| Wyżywienie | |
| Nocleg | |
| Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Obóz Rekreacyjny Grecja Korinos Riwiera Olimpijska 2026
Obozy Autokarowe 2026, Obóz Młodzieżowy w Grecji Korinos Riwiera Olimpijska 2026, Obozy Rekreacyjne w Grecji, Zrelaksuj się i świetnie baw u wybrzeży Morza Egejskiego
Obóz młodzieżowy w Grecji z łączy zwiedzanie, relaks i świetną zabawę w jednym. Poznaj nowe miejsca, zyskaj przyjaciół i przeżyj przygodę życia!
Program
Obóz młodzieżowy w Grecji - Riwiera Olimpijska - 2026
Przykładowy program obozu młodzieżowego w Grecji:
Obóz rekreacyjny (12 - 14 lat) (15 - 18 lat)
Dzień 1: Zakwaterowanie w hotelu niedaleko plaży, lunch, spotkanie organizacyjne, integracja. Pierwsze greckie widoki, basen, piaszczysta plaża pod stopami, animacje i nowi przyjaciele – rozpoczynamy wakacje marzeń - obóz młodzieżowy w Grecji!
Dzień 2: Kapitan Costas zabierze nas na REJS NA WYSPĘ SKIATHOS (program fakultatywny) po wodach Morza Egejskiego. Zadba o świetną atmosferę, pełną muzyki, tańca i zabawy na statku. Możemy spotkać delfiny w ich naturalnym środowisku. Plażowanie na Koukounaries – jednej z najpiękniejszych plaż w Grecji, z miękkim, mieniącym się piaskiem i cieniem od sosen. Klimatyczne miasteczko Skiathos – wąskie uliczki, białe domki, sklepiki i kawiarenki z widokiem na port z filmu „Mamma mia”.
Dzień 3: Dzień pełen zabawy w jednym z najpopularniejszych wodnych parków rozrywki w północnej Grecji - KARIBA WATER GAMEPARK. Wieczorem odbywa się dyskoteka lub inne gry i zabawy integracyjne. Wieczorne wyjście na miasto. Dyskoteka - Omilos Social Club (16+) lub inna.
Dzień 4: Plażowanie, kąpiele w morzu, animacje, gry sportowe. Fakultatywnie wyjazd do ATEN (program dodatkowy) - kolebki demokracji i kultury europejskiej. Zobaczymy na własne oczy miejsca znane z podręczników historii m.in. Akropol z monumentalnym Partenonem, z którego roztacza się widok na całą metropolię, zanurzając się w starożytną historię Grecji.
Dzień 5: OLIMPIADA SPORTOWA z przymrużeniem oka – wyjątkowe zawody integracyjne, podczas których liczy się nie tylko szybkość czy siła, ale też kreatywność i poczucie humoru. Uczestnicy zmierzą się w nietypowych konkurencjach. To doskonały sposób na budowanie drużynowego ducha, świetną zabawę, nowe przyjaźnie i niezapomniane wspomnienia.
Dzień 6: Kąpiele w ciepłym morzu, plażowanie, gry zespołowe, nauka tańca Zorby, animacje. Popołudniu wycieczka do ZAMKU PLATAMONAS - twierdzy krzyżowców, spektakularne widoki na Morze Egejskie i masyw Olimpu. Dyskoteka - Omilos Social Club (16+) lub inna.
Dzień 7: Wycieczka do METEORÓW (program fakultatywny) czyli słynnych „wiszących klasztorów”, wpisanych na listę UNESCO. Prawosławne klasztory mnichów zawieszone dzięki determinacji ludzkiej wysoko na skalnych szczytach i krajobrazy, które zapierają dech w piersiach - skalne formacje tworzące niesamowity pejzaż. Wieczorna integracja.
Dzień 8: Plażowanie, kąpiele w morzu, animacje, gry sportowe. Fakultatywna wycieczka na MASYW OLIMPU - spacer kanionem rzeki Enipeas, Stary Pantelejmon - kamienna wioska wybudowana w tradycyjnym olimpijskim stylu. Wieczorna integracja. Grupa samolotowa – transfer na lotnisko i powrót do Polski.
Dzień 9: Śniadanie. Wykwaterowanie. W godzinach popołudniowych lub wieczornych wyjazd do Polski autokarem.
Program fakultatywny
ATENY – ok. 70 EUR
Poznaj serce antycznej cywilizacji! Ateny oczarują Cię monumentalnym Akropolem, klimatycznymi uliczkami Plaki i niezwykłą atmosferą miejsca, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Wejdź w świat mitów, bogów i bohaterów, spacerując śladami starożytnych filozofów. To idealna wyprawa dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy duch Grecji i zrobić epickie zdjęcia z jednego z najsłynniejszych wzgórz świata!
SKIATHOS – ok. 60 EUR
Czas na prawdziwie filmową przygodę! Skiathos zachwyci Cię złotymi plażami, turkusową wodą i rajskimi zatoczkami, które wyglądają jak kadr z „Mamma Mia!”. Rejs po lazurowym Morzu Egejskim, kąpiele w krystalicznej wodzie, chillout na pokładzie i plaże, których nie zapomnisz – to przepis na dzień pełen wakacyjnej magii. Idealna opcja dla miłośników słońca, zabawy i morskich klimatów!
METEORY – ok. 50 EUR
Miejsce, które wygląda jakby pochodziło z innej planety! Meteory to słynne klasztory zawieszone na gigantycznych skałach, tworzące jeden z najbardziej niesamowitych krajobrazów w Europie. Ta wycieczka łączy wyjątkowe widoki, nutkę historii i sporą dawkę zachwytu. Jeśli chcesz zobaczyć jedną z pereł UNESCO – to wyprawa dla Ciebie!
Masyw Olimpu – ok. 40 EUR
Wyrusz na spotkanie z bogami! Masyw Olimpu to mityczne królestwo Zeusa, pełne górskich szlaków, dzikiej natury i zapierających dech panoram. To idealna wycieczka dla aktywnych – trochę trekkingu, świeże górskie powietrze i genialne widoki gwarantowane. Poznaj legendarną górę, o której słyszał każdy i poczuj niesamowitą energię najświętszego miejsca starożytnej Grecji!
| Cena podstawowa | Wolne miejsca | |
|---|---|---|
| 30.06-10.07.2026 | 3919 PLN 3399 PLN | Sprawdź |
| 08.07-18.07.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
| 16.07-26.07.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
| 24.07-03.08.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
| 01.08-11.08.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
| 09.08-19.08.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
| 17.08-27.08.2026 | 4019 PLN 3499 PLN | Sprawdź |
Promocje są do odwołania!
Hotel w turystycznym miastezku na Riwierze Olimpijskiej u stóp boskiej Góry Olimp,przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody. Plaże strzeżone. Pokoje: 2-3, 4 osobowe oraz apartamenty 5-7 osobowe, dwusypialniowe z kuchnią i łazienką; wszystkie z aneksem kuchennym (lodówka, czajnik, podstawowe naczynia kuchenne), łazienka, TV/SAT, przestronne balkony. Posiłki serwowane w hotelu lub w restauracji obok hotelu.
całodzienne : śniadanie, lunch, kolacja. Pierwszy posiłek: lunch w dniu przyjazdu (autokar), kolacja (samolot), ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu (autokar), lunch (samolot).
| Miejscowość | Cena |
|---|---|
| Tychy | bez dopłaty |
| Bielsko Biała | bez dopłaty |
| Żory | bez dopłaty |
| Jastrzębie Zdrój | bez dopłaty |
| Cieszyn | bez dopłaty |
| Warszawa | Dopłata 200 PLN |
| Łódź | Dopłata 200 PLN |
| Radomsko | Dopłata 100 PLN |
| Sosnowiec | Dopłata 50 PLN |
| Poznań | Dopłata 250 PLN |
| Opole | Dopłata 100 PLN |
| Gliwice | Dopłata 80 PLN |
| Lublin | Dopłata 150 PLN |
| Ryki | Dopłata 100 PLN |
| Kraków | Dopłata 100 PLN |
| Częstochowa | Dopłata 80 PLN |
| Katowice | bez dopłaty |
| Leszno | Dopłata 250 PLN |
| Piotrków Trybunalski | Dopłata 150 PLN |
| Wrocław | Dopłata 150 PLN |
Zakwaterowanie: 8 noclegów
Wyżywienie: całodzienne : śniadanie, lunch, kolacja. Pierwszy posiłek: lunch w dniu przyjazdu (autokar), kolacja (samolot), ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu (autokar), lunch (samolot).
Transport: autokar z klimatyzacją, barkiem i toaletą lub samolot linii Lot (bagaż podręczy oraz nadawany 23 kg).
Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL - 60.000 EUR (w tym choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PL
Opieka kadry pedagagogicznej.
Realizacja programu (bez biletów wstępu)
Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży Ecotravel • ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta) • +48 12 6489977 bok@ecotravel.pl
Biuro podróży w Krakowie (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.