość brania dokładek.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Pełne wyżywienie: śniadanie, kanapki i ciepła herbata / zupa w przerwie zajęć na stoku, obiad z podwieczorkiem, kolację i suchy prowiant na drogę powrotną

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się obiadokolacją/kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.
Możliwość wybrania bezpłatnej diety wegetariańskiej

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Szczecin Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 180 PLN

Cena nie zawiera

dopłat transportowych
biletów wstępu do atrakcji wymienionych jako płatne w programie
imprez fakultatywnych
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)
składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

 • Kosztów transportu PKP za dopłatą: Szczecin+ 200, Warszawa + 200 zł, Wrocław + 180zł
 • Kosztów karnetów narciarskich: GRUPA POCZĄTKUJĄCA (ZEBRA): ok. 300-360 zł/os., (GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA – KOLETNICA / HARENDA): ok 350-450 zł/os za 6 dni jazdy
 • Ewentualnych opłat za wypożyczenie sprzętu narciarskiego + ok. 240 zł /os. za 6 dni.
 • Kosztów ubezpiecznia od kosztów rezygnacji (obejmującego dodatkowo kwarantannę lub zachorowanie na COVID-19) +90 zł  (ZALECANE)

* Ceny za skipass są niezależne od Biura Podróży i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Cena zawiera

 • 6 noclegów w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami;
 • Pełne wyżywienie: 6 x śniadanie, 6 x kanapki i ciepła herbata / zupa w przerwie zajęć na stoku, 6 x obiad z podwieczorkiem, 6 x kolację,1 x obiadokolacja, 1 x suchy prowiant na drogę powrotną;
 • Transfery autobusem / busem na stok / do centrum Zakopanego oraz do wymienionych w programie atrakcji;
 • Opiekę doświadczonej kadry i instruktorów narciarstwa;
 • Realizację programu;
 • Niezbędne materiały i sprzęt;
 • Ubezpieczenie NNW i SKI;
 • Podatek VAT.
Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.