w naszej ofercie: 8531 imprez, 5603 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Sylwester Marzeń na Islandii 2023/2024
Wszystko o tej ofercie wie:

SYLWESTER MARZEŃ NA ISLANDII 2023/2024

Sylwester 2023/2024, Spędzić Nowy Rok 2023/2024 w Islandii, Zwiedzanie Islandii 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277620247
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA ISLANDIA KRAINA ŻYWIOŁÓW 2020
Wycieczki objazdowe na Islandię 2020, Zwiedzanie Islandii
Reykjavík - Park Narodowy Thingvellir - Wodospad Gullfoss - Geysir - Vik - Wodospady Seljalandsfoss/Skogafoss - wulkan Eyjafjallajökull - Reykjavík
Dzień 1. Reykjavík. Przelot na Islandię. Po wylądowaniu transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 2. Park Narodowy Thingvellir - Wodospad Gullfoss - Geysir. 
Po śniadaniu całodzienna wycieczka w region „Złotego Kręgu” nazywanego niejednokrotnie Islandią w pigułce. W programie m.in.: majestatyczny wodospad Gullfoss, zaliczany do dziesiątki najpiękniejszych wodospadów świata; największy gejzer wyspy – Strokkur oraz jeden z najsłynniejszych gejzerów świata – Geysir, od którego nazwy własnej pochodzi nazwa zwyczajowa tego typu źródeł geotermalnych na całym świecie. Podczas wycieczki udamy się także do Parku Narodowego Thingvellir. Park ten wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i chroni jedne z najbardziej aktywnych sejsmicznie i wulkanicznie obszarów wyspy. Chroni on również częściowo największe jezioro Islandii i stanowi szczególnie ważne historycznie miejsce dla tego państwa ze względu na odbywające się tutaj pierwsze obrady parlamentu islandzkiego w 930 roku. Późnym popołudniem powrót do hotelu i czas wolny na odpoczynek i kolację (we własnym zakresie). W miesiącach październik - marzec – w godzinach późnowieczornych wyjazd na obserwację zorzy polarnej, magicznego wielobarwnego zjawiska świetlnego pojawiającego się na niebie w bezchmurne zimowe noce.
(Uwaga! Możliwość obserwacji zorzy polarnej jest ściśle uzależniona od sprzyjających warunków atmosferycznych i nie ma gwarancji, że Uczestnicy zaobserwują to zjawisko podczas wycieczki).
Dzień 3. Vik - Wodospady Seljalandsfoss/Skogafoss - wulkan Eyjafjallajökull. 
Po śniadaniu przejazd wzdłuż południowego wybrzeża Islandii, w kierunku malowniczej wioski Vík í Mýrdal. Drogę do Vik urozmaicać będą postoje przy najciekawszych naturalnych atrakcjach wyspy m.in.: wodospad Seljalandsfoss oraz Skogafoss, a także malownicza sceneria lodowców, plaża Reynisfjara z czarnym piaskiem i imponującymi formacjami skalnymi. Jeśli pogoda dopisze – zatrzymamy się na zdjęcia przy wulkanie Eyjafjallajökull, którego erupcja w 2010 roku sparaliżowała światowy transport lotniczy. W drodze powrotnej do hotelu - wizyta w Lava Centre – interaktywnej wystawie poświęconej wulkanom i zjawiskom sejsmicznym na Islandii. Czas wolny na odpoczynek i kolację (we własnym zakresie). W godzinach późnowieczornych – w miesiącach październk-marzec - wyjazd na kolejną obserwację zorzy polarnej.
Dzień 4. Reykjavík. 
Po śniadaniu spacer po stolicy Islandii z pilotem. Zobaczymy m.in. - kościół luterański Hallgrímskirkja, salę koncertowa Harpa, ratusz miejski, parlament, dzielnicę portową. Po południu czas wolny. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w dodatkowo płatnych wycieczkach fakultatywnych: półdniowy rejs na obserwację wielorybów (czas trwania 2 - 3 godziny) – ok. 85 EUR od osoby;  a ok. 170 EUR od osoby za rejs szybką łodzią     (szczególnie polecamy).
Dzień 5. 
Po śniadaniu czas wolny na samodzielne zwiedzanie Reykjaviku oraz zakupy. Dla chętnych: możliwość lotu helikopterem (od ok. 250 EUR od osoby) oraz zwiedzania unikatowego tunelu lawowego – stworzonego przez strumień lawy o temperaturze 1200°C ( około 60 EUR). Możliwość uczestnictwa w pożegnalnej kolacji - bufet owoców morza (około 60 EUR). Wieczorem przejazd do Blue Lagoon – jednego z najsłynniejszych na świecie kompleksów naturalnych basenów geotermalnych (w zależności od rozkładu lotu ten punkt programu może być realizowany dnia pierwszego). Z Blue Lagoon udamy się na lotnisko. Lot powrotny do Polski w godzinach późnowieczornych.
Imprezy na Islandię odbywają się w kameralnych grupach.
WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
OBSŁUGA:
w języku polskim

Sylwester Marzeń na Islandii 2023/2024

Sylwester 2023/2024, Spędzić Nowy Rok 2023/2024 w Islandii, Zwiedzanie Islandii 2024

OPIS OFERTY

Dzień 1.

Wylot z Polski i przelot do Keflaviku. Przylot po północy i przejazd do hotelu. Nocleg.

Dzień 2. 

Po śniadaniu wybierzemy się na wycieczkę do najsłynniejszego regionu na Islandii - „Złotego Kręgu”. Podczas wycieczki zobaczymy m.in.: majestatyczny wodospad Gullfoss, który jest zaliczany do dziesiątki najpiękniejszych wodospadów świata; największy gejzer wyspy – Strokkur oraz jeden z najsłynniejszych gejzerów świata – Geysir. Udamy się również do Parku Narodowego Thingvellir. Park ten został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i chroni jedne z najbardziej aktywnych sejsmicznie i wulkanicznie obszarów wyspy. Chroni on również częściowo największe jezioro Islandii i stanowi szczególnie ważne historycznie miejsce dla tego państwa ze względu na odbywające się tutaj pierwsze obrady parlamentu islandzkiego w 930 roku. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3.

Po śniadaniu czas na dalszą eksplorację krainy żywiołów. Udamy się do znanego, już pewnie ze zdjęć, wodospadu Seljalandsfoss, który jest położony na południu Islandii. Wznosi się on na ponad 60 metrów, a ze względu na jego położenie i budowę będziemy mogli obejrzeć go z każdej strony i poczuć jedność z naturą. Kolejnym wodospadem, który dzisiaj zobaczymy, będzie oddalony o kilkanaście kilometrów, znajdujący się w wiosce Skógar — Skogafoss (również o wysokości 60 metrów) - określany mianem najbardziej spektakularnego i najpotężniejszego! Jeśli planujesz podejść blisko wodospadu, by zdobyć niezapomniane zdjęcie, koniecznie pamiętaj o kurtce przeciwdeszczowej, bo można zmoknąć. Po podziwianiu wodospadów udamy się na czarną plażę — Reynisfjara, która położona jest w okolicy miasta Vik. Pierwsze, co przyciąga wzrok, to oczywiście czarny piasek, bazaltowe kolumny i wystające ponad wodę skalne formacje, wśród których znaleźć można przybrzeżną jaskinię. To na tej plaży kręcono sceny ze słynnego serialu Gra o Tron czy filmu Gwiezdne wojny. Następnie pojedziemy do małego, malowniczego miasteczka Vik. Powrót do hotelu i nocleg.

Dla chętnych: wizyta w Lava Centre - interaktywnym centrum wulkanicznym, gdzie będzie możliwość zobaczenia interaktywnej wystawy z pięknym filmem o erupcji wulkanów na wyspie.

Dzień 4.

Po śniadaniu, zakwaterujemy się w hotelu i ruszamy na spotkanie z półwyspem Reykjanes. Zbliżymy się do pól siarkowych Krysuvik i jeziora Kleifarvatn. Następnie udamy się w stronę pól geotermalnych Gunnuhver i latarni morskiej Reykjanesviti, która jest najwyższym tego typu obiektem na Islandii. Warto zwrócić uwagę na okoliczne klify. Po chwilach spędzonych na podziwianiu widoków, czas na Reykjavik.

Dla chętnych:  wizyta w Sky Lagoon (kąpielisko geotermalne), pakiet Pure (80 EUR) LUB spacer po mieście.

Dzień 5.

Po śniadaniu udamy się na północ Islandii, gdzie zlokalizowana jest nasza sylwestrowa baza. Trasa, którą musimy pokonać, jest dość długa, ale nie będziemy cały czas siedzieć w transporcie, zaplanowaliśmy atrakcyjne postoje. Pojedziemy tunelem pod fiordem wielorybim (Hvalfjordur), który w całości mierzy 5770 metrów długości, z czego 3750 metrów drogi biegnie pod fiordem. Kolejnym przystankiem będzie wizyta w miasteczku Borgarnes. Będzie to gratka dla tych, którzy interesują się skaldami oraz historią (Saga o Egilu), bowiem mieszkał tu ojciec najbardziej znanego skalda — Skallagrim Kveldulfsson (wiking, który przybył do Islandii z Norwegii). Spacerując po mieście, zauważyć można na każdym kroku ślady bohaterów. Również w Borgarnes Ben Stiller kręcił popularny film „Sekretne życie Waltera Mitty”. Jeśli pogoda dopisze, wejdziemy na nieczynny już wulkan Grabrok i wodospad Glanni. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6.

Po śniadaniu udamy się do Akureyri. Na miejscu czas wolny lub dla chętnych rejs w poszukiwaniu wielorybów - czas trwania 3 godziny (dodatkowo płatny - 85 EUR/os.). Przejazd na stok narciarski, gdzie będzie możliwość wynajęcia sprzętu narciarskiego (cena dostępna na zapytanie, uzależniona od dostępności sprzętu). Wieczorem zapraszamy na niezapomnianą imprezę sylwestrową (zaczynamy o godzinie 20:00 i bawimy się do białego rana!), podczas której powspominamy to, co już zobaczyliśmy, podsumujemy swoje podróże i pozostawiając za sobą rok 2023, razem wkroczymy w nowy 2024 rok! Chętni będą mogli skorzystać z jacuzzi dostępnego w naszych domkach na tarasie (ilość miejsc ograniczona). Możliwe, że uda nam się zaobserwować niesamowite zjawisko, jakim jest zorza polarna (w cenie imprezy znajdują się ciepłe i zimne posiłki oraz przekąski i napoje bezalkoholowe). Zakwaterowanie w domkach jest świetną propozycją dla grupy znajomych lub przyjaciół. Jeśli podróżujecie razem (4-6 osób), prosimy o zgłoszenie chęci zakwaterowania razem w domku).

Start imprezy Sylwestrowej o godzinie 20:00. Stroje dowolne.

Dzień 7.

Dzień zaczniemy od późnego noworocznego śniadania. Po zakończeniu śniadaniowej biesiady udamy się do Akureyri. Dla chętnych: wizyta w najnowszym kąpielisku geotermalnym ze zjawiskowym widokiem (50 EUR).

Dzień 8.

Po śniadaniu czas na stolicę wyspy — Reykjavik. Na miejscu zaplanowaliśmy 2-godzinne zwiedzanie miasta. Zobaczymy salę koncertową Harpa, deptak na głównej ulicy Laugavegur, czy kościół Hallgrimskirkja. Jeśli czas na to pozwoli, proponujemy wizytę w Blue Lagoon, gdzie możemy zakończyć naszą wyprawę.

UWAGA!

 • Powrót do Warszawy - w nocy 3.01. O godzinie 01:10 wylot z Keflaviku, lądowanie w Warszawie o 06:05.
 • Powrót do Gdańska 2.01, wylot o 20:55, lądowanie w Gdańsku o 01:30.
 • Powrót do Krakowa 2.01, wylot o 18:50, lądowanie w Krakowie o 23:55.

Dzień 9.

Dzień zaplanowany na lot powrotny. Ze względu na różne godziny odlotu, powrót może nastąpić w nocy z 2/3.01 lub w nocy 3.01. Szczegóły znajdują się w uwagach powyżej.

Wizy

Obywatele RP korzystają z prawa do swobodnego przepływu ludności w ramach UE/EOG i mogą przebywać na terenie Islandii bez konieczności posiadania zezwolenia na pobyt i rejestracji do 3 miesięcy.

WALUTA I ORIENTACYJNE CENY

W Islandii walutą jest korona islandzka - króna (liczba mnoga - krónur), 1 korona islandzka = 100 aurarów; 100 ISK = ok. 3,4 PLN

WIZY

Obywatele RP korzystają z prawa do swobodnego przepływu ludności w ramach UE/EOG i mogą przebywać na terenie Islandii bez konieczności posiadania zezwolenia na pobyt i rejestracji do 3 miesięcy. Z uwagi na przynależność Polski i Islandii do strefy Schengen zniesiono kontrolę dokumentów uprawniających do podróży na granicach lądowych i morskich. Stan ten nie zwalnia jednak obywateli polskich od obowiązku posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego, który na życzenie odpowiednich władz należy okazać.

KLIMAT/KIEDY JECHAĆ

Za sprawą ciepłego Prądu Zatokowego (Golfstrom) na wyspie nie jest tak zimno jak mogłoby się wydawać. W ciągu całego roku panują umiarkowane temperatury; latem w Reykjaviku jest ok. +10oC, a zimą temperatura wynosi ok. 0oC. Zimy w Reykjaviku są statystycznie cieplejsze niż w Nowym Jorku, jednak w tym czasie wieją silne wiatry i pada deszcz. Wybierając ie do Islandii zawsze należy zabrać ze sobą ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową i wygodnie buty do pieszych wędrówek.

JĘZYK

Językiem urzędowym i narodowym jest islandzki, jednak niemal wszyscy mieszkańcy Islandii mówią po angielsku i w tym języku można wszędzie porozumieć się bez problemów.

CZAS

Islandia nie zmienia czasu z letniego na zimowy i odwrotnie. Przesunięcie czasu zimą między Reykjavíkiem a Warszawą wynosi 1 godzinę, a latem 2 godziny. Gdy w Reykjaviku jest południe, to w Warszawie godzina 13.00 (zimą) lub 14.00 (latem).

KUCHNIA/SMAKOWITOŚCI

Podstawą jadłospisu są ryby i owoce morza. Potrawy mięsne są drogie, z wyjątkiem jagnięciny i baraniny. Popularne jest wędzone mięso baranie hangikjöt z młodymi ziemniakami, grochem i sosem. Owce pasą się przez cały rok na łąkach, gdzie rośnie wiele ziół, dlatego ich mięso jest wyjątkowo smaczne. W Islandii popularne są żytnie naleśniki. Na śniadanie podawany jest skyr, potrawa z przegotowanego mleka zmieszanego z twarogiem i z wystudzonym chudym mlekiem oraz czarny razowy chleb o specyficznym smaku. Jednak najsłynniejsze danie lokalne to hakarl, specyficznie przyrządzone mięso rekina, które smakuje jak przejrzały ser camembert. Inne dania to: hangikjöt (wędzona baranina), plokkfiskur (duszona ryba), gellur (rybie podgardla), steilktur (smażony dorsz). Tradycyjne napoje to zsiadłe mleko surmjólk oraz wysokoprocentowa wódka, zwana svarta daudi, czyli czarna śmierć.

PAMIĄTKI

Najtaniej jest na targowisku Kolaportio i w pobliskim sklepie z pamiątkami. Najchętniej kupowane są tradycyjne swetry oraz kosmetyki z serii Blue Lagoon stanowiące oryginalny i absolutnie islandzki produkt.

CIEKAWE WYDARZENIA

Pierwszy Dzień Lata to święto obchodzone w trzeci czwartek kwietnia. Święto na cześć marynarzy, żeglarzy i rybaków obchodzone jest w pierwszą niedzielę czerwca. 17 czerwca to Dzień Niepodległości obchodzony również jako urodziny Jona Sigurdssona, lidera XIX- wiecznego ruchu niepodległościowego. 16 listopada przypada Dzień Języka Islandzkiego będący zarazem datą urodzin XIX-wiecznego poety Jonasa Hallgrimssona.

PLAŻE

Islandia to kraj, w którym nawet w najsroższą zimę gorące źródła zapewniają kąpiele w ciepłej wodzie o właściwościach leczniczych. W mlecznoniebieskich wodach Błękitnej Laguny można kąpać się przez cały rok. Ciepłą wodę geotermalną wykorzystuje się m.in. do podgrzewania morza przy specjalnej plaży z nawiezionym piaskiem.

SPORTY

Islandia to kraj miłośników sportu; wszędzie można spotkać tereny sportowe, boiska, a nawet pola golfowe. Popularne są wędrówki po górach, wspinaczka oraz narciarstwo. Na północy tereny narciarskie znajdują się w Akureyri i w Isafjördur, a także na zboczach Kerlingarfjöll. Islandia posiada wiele terenów pokrytych śniegiem przez cały rok.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA

Na wyspie brak linii kolejowych. Lokalna sieć połączeń lotniczych obejmuje ponad 40 miejsc na całej wyspie. Połączenia promowe obejmują szereg mniejszych wysp i fiordów wokół wybrzeża głównej wyspy. Rozległa sieć połączeń autobusowych zapewnia dostęp do najodleglejszych zakątków wyspy. Bilety można kupować na dworcach i u kierowców. Dzieci do 4 lat podróżują autobusami bezpłatnie, a w wieku 4 - 11 lat 50% taniej niż dorośli. Najpopularniejszym środkiem transportu jest samochód. Wnętrze wyspy najlepiej zwiedzać samochodem terenowym z napędem na cztery koła. Na drogach Islandii obowiązują ograniczenia prędkości: do 50 km/h w miastach, do 80 km/h na drogach żwirowych i 90 km/h na drogach asfaltowych. Jazda poza drogami i oznaczonymi szlakami jest zabroniona. Biegnąca wzdłuż wybrzeża główna droga Islandii (droga nr.1 ) jest dobrze utrzymana. W większości jest asfaltowa, choć występują odcinki drogi żwirowej, które są dobrze ubite i zwykłym samochodem można poruszać się bez problemów. Drogi boczne są w większości żwirowe, ale jeździ się po nich dobrze z prędkością do 60 km na godz. Nie ma tam znaków drogowych, zwykle jest jeden duży znak pokazujący wszystkie przepisy przy wyjeździe z większych miejscowości.

REYKJAVÍK

Nazwa miasta Reykjavík oznacza "Zatokę dymów" i wywodzi się od pary pochodzącej z gorących źródeł. Obecnie stolica Islandii liczy ok. 119 tys. mieszkańców. Miasto leży w zachodniej części wyspy, nad Zatoką Faxa i stanowi najbardziej wysuniętą na północ stolicę świata. Wokół jeziora Tjörnin skupia się stare centrum miasta z zabytkowymi domami. Tu znajduje się najstarszy dom - Fógetinn pochodzący z 1752 roku oraz ratusz wzniesiony na sztucznej wyspie. Niedaleko mieści się Norraena Husid, czyli Dom Nordycki będący centrum kultury nordyckiej w Islandii oraz plac Austurvöllur, centralny plac miasta z okazałym gmachem parlamentu (Althing) z końca XIX w. i kościołem luterańskim z 1776 roku. Atrakcją stolicy jest Ogród Botaniczny oraz tzw. Perlan, stanowiący potężne zbiorniki wody geotermalnej nakryte ogromną szklaną kopułą. Częścią kompleksu jest rozległy ogród zimowy (Vetrargardur) z drzewami figowymi, palmami i innymi roślinami tropikalnymi. Niedaleko Perlan mieszczą się budynki założonego w 1911 r. uniwersytetu i Instytutu Árni Magnussona z cennymi rękopisami, w tym pokaźną kolekcją sag.

Terminy i ceny

Kraków Gdańsk Warszawa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 1761 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 2072 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 2,9% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 6,96% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o zachorowanie na Covid- 19 : Dopłata 5,8% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o zachorowanie na Covid- 19 oraz o następstwa chorób przewlekłych : Dopłata 8,7% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie (4 noce) w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie (BB)

śniadania

Transport

Cena nie zawiera

- dopłaty do pokoju jednoosobowego albo do tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
- obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 150 EUR na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
- kosztów wycieczek fakultatywnych,
- bagaż rejestrowany 20 kg - Warszawa: 530 zł/os., Wrocław: 530 zł/os, Kraków 290 zł/os., Katowice 595 zł/os. - cena w momencie zakupu wycieczki, później może ulec zmianie

DODATKOWO PŁATNE:

- wycieczki fakultatywne:

 • Lava Centre 35 euro/osoba
 • rejs w poszukiwaniu wielorybów 85 euro/osoba
 • Sky Lagoon (pakiet PURE) 90 euro/osoba
 • wizyta w Blue Lagoon 90 euro/osoba
 • wizyta na najnowszym kąpielisku 50 euro/osoba

UWAGA! Wyboru wycieczek fakultatywnych należy dokonać przed wylotem (opłata dokonana będzie na miejscu u pilota).

- miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Uwagi do zakwaterowania (dopytaj sprzedawcę):

- 27-29.12 - możliwość rezerwacji noclegu w domu wakacyjnym z dostępem do kuchni

- 30.12-02.01 możliwość rezerwacji noclegu w fantastycznych 4 i 6-osobowych domkach z dostępem do kuchni oraz jacuzzi na tarasie w noworocznej bazie sylwestrowej

Pozostali uczestnicy zostaną zakwaterowani w tych dniach w hotelu w pokojach dwuosobowych. Ilość miejsc w podanych domkach jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń

Cena zawiera

- przelot na trasie Polska - Rejkjawik - Polska
- opłaty lotniskowe
- ubezpieczenie KL, NNW
- zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką
- śniadania,
- transport autokarami lub minibusami
- zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu)
- serwis wykwalifikowanego polskiego pilota
- bagaż 10 kg o wymiarach 55 x 40 x 23
 • - przelot bezpośredni na trasie Polska - Keflavik - Polska
 • - opłaty lotniskowe
 • - bagaż rejestrowany 20 kg
 • - ubezpieczenie KL, NNW
 • - 7 noclegów w hotelach 2* i 3*
 • - śniadania
 • - transport autokarami lub minibusami
 • - zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu)
 • - serwis wykwalifikowanego polskiego pilota
 • - impreza sylwestrowo-noworoczna (ciepłe, zimne dania, przekąski i napoje bezalkoholowe)
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.