w naszej ofercie: 11320 imprez, 3820 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - [Obóz młodzieżowy] Szwajcaria rządzi -
Wszystko o tej ofercie wie:

[OBÓZ MŁODZIEŻOWY] SZWAJCARIA RZĄDZI

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277593663
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

ZURYCH - GSTAAD - GLACIER 3000 - ZERMATT MATTERHORN - DAVOS - ST. MORITZ

OBÓZ z NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI W EUROPIE! Biuro Podróży Funclub zaprasza na wyjątkowy wyjazd do Szwajcarii – szykujcie swoje profile na insta, bo każde zdjęcie, każdy filmik i każde stories rozbije bank. Kraj czekolady, zegarków, odlotowych atrakcji i pięknych gór czeka na Was! Aktywny program, masa atrakcji i niesamowite wrażenia gwarantowane!

1 dzień (niedziela) - zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Niemcy, Szwajcarię. Wieczorem przyjazd do obiektu noclegowego na obiadokolację i nocleg.

2 dzień (poniedziałek) - po śniadaniu zwiedzanie Zurychu, metropolii licznych atrakcji z widokiem na ośnieżone alpejskie szczyty na horyzoncie. Zurych, choć położony pomiędzy alpejskimi szczytami, jest miejscem, gdzie panuje niemal śródziemnomorska atmosfera. Wszystko dzięki jezioru Zuryskiemu i rzece Limmat. Przespacerujemy się dawnym rowem obronnym, który przed ponad 150 laty zmienił się w jedną z najsłynniejszych ulic handlowych na świecie - Bahnhofstrasse. Ulica ma około kilometr długości i zaczyna swój bieg od Paradeplatz, gdzie z jednej strony mamy luksusowe butki, a z drugiej siedziby banków. Bahnhofstrasse także pełna jest sklepów, które przyciągają pełnymi przepychu witrynami. Znajdziemy wśród nich nie tylko te sprzedające markową odzież czy obuwie, ale oczywiście także słynne zegarki IWC oraz Rolex. Zajrzymy na Starówkę z galeriami sztuki, antykwariatami i sklepami ze starociami. Po zwiedzaniu przejazd w okolice Gstaad, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień (wtorek) - po śniadaniu wjazd kolejką GLACIER 3000. W 15 minut z doliny wjedziemy na 3000 m n.p.m.. Koniecznie obejrzyjcie filmy poniżej, w zakładce MULTIMEDIA. Przekonacie się jakie atrakcie czekają na szczycie :) Panorama ponad 24 pokrytych śniegiem czterotysięczników: Eiger, Mönch, Jungfrau, Matterhorn, Grand Combin, a nawet Mont Blanc robi piorunujące wrażenie. Zaraz za stacją gondoli zaczyna się Peak Walk Tissot - pierwszy na świecie most wiszący, rozpięty pomiędzy dwoma szczytami. To będzie spacer marzeń. Miejsce w alpejskiej kolejce saneczkowej i zjazd po specjalnym torze z widokiem na śnieżnobiałe szczyty to będzie to !!! Glacier 3000 to mnóstwo zabawy i niezapomnianych atrakcji w szwajcarskich Alpach. . Po dniu pełnym atrakcji powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień (środa) - po śniadaniu przejazd do Tasch, skąd koleją udamy się do Zermatt - kultowego i najbardziej znanego kurortu górskiego w Szwajcarii, leżącego u stóp Matterhornu - przez wielu uważanego za górę idealną. Krótki spacer po tej pięknej górskiej miejscowości, do której samochody spalinowe nie mają wjazdu. Zermatt to miejscówka z najpiękniejszą panoramą w całej Szwajcarii. Wokół wioski znajduje się jedna trzecia wszystkich alpejskich czterotysięczników. Z platformy widokowej na Małym Matterhornie, przy dobrych warunkach atmosferycznych, można dojrzeć aż 38 szczytów, których wysokość przekracza 4000 m. Następnie wjedziemy podziemną koleją szynową na Sunnegga - miejsce, z którego przy sprzyjającej pogodzie rozpościera się najpiękniejszy, pocztówkowy widok na Matterhorn. Śledźcie na żywo jak wygląda Zermatt i jego okolice . Powrót koleją do Tasch, przesiadka do autokaru i przejazd na nocleg w okolicach Chur/Davos.

5 dzień (czwartek) - po śniadaniu przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na świecie (trasa Bernina Express), słynnym "czerwonym pociągiem". Pociąg pokonuje z łatwością 55 tuneli, 196 mostów i wzniesień o nachyleniu do 70 promili. Ta maestria inżynierii kolejowej, wpisana na listę UNESCO, określana jest przez wielu podróżników, jako najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieli w życiu. Panoramiczną podroż, do mieniących się lodowcami gór, zakończymy w luksusowym kurorcie Sankt Moritz. St. Moritz to jeden z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich, a jednocześnie z najstarszych kurortów na świecie. Sławę zyskał w połowie XIX wieku. Jak głosi legenda, wcześniej miejscowość świeciła pustkami od jesieni do wiosny. Tylko latem przybywali do miejscowych wód kuracjusze. Zrozpaczony właściciel jednego z hoteli, nie mogąc doliczyć się strat, wpadł na pewien pomysł. Zaproponował grupie odwiedzających go angielskich dżentelmenów układ. Niech przyjadą do St. Moritz także zimą. Jeśli nie będą zadowoleni z pobytu, pokryje wszelkie koszty ich utrzymania z własnej kieszeni bez względu na wysokość wydatków. Podstęp się udał. Dżentelmeni ulegli czarowi ośnieżonej doliny, w której bez przerwy świeci słońce, i opowiedzieli o tym niezwykłym miejscu innym. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

6 dzień (piątek) - przekroczenie granicy w godzinach porannych. Przyjazd do poszczególnych miast w ciągu dnia.

Pomimo, że internet w Szwajcarii działa w każdym hotelu i w miejscach publicznych, przed wyjazdem polecamy zakupienie specjalnego pakietu danych u swojego operatora telefonii komórkowej. Dzięki temu korzystanie z internetu w telefonie komórkowym nie będzie musiało się ograniczać wyłącznie do wifi.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Chłopak w pokoju wieloosobowym Dziewczyna w pokoju wieloosobowym Wolne miejsca
18.08-23.08.2024 2599 PLN 2599 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

30.06-05.07.2024

Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 120 PLN

18.08-23.08.2024

Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 120 PLN

Zakwaterowanie

[Obóz młodzieżowy] Szwajcaria rządzi star star star

Gdzie mieszkamy?

Korzystamy z obiektów szwajcarskiej sieci SYH.

W wybranych terminach istnieje możliwość zakwaterowania w innych niż podane w linku obiektach, o tym samym standardzie.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

W cenie obozu zapewniamy: śniadania i obiadokolacje. Każdego dnia wygospodarujemy również czas wolny na lunch. Prosimy o przygotwanie kieszonkowego na ten cel (ok. 10 CHF/posiłek).

Transport

18.08-23.08.2024

Autokar

Wymienione miasta wyjazdu nie są gwarantowane. Transport odbywa się przy zgłoszeniu większej liczby uczestników.

Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 12 godzin do Szwajcarii.

Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym.

Orientacyjne godziny powrotu: Gliwice 7:00 – 9:00; Katowice 8:00 – 10:00; Kraków 9:00 – 11:00; Łódź 10:00 – 12:00; Warszawa 12:00 – 14:00; Wrocław 5:00 – 7:00; Poznań 7:00 – 9:00

Cena zawiera

 • 4 noclegi w Szwajcarii w pokojach wieloosobowych,
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu.

Cena nie zawiera

 • koszty realizacji programu: 180 CHF/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu),
 • ubezpieczenie KL/NNW: 120 PLN/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os..

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • sugerowane kieszonkowe: 100-150 CHF,

Wymagane dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 12-18 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU.

Ubezpieczenie

18.08-23.08.2024

Rodzaj ubezpieczenia: Ubezpieczenie KL/NNW
Dopłata 120 PLN
Rodzaj ubezpieczenia: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) i Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP)
Dopłata 20 PLN
Rodzaj ubezpieczenia: Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
Dopłata 120 PLN
Rodzaj ubezpieczenia: Ubezpieczenie KR
Dopłata 120 PLN
Rodzaj ubezpieczenia: UBEZPIECZENIE 3w1
Dopłata 200 PLN

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.