w naszej ofercie: 10137 imprez, 3528 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy w Grecji 2024 Hotel Pyrassos
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY W GRECJI 2024 HOTEL PYRASSOS

Wczasy Letnie w Grecji 2024, Wypoczynek w Grecji dla Seniora 2024, Wczasy autokarem w Grecji 2024, Wczasy dla Całej Rodziny, Wypoczynek w Grecji 2024

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277725317
oferta w pdf
WCZASY DLA SENIORA W GRECJI 2020 HOTEL TOKALIS BOUTIQE & SPA 3*
Wczasy Letnie w Grecji dla Seniora 2020, Wypoczynek w Grecji dla Seniora 2020, Wczasy autokarem w Grecji 2020
Wycieczki autokarowe dla seniorów za granicę to oferta, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach w wieku 50+. Wiemy bowiem, że każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego w ofercie wycieczek objazdowych dla seniorów zapewniamy brak nocnych przejazdów, terminy omijające szczyt sezonu, zajęcia rekreacyjne, wieczorki taneczne, pokazy zdjęć czy ciekawe prelekcje. Wygodne i bezpieczne autokary o podwyższonym standardzie sprawią, że podróż zamieni się w przyjemny relaks. Każdą wycieczkę dla seniorów umilają nasi doświadczeni i pomocni kierowcy, zawsze świetnie poinformowani piloci i doskonale zorganizowani rezydenci.
Nea Agchialos - mała miejscowość turystyczna położona we wschodniej Grecji na Riwierze Tesalskiej nad zatoką Pagasyjską. Dzięki położeniu, pięknej przyrodzie, atrakcjom oraz gościnności mieszkańców zasługuje ona na miano miejscowości idealnej na wymarzony wypoczynek oraz idealną bazę wypadową na wycieczki fakultatywne. Nea Agchialos znajduje się 18 km na połduniowy wschód od historycznego miasta Volos. Plaże w Nea Agchialos są kamieniste oraz żwirkowe z łagodnym zejściem do morza. Ciągną się na odległość 4 km. W trakcie sezonu miejscowość oferuje wiele atrakcji wodnych m.in. aerobik wodny, lub zajęcia zumby na plaży. Miejscowość zasłynęła również z produkcji popularnego w całej Grecji alkoholu zwanego Tsipuro, które produjuje się się z tego co pozostało po produkcji wina czyli z pestek winogron, skórek oraz domieszki soku z winogron. Tsipuro idealnie komponuje się z małymi przekąskami np.: oliwki, feta, dolmades, których można spróbować w lokalnych tavernach.
Plaże w Nea Agchialos są kamieniste oraz żwirkowe z łagodnym zejściem do morza. Ciągną się na odległość 4 km. W trakcie sezonu miejscowość oferuje wiele atrakcji wodnych m.in. aerobik wodny, lub zajęcia zumby na plaży. Miejscowość zasłynęła również z produkcji popularnego w całej Grecji alkoholu zwanego Tsipuro, które produjuje się się z tego co pozostało po produkcji wina czyli z pestek winogron, skórek oraz domieszki soku z winogron. Tsipuro idealnie komponuje się z małymi przekąskami np.: oliwki, feta, dolmades, których można spróbować w lokalnych tavernach.
RAMOWY PROGRAM:
1 dzień
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd na nocleg tranzytowy na terenie Serbii.
2 dzień
Po śniadaniu wyjazd. Przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Przyjazd do Nea Agchialos w okolicach godziny 18:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.
3-10 dzień
Wypoczynek w Nea Agchialos na Riwierze Tesalskiej oraz realizacja wycieczek fakultatywnych.
11 dzień
Wykwaterowanie, po śniadaniu przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Serbii.
12 dzień
Przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej około północy.
13 dzień
Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych i porannych.
WAŻNE:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
DOKUMENTY:
Do przekroczenia granic niezbędny jest dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wczasy w Grecji 2024 Hotel Pyrassos

Wczasy Letnie w Grecji 2024, Wypoczynek w Grecji dla Seniora 2024, Wczasy autokarem w Grecji 2024, Wczasy dla Całej Rodziny, Wypoczynek w Grecji 2024

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd na nocleg tranzytowy na terenie Serbii.

2 dzień - po śniadaniu wyjazd do Grecji. Przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Przyjazd do Nea Agchialos w okolicach godziny 18:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

2-10 dzień - wypoczynek w Nea Agchialos na Riwierze Tesalskiej oraz realizacja wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - wykwaterowanie, po śniadaniu przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Serbii.

12 dzień - przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej około północy.

13 dzień - przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych i porannych.

Transport

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

 • ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
 • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
Do przekroczenia granic niezbędny jest dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. 
Opis miejsca
Nea Agchialos - mała miejscowość turystyczna położona we wschodniej Grecji na Riwierze Tesalskiej nad zatoką Pagasyjską. Dzięki położeniu, pięknej przyrodzie, atrakcjom oraz gościnności mieszkańców zasługuje ona na miano miejscowości idealnej na wymarzony wypoczynek oraz idealną bazę wypadową na wycieczki fakultatywne. Nea Agchialos znajduje się 18 km na połduniowy wschód od historycznego miasta Volos.  Plaże w Nea Agchialos są kamieniste  oraz żwirkowe z łagodnym zejściem do morza. Ciągną się na odległość 4 km. W trakcie sezonu miejscowość oferuje wiele atrakcji wodnych m.in. aerobik wodny, lub zajęcia zumby na plaży. Miejscowość zasłynęła również z produkcji popularnego w całej Grecji alkoholu zwanego Tsipuro, które produkuje się się z tego co pozostało po produkcji wina, czyli z pestek winogron, skórek oraz domieszki soku z winogron. Tsipuro idealnie komponuje się z małymi przekąskami np.: oliwki, feta,dolmades, których można spróbować w lokalnych tavernach. 
Wycieczki fakultatywne
 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
ATENY
wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania:
port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac
Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego
podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po
starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po
najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny
Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W
drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
Cena :
80 EUR/ os. płatne u rezydenta lub 384 PLN płatne przy rezerwacji
METEORY
klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji.
Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować
pierwszy monastyr. Dziś po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy
mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką
miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z
21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury
gwarantują niezapomniane przeżycia.
Cena :
60 EUR/ os. płatne u rezydenta lub 288 PLN płatne przy rezerwacji
SKIATHOS
jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo
mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu
chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z
najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko
Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi
okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe
morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla
dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy na Metaxa Party.
Cena :
80 EUR/ os. płatne u rezydenta lub 384 PLN płatne przy rezerwacji
WIECZÓR GRECKI
wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z
pewnością. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wytrawne wino Recina pozostawią
niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych
strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały
wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Cena :
60 EUR/ os. płatne u rezydenta lub 288 PLN płatne przy rezerwacji
GÓRY PELIONU I VOLOS
wycieczka w góry Pelion, zachwyci Państwa bujną roślinnością, kaskadami wody
które spływają z gór, wioskami leżącymi na zboczach, które mają jedyną i
niepowtarzalną w Grecji architekturę łupkową, która chroniona jest prawem tzw.
tradycyjnych osad. Góry Pelionu opiewane są przez mitologię jako siedziba
legendarnych centaurów (pół ludzi, pół koni). Jest to prawdziwa wyprawa w krainę
baśni. Po górskiej wędrówce i odwiedzinach w tradycyjnej wiosce, odwiedzimy Volos,
które leży u podnóża Pelionu. W czasach obecnych jest to nowoczesne miasto
portowe. Niegdyś było znane jako Iolkos, skąd Jazon wyruszył statkiem "Argos" na
wyprawę po "Złote Runo". Zobaczymy replikę legendarnego statku Argonautów w
porcie, odwiedzimy kościół Agios Konstantinos, przespacerujemy się promenadą
nadmorską wzdłuż której usytuowane są taverny i kafeterie w których przesiadują
grecy, dyskutujący o życiu oraz polityce popijając popularną kawę frappe. Późnym
popołudniem powrót do hotelu.
Cena :
50 EUR/ os. płatne u rezydenta lub 240 PLN płatne przy rezerwacji

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
01.09-12.09.2024 2399 PLN Sprawdź
10.09-21.09.2024 2299 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do HB 90 EUR - płatne w autokarze : Dopłata 0 PLN
Dopłata do HB 90 EUR - płatne w cenie : Dopłata 432 PLN
Dopłata do opcji ''Dokwaterowanie do osoby tej samej płci'' : Dopłata 100 PLN
Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
Rezerwacja miejsca w autokarze : Dopłata 100 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
UBEZPIECZENIE 3w1 - 200.00 PLN (choroby przewlekłe + kup sobie spokój + bagaż) : Dopłata 200 PLN
Ubezpieczenie KL/NNW : Dopłata 120 PLN
Ubezpieczenie KR : Dopłata 120 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 120 PLN
WYCIECZKA: ATENY DOROSŁY : Dopłata 384 PLN
WYCIECZKA: GÓRY PELIONU I VOLOS : Dopłata 240 PLN
WYCIECZKA: METEORY DOROSŁY : Dopłata 288 PLN
WYCIECZKA: SKIATHOS DOROSŁY : Dopłata 384 PLN
WYCIECZKA: WIECZÓR GRECKI DOROSŁY : Dopłata 288 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

Hotel Pyrassos - znajduje się w Nea Anchialos, pięknym, o bujnej zieleni nadmorskim miasteczku w Prefekturze Magnezja, zbudowanym w 1906 roku przez uchodźców ze wschodniej Rumunii na ruinach Mykeńskiego Pyrrhus i chrześcijańskich Phthiotis - Teb.
Hotel, wybudowany przy nadmorskiej drodze, naprzeciwko wyjątkowej czarnej plaży o długości 2 km, oferuje 20 przejrzystych, czystych, słonecznych pokoi z balkonem i widokiem na morze, łazienką, telewizorem, telefonem, lodówką, centralnym ogrzewaniem i klimatyzacją.
Można wypić kawę w sali śniadaniowej lub zrelaksować się w niedawno odnowionym salonie. Latem śniadanie lub przekąskę można zjeść na dziedzińcu, pod drzewami morwy, osobiście sadzonymi przez założyciela hotelu, z widokiem na błękitne wody Morza Egejskiego.
Każdy może tu nasycić się komfortowym i przyjemnym pobytem w rodzinnej atmosferze w rozsądnej cenie.
Pokoje znajdują się na pierwszym i drugim piętrze.

Hotel Pyrassos - znajduje się w Nea Anchialos, pięknym, o bujnej zieleni nadmorskim miasteczku w Prefekturze Magnezja, zbudowanym w 1906 roku przez uchodźców ze wschodniej Rumunii na ruinach Mykeńskiego Pyrrhus i chrześcijańskich Phthiotis - Teb.

Hotel, wybudowany przy nadmorskiej drodze, naprzeciwko wyjątkowej czarnej plaży o długości 2 km, oferuje 20 przejrzystych, czystych, słonecznych pokoi z balkonem i widokiem na morze, łazienką, telewizorem, telefonem, lodówką, centralnym ogrzewaniem i klimatyzacją.

Można wypić kawę w sali śniadaniowej lub zrelaksować się w niedawno odnowionym salonie. Latem śniadanie lub przekąskę można zjeść na dziedzińcu, pod drzewami morwy, osobiście sadzonymi przez założyciela hotelu, z widokiem na błękitne wody Morza Egejskiego.

Każdy może tu nasycić się komfortowym i przyjemnym pobytem w rodzinnej atmosferze w rozsądnej cenie.

Pokoje znajdują się na pierwszym i drugim piętrze.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Obowiązkowo należy wykupić wyżywienie HB (9 śniadań i 9 obiadokolacji) w cenie 90 EUR/os. Wyżywienie serwowane jest w hotelu Tokalis (oddalonym 100 metrów od hotelu Pyrassos).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bochnia Dopłata 150 PLN
Brzeg bez dopłaty
Brzesko Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Częstochowa bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Gdynia Dopłata 250 PLN
Gliwice bez dopłaty
Głogów Dopłata 200 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 170 PLN
Gorzyczki bez dopłaty
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Katowice bez dopłaty
Koszalin Dopłata 250 PLN
Kościan bez dopłaty
Kraków Dopłata 100 PLN
Legnica Dopłata 150 PLN
Leszno bez dopłaty
Lubin Dopłata 150 PLN
Łódź bez dopłaty
Międzyrzecz Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 200 PLN
Myślibórz Dopłata 200 PLN
Nowa Sól Dopłata 200 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Olsztynek Dopłata 250 PLN
Opole bez dopłaty
Ostróda Dopłata 250 PLN
Ostrów Mazowiecki Dopłata 150 PLN
Piła Dopłata 150 PLN
Piotrków Trybunalski bez dopłaty
Płońsk Dopłata 150 PLN
Polkowice Dopłata 150 PLN
Poznań bez dopłaty
Rawicz bez dopłaty
Rzeszów Dopłata 200 PLN
Sopot Dopłata 250 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Szczecinek Dopłata 250 PLN
Świebodzin Dopłata 150 PLN
Tarnów Dopłata 200 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa bez dopłaty
Wieliczka Dopłata 150 PLN
Wiskitki bez dopłaty
Wrocław bez dopłaty
Wyszków WYS_A Dopłata 150 PLN
Zambrów Dopłata 200 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN
Żory bez dopłaty

Własny

Cena nie zawiera

Obowiązkowe
- ubezpieczenie KL/NNW: 90 PLN/os.,
- opłata klimatyczna: 15 EUR/os. (płatne w autokarze),
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
- Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
- ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
- rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os.,
- wycieczki fakultatywne.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL/NNW: 120 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna: 15 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • dopłata do wyżywienia HB (9 obiadokolacji): 90 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota) lub 432 PLN/os. przy rezerwacji w Polsce,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Cena zawiera

- zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
- 2 noclegi tranzytowe w Serbii ze śniadaniami,
- 9 noclegów w Grecji z wyżywieniem HB,
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
- opiekę rezydenta na miejscu.
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe w Serbii ze śniadaniami,
 • 9 noclegów w Grecji z śniadaniami,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę rezydenta na miejscu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.