w naszej ofercie: 8231 imprez, 2251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz młodzieżowy do Francji
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY DO FRANCJI

Wieża Eiffla, Muzeum Orsay, Luwr, Wersal, rejs statkiem po Sekwanie...

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja + (HB+)
Ocena oferty:
Kod oferty:
276303817
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

FRANCJA - PARYŻ + EURODISNEYLAND
OBÓZ MŁODZIEŻOWY - wiek uczestników 13-19 lat

Paryż: Wersal - Disneyland - Wieża Eiffla - Muzeum Orsay - Luwr - Montmartre - Bazylika Sacre-Coeur- Łuk Triumfalny - Pola Elizejskie - Dzielnica Łacińska - Panteon -Wersal - rejs statkiem po Sekwanie...

1 dzień - Zbiórka i wyjazd grupy w godzinach rannych. Przejazd przez Polskę i Niemcy. Tego dnia nie ma posiłków – należy przewidzieć suchy prowiant oraz kieszonkowe.

2 dzień - Dojazd do Paryża w godzinach porannych. Rozpoczęcie programu turystycznego i językowego.

2-7 dzień – Nasz ramowy plan od śniadania do obiadokolacji (ale i też po niej) to aktywny program turystyczny.

Po Paryżu przemieszczamy się głównie pieszo, by jak najwięcej zobaczyć i poczuć atmosferę paryskiego życia.

W programie naszego pobytu w Paryżu spacer po Dzielnicy Łacińskiej, gdzie zobaczymy między innymi Panteon, miejsce ostatniego spoczynku najwybitniejszych Francuzów, Sorbonę, Ogród Luksemburski z siedzibą francuskiego Senatu.  Idąc w kierunku Sekwany przejdziemy koło opactwa Saint–Germain–des–Prés, w którym znajduje się grób polskiego króla Jana Kazimierza. Miniemy również kościół Saint Sulpice znany między innymi z książki i filmu „Kod Leonarda da Vinci”. Dojdziemy do wyspy La Cité, historycznego centrum i kolebki Paryża, ze Świętą Kaplicą, średniowiecznym zamkiem Conciergerie i Katedrą Notre Dame.

Zwiedzimy też Muzeum Orsay, jeden z najbardziej uznanych muzeów impresjonistów świata, zlokalizowany w budynku dawnego dworca kolejowego. W stałej ekspozycji będziemy mogli podziwiać ponad 4000 dzieł, takich mistrzów jak Vincent van Gogh, Auguste Renoir, Claude Monet, Edgar Degas, Paul Cezanne.

Wejdziemy też do Luwru, jednego z najbardziej uznanych muzeów świata. Zobaczymy tam światowej sławy dzieła malarstwa i rzeźby takie jak Mona Lisa, Wenus z Milo czy też Nike z Samotraki

Przejdziemy się też Drogą Triumfalną wzdłuż Ogrodów Tuileries na plac Vendôme, z siedzibą paryskich jubilerów oraz domem Szopena. Udamy się do Wielkich Bulwarów w okolice Opery Garnier i wejdziemy do Muzeum Perfum Fragonard aby zapoznać się z techniką produkcji światowej sławy zapachów. Nie obejdzię się też bez wizyty w słynnych Galeries Lafayette, gdzie na tarasie widokowym będziemy mogli podziwiać cały Paryż.

Zobaczymy też Plac Zgody, gdzie ma początek najsłynniejsza ulica świata czyli Pole Elizejskie, które kończą się przy Łuku Triumfalnym.

W naszym programie również jest  Pałac Inwalidów, Pola Marsowe, gdzie będziemy mogli podziwiać z bliska wizytówkę Paryża czyli Wieżę Eiffla.

Nie ominie nas też spacer po dzielnicy artystów Montmartre i poznanie cyganerii artystycznej Paryża przełomu wieków. Na szczycie wzgórza Montmartre będzie na nas czekała widoczna z daleka Bazylika Sacré Coeur i przepiękna panorama całego Paryża! Zobaczymy także kabaret Moulin Rouge oraz malowniczy Plac du Tertre, wiatrak Moulin de la Galette, mur „Kocham Cię”, na którym w 300 językach napisano te dwa magiczne słowa, „Statek Lavoir”, czyli po prostu Dom Picassa, w którym artysta namalował swoje słynne obrazy, pomnik „Człowiek przechodzący przez ścianę”.

W trakcie naszego pobytu w Paryżu wybierzemy się też do cudownego kompleksu pałacowo-parkowego w Wersalu wybudowanego z polecenia Ludwika XIV oraz do La Défense czyli nowoczesnej, biurowej dzielnicy Paryża, największego skupiska wieżowców w Europie, porównywalnego z nowojorskim Manhattanem.

Niezapomnianą atrakcją będzie również wieczorny rejs statkiem po Sekwanie, w czasie którego będziemy podziwiali malowniczą, nocną panoramę Paryża.


Program fakultatywny (dla chętnych): Całodzienny pobyt w najsłynniejszym w Europie parku rozrywki a mianowicie Disneyland i Walt Disney Studio.

Dopłata 110 euro bilet wstępu 1 dzień/2 parki lub 85 euro 1 dzień/1 park + 10 euro bilet metro/RER

W bajkowej scenerii najpiękniejszego parku rozrywki w Europie, czekać na was będą atrakcje z pięciu różnorodnych krain (Discoveryland - świat odkrywców, Frontierland - życie Dzikiego Zachodu, Adventureland - kraina przygód, kraina piratów na Morzu Karaibskim, Fantasyland - świat bajki, znany z kreskówek Disneya, Main Street z paradami).

Walt Disney Studio to przede wszystkim wspaniała przygoda z kinematografią. Poznacie technikę tworzenia zapierających dech w piersiach efektów specjalnych (trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, palącej się ciężarówki wpadającej wprost na was czy też wylewającego na was wodospadu) czyli pracę kaskaderów, jednym słowem, będziecie świadkami kina na żywo. W Walt Disney Studio wybiera się w głąb magii, iluzji i świetnej zabawy, a dla bardzo odważnych polecamy przejażdżkę tajemniczą windą w Strasznym Hotelu.

7 dzień - Po zwiedzaniu, wyjazd w godzinach wieczornych w kierunku Polski.

8 dzień - Przejazd nocny przez Niemcy. Przyjazd w godzinach popołudniowych.

Zapewniamy

- odpowiedzialną i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz wychowawczą
- zakwaterowanie w komfortowym hotelu ***
- ubezpieczenie KL (20 000 euro, NNW 15 000 PLN)

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Wariant językowy : Dopłata 300 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Reseda*** Porte de Bagnolet, Pokoje  2, 3 os. z łazienkami.
Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor, biurko, łazienkę.

Hotel Reseda*** Porte de Bagnolet, Pokoje  2, 3 os. z łazienkami.

Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor, biurko, łazienkę.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja + (HB+)

5 śniadań w formie bufetu w restauracji hotelowej i 6 obiadokolacji w restauracjach.

Obiadokolacje składają się z dania główwnego, (mięso, ryba, drób) oraz dodatków (frytki, ziemniaki, makaron, ryż, kasze, warzywa...), które są bądź serwowane bądź dobierane indywidualnie z bufetu, w zależności od restauracji.
Napoje do obiadokolacji nie są ujęte w cenie. W cenie dostępna jest woda. Dodatkowe napoje czy posiłki płatne we własnym zakresie.

W ciągu dnia będzie przewidziany czas na zakup francuskiego lunchu. Będzie przy tym okazja wykazania się językowo oraz poznania francuskich zwyczajów kulinarnych. Uczestnicy będą mogli skosztować specjały francuskie (crêpes, croque monsieur, pan bagna i inne sandwichs français, quiche czy viennoiseries).  
Zakup lunchu we własnym zakresie.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość
Warszawa
Łódź
Kraków
Katowice
Toruń
Wrocław
Poznań

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem,
 • 5 noclegów w hotelu***,
 • 5 śniadań, 6 obiadokolacji,
 • ubezpieczenie Travel Europa Signal Iduna (KL 20 000 euro, NNW 15 000 PLN),
 • realizację programu, w tym wejścia i rezerwacje do Luwru, Muzeum Orsay, Muzeum Perfum Fragonard, Wersalu, rejs po Sekwanie,
 • doświadczoną kadrę (kierownik obozu, wychowawcy), dla grupy językowej opiekę francuskojęzyczną podczas całej realizacji programu - doświadczeni lektorzy native,
 • podatek VAT,
 • obowiązkową składkę na TFG i TFP.

Cena nie zawiera

 • wejść płatnych do innych obiektów wymienionych w programie,
 • dodatkowych posiłków,
 • napoi do obiadokolacji,
 • wydatków własnych.
Opłata obowiązkowa na realizację programu wyjazdu (+60 eur os. do 18 lat, 80 euro os. od 18 lat) nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: opłaty drogowe i autostrady, wjazdy do miast, checkpointy, parkingi, taksy klimatyczne, bilety wstępów i rezerwacji, a także inne opłaty związane z realizacją programu.

Informacje dodatkowe

Dopłata do opcji
Wjazd na szczyt Wieży Eiffla z opiekunem: 15 euro (zgłoszenie przy rezerwacji)

Wariant językowy:

Dla osób uczących się francuskiego, pragnących sprawdzić się w praktyce oraz oczywiście podszkolić się językowo proponujemy specjalny program językowy pod okiem naszej francuskojęzycznej kadry. Zadania sytuacyjne, sondaże uliczne czy interview z Francuzami, misje specjalne i nie tylko, to tak w skrócie nasz proponowany program na sprawdzenie się w realu. Kadrę obozu stanowią native speakerzy, zresztą sam Paryż będziecie odkrywali z Paryżaninem:). Dopłata +300 zł.

PROMOCJA PRZYJACIELE

 
Akcja Przyjaciele - Zbierz grupę przyjaciół na wyjazd i zyskaj rabaty dla siebie i przyjaciół !
-100 zł dla każdej zgłoszonej wspólnie osoby oraz dla Ciebie jako Organizatora grupy dodatkowo - voucher na lekcje francuskiego. Dowiedz się o szczegóły :)

Przy rezerwacji należy wpisać nazwiska wszystkich przyjaciół.

Rabaty (Rodzeństwa i Przyjaciół) nie sumują się.

Ważne informacje

 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek rezygnacji w opcji standardowej (koszt: 85 zł) oraz rozszerzonej (dla osób z chorobami przewlekłymi – koszt: 125 zł). Ubezpieczenie jest ważne przy udokumentowanej chorobie lub innego zajścia nagłego wchodzącego w zakres ubezpieczenia. 
 • Zakwaterowanie grupy będzie w jednym z wybranym przez Organizatora hoteli trzy gwiazdkowych. Przykładowe hotele to: Campanile, Kyriad, Ibis.
 • Każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnej legitymacji oraz ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości, który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (odpowiednio paszport lub dowód osobisty). Dokument musi być ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy.  
 • Każdy uczestnik powinien posiadać ważną kartę EKUZ
 •  Ze względów bezpieczeństwa, w wielu miejscach, uczestnicy będą musieli przejść przez bramki celem kontroli ich samych jak i posiadanego bagażu. Zabronione są wszelkie przedmioty ostre (np. scyzoryki, noże, nożyczki), alkohol, podejrzane opakowania, a nawet głośniki itd. O dopuszczeniu do danej atrakcji decydują odpowiednie służby. Organizator nie odpowiada za przepisy i uregulowania wewnętrzne odwiedzanych obiektów.
 •  Na drogę należy przewidzieć suchy prowiant, wodę oraz kieszonkowe w PLN (na ciepły napój, toaletę czy dodatkowy posiłek w trakcie podróży) a także kieszonkowe w euro na lunche i pamiątki. Sugerujemy 100-120 euro.Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.