w naszej ofercie: 9918 imprez, 2277 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowy Wyjazd Rodzinny Pensjonat *** Forellenhof Tyrol, Austria 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWY WYJAZD RODZINNY PENSJONAT *** FORELLENHOF TYROL, AUSTRIA 2024

Obozy Rodzinne 2024, Zimowe Kolonie dla Rodziców z Dziećmi, Wyjazdy Rodzinne do Austrii 2024, Ciekawe Ferie dla Całej Rodziny

Wiek: do 99 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277564728
oferta w pdf

Zimowy Wyjazd Rodzinny Pensjonat *** Forellenhof Tyrol, Austria 2024

Obozy Rodzinne 2024, Zimowe Kolonie dla Rodziców z Dziećmi, Wyjazdy Rodzinne do Austrii 2024, Ciekawe Ferie dla Całej Rodziny

Zapraszamy na rodzinny wyjazd do największego kompleksu narciarskiego w Austrii Skiwelt Wilder Kaiser Brixental. Zakwaterowani będziemy w uroczym zacisznym Pensjonacie Forellenhof Angerberg***, przeznaczonym wyłącznie dla naszej grupy (wszystkie pokoje z łazienkami, sauna do dyspozycji). Dodatkową atrakcją będzie na pewno pyszne domowe jedzenie przygotowywane przez naszych kucharzy smiley

Wieczorem zapewniamy animacje dla wszystkich chętnych dzieci. Nasi doświadczeni animatorzy zapewnią dużo śmiechu i radości, oczywiście do zabawy zapraszamy też dorosłych. Zajęcia integracyjne, kalambury, zajęcia plastyczne, karaoke, czy bitwy na śnieżki (jeśli komuś nadal będzie za mało ruchu!)

Program

Opcje do wyboru:

Zajęcia narciarskie z instruktorem dla dorosłych. 

 • Codziennie w wymiarze 2 godzin pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania. 
 • Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia.
 • Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy. 
 • Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. 
 • Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą). 
 • Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem. 
Dopłata 490 zł.
Szkółka narciarska dla dzieci. 
 • Solidne szkolenie narciarskie dla dzieci od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe). 
 • W ramach dopłaty codziennie uczestnicy 3h spędzą z instruktorem na stoku. w tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód, aby zabrać swoją pociechę na dowolny czas i cieszyć się razem z nią postępami, które zrobiła). 
 • Nasi instruktorzy mają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą, jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i sprawić, aby pokochały jazdę na nartach. 
 • Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci. 
Dopłata 590 zł.
PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:
08:00 - 08:45 śniadanie
09:00 - 09:40 przejazd na stok (w zależności od miejsca zjazdów może trwać dłużej)
09:40 - 10:00 ubieranie sprzętu, wjazd kolejką na stok
10:00 - 13:00 zajęcia narciarskie/górna stacja kolejki
13:00 - 14:00 przerwa na regenerację/odebranie dzieci przez rodziców
14:00 - 15:30 możliwość zostawienia dzieci instruktorom na drugą część dnia / odebranie dzieci z górnej stacji kolejki
15:30 - 16:00 zjazd na dół, pakowanie
16:00 - 16:40 przejazd do ośrodka
16:40 - 18:00 czas wolny/możliwość wizyty w sklepie w drodze powrotnej ze stoku
18:00 - 19:00 obiadokolacja
19:30 - 21:00 zajęcia wieczorne dla dzieci z instruktorami/możliwość wyjazdu na termy
WYCIĄGI I TRASY:
SKIWELT WILDER KAISER BRIXENTAL jest największym regionem narciarskim połączonym jednym skipassem. 280 km tras o każdym poziomie trudności, 90 nowoczesnych wyciągów, tory do pomiaru prędkości, trasy z tyczkami oraz unikalną  BMW SKI MOVIE ROUTE – SCHEFFAU (trasę z tyczkami z pomiarem czasu, gdzie cały przejazd jest nagrywany, a video z nim można obejrzeć on-line po powrocie ze stoku).
Fakultatywnie
Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:
Szkółka narciarska dla dzieci - Austria
Dla dzieci, od 4 do 13 lat (podzielonych na 2 grupy wiekowe) zaplanowaliśmy solidne szkolenie narciarskie. W ramach dopłaty, codziennie, 3h spędzą z instruktorem na stoku. W tym czasie Rodzice mogą do woli korzystać z jazdy na nartach czy snowboardzie (oczywiście nie ma przeszkód aby zabrać pociechę i cieszyć się razem z nią postępami które zrobiła). Nasi instruktorzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu wiedzą jak zmotywować najmłodszych do wysiłku i  sprawić aby zapałały miłością do nart. Wieczorem przygotowaliśmy też animacje dla wszystkich chętnych dzieci.
Zajęcia z instruktorem dla dorosłych - Austria
Codziennie, w wymiarze 2 godzin, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, UKFiS) będziemy się szkolić na różnych poziomach zaawansowania. Grupy dobieramy biorąc pod uwagę umiejętności, aby zwiększyć skuteczność szkolenia. Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić bardzo szybkie postępy. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamerę, która pomoże wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą). Szkolenie przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą doskonalić naukę jazdy na nartach, a także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem.
Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Gwarancja aklimatyzacji
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Transport
Autokar o najwyższym standardzie, wyposażony w toaletę, DVD itp.
W cenie dojazd z Gdańska, Łodzi i Katowic. 
** UWAGA - wyjazd z Gdańska wieczorem w dniu 26.01.2024 r., a powrót nad ranem 04.02.2024 r.**
Wykaz miejsc zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami).
Co zabrać?
 • ważny paszport lub dowód osobisty z numerem PESEL
 • kask narciarski (dzieci poniżej 14 roku życia – obowiązkowo!)
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • kieszonkowe w euro
 • czapkę, szalik, dwie pary rękawiczek
 • odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe
 • przybory do mycia i ręcznik
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik kąpielowy
 • krem na mróz z filtrem UV
 • sprzęt narciarski lub snowboardowy lub gotówkę na wypożyczenie
 • wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana
 • zalecamy zabranie karty EKUZ z NFZ
Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich:
 • rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nigdy wełniane!)
 • skarpety narciarskie długie, do kolan
 • bielizna narciarska, termoaktywna
 • sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości
 • spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy
 • dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
27.01-03.02.2024 3399 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 200 PLN
Karta dużej rodziny : Zniżka 100 PLN
Pakiet PARASOL : Dopłata 125 PLN
Pakiet SUPER PARASOL : Dopłata 200 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN
Szkółka narciarska dla dzieci - Austria : Dopłata 590 PLN
Zajęcia z instruktorem dla dorosłych - Austria : Dopłata 490 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Położony w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.
Strona obiektu
www.slonecznygrod.pl
ul. Kopydło 58,
43-460 Wisła

Pensjonat *** Forellenhof

Pensjonat Forellenhof*** w Angerbergu. Kameralny pensjonat położony na południe od przepięknej miejscowości Kufstein. Do centrum miejscowości zaledwie 2 km, do kolejki linowej Brixental Hopfgarten 15 km, do przystanku skibusu 200 m, do basenu miejskiego 10 km. Pensjonat dysponuje 27 pokojami 1-, 2-, 3-, 4-osobowymi z łazienkami. Do dyspozycji również sauna (planujemy codzienne saunowanie po powrocie z nart), dwie bawialnie (jedna z kominkiem), narciarnia.

Embach 4, 6320 Embach, Austria

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

HB (śniadania i obiadokolacje), zapewniamy napoje (herbata, kawa, woda) w czasie posiłków. Wyjazd zaczynamy obiadokolacją 27.01, a kończymy śniadaniem 3.02. Wyżywienie w trakcie podróży we własnym zakresie. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszych sprawdzonych kucharzy, którzy chętnie dogodzą każdym gustom tak, abyście mogli z uśmiechem zregenerować siły po powrocie ze stoku.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar

Miejscowość
Gdańsk
Łódź
Katowice

Cena nie zawiera

Dojazdu, karnetów, wypożyczenia sprzętu narciarskiego ( około 350 zł za turnus)
Karnety:
Opłaty za karnet oraz wypożyczenie sprzętu narciarskiego PŁATNA GOTÓWKĄ NA OBOZIE.

Skipass:

 • Dorośli 359 EUR/6 dni
 • Młodzież 269,50 EUR/6 dni (rok urodzenia 2005-2007)
 • Dzieci 179,50 EUR/6 dni (Dzieci urodzone pomiędzy 2008-2017)
 • Dzieci urodzone w 2011 roku i później karnet darmowy

Obowiązkowo:

Opłata klimatyczna 12 EUR (płatne na miejscu)

Kaucja zwrotna 62 EUR (skipass, apartament)

Dodatkowo:

Wypożyczenie sprzętu od ok. 150 EUR

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), opiekę pilota, transport na stok, ubezpieczenie NNW i KL, dojazd z Gdańska, Łodzi i Katowic, wyżywienie (7x śniadanie, 7x obiadokolacja).

Zniżki:

 • dzieci 0-3 lat (śpiące z rodzicami lub w łóżeczkach turystycznych) – gratis
 • dzieci 4-8 lat – zniżka 400 zł*
 • dzieci 9 -13 lat – zniżka 200 zł*
 • dojazd własny – zniżka 250 zł*

*od ceny podstawowej

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.