w naszej ofercie: 11320 imprez, 3820 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjny Włochy Anzio i Rzym wylot z Wrocławia 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY WŁOCHY ANZIO I RZYM WYLOT Z WROCŁAWIA 2024

Obozy Rekreacyjne 2024, Obozy we Włoszech 2024, Obozy Samolotem, Wylot z Wrocławia 2024, Obozy Młodzieżowe 2024

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277833293
oferta w pdf

Obóz Rekreacyjny Włochy Anzio i Rzym wylot z Wrocławia 2024

Obozy Rekreacyjne 2024, Obozy we Włoszech 2024, Obozy Samolotem, Wylot z Wrocławia 2024, Obozy Młodzieżowe 2024

Obóz rekreacyjny (13-18 lat)

- hotel przy plaży

- odkryty basen

- w programie dwudniowe zwiedzanie Rzymu

- wyprawa na Wezuwiusz i rejs na wyspę Ponza (fakultatywnie)

Program

1 dzień:

Spotkanie na lotnisku. Przelot pod opieką kadry. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny (dla chętnych – spacer pod opieką wychowawców, zapoznanie z okolicą). Obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne, zapisy na wycieczki fakultatywne.

2-7 dzień:

Pobyt w Anzio połączony z plażowaniem i programem turystycznym: dwudniowe zwiedzanie Rzymu, podczas którego zobaczymy m.in Muzea Watykańskie, Kaplicę Sykstyńską, Bazylikę Św. Piotra z grobem Jana Pawła II; następnie przejdziemy koło Zamku św. Anioła do Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek”; ponadto zobaczymy Bazylikę Santa Maria Maggiore, Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, pomnik „Ołtarz Ojczyzny”, Kapitol, Plac Wenecki, Kolumnę i Forum Trajana, Fontannę di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie oraz Panteon. W trakcie zwiedzania czas na posiłek, zakup pamiątek i odpoczynek. Podczas pobytu w Anzio nie zabraknie okazji do spacerów po miasteczku, poznania jego zabytków, wzięcia udziału w wydarzeniach kulturalnych, plażowania oraz aktywnego wypoczynku. Zachęcamy też do skorzystania z programu fakultatywnego.

8 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny w oczekiwaniu na wylot. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup ewentualnych dodatkowych posiłków i napojów na czas powrotu do Polski.

Program fakultatywny

Wyspa Ponza – rejs oraz całodniowy pobyt na wyspie Ponza, która słynie ze swojej malowniczej przyrody, urokliwych plaż i niezliczonych uliczek. Cena ok. 120 EUR.

Wezuwiusz i Monte Cassino – całodniowa wycieczka, podczas której wjedziemy na platformę widokową wulkanu, następnie pieszo przejdziemy na krawędź krateru. W drodze powrotnej odwiedzimy Monte Cassino – wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich oraz w opactwie benedyktynów. Cena. ok. 120 EUR.

Informacje praktyczne

 • Przelot pod opieką kadry.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 a kończy o godz. 09:00.
 • Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody).
 • Sugerowane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR plus dopłata obowiązkowa plus wybrane wycieczki fakultatywne.
 • Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać: krem z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, strój sportowy i kąpielowy, mały plecak na wycieczki, butelkę na wodę.
 • Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
26.07-02.08.2024 4999 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

gwarancja niezmienności ceny= 6 % Chroni przed ewentualnym wzrostem ceny imprezy. : Dopłata 6% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej - RG+RGS : Dopłata 3,3% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej z chorobami przewlekłymi - RG+RGS+CP : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

7 noclegów w hotelu Dei Cesari*** w miejscowości Anzio. W hotelu pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją sterowaną centralnie. Do dyspozycji gości odkryty basen przy plaży. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody).

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

śniadania i obiadokolacje. Śniadania (serwowane) wzmocnione o szynkę i ser; obiadokolacje (serwowane) składająca się z pierwszego dania i drugiego dania z przystawką; do tego deser lub owoc, chleb, woda w dzbankach.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Wrocław

Cena nie zawiera

- obowiązkowej dopłaty programowej w wysokości 120 EUR (serwis plażowy, dojazdy do Rzymu, komunikacja miejska, przewodnik miejscowy, bilety wstępu, opłaty klimatyczne),
- programu fakultatywnego,
- dopłat za nadbagaż.
- dodatkowych ubezpieczeń. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

- obowiązkowej dopłaty programowej w wysokości 120 EUR (serwis plażowy, dojazdy do Rzymu, komunikacja miejska, przewodnik miejscowy, bilety wstępu, opłaty klimatyczne),

- programu fakultatywnego,

- dopłat za nadbagaż.

- dodatkowych ubezpieczeń. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania (serwowane) wzmocnione o szynkę i ser; obiadokolacje (serwowane) składająca się z pierwszego dania i drugiego dania z przystawką; do tego deser lub owoc, chleb, woda w dzbankach.
Transport: przelot samolotem liniowym LOT do/z Rzymu (w cenie bagaż rejestrowany 23 kg + bagaż podręczny 8 kg). Loty z lotnisk lokalnych z przesiadką w Warszawie. Transfery lotniskowe we Włoszech
Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL – 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW – 15.000 PLN, BP – 1.000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów.
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania (serwowane) wzmocnione o szynkę i ser; obiadokolacje (serwowane) składająca się z pierwszego dania i drugiego dania z przystawką; do tego deser lub owoc, chleb, woda w dzbankach.
 • Transport: przelot samolotem liniowym LOT do/z Rzymu (w cenie bagaż rejestrowany 23 kg + bagaż podręczny 8 kg). Loty z lotnisk lokalnych z przesiadką w Warszawie. Transfery lotniskowe we Włoszech
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL – 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW – 15.000 PLN, BP – 1.000 PLN.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.