w naszej ofercie: 13093 imprezy, 6048 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Majówka DJ Lloret Cinque Terre Paryż 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA MAJÓWKA DJ LLORET CINQUE TERRE PARYŻ 2024

Majówka 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Zwiedzanie Włoch, Cinque Terre, W Programie: CINQUE TERRE - LLORET DE MAR - PARYŻ

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277716962
oferta w pdf
WYCIECZKA SKARBY ITALII Z WYPOCZYNKIEM W APULII 2020
Wycieczki Objazdowe 2020, Wycieczka do Włoch 2020, Wycieczka 2020 Włochy z wypoczynkiem 2020, Wypoczynek i Zwiedzanie we Włoszech 2020
PROGRAM RAMOWY:
POLSKA - FLORENCJA - PIZA - RZYM - WATYKAN - WYPOCZYNEK W CAMPOMARINO (APULIA) - NEAPOL - MONTE CASSINO - ASYŻ - WENECJA
1 dzień
wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień
w godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Montecattini, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu - Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę - odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
4 dzień
po śniadaniu wyjazd do Rzymu, miasta magicznego, wzbudzającego niezatartą tęsknotę, począwszy od niezliczonej ilości zabytków do miejsc związanych z legendami i przesądami. Te najbardziej znane wiążą się z najważniejszymi zabytkami. Wrzucenie pojedynczej monety do Fontanny di Trevi sprawi, że z pewnością jeszcze kiedyś wrócicie w to miejsce. Wrzucenie 2 monet gwarantuje romans z jakimś przystojnym Włochem czy Włoszką. Kto wrzuci 3 monety może spodziewać się szybkiego zakochania i ślubu. Po ślubie niepewnym wierności swoich kobiet panom z pomocą przyjdą Usta Prawdy. Jeśli kobieta, która zdradziła swojego męża włoży rękę do otworu imitującego usta, ręka zostanie odcięta przez boga jako kara za niewierność.
Zwiedzanie Rzymu realizowane będzie metrem (autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach). W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów - dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza - jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5 dzień
po śniadaniu udamy się na wzgórze Monte Cassino - miejsce najbardziej zaciętej bitwy II wojny światowej, zwanej często bitwą o Rzym, gdzie bohatersko walczyli żołnierze polskiego II Korpusu. Odwiedzimy cmentarz wojskowy żołnierzy polskich, grób gen. Andersa oraz Opactwo Benedyktyńskie z 529 roku, które wznosi się na szczycie wzgórza. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na wybrzeżu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
6 dzień - 8 dzień
Wypoczynek w hotelu cztero-gwiazdkowym w jednej z malowniczej miejscowości nad Morzem Jońskim, w trakcie których istnieje możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych. Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.
9 dzień
po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Neapolu. Miłośnicy makaronu, kawy i Alfa Romeo upodobali sobie okolice Wezuwiusza i zbudowali tam trzecie co do wielkości miasto Włoch. Trudno powiedzieć co ich do tego skłoniło - być może lubią ryzyko, a może po prostu ziemia była tam wyjątkowo tania. Podczas spaceru po "stolicy południa Włoch" zobaczymy: dzielnicę Santa Lucia, Plac Municipio z Palazzo Reale, Castel Nuovo, Galerię Umberto I i Castel dell'Ovo. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
10 dzień
po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Asyżu – miasta Świętego Franciszka i Świętej Klary. Bazylika św. Franciszka pochodzi z XIII w. Została zbudowana na Wzgórzu Piekielnym i w całości została poświęcona św. Franciszkowi. Zobaczymy również Bazylikę św. Klary - gotycki kościół, który powstał na miejscu kościoła św. Jerzego i Katedry św. Rufina (kościoła romańskiego z XII w). Na zakończenie dnia zobaczymy: Bazylikę Santa Maria degli Agneli zbudowaną w pobliżu Asyżu na polecenie Papieża Piusa V oraz kościół św. Damiana, gdzie znajduje się kopia cudownej ikony Krzyża z San Damiano. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicach Wenecji.
11 dzień
po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do miasta położonego na ponad 100 wyspach, posiadającego 170 kanałów liczących łącznie 100 kilometrów, oraz ponad 400 mostów, mostków i kładek. Miasta, które odkryło dla nas kawę, wydało Marco Polo i Antonio Vivaldiego, gdzie swoich podbojów dokonywał Giacomo Casanova. Zwiedzanie Wenecji rozpoczniemy od rejsu vaporetto (tramwaj/taksówka wodna). Słynnymi kanałami weneckimi dostaniemy się na plac św. Marka, skąd rozpoczniemy spacer wzdłuż Kanału le Grande obok Pałacu Dożów przez Most Westchnień i Most Rialto. Na zakończenie dnia udamy się w podróż powrotną do Polski.
12 dzień
przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.
WAŻNE:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
POZOSTAŁE INFORMACJE:
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.
Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.Kwota w zależności od takich czynników jak liczba osób oraz ceny wjazdówek do miast może zmniejszyć się lub wzrosnąć średnio o 10%.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
UWAGA!!!
- podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
- wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
BARI I ALBEROBELLO
Bona Sworza była kobietą niezwykłą. Przywiozła do Polski, oprócz swoich ulubionych przypraw
korzennych również nasze ulubione pomidory, marchewkę, kalafior, brokuły i wino, które z
czasem stało się trunkiem bardziej popularnym od miodów pitnych. Była kobietą silną, mądrą i
pochodziła z przepięknie położonej, klimatycznej stolicy Apulii - Bari. Będziemy spacerować
uliczkami tego uroczego, pamiętającego starożytne czasy miasteczka portowego, zwiedzimy
bazylikę św. Mikołaja, gdzie oprócz jego szczątków, pochowano również Bonę. Zaprosimy
Państwa na obiad do tradycyjnej, włoskiej pizzerii. Po obiedzie pojedziemy do niezwykłej
miejscowości Alberobello, słynącej z okrągłych domów zwanych trulle, krytych kamiennymi
dachami w kształcie stożków, które budowane są bez zaprawy murarskiej (UNESCO).
Cena : 55 EUR/os.
MATERA (KAMIENNE MIASTO)
w samym centrum tego pamiętającego prehistorię miejsca czas zatrzymał się dawno temu.
Ludzie postanowili wykorzystać naturalne zasoby miękkich skał i wydrążyli w nich miasto.
Zamieszkali w ubogich, kamiennych domostwach i stworzyli potrzebne miastu budowle.
Wszystkie powstały z litej skały. Unikatowość tego miejsca dostrzegło UNESCO, które wpisało je
na swą słynną listę dziedzictwa kulturowego w 1993 roku. W roku 2019 Matera zostanie
Europejską Stolicą Kultury.
Cena : 45 EUR/os.
TARANTO
miasto Taranto zostało założone jako jedyna kolonia spartańska. W mieście tym znajduje się
pewne niezwykłe miejsce, Hypogeum de Beaumont-Bonelli-Bellacicco w którego kompleksie
imponująco wielkich piwnic znajdują się wszelkie miejskie dokumenty, począwszy do powstania
miasta aż do XVII wieku. Zwiedzimy to tajemnicze miejsce i będziemy mogli się przekonać, jak
żyła arystorkacja tarancka w dawnych czasach, ponieważ wyższe kondygnacje budynku również
są udostępnione dla zwiedzających. Historia miasta Taranto była mocno powiązana z
obronnością, jako, że miejsce to jest geograficznie położone w strategicznym miejscu. Oprócz
swojego wojskowego charakteru jest jednak również przemiłym, typowym włoskim
miasteczkiem. Zobaczymy jedyny we Włoszech most obrotowy, który działa niezmiennie od lat
80. XIX wieku. Jego konstrukcja ulegała w ciągu lat kilku poważnym zmianom, jednak zasady
funkcjonowania pozostały bez zmian. Zobaczymy również prastarą twierdzę aragońską, której
historia sięga X wieku i której mury dumnie witają wpływające do portu statki.
Cena : 35 EUR/os

Wycieczka Majówka DJ Lloret Cinque Terre Paryż 2024

Majówka 2024, Wycieczki Objazdowe 2024, Zwiedzanie Włoch, Cinque Terre, W Programie: CINQUE TERRE - LLORET DE MAR - PARYŻ

Program ramowy

POLSKA - CINQUE TERRE - LLORET DE MAR - PARYŻ

1 dzień (sobota) - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd przez Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Włochy.

2 dzień (niedziela) - przyjazd do hotelu we Włoszech w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień (poniedziałek) - po śniadaniu przejazd do La Spezia skąd wyruszymy na zwiedzanie Cinque Terre. Podróżując pociągiem będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykle urokliwe, kolorowe wioski rybackie, z których zdjęcia biją rekordy popularności w serwisach społecznościowych. Zachwycimy się widokami na zatoczki, plaże, skały oraz na zielone tarasy drzew oliwkowych i winorośli. Cinque Terre to pięć miejscowości: Monterosso, Vernazza, Riomaggiore, Corniglia oraz Manarola, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Całą grupą odwiedzimy trzy z pięciu słynnych miasteczek. Dla chętnych możliwość samodzielnego zwiedzania lub plażowania w Monterosso. Od momentu przyjazdu do La Spezii czas postoju wynosi minimum 9 godzin. W tym dniu obiad we własnym zakresie. Wyjazd do Hiszpanii w godzinach wieczornych.

4 dzień (wtorek) - przyjazd do Hiszpanii w godzinach rannych, zakwaterowanie w hotelu.

4-7 dzień (wtorek-piątek) - Wczasy na Costa Brava w Lloret de Mar.

7 dzień (piątek) - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Po drodze postój na obiad. Wieczorem przyjazd do hotelu we Francji, zakwaterowanie i nocleg.

8 dzień (sobota) - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Paryża, które odbywać się będzie komunikacją miejską. Wizytę naszą zaczniemy od wejścia na 2 piętro WIEŻY EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na WYSPĘ CITE – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Na koniec dnia czas wolny na obiadokolację oraz zakupy pamiątek. Przed północą wyjazd do Polski.

9 dzień (niedziela) - w godzinach południowych przekroczenie granicy Polski w Jędrzychowicach.

Transport

Impreza realizowana jest autokarem PIĘTROWYM ROYAL CLASS zobacz autokary lub IRIZAR ROYAL CLASS 

Orientacyjne godziny powrotu: Gliwice 14:00 – 16:00; Katowice 15:00 – 17:00; Kraków 10:00 – 12:00; Łódź 16:00 – 18:00; Warszawa 18:00 – 20:00; Wrocław 12:00 – 14:00; Poznań 14:00 – 16:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

 • ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
 • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
Wycieczki fakultatywne
 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
BARCELONA
wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od zwiedzania jej największej atrakcji,
Sagrada Familia, czyli jednego z najbardziej niekonwencjonalnych kościołów na
świecie, który jest w niekończącej się budowie. Przejeżdżając po modernistycznej
dzielnicy miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego,
domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na
Passeig de Gracia. Następnie czeka nas prawdziwy hit - wizyta na najwyższym
wzgórzu miasta, Tibidabo, z którego zobaczymy Barcelonę z wysokości 512 metrów.
Kolejny punkt programu to wizyta w Poble Espanyol - Wiosce Hiszpańskiej -
największym muzeum architektury pod gołym niebem, w którym można zobaczyć
wszystkie style architektoniczne występujące w Hiszpanii. Podczas tej wizyty
będziemy spacerować wąskimi uliczkami Andaluzji czy podziwiać mudejarową
architekturę Aragonii. Odwiedzimy również Plac Hiszpański i Wzgórze Montjuic a na
zakończenie czekają nas sekrety dzielnicy gotyckiej i najbarwniejszy deptak w
Barcelonia, La Rambla.
Cena :
BARCELONA: 65 EUR płatne u rezydenta
BARCELONA + MUZEUM CAMP NOU: 95 EUR płatne u rezydenta
COSTA BRAVA TOUR - REJS LLORET-TOSSA-LLORET + WINIARNIA
to wycieczka szlakiem najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Costa Brava. Na
początek zapraszamy na rejs statkiem wzdłuż skalistego wybrzeża podczas którego
podziwiać będziemy urokliwą przyrodę, malowniczą linię brzegową i odważną
architekturę rezydencji zawieszonych na urwiskach. Celem przejażdżki jest Tossa de
Mar, miasteczko o bogatej historii i pocztówkowej urodzie. Tossa to pięknie położona
osada rybacka, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego
średniowiecznego charakteru uważana jest za perełkę Costa Brava. W przeszłości
wioska była miejscem spotkań artystów z całego świata, a jeden z nich - malarz Marc
Chagall - nazwał je błękitnym rajem. W średniowiecznej części miasteczka zachowały
się baszty i zabudowania mieszkalne pochodzące z tamtego okresu. Brukowane,
ukwiecone i romantyczne uliczki zapraszają na leniwy spacer, zapach grillowanych
sardynek pobudza kubki smakowe a szeroka plaża u podnóża starówki zachęca by
choć na chwilę wyciągnąć się na słońcu. Wycieczkę kończy wesoła wizyta w winiarni
z degustacją win, likierów i rozmaitych przysmaków kuchni katalońskiej.
Cena :
Dorośli: 45 EUR płatne u rezydenta

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Deklaracja HB / Płatne w autokarze - 60.00 EUR : Dopłata 0 PLN
Deklaracja HB / Płatne w biurze równowartość - 60.00 EUR : Dopłata 288 PLN
Dopłata do opcji ''Dokwaterowanie do osoby tej samej płci'' : Dopłata 100 PLN
Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 700 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 120 PLN
Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
rezerwacja miejsc w autokarze : Dopłata 100 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy : Dopłata 20 PLN
ubezpieczenia KR : Dopłata 120 PLN
ubezpieczenia od chorób przewlekłych : Dopłata 120 PLN
UBEZPIECZENIE 3w1 - 200.00 PLN (choroby przewlekłe + kup sobie spokój + bagaż) : Dopłata 200 PLN
ubezpieczenie KL, NW : Dopłata 120 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach *** : 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Asyżu, 1 nocleg w okolicach Wenecji. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.
W trakcie wypoczynku 4 noclegi w hotelu **** Hotel położony w uroczej miejscowości w regionie Apulia nad Morzem Jońskim.
Przytulne i nowocześnie urządzone pokoje wyposażone są w TV, centralnie sterowaną klimatyzację z indywidualną regulacją, minibar, sejf oraz WiFi (dodatkowo płatne) a łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.
Hotelowa restauracja serwuje obfite śniadania i obiadokolacje głównie kuchni włoskiej
 • 3 noclegi w hotelu Don Juan w Lloret de Mar,
 • 1 nocleg we Włoszech,
 • 1 nocleg we Francji

Wyżywienie

śniadanie (BB)
W cenie 9 śniadań - w trakcie zwiedzania 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie 90 EUR/os. W trakcie zwiedzania 5 Obiadokolacjie serwowanych, dwudaniowych. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Serwis w Hotelu **** (2 x dziennie):
śniadania(włoskie - słodkie) wzmocnione o  ser i  wędlinę w formie bufetu,
obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.
Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w PLN.
 • w cenie 5 śniadań w formie bufetu,
 • obowiązkowo należy wykupić wyżywienie HB w cenie: 60 EUR/os. lub 288 PLN.

Uwaga: w przypadku nieobecności na wybranych posiłkach hotel nie przygotowuje prowiantów za niewykorzystany posiłek.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Brzeg Dopłata 80 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Gdynia Dopłata 250 PLN
Gliwice Dopłata 160 PLN
Głogów Dopłata 200 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 170 PLN
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Jędrzychowice bez dopłaty
Katowice Dopłata 170 PLN
Konin Dopłata 100 PLN
Koszalin Dopłata 250 PLN
Kościan Dopłata 50 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Legnica bez dopłaty
Leszno Dopłata 50 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 150 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Międzyrzecz Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 200 PLN
Myślibórz Dopłata 200 PLN
Nowa Sól Dopłata 200 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Olsztynek Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Ostróda Dopłata 250 PLN
Ostrów Mazowiecki Dopłata 150 PLN
Piła Dopłata 150 PLN
Płońsk bez dopłaty
Polkowice Dopłata 150 PLN
Poznań Dopłata 50 PLN
Rawicz Dopłata 50 PLN
Sopot Dopłata 250 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Szczecinek Dopłata 250 PLN
Świebodzin Dopłata 150 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 100 PLN
Wiskitki Dopłata 100 PLN
Wrocław bez dopłaty
Zambrów Dopłata 200 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN

Cena nie zawiera

Obowiązkowe
- Ubezpieczenie KL,NW : 70 PLN/os.,
- dopłata do wyżywienia HB : 90 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota) lub 432 PLN/os. przy rezerwacji w Polsce,
- koszty realizacji programu m.in: zestawy słuchawkowe (ok. 15 euro), opłaty klimatyczne, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 110 EUR/os.,(kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
- Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
- ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,
- rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 120 PLN/os.,
 • dopłata do 5 obiadokolacji: 60 euro / os. lub 288 PLN,
 • opłata klimatyczno - administracyjna oraz bilety wstępu, bilety komunikacji oraz opłaty lokalne podczas zwiedzania Cinque Terre i Paryża: 150 EUR/os/turnus (płatne w autokarze),,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Cena zawiera

- Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
- 5 noclegów w hotelach *** podczas zwiedzania,
- 4 noclegi w hotelu **** nad morzem Jońskim,
- 9 śniadań,
- zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji,  Pizy, Rzymu i Watykanu,  Neapolu, Monte Cassino, Asyżu, Wenecji,
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
- opieka pilota i przewodników.
 • 3 noclegi w hotelu Don Juan w Lloret de Mar,
 • 1 nocleg we Włoszech,
 • 1 nocleg we Francji,
 • 5 śniadań,
 • zwiedzanie Paryża i Cinque Terre,
 • transport autokarem klasy ROYAL CLASS (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu oraz przewodnika w trakcie zwiedzania.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.