w naszej ofercie: 13496 imprez, 2862 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowy Obóz Przygody Polańczyk 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWY OBÓZ PRZYGODY POLAŃCZYK 2024

Ferie Zimowe 2024, Obozy Przygodowe 2024, Zimowiska 2024, Zimowe Obozy dla Dzieci w Polańczyku 2024, Zimowiska Aktywne w Polsce, Ferie 2024 w Polsce

Wiek: od 8 do 13 lat, od 14 do 18 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277740640
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Zimowy Obóz Przygody Polańczyk 2024

Ferie Zimowe 2024, Obozy Przygodowe 2024, Zimowiska 2024, Zimowe Obozy dla Dzieci w Polańczyku 2024, Zimowiska Aktywne w Polsce, Ferie 2024 w Polsce

Bieszczady znane są z pełnego tajemnic klimatu, gwarantującego przeżycie prawdziwej przygody. Oferują wiele atrakcji, które niezależenie od pory roku pozostawiają wspaniałe wspomnienia.

Program pobytu

ŚNIEŻNE SAFARI NA SKUTERACH (przejażdżki 15 minut) Nie zapomnij o ciepłych butach i wełnianej czapce gdy zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód przejażdżkę skuterem po zaśnieżonych traktach. Każdy z Was będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera śnieżnego.

ZIMOWE SZKOLENIE BIESZCZADNIKA - podczas szkolenia sprawdzimy Wasze przygotowanie do przetrwania w trudnych, zimowych warunkach. Nauczymy się chodzić na nartach, wbijać gwoździe i strzelać z łuku.

LODOWA ŚCIANA - zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej - podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy ośmiotysięczników.

WYPRAWA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH - wczesnym rankiem wyruszymy na rakietach w poszukiwaniu tropów mieszkańców lasów - dzików, jeleni, saren i wilków. Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego.

SPA RELAX (2 x po 1 h) zapraszamy na chwilę relaksu w strefie SPA naszego ośrodka. Do dyspozycji Kryty basen z atrakcjami wodnymi, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi.

WIECZÓR LEGEND I OPOWIEŚCI BIESZCZADZKICH - spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawą historię i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie opowie.

DYSKOTEKA FLUO PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

LODOWISKO (2 x po 1h) na naszych obozach nie może zabraknąć dobrej zabawy i ślizgawki, w cenie pakietu zapewniamy korzystanie z lodowiska w Polańczyku (wypożyczenie łyżew 10 zł/godzina).

NA TROPIE GWIAZD - Bieszczadzkie ciemne niebo gwarantuje najlepsze warunki do obserwacji gwiazd w polsce. W ciszy, pośrodku gór i lasów można cieszyć się widokiem rozgwieżdzonego nieba i zobaczyć drogę mleczną!

Wędrówka Po Kosmicznych Cudach: Pokazy Nocnego Nieba przez Teleskop – Podczas pokazu nieba, przy wykorzystaniu 40-cm teleskopu, opowieść o gwiazdach, konstelacjach, Drodze Mlecznej i wyjątkowych obiektach i zjawiskach, jakie można zaobserwować na bieszczadzkim niebie.

Ważne informacje

 • Zapraszamy do rezerwacji poprzez stronę internetową, to tylko rezerwacja wstępna :) W kolejnym etapie skontaktujemy się w celu dopełnienia formalności.
 • Po zaakceptowaniu umowy i warunków uczestnictwa prosimy o płatność zaliczki w wysokości 30% kosztów imprezy. Dopłata do pełnej kwoty obowiązuje na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
 • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.
 • Prosimy o przesłanie zwrotnie podpisanej umowy oraz warunków uczestnictwa do 7 dni od otrzymania dokumentów. Kartę kwalifikacyjną (kolonijną) należy dostarczyć do biura osobiście lub pocztą elektroniczną na 14 dni przed wyjazdem.
 • Informacje wyjazdowe pojawią się na naszej stronie internetowej na 7 dni przed wyjazdem.
 • Numery kontaktowe do kadry pedagogicznej zostaną przekazane na zbiórce w dniu wyjazdu.

 TRANSPORT:

Autokar z Krakowa do Polańczyka.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Koszty przerwania uczestnictwa w imprezie : Dopłata 1,5% od sumy
RG+COVID + kwarantanna - Koszty rezygnacji + zwyżka wynikająca z tytułu zachorowania na Sars-Cov 1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami + kwarantanna. : Dopłata 6% od sumy
RG+CP+COVID + kwarantanna - Koszty rezygnacji + zwyżka za choroby przewlekłe + zwyżka wynikająca z tytułu zachorowania na Sars-Cov 1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami + kwarantanna. : Dopłata 7% od sumy
RG+CP - Koszty rezygnacji + zwyżka za choroby przewlekłe. : Dopłata 4,5% od sumy
RGS+COVID + kwarantanna - Koszty przerwania uczestnictwa w imprezie + zwyżka wynikająca z tytułu zachorowania na Sars-Cov 1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami + kwarantanna : Dopłata 3% od sumy
RGS+CP+COVID + kwarantanna - Koszty przerwania uczestnictwa w imprezie + zwyżka za choroby przewlekłe + zwyżka wynikająca z tytułu zachorowania na Sars-Cov 1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami + kwarantanna. : Dopłata 4% od sumy
RGS+CP - Koszty przerwania uczestnictwa w imprezie + zwyżka za choroby przewlekłe. : Dopłata 2,5% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy

Zakwaterowanie

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

Kompleks Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Skalny” - Ośrodek "Dom na Skale" położony w centrum uzdrowiska Polańczyk w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego. Do dyspozycji uczestników pokoje 4, 5-osobowe oraz apartamenty 5-6-osobowe z łazienkami i TV-SAT. Kompleks posiada kryty basen ze strefą SPA oraz chatę grilową z miejscem na organizację ogniska. Ponadto przy obiekcie znajduje się lodowisko.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla wszystkich uczestników.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość
Kraków

Cena nie zawiera

 • dodatkowych ubezpieczeń,
 • innych świadczeń niewymienionych w ofercie.

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie (6 noclegów),
 • wyżywienie,
 • transport z Krakowa,
 • program,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów realizujących program,
 • opiekę medyczną na wezwanie,
 • ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.