Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
tel. 9:00-17:00: +48 577 191 798
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Obóz Narciarsko - Snowboardowy Kanzelhohe Austria 2024
Obozy Narciarskie 2024, Obozy Narciarsko - Snowboardowe w Austrii 2024, Ferie 2024, Narty w Austrii 2024, Snowboard w Austrii 2024
Gerlitzen Alpe to największy z pięciu ośrodków położonych w regionie Villach, najbardziej na południe wysuniętym regionie narciarskim Karyntii, tuż przy granicy z Włochami i Słowenią.
Program
Obóz narciarski i snowboardowy
(10 - 17 lat , 18 - 21 lat)
Obóz dla osób, którzy odbyli już szkolenie początkowe, byli przynajmniej raz na wyjeździe zorganizowanym i zjadą stokiem średniej trudności. Grupy 10-12 osobowe. Podział na grupy w zależności od stopnia zaawansowania po sprawdzeniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
W programie:
- doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie – 5 h dziennie
- przejazd szkoleniowy z wykorzystaniem tyczek slalomowych
- projekcja filmu szkoleniowego
- zawody: slalom gigant
- wieczorny mecz piłki siatkowej
- wieczorne gry i zabawy na stoku (raz w turnusie)
- dyskoteka
- dla chętnych poranne wejście na szczyt Gerlitzen Alpe w "poszukiwaniu" wschodu słońca
Przykładowy program:
1 dzień – wyjazd i przejazd na trasie Polska – Austria,
2 dzień – przyjazd do Austrii około 12.00, zakwaterowanie, podział na grupy zajęciowe, spotkanie organizacyjne, obiadokolacja,
3-8 dzień – zajęcia wg. programu,
9 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd i przejazd na trasie Austria – Polska, powrót do poszczególnych miast zgodnie z planem podróży.
Informacje praktyczne
Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania:
- poprawnie wypełnionej karty kwalifikacyjnej, która będzie zbierana w autokarze przed wyjazdem
- kasku ochronnego
- maksymalnie dwóch toreb podróżnych, dużą o wadze max. 20 kg. i małą na buty narciarskie lub snowboardowe o wadze max. 5 kg, małą torbę podręczną
- spakowanego w pokrowcu nart lub snowboardu, butów narciarskich lub snowboardowych. W przypadku braku pokrowca sprzętu nie zabierzemy.
- ważnego paszportu lub dowodu osobistego
- suchego prowiantu na drogę
- karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)
Cena podstawowa | Wolne miejsca | |
---|---|---|
12.01-21.01.2024 | 3699 PLN | - |
16.02-25.02.2024 | 3699 PLN | Sprawdź |
Hotel Alpenrose Sport – położony na 1600 m n.p.m bezpośrednio przy stoku. Pokoje 4-8 osobowe wszystkie z łazienkami. Zakwaterowanie w grupach wiekowych 10-17 lat i 18 -21 lat.
Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.
Miejscowość |
---|
Gorzów Wielkopolski |
Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania:
- poprawnie wypełnionej karty kwalifikacyjnej, która będzie zbierana w autokarze przed wyjazdem
- kasku ochronnego
- maksymalnie dwóch toreb podróżnych, dużą o wadze max. 20 kg. i małą na buty narciarskie lub snowboardowe o wadze max. 5 kg, małą torbę podręczną
- spakowanego w pokrowcu nart lub snowboardu, butów narciarskich lub snowboardowych. W przypadku braku pokrowca sprzętu nie zabierzemy.
- ważnego paszportu lub dowodu osobistego
- suchego prowiantu na drogę
- karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)
Cena nie zawiera:
- 6-dniowego karnetu narciarskiego – płatne na miejscu:
roczniki 2009 do 2017 – 145 EUR/6 dni,
roczniki 2005 do 2008 – 165 EUR/6 dni
-dodatkowych posiłków w postaci ciepłej zupy w trakcie przerw między zajęciami (posiłki zalecane) – 20 EUR/6 dni – płatne na miejscu
- wypożyczenia sprzetu narciarskiego i snowboardowego
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.