w naszej ofercie: 11151 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjny Chill out Zone Gargano 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY CHILL OUT ZONE GARGANO 2024

Obozy Rekreacyjne 2024, Obozy Letnie dla Młodzieży we Włoszech, Obozy Zagraniczne 2024, Obóz na Półwyspie Gargano, W programie m.in. zawody pływackie oraz sportowe dla chętnych, obozowe animacje na plaży i przy basenie

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277897940
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obóz Rekreacyjny Chill out Zone Gargano 2024

Obozy Rekreacyjne 2024, Obozy Letnie dla Młodzieży we Włoszech, Obozy Zagraniczne 2024, Obóz na Półwyspie Gargano, W programie m.in. zawody pływackie oraz sportowe dla chętnych, obozowe animacje na plaży i przy basenie

Półwysep Gargano - najpiękniejszy półwysep Włoch oraz jeden z najpiękniejszych w Europie - nazwany "ostrogą włoskiego buta". Jest niczym kopalnia skarbów, którą można odkrywać i poznawać na wiele sposobów. Słynie z piaszczystych, szerokich plaż, lśniącego błękitnego morza, wszechobecnych gajów oliwnych, skalistych zboczy, urokliwych grot wyrzeźbionych przez wiatr i wodę, małych romantycznych zatoczek, a także tropikalnej roślinności, co czyni to miejsce prawdziwą zieloną oazą.

Program

DZIEŃ 1

 • wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, nocny przejazd przez Austrię

DZIEŃ 2

 • przyjazd do hotelu ok. godz 13.30, spotkanie organizacyjne, powitanie obozowiczów i kadry, przedstawienie programu letniego chillowania i wycieczek fakultatywnych,
 • walk around po okolicy
 • zakwaterowanie,

DZIEŃ 3-8

 • Peschici + Vieste - czeka na Was wizyta w dwóch najpiękniejszych miasteczkach na Półwyspie Gargano. Peschci to małe miasteczko malowniczo położne na wapiennej skale z charakterystycznymi białymi domkami. Następnie odwiedzicie Vieste nazywane również „białym miasteczkiem”, ponieważ tutaj średniowieczna zabudowa wyrasta z białych wapiennych skał. Vieste to obecnie także największy kurort na półwyspie Gargano. Znajdziecie tutaj piękną architekturę oraz wąskie uliczki z malowniczymi zaułkami. Zobaczycie także górujący nad miastem zamek Il Castello, który niegdyś był głównym bastionem półwyspu. Możliwość zrobienia zakupów w tradycyjnych włoskich sklepikach.
 • beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
 • zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
 • zawody pływackie dla chętnych,
 • obozowe animacje na plaży i przy basenie,
 • rozgrywki sportowe
 • city game,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: Bari, Neapol+Pompeje
DZIEŃ 9
 • śniadanie, wykwaterowanie, lunch, wyjazd w kierunku Polski około 14
DZIEŃ 10
 • przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy 
Fakultety
Bari
Czeka na Was wycieczka do stolicy regionu Apulia. Miasto to urzeka uroczym starym miastem z wąskimi krętymi uliczkami. Ciekawostką jest fakt iż z Bari pochodziła słynna królowa Bona, małżonka naszego króla Zygmunta Starego. Będąc tutaj zobaczycie Piazza del Ferrarese, Katedra San Sabino, Bazylikę św. Mikołaja, Port Bari oraz Zamek Castello Normanno Svevo. Możliwość zakupu na obozie 50 EUR.
230.00 PLN
Neapol i Pompeje
Neapol nieformalna stolica południa Włoch, ukochane miasto Sophi Loren. Przekonacie się o pięknie Neapolu z górującym nad nim potężnym Wezuwiuszem na własne oczy. Tutaj poznacie gwarne życie stolicy południowych Włoch oraz zobaczycie najciekawsze miejsca Palazzo Reale, Castel Nuovo, teatr San Carlo oraz historyczną część miasta z jej wąskimi uliczkami. Pompeje - uważane są za jedno z najbardziej zachwycających miast Imperium Rzymskiego, gdzie wznoszone budowle charakteryzowały się zdumiewającym pięknem, a w swoim najlepszym okresie metropolia mogła konkurować świetnością z największymi miastami Imperium. Jednak w 79 roku n.e miasto zetknęło się z prawdziwą katastrofą, za sprawą erupcji Wezuwiusza zostało zasypane przez pyły wulkaniczne, ale dzięki temu wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Zwiedzicie najbardziej charakterystyczne miejsca Świątynie Apollona, Forum, Termy Rynkowe, Teatr Wielki. Możliwość zakupu na obozie 60 EUR.
276.00 PLN
Ubezpieczenia
UNIQA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu UNIQA Kontynenty do kwoty 20.000 EUR.
160.00 PLN
UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. TU zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją m.in z następujących powodów np. nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 100% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi nawet w przypadku anulacji imprezy przez organizatora. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. Szczegółowe informacje dostępne w OWU Kontynenty str.28
113.00 PLN

UNIQA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 50 000 EUR)
Podniesienie kosztów leczenia do kwoty 50.000 EUR, NNW 4000 EUR na imprezach zagranicznych
70.00 PLN
Gwarancje
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i
Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny)
Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy oraz Gwarancję Stałej Ceny. Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi nawet w przypadku anulacji imprezy przez organizatora.
150.00 PLN
Gwarancja Stałej Ceny
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić galopująca inflacją, zmianami kursu walut (Euro/GBP), wzrostem cen paliw. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
60.00 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
30.00 PLN
Informacje dodatkowe
 • obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR (zbierana na miejscu)
 • obowiązkowa taksa klimatyczna - 17,5 EUR (płatna na miejscu)
 • Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,6 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 os. Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
28.06-07.07.2024 3799 PLN Sprawdź
05.07-14.07.2024 3799 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Bari : Dopłata 230 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 150 PLN
Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 60 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 30 PLN
Neapol i Pompeje : Dopłata 276 PLN
UNIQA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 50 000 EUR) : Dopłata 70 PLN
UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy : Dopłata 113 PLN
UNIQA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP : Dopłata 160 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Frontemare Hotel Village & Spa - wioska wypoczynkowa z widokiem na morze położona w malowniczej miejscowości Rodi Garganico, która obok Vieste i Peschici jest jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kurortów północnej Apulii. Do szerokiej piaszczystej plaży macie około 200 metrów. Na terenie obiektu: budynek główny w którym znajduje się restauracja i spa, basen, domki. Zakwaterowanie w domkach w pokojach 4-6 osobowy z łazienką, TV, lodówką, suszarką do włosów.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja, wszystkie posiłki w formie bufetu, do posiłków woda

 • Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
 • Ostatni posiłek: lunch w dniu wyjazdu z hotelu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa Dopłata 220 PLN
Radom Dopłata 200 PLN
Kielce Dopłata 150 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN
Szczecin Dopłata 240 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN
Głogów Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 140 PLN
Opole Dopłata 120 PLN
Gdańsk Dopłata 260 PLN
Bydgoszcz Dopłata 220 PLN
Toruń Dopłata 220 PLN
Włocławek Dopłata 220 PLN
Kutno Dopłata 220 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 200 PLN
Częstochowa Dopłata 140 PLN
Katowice Dopłata 120 PLN
Bielsko Biała Dopłata 100 PLN
Cieszyn bez dopłaty

Własny

Cena nie zawiera

dopłat transportowych, taksy klimatycznej (szczegóły: informacje dodatkowe), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Cena zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia UNIQA „Kontynenty”

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.