w naszej ofercie: 10349 imprez, 5578 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Cosplay Nadmorska Fala Poddąbie 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ COSPLAY NADMORSKA FALA PODDĄBIE 2024

Obóz Cosplay Nadmorska Fala 2024, Obozy Młodzieżowe dla dzieci w Wieku od 12 do 18 lat, Obóz Młodzieżowy Cosplay 2024, tworzenia strojów cosplay

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
276320041
oferta w pdf

Obóz Cosplay Nadmorska Fala Poddąbie 2024

Obóz Cosplay Nadmorska Fala 2024, Obozy Młodzieżowe dla dzieci w Wieku od 12 do 18 lat, Obóz Młodzieżowy Cosplay 2024, tworzenia strojów cosplay

Czy Twoim marzeniem jest zdobycie wiedzy, jak wykonać profesjonalny, wyśniony i wymarzony cosplay? - Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Zapraszamy Cię na obóz cosplay nadmorska fala w Poddąbiu! Właśnie tutaj poznasz podstawy tworzenia strojów cosplay'owych, dowiesz się jak dobrać do nich dodatki i jak pracować z rozmaitymi materiałami! Cosplayerzy i cosplayerki w postaci naszej kadry czekają na Ciebie nad morzem!

Program

STREFA WARSZTATU
Materiały i narzędzia - zaczynamy od podstaw. Czeka nas lekcja materiałoznawstwa, nazewnictwo tkanin i ich właściwości, a także krótki przegląd innych, potrzebnych materiałów oraz narzędzi, z którymi będziemy pracować.
Szycie na maszynie – nauka obsługi maszyny, podstawowych ściegów ręcznych (ścieg za igłą, dziergany, kryjący, itp.) i maszynowych oraz techniki łączenia ze sobą rozmaitych gatunków materiałów.
Szablony i wykroje – rozłożymy gotowy strój na części pierwsze, po czym stworzymy własne szablony dodatków lub elementów zbroi. 
Materiały termoplastyczne - worbla, pianka eva, varaform? Jak wykorzystać te materiały w tworzeniu stroju? Nauczymy się z nich korzystać w praktyce, tworząc własne elementy biżuterii.
Malowanie – poznamy rodzaje farb oraz barwników, ich zamienniki, techniki malowania oraz pokrycie farbą wcześniej przygotowanych elementów strojów.
Charakteryzacja – czyli upodabnianie się do wybranych postaci. Dobieranie odpowiednich kosmetyków oraz produktów do charakteryzacji i zajęcia z technik makijażu. Dowiemy się, jak dopełnić nasz strój!
Peruki – jaką perukę wybrać i jakiej stylizacji ją poddać? Czy powinniśmy stosować na nich zabiegi pielęgnacyjne? Macie własne peruki? - Zabierzcie je ze sobą!
Broń i propsy – od projektu, przez wykonanie, po malowanie broni oraz dodatków kostiumowych. Poznamy techniki wykonania rekwizytów i stoczymy pojedynek na piankowe miecze!

STREFA WARSZTATU

 • Materiały i narzędzia - zaczynamy od podstaw. Czeka nas lekcja materiałoznawstwa, nazewnictwo tkanin i ich właściwości, a także krótki przegląd innych, potrzebnych materiałów oraz narzędzi, z którymi będziemy pracować.
 • Szycie na maszynie – nauka obsługi maszyny, podstawowych ściegów ręcznych (ścieg za igłą, dziergany, kryjący, itp.) i maszynowych oraz techniki łączenia ze sobą rozmaitych gatunków materiałów.
 • Szablony i wykroje – rozłożymy gotowy strój na części pierwsze, po czym stworzymy własne szablony dodatków lub elementów zbroi. 
 • Materiały termoplastyczne - worbla, pianka eva, varaform? Jak wykorzystać te materiały w tworzeniu stroju? Nauczymy się z nich korzystać w praktyce, tworząc własne elementy biżuterii.
 • Malowanie – poznamy rodzaje farb oraz barwników, ich zamienniki, techniki malowania oraz pokrycie farbą wcześniej przygotowanych elementów strojów.
 • Charakteryzacja – czyli upodabnianie się do wybranych postaci. Dobieranie odpowiednich kosmetyków oraz produktów do charakteryzacji i zajęcia z technik makijażu. Dowiemy się, jak dopełnić nasz strój!
 • Peruki – jaką perukę wybrać i jakiej stylizacji ją poddać? Czy powinniśmy stosować na nich zabiegi pielęgnacyjne? Macie własne peruki? - Zabierzcie je ze sobą!
 • Broń i propsy – od projektu, przez wykonanie, po malowanie broni oraz dodatków kostiumowych. Poznamy techniki wykonania rekwizytów i stoczymy pojedynek na piankowe miecze!

STREFA COSPLAYERA

 

 • Must know! – Czyli rozwój cosplay'u w Polsce i za granicą, a także początki i historia międzynarodowych konkursów cosplay'owych.
 • Gra aktorska – przygotowanie podkładu i ruch sceniczny. Jak skutecznie się zaprezentować, aby przykuć uwagę widza?
 • Photo Studio – pamiątkowa sesja zdjęciowa, podczas której wykorzystamy stroje i dodatki wykonane przez nas w trakcie trwania warsztatów. 
 • Czyj to cosplay? – Czy potrafisz rozpoznać postać z popkultury po jednym rekwizycie? A może jesteś w stanie rozpoznać cosplaye'ra, który schował się pod tym przebraniem?
 • Wyzwanie kartonowe! - Kiedyś cosplay'e były wykonywane wyłącznie z kartonów. Cofniemy się o kilkanaście lat i spróbujemy sprostać zadaniu wykonania cosplay'u za pomocą kartonów i taśmy!
 • Pokaz cosplay podczas zakończenia turnusu. Podczas trwania obozu przygotujemy własne cosplay'e, które zaprezentujemy wszystkim uczestnikom obozów podczas finału.
 • Cosplay'owy wieczór - każda dodatkowa minuta na wykończenie cosplay'u jest na wagę złota! Tego wieczoru posiedzimy nieco dłużej nad naszymi kostiumami, a gdy skończymy - czas na relaks przy dobrym jedzonku i anime!

STREFA OTAKU

 • Screenówka anime – konkurs rozpoznawania japońskich animacji oraz ekranizacji mang po zapoznaniu się z zaledwie jednym kadrem.
 • Anime Night ^^ – nocny seans najlepszych japońskich animacji, ekranizacji mangi oraz mało znanych anime. Komu uda się nie zasnąć?

NA LUZIE

 • Wielka baloniada – turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne – zabawy i tańce.
 • Pokój planszówek – zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał – uroczyste pożegnanie obozów.

*Podczas obozu uczestnicy nie tworzą kompletnych, profesjonalnych strojów cosplay'owych. Uczą się oni, jak stworzyć elementy kostiumów.

**Ze względu zachowania higieny, prosimy o obowiązkowe zabranie ze sobą na obóz własnej peruki.

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje młodzieży.

DOJAZD NA OBÓZ COSPLAY NADMORSKA FALA

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków, Szczecin) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Dokładne godziny wyjazdów zostaną podane 7 do 5 dni przed turnusem.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00

Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE OBOZU

 • Aquapark Słupsk – chwila relaksu? W tym roku zapraszamy do Aquaparku w Słupsku. Podczas wycieczki czekają nas 2 godziny relaksu w basenach termalnych i szalonej jazdy na zjeżdżalniach. Koszt wycieczki 125 zł.

Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.

Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.  

 • Park linowy w Rowach – adrenalina, zabawa i wyzwania - latem tego nie przegap! Razem przejdziemy podstawowe szkolenie bezpieczeństwa, a potem pod czujnym okiem instruktorów pokonamy wybrane trasy niemal w koronach drzew. Koszt wycieczki 100 zł.

Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
23.06-02.07.2024 2453 PLN Sprawdź
03.07-12.07.2024 2453 PLN Sprawdź
13.07-22.07.2024 2453 PLN Sprawdź
23.07-01.08.2024 2453 PLN Sprawdź
02.08-11.08.2024 2453 PLN Sprawdź
12.08-18.08.2024 1653 PLN Sprawdź
19.08-25.08.2024 1603 PLN Sprawdź

Promocja obowiązuje do 28.02.2014 lub do wyczerpania się miejsc w puli promocyjnej.

Płatność za obozy odbywa się w dwóch ratach:

I rata to 30% wartości imprezy (cena obozu, dodatkowe świadczenia), płatna w ciągu 4 dni od założenia rezerwacji.

II rata pozostała kwota jest płatna na miesiąc przed rozpoczęciem wybranego terminu obozu.

Zniżki i dopłaty

Koszulka Premium młodzież (wpisz rozmiar w uwagach) : Dopłata 53 PLN
Park linowy : Dopłata 90 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji UNIQA 10 dni rozszerzone o choroby przewlekłe : Dopłata 215 PLN
Ubezpieczenie OC UNIQA 10 dni (wyłącznie dla osób powyżej 13 roku życia) : Dopłata 15 PLN
ubezpieczenie od rezygnacji obóz 10 dni : Dopłata 130 PLN
Wycieczka Aquapark Słupsk : Dopłata 125 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy LAZUR

O OŚRODKU

Poddąbie słynie z ciszy, pięknych plaż, bajkowych lasów oraz kameralnego klimatu. Ta osada nadmorska budzi się do życia latem, by zimą zapaść w głęboki sen. Czyni to ośrodek "Lazur" idealnym wyborem dla dzieci, które kochają przyrodę i stronią od dużych nadmorskich kurortów. Na najmłodszych uczestników czeka przyjazna atmosfera ośrodka wypoczynkowego oraz duży teren zielony dostosowany do dziecięcych potrzeb.

JAK ŚPIMY?

W 4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokojach typu studio, z czego większość posiada balkony.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.
Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony.
Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00
Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.
Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

*Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

*Na odcinku Kraków – Gdańsk przejazd pociągiem Intercity lub TLK, II klasa z miejscami siedzącymi.

Na odcinku Gdańsk – Łeba/Rowy/Poddąbie/Wicie przejazd autokarem (autokar uczestników obozów).

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Bydgoszcz Dopłata 265 PLN
Gdańsk Dopłata 245 PLN
Katowice Dopłata 365 PLN
Kraków Dopłata 385 PLN
Leszno Dopłata 295 PLN
Łódź Dopłata 295 PLN
Piła Dopłata 275 PLN
Poznań Dopłata 285 PLN
Szczecin Dopłata 300 PLN
Szczecinek Dopłata 265 PLN
Toruń Dopłata 265 PLN
Warszawa Dopłata 295 PLN
Wrocław Dopłata 305 PLN

Cena nie zawiera

 • dojazdu transportem organizowanym przez BP;
 • opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu;
 • opłaty ubezpieczenia OC (wyłącznie dla osób powyżej 13 roku życia);
 • wycieczek fakultatywnych;
 • gadżetów;
 • dopłaty do diet specjalistycznych - możliwość wybrania diety wegetariańskiej lub bezmlecznej.

Cena zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek;
realizację programu;
pamiątkową koszulkę;
opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów;
sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć;
nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej;
opiekę medyczną - pielęgniarka dyżurna (na telefon);
ubezpieczenie NNW (20.000zł);
wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego w turnusach 11-dniowych.
 • zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek;
 • realizację programu;
 • pamiątkową koszulkę;
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów;
 • sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć;
 • nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej;
 • opiekę medyczną - opieka ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy, dostęp do lekarza;
 • ubezpieczenie NNW (20.000zł);
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 zł;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 zł.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.