w naszej ofercie: 9640 imprez, 6142 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Japonia: Kultura i Piękno 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA JAPONIA: KULTURA I PIĘKNO 2024

Wycieczka do Japonii, Podróże do Azji, 12 dni, samolot z Warszawy 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczki do Japonii, Wycieczki Egzotyczne, Wyprawy Egzotyczne 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277629397
oferta w pdf
JAPOŃSKIE SUSHI 2020
Wycieczka do Japonii, Podróże do Azji, 8 dni, samolot
TOKIO - HAKONE - GÓRA FUJI - HAMAMATSU - KIOTO - OSAKA
Dzień 1. Warszawa - Tokio. Wylot z Warszawy.
Dzień 2. Tokio. Przylot do Tokio i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny. Nocleg w hotelu w Tokio.
Dzień 3. Tokio. Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokio z wycieczką przybliżającą kulturę z japońską ceremonią picia herbaty (w typowych japońskich kimonach). Zobaczymy mauzoleum cesarza Meiji, twórcy współczesnej potęgi Japonii i położoną nieopodal dzielnicę handlowo rozrywkową Harajuku. Następnie tysiącletnia świątynia Asakusa oraz spacer ulicą handlową Nakamise. Na zakończenie most Nijubashi-główny most prowadzący do Pałacu Cesarskiego. Po południu powrót do hotelu. Nocleg w hotelu w Tokio.
Dzień 4. Tokio. Po śniadaniu wyjazd do Nikko - historyczne miasto stanowi ważny ośrodek kultu religijnego. Zwiedzanie kompleksu świątynnego, w tym: Świątyni Toshogu z pagodą z XVIII wieku, kilkoma bogato rzeźbionymi bramami, zabudowaniami gospodarczymi, biblioteką i słynną w Japonii figurką śpiącego kota. Następnie świątynia Rinnoji z Pawilonem Trzech Buddów i złoconym wizerunkiem bogini miłosierdzia Kannon oraz skarbcem. Następnie wizyta w destylarni sake. Wieczorem powrót do hotelu w Tokio.
Dzień 5. Tokio - Hakone - Góra Fuji - Hamamatsu lub Toyohashi. Śniadanie w hotelu, a następnie wyjazd do Hakone i zwiedzanie wulkanicznej Doliny Owakudani*. Następnie przejazd pod Górę Fuji (3776 m n.p.m.) - najwyższy szczyt i symbol Japonii. W centrum informacyjnym poznamy historię i geologiczną charakterystykę góry - wulkanu (ostatnia erupcja w 1708 r.). Po południu przejazd do Hamamatsu. Zakwaterowanie i nocleg w Hammamatsu lub w Toyohashi.
* w przypadku aktywności wulkanicznej zamiast Doliny Owakudani zwiedzanie parku Oishi, z którego rozpościerają się widoki na Jezioro Kawaguchi i Górę Fuji.
Dzień 6. Toyohashi lub Hamamatsu - Kioto - Osaka. Po śniadaniu przejazd do Kioto i zwiedzanie miasta. Zobaczymy świątynię Kinkaku-ji (Świątynia Złotego Pawilonu zwana również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni) - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w świątynię. Następnie buddyjska Świątynia Kyomizu (Czysta Woda) - wpisana na listę dziedzictwa UNESCO, założona w VIII w, obecne budynki pochodzą z XVII w. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz  wodospadowi. Następnie spacer dzielnicą gejsz - Gion, założoną w średniowieczu naprzeciwko szintoistycznego sanktuarium Yasaka. Przejazd do Osaki, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 7. Osaka. Po śniadaniu wycieczka po Osace. Zobaczymy Zamek w Osace - pochodząca z XVI w konstrukcja jest jednym z symboli Japonii i odegrała ważną rolę w zjednoczeniu kraju w XVI w. Następnie Świątynia Shitenoji. Na koniec dzielnica Namba - centrum handlu, rozrywki i życia nocnego.
Dzień 8. Osaka - Warszawa. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i zakończenie programu. Wylot do Polski (przylot może nastąpić dnia następnego). (w zależności od godzin wylotu możliwa dodatkowa wycieczka fakultawywna do Nara - pierwszej stolicy Japonii, koszt około 9500JPY/os.)
Uwaga:
Biuro zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów oraz kolejności zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.
WAŻNE: W terminie 11.10 program zaczyna się w Osace a kończy w Tokio.
WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
OBSŁUGA:
w jęz. polskim

Wycieczka Japonia: Kultura i Piękno 2024

Wycieczka do Japonii, Podróże do Azji, 12 dni, samolot z Warszawy 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczki do Japonii, Wycieczki Egzotyczne, Wyprawy Egzotyczne 2024

OPIS OFERTY

OSAKA-FUSHIMI-NARA-KYOTO-KANAZAWA- SHIRAKAWAGO - TAKAYAMA- TOKIO -NIKKO-KAMAKURA-TOKIO

Dzień 1. WARSZAWA -OSAKA Wylot z Warszawy.

Dzień 2. OSAKA. Przylot do Osaki i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu w Kioto, zakwaterowanie i czas wolny. Nocleg w hotelu w Kioto.

Dzień 3 FUSHIMI-NARA Po śniadaniu udamy się na wycieczkę do synoistycznego chramu Kasuga Taisha poświęconemu czterem bóstwom. Symbolem sanktuarium Kasuga są oswojone jelenie sika utożsamiane za posłańców bogów, a które można spotkać oswojone w ogrodzie. Następnie udamy się buddyjskiego kompleksu świątynnego Todaiji wpisanego na listę UNESCO zbudowanego w 1180 r.,zobaczymy Pawilon Wielkiego Buddy największą budowlę drewnianą na świecie. Odwiedzimy również najstarszy bo założony w 1880 roku park w Japonii. Zwiedzimy Fushimi Inari najważniejsze sanktuarium w kraju założone w 711 r - zobaczymy wiele czerwonych bram zwanych torii ufundowanych przez wyznawców oraz wiele kamiennych figur lisów uznawanych za posłańców. Powrót do Kioto, kolacja w lokalnej restauracji.

Dzień 4 KIOTO Po śniadaniu zwiedzanie miasta. Zobaczymy świątynię Kinkaku-ji (Świątynia Złotego Pawilonu zwana również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni) - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w świątynię. Las bambusowy w Arashiyama, Kioto oraz Świątynia Niebiańskiego Smoka (pierwsza świątynia powstała w IX wieku jednak po zmianie Pałacu Cesarksiego na zespół klastorny) oraz drewniany most Togetsukyo z VIII wieku,zrekonstruowany w latach 30 XX wieku. Obiadokolacje, powrót do hotelu

Dzień 5 KANAZAWA - KIOTO Po śniadaniu udamy się do najważniejszego obiektu dziedzictwa kulturowego Japonii buddyjskiej Świątyni Kyomizu (Czysta Woda) - wpisanaej na listę dziedzictwa UNESCO, założona w VIII w, obecne budynki pochodzą z XVII w. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz wodospadowi. Następnie spacer dzielnicą gejsz - Gion, założoną w średniowieczu naprzeciwko szintoistycznego sanktuarium Yasaka.Czas wolny. Kolacja i nocleg.

Dzień 6 TAKAYAMA - SHIRAKAWAGO - KANAZAWA Po śniadaniu udamy się do Shirakawago górskiej wioski z pięknie zachowanymi ponad 200-letnimi domami krytymi strzechą „gassho-zukuri” zwiedzanie domostw i muzeum, potem udamy się w podróż do Kanazawy po drodze zwiedzimy Nagamachi które było obszarem, w którym mieszkali samurajowie z Kanazawa ze swoimi rodzinami. Czas w tym miejscu się zatrzymał i wygląda jak w epoce Edo, z kanałami i brukowanymi uliczkami.  Samurai House , który odwiedzimy do rezydencja rodziny Nomura, która służyła panującej rodzinie Maeda od XVI wieku do końca okresu Edo w połowie XIX wieku.Pięknie odrestaurowana pokazuje życie i zwyczaje samurajów. Następnie udamy się do ogrodu Kenrokuen jednego z najpiękniejszych ogrodów krajobrazowych w Japonii. Obiadokolacja , przejazd do hotelu.

 Dzień 7 TAKAYAMA- TOKIO Po śniadaniu udamy się na wycieczkę po Takayama Jin'ya rezydencji szoguna Tokugawa Ieyasu  założyciela i pierwszego shoguna Tokugawa w Japonii, który rządził Japonią od 1603 r. Rezydecja ocalała z okresu Edo,  służyła  jako siedziba administracyjna,została wpisanej na listę dziedzictwa historycznego Japonii. Udamy się na spacer ulicą Kami Sannomachi na starym mieście gdzie poczujemy się  jak w okresie  Edo (1600-1868). Zobaczymy historyczne domy, wytwórnie sake, sklepy i kawiarnie, a co ciekawe niektóre z nich działają nieprzerwanie od ponad 500 lat. Udamy się do jednego z browarów sake, żeby obserwować proces destylacji sake - kultowego japońskiego napoju. Przejazd do Tokio, kolacja i nocleg

Dzień 8 TOKIO Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokio z wycieczką przybliżającą kulturę z japońską ceremonią picia herbaty (w typowych japońskich kimonach). Zobaczymy mauzoleum cesarza Meiji, twórcy współczesnej potęgi Japonii i położoną nieopodal dzielnicę handlowo-rozrywkową Harajuku. Następnie tysiącletnia świątynia Asakusa oraz spacer ulicą handlową Nakamise. Na zakończenie most Nijubashi - główny most prowadzący do Pałacu Cesarskiego. Po południu powrót do hotelu. Nocleg w hotelu w Tokio.

Dzień 9 TOKIO- NIKKO Po śniadaniu czas wolny dla chętnych wyjazd do Nikko - historyczne miasto stanowi ważny ośrodek kultu religijnego. Zwiedzanie kompleksu świątynnego, w tym: Świątyni Toshogu z pagodą z XVIII wieku, kilkoma bogato rzeźbionymi bramami, zabudowaniami gospodarczymi, biblioteką i słynną w Japonii figurką śpiącego kota. Następnie świątynia Rinnoji z Pawilonem Trzech Buddów i złoconym wizerunkiem bogini miłosierdzia Kannon oraz skarbcem. Obiadokolacja. Wieczorem powrót do hotelu w Tokio. (koszt 9500JPY)

Dzień 10 TOKIO - KAMAKURA Po śniadaniu czas na wycieczkę do starej stolicy Kamakury, założonej  w 1180 roku, a jednocześnie miejsca weekendowych wycieczek japończyków.  Zobaczymy najsłynniejszy zabytek miasta- posąg Wielkiego Buddy, który wykonany jest z  brązu .Posąg znajduje się na terenie świątyni buddyjskiej Kotoku-in.  Do XIX wieku posąg stał wewnątrz świątyni, która została zniszczona przez tsunami. Udamy się na zwiedzanie najważniejszej świątyni shinto Tsurugaoka Hachimangu najstarszej świątyni zbudowanej w XII wieku. Na koniec udamy się świątyni Hase, która to do według opowiadań powstała w miejscu gdzie posąg bogini miłosierdzia Kannon z pnia kamforowca został wyrzucony na brzeg. Na koniec zobaczymy wulkaniczne plaże Kamakury. Obiadokolacja i powrót do hotelu

Dzień 11 TOKIO Po śniadaniu czas wolny, Przejazd na lotnisko i powrót do Polski.

KLIMAT

Południkowe położenie sprawia, że Japonia leży w zasięgu trzech stref klimatycznych: na południu - zwrotnikowej, w części środkowej - podzwrotnikowej, a na północy - umiarkowanej ciepłej. Na strefowość klimatyczną nakłada się klimat monsunowy, którego zasięg obejmuje wyspy i kształtuje morski charakter klimatu kraju. Poza wyspami Nansei oraz południową częścią Kiusiu w Japonii wyraźnie zaznaczają się cztery pory roku. Napływ chłodnych mas powietrza z kontynentu azjatyckiego w zimie oraz ciepłych mas znad Pacyfiku w lecie jest przyczyną znacznego zróżnicowania klimatu w poszczególnych częściach archipelagu. W górach niezależnie od pory roku, temperatura spada wraz z wysokością, średnio o 0,6 °C co 100 m. Średnia ilość opadów wzrasta z północy na południe i wynosi od 800 - 1500 mm na Hokkaido do 2000 - 3000 mm na wyspach Nansei.

Średnie temperatury w Tokio wahają się od około 5 °C zimą, przez około 15-20 °C wiosną i jesienią, do około 26 °C latem. 

WALUTA

Walutą Japonii jest jen.

100 JPY = 3,47 PLN (kwiecień 2016)

W obiegu są banknoty o nominałach: 1000, 2000, 5000, 10000 JPY oraz monety o wartości: 1, 5, 10, 50, 100, 500 jenów.

Większość kart kredytowych jest szeroko akceptowana w Japonii. Najlepiej posiadać karty kredytowe Visa, Master Card lub American Express. Nierzadko można napotkać trudności przy płatnościach kartą w sklepie, hotelu, punkcie usługowym, dlatego dobrze mieć przy sobie zapas gotówki. 

Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane minimum po 2006 roku. Nie ma konieczności posiadania banknotów o niskich nominałach, ponieważ są one wymieniane na lokalną walutę.

CZAS LOTU

Warszawa - lotnisko europejskie np. Frankfurt, Amsterdam - ok. 2godz.

Lotnisko europejskie Osaka - ok. 12 godz.

Lotnisko europejskie Tokio - ok. 12 godz.

RÓŻNICE CZASOWE

Przylatując do Japonii należy przestawić zegarki o 8 godzin do przodu względem czasu polskiego.

ELEKTRYCZNOŚĆ

W Japonii napięcie elektryczne wynosi 100V 60 HZ. Należy wyposażyć się w adaptery umożliwiające podłączenie sprzętu do typu gniazdka. Adaptery można kupić na lotniskach lub w sklepach ze sprzętem elektronicznym lub turystycznym.

CIEKAWOSTKI

Kultura Japonii należy do najbardziej zachwycających i ekscytujących na świecie główny wpływ wywarła na nią cywilizacja chińska. W Państwie Środka narodziły się charakterystyczne dla Japonii dziedziny sztuki, takie jak origami, suiseki, czy pielęgnowanie drzewek bonsai. To stamtąd też w XIII wieku dotarł do Kraju Kwitnącej Wiśni buddyzm, będący inspiracją dla rozwoju nowych nurtów i form w malarstwie, kaligrafii czy poezji. Wcześniej japońscy mistrzowie odeszli od wiernego naśladowania chińskich wzorów, z ich przywiązaniem do symetrii. Stąd też w sztukach plastycznych główny plan znajduje się poza środkiem dzieła, a w mowie, słowie pisanym oraz w sztuce w ogóle domysł często przeważa nad jednoznacznością lub konkretem

Mieszkańcami Japonii są przede wszystkim Japończycy (99%) oraz niewielkie grupy Koreańczyków, Chińczyków, Amerykanów, Filipińczyków. 

W Japonii rozróżniamy 5 systemów wierzeń i filozofii życia. Są to shintoizm, buddyzm, konfucjanizm, chrześcijaństwo i islam. Najgłębiej zakorzeniony w życiu i tradycji Japończyków jest shintoizm.

Flaga Japonii nazywa się Hinomaru (słoneczny okrąg) to czerwony okrąg symbolizujący słońce. Nie jest pewne, kiedy ten symbol był użyty na flagach po raz pierwszy. Niemniej jednak pierwsze wzmianki pochodzą z XII wieku, kiedy to czerwone okręgi były malowane przez samurajów na wachlarzach. W 1868 roku został utworzony rząd Meiji, kiedy to rodzina Tokugawa straciła swoją polityczną siłę. 27 stycznia 1870 roku Hinomaru została oficjalnie uznana za flagę Japonii na statkach komercyjnych. W 1872 roku Hinomaru po raz pierwszy znalazła się na budynku rządowym. Tak samo jak w przypadku hymnu, nie brakuje krytyki, że symbol na fladze zbyt mocno nawiązuje do militaryzmu, co nie podoba się niektórym obywatelom kraju Wschodzącego Słońca. 

TRANSPORT

Kraj Wschodzącego Słońca posiada doskonale utrzymaną, liczącą ok. 1 mln km długości (5. miejsce na świecie, po USA, Indiach, Chinach i Brazylii) sieć dróg kołowych. Szybki rozwój motoryzacji przyczynił się do rozbudowy systemu autostrad, łączących wszystkie większe miasta, a których długość wynosi ok. 6 tys km. Transport samochodowy odgrywa zasadniczą rolę w przewozach pasażerów oraz ładunków na terenie Japonii. W Japonii obowiązuje ruch lewostronny.

W żadnym innym kraju, koleją, metrem czy tramwajem nie podróżuje i dojeżdża do pracy tyle osób co w Japonii. Dumą Japończyków jest osiągający prędkość ok. 300 km/h Shinkansen, którego pierwsza linia połączyła w 1964 Tokio z Osaką. Wynosząca obecnie 1 850 km i nadal rozbudowywana sieć tej szybkiej kolei, poruszającej się po szerszych niźli pozostałe torach, jest w pełni zelektryfikowana i zautomatyzowana. Cztery największe wyspy archipelagu posiadają połączenia kolejowe, na których głównym przewoźnikiem jest grupa JR. Tokio, Jokohama, Osaka, Nagoja, Sapporo, Kobe, Kioto, Fukuoka, a także Sendai posiadają metro. Ponadto komunikację podmiejską uzupełniają inne systemy, takie jak napowietrzna kolej jednoszynowa oraz tramwaje.

Kraj Kwitnącej Wiśni posiada doskonale rozwinięty transport lotniczy, który z uwagi na wyspiarski charakter kraju, ma zasadnicze znaczenie w międzynarodowym ruchu pasażerskim. Po Stanach Zjednoczonych Japonia jest drugim krajem na świecie o największych przewozach ładunków i osób. Główne międzynarodowe porty lotnicze to: Międzynarodowy port lotniczy Narita obsługujący aglomerację Tokio, Port lotniczy Kansai w Osace oraz Chubu w Nagoi. Jednak największym japońskim oraz czwartym największym na świecie jest port lotniczy Haneda w Tokio, który swą wysoką pozycję utrzymuje pomimo tego, że obsługuje jedynie loty krajowe.

WIZY

Wiza nie jest wymagana w przypadku wyjazdów turystycznych trwających do 90 dni oraz wyjazdów służbowych (konferencje, spotkania biznesowe itp.). 

PRZEDSTAWICIELSTWA DYPLOMATYCZNE akredytowane w Japonii

Ambasada RP

2-13-5 Mita, Meguro-ku, Tokyo 153-0062

tel. (81) 3- 5794-7020 Wydział Konsularny: (81) 3-5794-7040

fax. (81) 3-5794-7024 (z Japonii) 

e-mail: polamb@poland.or.jp 

Konsulat RP w Osace

Konsul Honorowy: Kazuko Takashima

3-1-1, Nakamiya Ohike, Hirakata, Osaka 573-0004

tel. (81) 72-849-2218 

fax. (81) 72-848-5315 

e-mail: kako@muc.biglobe.ne.jp

PRZEDSTAWICIELSTWA DYPLOMATYCZNE akredytowane w Polsce

Ambasada Japonii

ul. Szwoleżerów 8, 00-464 Warszawa

tel.: (22) 696 5000, faks: (22) 696 5001

godziny otwarcia: 8:30 - 18:00 (pon.-pt.)

uwaga: Ambasada nie działa w święta polskie i japońskie

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
12.08-24.08.2024 14899 PLN Sprawdź
05.10-16.10.2024 14899 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 1618 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1904 PLN
Dopłata dwa posiłki : Dopłata 999 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 2,9% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 5,8% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe + Covid -19 : Dopłata 7,54% od sumy
ubezpieczenie kosztów rezygnacji + Covid -19 : Dopłata 4,64% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją

WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

śniadania w formie bufetu w hotelu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
- obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 40000 JPY na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
- dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo tańsza opcja "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
- dopłaty do obiadokolacji

DODATKOWO PŁATNE:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 75000 JPY na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
 • dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo tańsza opcja "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
 • dopłaty do obiadokolacji
 • miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Cena zawiera

- przelot na trasie Polska-Tokio, Osaka - Polska z przesiadkami
- opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
- zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją,
- śniadania w formie bufetu w hotelu
- lokalny transport metrem lub klimatyzowanymi autokarami
- zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowo płatnych wycieczek),
- serwis polskiego pilota.
 • przelot na trasie Polska-Osaka, Tokio - Polska z przesiadkami
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją,
 • śniadania w formie bufetu w hotelu
 • lokalny transport metrem lub klimatyzowanymi autokarami
 • zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowo płatnych wycieczek),
 • serwis polskiego pilota.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.