w naszej ofercie: 10248 imprez, 6142 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Korea Południowa Kraina Kimchi 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA KOREA POŁUDNIOWA KRAINA KIMCHI 2024

Wycieczki do Korei, Podróże egzotyczne do Korei, Egzotyka 2024, Wycieczka do Korei Południowej 2024

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277620062
oferta w pdf
WYCIECZKA DO CHIN I KOREI
Wycieczki do Chin i Korei, Podróże egzotyczne do Chin i do Korei, Zwiedzanie Chin 2019, Wycieczka do Chin 2019
PEKIN - XI'AN - PINGYAO - PEKIN- SEUL
Dzień 1. 
Wylot z Polski do Pekinu
Dzień 2. Pekin. 
Przylot do Pekinu i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu. zakwaterowanie przed czasem rozpoczęcia doby hotelowej wyłącznie w przypadku posiadania przez hotel wolnych pokoi. Następnie przejazd do Świątyni Nieba - jednego z głównych miejsc kultu z okresu panowania dynastii Ming i Qing. Czas na odpoczynek. Obiadokolacja.
Dzień 3. Pekin. 
Po śniadaniu grobowce cesarzy z Dynastii Ming - wizyta na terenie jednego z 13-tu grobowców oraz spacer wzdłuż legendarnej Drogi Duchów. Następnie wizyta w warsztacie rzemieślniczym. Przejazd do Badaling i zwiedzanie Wielkiego Muru - spacer po jednym z najlepiej zachowanych odcinków muru, uznanego za jeden z cudów świata. Powrót do Pekinu, obiadokolacja.
Fakultatywnie: Spektakl Kung Fu show na deskach jednego z teatrów.
Dzień 4. Pekin - Xi'an. 
Śniadanie. Przejazd na Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), gdzie zapoznamy się z architekturą największego i najważniejszego placu "Państwa Środka", sąsiadującego z gmachami Mauzoleum Mao Zedonga i Parlamentu. Zakazane Miasto - zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Pałacu Cesarskiego, będącego rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Park Jingshan z panoramą miasta i Cesarskiego Pałacu ze słynnego Wzgórza Węglowego. Spacer zabytkową uliczką Lilichang, zwaną "ulicą antyków". Obiadokolacja. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem nocnym do Xi'an.
Dzień 5. Xi'an. 
Przyjazd do Xi'an w godzinach porannych. Transfer do hotelu, śniadanie. Wizyta w zakładzie rzemieślniczym, produkującym kopie żołnierzy z terakoty. Muzeum Armii Terakotowej - wizyta w najsłynniejszym muzeum Chin. Powrót do miasta. Mała Pagoda Dzikiej Gęsi - jeden z dwóch symboli miasta. Lekcja kaligrafii. Wizyta w Muzeum Xian. Obiadokolacja. Wspólne wyjście na wieczorny targ z żywnością prowadzony przez muzułmańską mniejszość narodową.
Dzień 6. Xi'an - Pingyao. 
Śniadanie. Transfer na dworzec kolejowy, przejazd super szybkim pociągiem do Pingyao - malowniczego miasteczka, wpisanego na listę UNESCO. Po przyjeździe transfer i zwiedzanie. Historyczne mury miejskie. Spacer po Starym Mieście, zabytkową ulicą Ming i Qing oraz uliczkami przypominającymi dawne cesarskie Chiny. Wizyta w Muzeum Sztuki Walk, a także w Muzeum chińskiej bankowości - w Pingyao powstał pierwszy chiński bank. Obiadokolacja.
Dzień 7. Pingyao - Pekin. 
Śniadanie. Transfer na dworzec kolejowy, przejazd super szybkim pociągiem do Pekinu.Świątynia Harmonii i Pokoju - jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych świątyń lamaistycznych. Wizyta w Świątyni Konfucjusza, poświęconej najwybitniejszemu chińskiemu filozofowi. Obiadokolacja. Fakultatywnie: Spektakl Pokaz Akrobatyki na deskach jednego z teatrów.
Dzień 8. Pekin. 
Spacer po Parku Ritan, gdzie mieszkańcy stolicy uprawiają poranne ćwiczenia Tai Chi. Powrót do hotelu na śniadanie. Przejazd do Letniego Pałacu - będącego największym cesarskim ogrodem dawnych Chin. Następnie wizyta w ZOO - pawilon pandy wielkiej, uważanej za narodowy skarb Państwa Środka. Przejażdżka rikszami po najstarszych uliczkach miasta (teren tzw Hutongów) i wizyta w lokalnym domostwie . Chwila na relaks na tzw "uliczce barów" usytuowanej przy niewielkim jeziorze. Odwiedzimy również tradycyjną chińską herbaciarnię. Rzut oka na nowoczesny Pekin: krótki postój w pobliżu obiektów olimpijskich - w tym olimpijski stadion - możliwość zrobienia zdjęć. Przejazd autokarem wzdłuż nowoczesnej części miasta, rzut oka z autokaru na nowoczesny gmach telewizji CCTV. Krótki czas wolny w tzw. "wiosce Sanlinton" - nowoczesnym centrum handlowym, zaprojektowanym przez międzynarodowy zespół 6 młodych architektów. Następnie odwiedzimy tradycyjny chiński bazar Hongqiao. Wieczorem pożegnalna kolacja ze słynną "kaczką po pekińsku".
Dzień 9. Pekin - Seul. 
Przelot z Pekinu do Seulu. Po przylocie do stolicy Korei Południowej spotkanie z przewodnikiem, wspólna kolacja w restauracji, zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
Dzień 10. Seul – Paju – Wyspa Nami. 
Śniadanie. Następnie wyjazd na sztucznie powstałą wyspę Nami, położoną na rzece Han, gdzie znajduje się m.in. duży ogród bonsai. W ciągu dnia dla chętnych, za dodatkową opłatą, możliwość wizyty w: 3 tunelu, który został wydrążony pod granicą przez żołnierzy Korei Północnej, w ramach planu inwazji na Południe; Imjingak - centrum turystycznym upamiętniającym rozpoczęcie wojny koreańskiej i najważniejsze wydarzenia związane z konfliktem oraz obserwatorium na Górze Dora, skąd widać strefę zdemilitaryzowaną i skrawek terytorium Północy z propagandową wioską. Wieczorem kolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 11. Seul. 
Po śniadaniu w hotelu dalsze zwiedzanie stolicy. Program obejmuje obszar starego miasta z czasów dynastii Joseon: wspaniały kompleks pałacowy Gyeongbokgung z 1394 roku (zmiana Warty Królewskiej), Cheongwadae (Błękitny Dom) - Pałac Prezydencki i muzeum. Następnie fabryka, produkująca przetwory z żeńszenia, kanał Cheonggyecheon, ulica handlowa Insadong, a na koniec tradycyjna wioska Namsangol Hanok. Dla chętnych wieża telewizyjna Seul Tower na szczycie Góry Namsen, z której będziemy podziwiać piękną panoramę miasta (dodatkowo płatne). Kolacja w restauracji, nocleg w hotelu.
Dzień 12. Seul. 
Śniadanie. Następnie przejazd do dzielnicy Myeongdong i wizyta w sklepie zielarskim, fabryce ametystu oraz sklepie wolnocłowym Lotte. Na koniec dnia popularne koreańskie przedstawienie muzyczne Bibap. Kolacja w restauracji, powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 13. Seul. 
Po śniadaniu w hotelu możliwość uczestniczenia w przygotowaniu Kimchi - tradycyjnej koreańskiej przystawki składającej się z fermentowanych lub kiszonych warzyw. Później pokaz i możliwość przymierzenia tradycyjnych koreańskich szat hanbok, dzisiaj używanych głównie podczas oficjalnych okazji, wizyta w sklepie z lokalnymi kosmetykami oraz ogromnym centrum handlowym Dongdaemun. Dla chętnych rejs po rzece Han (dodatkowo płatny). Wieczorem kolacja w restauracji, nocleg.
Dzień 14. Seul - Polska. 
Po śniadaniu transfer na lotnisko i zakończenie programu. Wylot do Polski (przylot może nastąpić dnia następnego).
OBSŁUGA:
Obsługa w języku polskim

Wycieczka Korea Południowa Kraina Kimchi 2024

Wycieczki do Korei, Podróże egzotyczne do Korei, Egzotyka 2024, Wycieczka do Korei Południowej 2024

OPIS OFERTY

SEUL – DANYANG – ANDONG – GYEONGJU – BUSAN – HADONG – GURYE – SUWON

Dzień 1

Zbiórka na  w Warszawie, wylot do Korei Południowej

Dzień 2 Seul

Przylot do Seulu, spotaknie z lokalnym przewodnikiem po czym udamy się na zwiedzanie. Na początek wieża Seul Tower wnosząca się na wysokość 236 m uznawana jako jednen z najwysższych punktów miasta, następnie udamy na najstarszy i największy tradycyjny targ w stolicy-Gwangjang, wcześniej zwany targiem Dongdaemun. Obiadoklacja i przejazd do hotelu.

Dzień 3  Seul

Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Seulu na paczątek zobaczymy Narodowe Muzeum Korei, które położone jest w obsarze Pałacu Gyeongbokgung w Jongno-gu w Seulu. Zwiedzimy również sam Pałac -orygnialnie zbudowany w XIV wieku, który wiele razy był niszczony, W ogrodzie zobaczymy zabytkowe pawilony oraz marmurową pagodę. Następnie udamy się do dzielnicy Bukchon, która jeszcze niedawno była wioską i praktycznie nie zmieniła się od lat 20 XX wieku, zobaczymy  charakterystyczne dla tradycyjnej architektury koreańskiej małe domki z drewna i cegły z pięknymi dachami i zdobieniami – hanok. Czas wolny na małe zakupy. Po przerwie udamy się do Muzeum Kimchikan, w którym odbędzie się pokaz przyrządzania znanej koreańskiej potrawy – kimchi. Obiadokolacja i powrót do hotelu

Dzień 4 Seul

Po śniadaniu przejazd do Imjingak ustyuowanego w strefie zdemilitaryzowanej z obserwatorium Dora zobaczymy malownicze widoki na Strefę Zdemilitaryzowaną. Następnie udamy się do tunelu podziemnego wykutego w latach 70 XX wieku przez Północnych Koreańczykow pod granicą z Koreą Południową.

Udamy się do pierwszego w Korei geopraku - Hantangang w centrum którego jest rzeka Hantan, która wypływa z Pyonggang-gun w Korei Północnej. Rzeka ta powstała w wyniku wybuchu wulkanu. Lawa, stworzyła piękny krajobraz obecnego parku. Obiadokolacja i powrót do hotelu.

Dzień 5 Seul – Danyang- Andong

Po śniadaniu przejazd do Danyang do ważelni Makgeoli tradycyjnego koreańskiego alkoholu destylowanego z ryżu. Był to kiedyś popularny napoój wśród rolników, co spowodowało, że nadano mu nazwę (alkohol rolników) zapoznamy się z procesem destylacji oraz spróbujemy trunku Następnie przejedziemy do miasteczka Andong, słynnego ośrodka folkloru. Udamy się na zwiedzanie wioski Hahoe która wygląda jak dwie połączone spirale zwane Taeguek, kwiat lotosu unoszący się na wodzie i łódź szybująca po rzece, gdzie czas się zatrzymał 600 lat temu. Najwyżej położone we wsi jest miejsce, w którym stoi wielkie drzewo zelkova, które ma 600 lat i nazywa się Samsindang mieszkanie bogini Samsin. Udamy się też do Muzemum Masek bez których nie byłoby tańca w Korei. Obiadokolacja powrót do hotelu.

Dzień 6 Andong - Gyeongju

Po śniadaniu przejazd do miejscowości Gyeongju miasta wpisanego na listę UNESCO. Miato to było stolicą królestwa Silla od VII wieku. Zobaczmy zachowane z tamtego okresu obserwatorium astronomiczne i kamienną pagodę. Między wzgórzami odkryjemy uroki parku Tumuli wraz z wieżą Cheomseongdae. Następnie udamy się do buddyjskiej klasztoru i kompleksu światyń Pulguksa. Zobaczymy między innymi dwie kamienne pagody, most Błękitnej Chmury i groty Seokguram.Obiadokolacja, a potem przejazd nad staw Anapji, gdzie zobaczymy bajecznie oświetlony pałac Donggung. Powrót do hotelu.

Dzień 7 Gyeongju– Busan

Po śniadaniu udamy malowniczą drogą Dalmaji się do miejscowości Busan największego miasta portowego w Korei. Zobaczymy majestatyczny wiszący most Gwangan długośći 7,5km.Podjedziemy w okolice skał Taejongdae, skąd będzimy mogli zobaczyć wyspę Oryukdo i ocean. Odwiedzimy największy targ rybny oraz zobaczymy Busan Tower 120-metrową wieżę w parku Yongdusan. Następnie udamy się na spacer po wiosce Gamcheon która słynie z warstwowych uliczek przypominających labirynt i jaskrawo pomalowanych domów. Czas wolny na bazarze Gukje, obiadokolacja i powrót do hotelu.

Dzień 8 Busan – Hadong – Gurye – Joenju

Po śniadaniu przejazd do Hadong, gdzie udamy się do herbaciarni położonej podnóży góry Jirisan, nauczymy się przenia herbaty oraz rozpoznawania różnych gatunków tego trunku. Następnie udamy się do górzystej miejscowości Gurye tam też zwiedzimy jeden z klasztorów buddyjskich Hwaom sa, który powstal z poand 1700 letnią historią. Zwiedzimy nie tylko sam klasztor ale równie Pałac Nirwany gdzie przechowywane są relikwie Buddy. Do najcenniejszych zabytków klasztoru należą między innymi: pagoda Buddy Siakjamuniego, największa kamienna latarnia w Korei 6-metrowej wysokości. Następnie udamy się w drogę do Joenju. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9 Joenju - Suwon

Po śnianiadniu udamy się na zwiedzanie Jeonju "miasta królewskiego" od 1302 roku – zobaczymy Katedra Jeondong, znana również jako Stara Katedra która jest ważnym kościołem katolickim sam budynek katedry zbudowany w stylu rzymsko-bizantyjskim, wniesiony na cześć rzymskokatolickich męczenników z dynastii Joseon. Następnie wejdziemy na szczyt Omokdae, skąd rozpościera się wspaniały widok na wioskę, odwiedzimy szkołe konfucjańskiej założoną 400 lat temu. Przejazd do miasta Suwon, z którego 1796 roku król Jeongjo próbował nieudanie uczynić miasto stolicą państwa, budując Hwaseong- fortyfikację wokół miasta otoczonego potężnymi murami. Zwiedzimy fortyfikacje i udamy się Haenggung to pałac położony poza miatem, w którym król przebywał podczas podróży, w czasie wojny lub gdy odwiedzał grobowce. Obiadokolacja.Powrót do hotelu.

Dzień 10 Seul

Śniadanie. Transfer z Suwon na lotnisko w Seulu . Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

Wizy

Obywatele polscy podróżujący do Korei Południowej w celu turystycznym na okres do 90 dni zwolnieni są z obowiązku posiadania wizy.  

KLIMAT

Korea Południowa leży na przecięciu dwóch stref klimatycznych. Na większości powierzchni kraju panuje klimat monsunowy umiarkowany ciepły, natomiast południowe krańce są pod wpływem klimatu podzwrotnikowego morskiego. Temperatury są na ogół łagodne, występuje dużo opadów deszczu. Najlepiej jechać wiosną (od kwietnia do czerwca) lub jesienią (od września do listopada).

WALUTA

1 KRW (Won południowokoreański) = 1000 KRW = 0,9 USD = 3,35 PLN USD (luty 2015)

PRZYKŁADOWE CENY

Butelka wody - ok. 1500 KRW, bilet na metro - ok. 1000 KRW, butelka piwa w sklepie - ok. 3000 KRW, obiad w restauracji - ok. 4000 - 9000 KRW,

CZAS LOTU

Seul - ok. 15 godz.; Warszawa - lotnisko europejskie (np. Frankfurt, Paryż, Amsterdam) ok. 2,5 godz., lotnisko europejskie - Seul - ok. 12 godz.

RÓŻNICE CZASOWE

Po przybyciu do Korei Południowej należy przestawić zegarki o 9 godzin do przodu względem czasu polskiego.

TRANSPORT

Praktycznie nie ma - poza terenami baz wojskowych - ograniczeń w poruszaniu się po kraju. Ograniczenia dotyczą podróżowania w tzw. Wspólnej Strefie Bezpieczeństwa (JSA) w pobliżu linii demarkacyjnej między Republiką Korei i KRLD. Wjazd do tej strefy wymaga zezwolenia. Są tam natomiast organizowane wycieczki grupowe (przez upoważnione biura podróży - koszt ok.140 tys. KRW). Korea ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć połączeń kolejowych, autobusowych i lotniczych. Dużym udogodnieniem w podróżowaniu po kraju jest sieć połączeń ekspresowych KTX (koreański odpowiednik francuskiego TGV), która łączy największe miasta Korei (Seul, Taejeon, Taegu i  Pusan). W Seulu najbardziej dogodnym środkiem komunikacji jest metro, którego 8 linii pozwala dotrzeć do każdej części miasta oraz miast satelickich stolicy. Koszt przejazdu wynosi 900 KRW za pierwsze 12 km oraz dodatkowe 100 KRW za kolejne 6 km.

CIEKAWOSTKI

 • Przy planowaniu wyjazdów należy pamiętać, że Republika Korei jest dla turysty krajem drogim. Ceny - szczególnie żywności, produktów przemysłowych wyższej klasy i towarów importowanych - są nieporównanie wyższe niż w Polsce i w większości krajów Azji (z wyjątkiem Japonii). 
 • Ceny posiłków w restauracjach zależą od lokalu. W restauracji dobrego hotelu posiłek dla jednej osoby kosztuje 20-60 tys. KRW (bez alkoholu), natomiast w innych restauracjach jest to koszt ok. 10-30 tys. KRW. Cena posiłku w typowej restauracji serwującej dania koreańskie wynosi 4-10 tys. KRW. Po¬wszechne są bary szybkiej obsługi (McDonald’s, Burger King), w których można zjeść za 2-6 tys. KRW. 
 • W Korei trzeba liczyć się z ograniczeniami w dostępie do produktów żywnościowych i potraw spoza tego kraju. Dotyczy to w szczególności mniejszych miast. Kuchnia koreańska ma wyraźną specyfikę (np. wiele potraw ostrych, o mocnym, zdecydowanym zapachu) i bywa niekiedy trudna do zaakceptowania, zwłaszcza przez dzieci. 
 • Latem w Korei panują trudne warunki klimatyczne: wysoka temperatura (do 35 st. C) oraz duża wilgotność powietrza powodują znaczne zmęczenie i mogą przysparzać kłopotów osobom chorym na serce lub mającym problemy z układem oddechowym. Zimą natomiast napływ bardzo suchego powietrza kontynentalnego może powodować zagrożenie dla osób cierpiących na choroby układu krążenia. W ciągu całego roku częste są gwałtowne zmiany ciśnienia. 
 • Bankomaty są dostępne wszędzie i z reguły obsługują wszystkie polskie karty. Pieniądze wymienia się głównie w bankach, jest bardzo mało kantorów. Kurs w bankach jest z reguły korzystny.
ELEKTRYCZNOŚĆ
220V/60 Hz

WIZY
Polscy obywatele nie muszą mieć wiz przy wyjazdach do Republiki Korei na okres do 90 dni. Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport oraz wypełnioną kartę przekroczenia granicy (dostępna na pokładzie samolotu lub na lotnisku). Urzędnik imigracyjny może zapytać o cel podróży, prosić o wskazanie źródeł finansowania, (jeżeli nie wynika to z przedstawionych dokumentów) czy o okazanie biletu powrotnego. Nie jest wymagane posiadanie określonej kwoty pieniędzy na dzień pobytu.
Od 1.01.2012 roku obowiązuje system biometrycznej identyfikacji, polegający na obowiązkowym pobieraniu odcisków palców oraz dokonaniu zdjęcia twarzy podczas przekraczania granicy. Z wymogu poddania się tej procedurze zwolnione są osoby poniżej 17 roku życia, urzędnicy zagranicznych rządów i organizacji międzynarodowych, wraz z towarzyszącymi im członkami rodzin oraz osoby zaproszone przez szefów koreańskiej administracji centralnej.

PLACÓWKI DYPLOMATYCZNE W RP
Ambasada Korei w Warszawie
Ambasada Republiki Korei
ul. Szwoleżerów 6, 00-464 Warszawa
tel. (0-22) 559 29 00
fax (0-22) 559 29 05 
e-mail: koremb_waw[at]mofat.go.kr
Ambasada RP w Republice Korei
Ambasador: Krzysztof Majka
Korea Południowa, Seul, #20-1, Samcheong-ro, Jongno-Gu, Seul, (Sagan-Dong), 110-190
Tel.: +82 2 723 9681 Tel. dyżurny: +82 10 38409681 Faks: +82 2 723 9680
seul.amb.sekretariat@msz.gov.p
 Przydatne numery telefonów: 119 - pogotowie 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
12.08-22.08.2024 12299 PLN Sprawdź
08.11-17.11.2024 11699 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 2463 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 2898 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 9% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star star

zakwaterowanie w hotelach dobrej klasy 4* w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

8 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osobowe

brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

8 śniadań, 8 obiadokolacji kuchnia koreańska

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

- obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, bilety kolejowe, obsługa lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 400 USD  na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki
- dopłata do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
- koszty wizy chińskiej
koszty wycieczek fakultatywnych
- Legenda kung fu - przedstawienie (30 USD/os.)
- Pekin nocą (25 USD/os.)
- Chińska Opera (30 USD/os.)

- dopłata do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana

DODATKOWO PŁATNE:

 • Napiwki 50 usd /os
 • wycieczki fakultatywne

Cena zawiera

- przelot na trasie Warszawa - Pekin, Seul - Warszawa z przesiadkami
- opłaty lotniskowe
- ubezpieczenie KL, NNW
- zakwaterowanie w hotelach dobrej klasy 4* w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją
- śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wg programu (w cenie: 1 szklanka napoju)
- lokalny transport: bilety kolejowe na trasach wymienionych w programie, (przy przejazdach nocnych - miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale), klimatyzowane autokary
- zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)
- serwis polskiego pilota
 • przeloty Warszawa Seul Warszawa z przesiadką,
 • przejazdy autokarem lub mikrobusem,
 • 8 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osobowe
 • 8 śniadań, 8 obiadokolacji kuchnia koreańska
 • wszystkie wycieczki i atrakcje wymienione w programie (oprócz fakultatywnych),
 • bilety wstępu do wymienionych w programie obiektów,
 • opiekę pilota, usługi lokalnych przewodników,
 • ubezpieczenie NW, KL,
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.