w naszej ofercie: 8537 imprez, 5583 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ REKREACYJNY PARYŻ i DISNEYLAND FRANCJA 2024 WYLOT Z WARSZAWY
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY PARYŻ I DISNEYLAND FRANCJA 2024 WYLOT Z WARSZAWY

Obóz Rekreacyjny Paryż Francja 2024, Obozy z Park Asterixa i Disneyland we Francji 2024, Wakacje z parkami rozrywki we Francji 2024, W programie zwiedzanie Paryża, wizyta w Disneylandzie i Parku Asterixa, Wylot z Warszawy

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
FIRST MINUTE
Promocje ograniczone ilością miejsc.
Ocena oferty:
Kod oferty:
277911269
oferta w pdf
OBÓZ REKREACYJNY PARYŻ FRANCJA 2022
Obóz Rekreacyjny Paryż Francja 2022, Obozy z Park Asterixa i Disneyland we Francji 2022, Wakacje z parkami rozrywki we Francji 2022, W programie zwiedzanie Paryża, wizyta w Disneylandzie i Parku Asterixa
Park Asterixa - Paryż - Reims - Disneyland
Obóz rekreacyjny (12-18 lat)
Zabierzemy Cię do parku Asterixa, pokażemy stolicę Szampanii - Reims, a przede wszystkim - damy Ci aż dwa dni na zabawę w parkach Disneya - Disneylandzie i Disney Studios. Parady i atrakcje, zapierające dech w piersiach pokazy wieczorne - tego nie można przegapić! Takiej dawki wspaniałej rozrywki nie znajdziesz nigdzie indziej!
Program
1 dzień:
wyjazd z Polski wg planu podróży.
2 dzień:
przyjazd do parku Asterixa – to kraina bohaterów słynnych francuskich komiksów: Asterixa i Obelixa, podzielona na kilka krain – Gallów, Cesarstwa Rzymskiego, Greków, Wikingów i podróż przez czasy. Mamy więc atrakcje wodne, wielkie kolejki górskie, rollercoastery, pokazy delfinów, spacer po Lesie Druidów, przejażdżkę w kadziach z magicznym napojem i wiele innych atrakcji. Obiadokolacja, przejazd do hotelu.
3 dzień:
śniadanie, pakowany lunch, przejazd do Paryża i zwiedzanie miasta: Plac Bastylii i kolumna Lipcowa, dzielnica Montmartre – Moulin Rouge, Plac Pigalle, bazylika Sacre-Coeur, dzielnica XXI wieku – „La Défense”, Łuk Triumfalny, Champs Elysees – najsłynniejsza aleja świata, Trocadero, Pola Marsowe, Wieża Eiffla. Obiadokolacja. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie pozwoli poczuć ducha paryskich bulwarów i zobaczyć wiele zabytków od strony rzeki. Nocny przejazd autokarem po wspaniale oświetlonym mieście i późny
powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień:
późniejsze śniadanie, pakowany lunch. Przejazd do zamku Pierrefonds – niezwykłej budowli będącej kwintesencją wyobrażeń o średniowiecznym zamczysku. Zwiedzanie potężnej budowli, która doskonale odnowiona zapozna nas z średniowieczną historią Francji. Następnie przejazd do Reims – stolicy Szampanii. Zobaczymy tu interesujące centrum miasta wraz z rzymskim Łukiem Triumfalnym Porte de Mars i przepiękną Katedrę Notre Dame, uznawaną za najbardziej harmonijną i klasyczną budowlę we Francji. Zwiedzanie katedry, w której w 496 r. chrzest Francji przyjął król Franków Chlodwig, a następnie odbywały się tu koronacje królów Francji a w XX wieku odbyło się symboliczne pojednanie narodu francuskiego i niemieckiego. Obiadokolacja. Powrót do hotelu.
5 dzień:
śniadanie, pakowanych lunch, przejazd do Paryża i zwiedzanie: Opera Garnier, Plac Vendome, przy którym znajduje się Hotel Ritz, Ogrody Tuilleries, Łuk Karuzeli, Muzeum Luwr i szklana piramida, Centrum Pompidou, Hotel de Ville, wyspa La Cité – najstarsza część i kolebka Paryża z Katedrą Notre-Dame, kaplicą Saint Chapelle, Pałacem Sprawiedliwości oraz budynkiem Conciergerie – dawnym więzieniem. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej – dzielnicy studentów z wielką ilością sklepów, butików i kawiarń. Obiadokolacja. Powrót do hotelu.
6-7 dzień:
śniadanie, pakowany lunch, wyjazd do Eurodisney – dwa dni w magicznych parkach – Disneylandzie i Walt Disney Studios: ponad 50 atrakcji, pokazy i parady postaci Disneya. W Disneylandzie czekają na nas: relaksujący rejs wokół globu: „It’s a small World” i lot z Piotrusiem Panem, ekscytujące lasery Buzza Astrala, filiżanki Szalonego Kapelusznika, rejs wśród Piratów z Karaibów, zapierające dech w piersiach przejażdżki kolejkami: Big Thunder Mountain i Indiana Jones. Disney Studios to niesamowita kraina filmów Disneya: zauroczy nas magia kina i animacji, dreszcz emocji wzbudzą przejażdżki Crush Coasterem z Nemo, spadające windy Hollywood Tower czy Rock’n’Roller Coaster. Niespotykane atrakcje przeżyjemy podczas przejażdżki, w trakcie której weźmiemy udział w pokazie efektów specjalnych – wybuchająca cysterna, kaskada spadającej wody, trzęsienie ziemi – to tylko niektóre atrakcje na trasie przejażdżki. Obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną do Polski.
8 dzień:
przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Informacje praktyczne
Uczestnikami obozu mogą być wyłącznie osoby, które w dniu wyjazdu mają ukończone 12 lat. Na dzień przygotowania oferty wstęp do atrakcji turystycznych we Francji dozwolony jest tylko dla osób w pełni zaszczepionych (łącznie z dawką przypominającą); prosimy o śledzenie bieżących zmian na naszej stronie internetowej.
Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 15 EUR/os., która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.
Sugerowane kieszonkowe – minimum 330 EUR (realizacja programu, drobne wydatki). Dla osób, które dopłaciły za realizację programu w biurze przed wyjazdem (1100 PLN) sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki minimum 100 EUR.
Część programu zwiedzania realizowana środkami komunikacji miejskiej. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Przejazd na trasie Wrocław – Paryż (ok. 1.300 km) ok. 20 godzin.
Podczas podróży przerwa na posiłek, orientacyjny koszt posiłku ok. 8 EUR.
Do przekroczenia granicy konieczny paszport lub dowód osobisty.

OBÓZ REKREACYJNY PARYŻ i DISNEYLAND FRANCJA 2024 WYLOT Z WARSZAWY

Obóz Rekreacyjny Paryż Francja 2024, Obozy z Park Asterixa i Disneyland we Francji 2024, Wakacje z parkami rozrywki we Francji 2024, W programie zwiedzanie Paryża, wizyta w Disneylandzie i Parku Asterixa, Wylot z Warszawy

Paryż - Wersal - Disneyland

Obóz rekreacyjny (13-18 lat)

- Paryż - gospodarz Igrzysk XXXIII Olimpiady

- Wersal - zachwycający bogactwem i przepychem pałac Ludwika XIV

- Disneyland - cały dzień szalonej zabawy

- panorama miasta z perspektywy Sekwany

Program

1 dzień:

zbiórka na lotnisku 3 godz. przed planowanym odlotem. Przelot pod opieką kadry. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu przejazd do Paryża, piesze zwiedzanie miasta: Opera Garnier, zwiedzanie Muzeum Perfum Fragonard, Plac Vendome z kolumną Napoleona i Hotelem Ritz, spacer po Ogrodach Tuilleries, zwiedzanie Muzeum d’Orsay oraz kościoła St. Germain des Pres z nagrobkiem Jana Kazimierza, spacer po Ogrodach Luksemburskich, przejście obok Panteonu i Sorbony do Dzielnicy Łacińskiej. Następnie La Cité - najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre-Dame, Saint Chapelle, Conciergerie i Pałacem Sprawiedliwości. Obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień:

po śniadaniu przejazd do Disneyland Resort Paris. Podczas całodziennego pobytu możemy się bawić w dwóch parkach – Disneyland: z kilkoma krainami: Discoveryland (Gwiezdne Wojny - Star Tours, kolejka Toy Story 2, kino 3-D, Mattel – sportowe samochody, Nautilius, Space Mountain), Frontierland (Pensjonat Fantom 999 Duchów, kolejka górska Big Thunder Mountain, podróż parowcem), Adventureland (Kapitan Hook, Piraci z Karaibów, Świątynia Indiany Jonesa, Drzewo Robinsona Crusoe, groty, tunele), Fantasyland (Królewna Śnieżka i Krasnoludki, Pinokio, Piotruś Pan, Alicja z Krainy Czarów, latające słonie Dumbo, Small World, karuzela Lancelota), Main Street (sklepy, pamiątki, Wielka Parada) oraz Walt Disney Studios: Magiczne Studio, Armageddon – efekty specjalne, kolejka Rock’n’Roll, Świat Animacji, Latające Dywany, Ratatouille, Wieża Hollywood, RC Racer. Obiadokolacja. Powrót na nocleg do hotelu.

4 dzień:

po śniadaniu przejazd do Wersalu. Zwiedzanie wnętrz wspaniałego pałacu króla Ludwika XIV ze słynną Galerią Lustrzaną oraz spacer po otaczających pałac ogrodach, które stały się wzorem dla wielu posiadłości królewskich, książęcych i magnackich w Europie i na świecie. Przejazd do Paryża, do dzielnicy Montmartre. Spacer od Placu Blanche, koło Moulin Rouge, przez Plac Pigalle, do bazyliki Sacre- -Coeur oraz niezwykłego Place du Tertre – tutaj można poczuć artystycznego ducha miasta. Obiadokolacja. Powrót na nocleg do hotelu.

5 dzień: po śniadaniu przejazd do Paryża i dalsze zwiedzanie miasta: Place Etoile, Łuk Triumfalny, Champs Elysees – najsłynniejsza aleja świata, Plac Concorde i Obelisk, Łuk Karuzeli. Zwiedzanie Luwru - jednego z największych muzeów świata. Przejście pod Hotel de Ville - budynek merostwa Paryża oraz intrygujące Centrum Pompidou. Obiadokolacja. Przejazd pod Wieżę Eiffla, z której będziemy podziwiać panoramę stolicy Francji. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie pozwoli zobaczyć wspaniale oświetlone miasto i poczuć ducha paryskich bulwarów. Powrót do hotelu na nocleg

6 dzień:

po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, pozostawienie bagaży w przechowalni. Przejazd do nowoczesnej dzielnicy Paryża – La Defense. Spacer, podczas którego zobaczymy Grande l’Arche, Esplanade de la Defense, rzeźby Mitoraja, Cesara, Miro, Caldera i innych oraz interesujące wieżowce i architektoniczne ciekawostki. Będziemy mieli także czas na ostatnie zakupy w największym centrum handlowym Westfield Les 4 Temps. Powrót do hotelu, odebranie bagaży, transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Informacje praktyczne

Możliwa jest zmiana kolejności zwiedzania, w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników, wg decyzji pilota grupy. Program zwiedzania realizowany środkami komunikacji miejskiej.

Uczestnicy wyjazdu powinni zabrać: krem z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki oraz bidon lub butelkę na wodę.

Do przekroczenia granicy wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Sugerowane kieszonkowe – ok. 100 EUR plus koszty programowe (ok. 220 EUR), kaucja (20 EUR) oraz środki na zakup dodatkowych posiłków i napojów w ciągu dnia oraz na czas powrotu do Polski (ok. 15 EUR/posiłek).

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
06.07-11.07.2024 4899 PLN 1) 4399 PLN Sprawdź
13.07-18.07.2024 4899 PLN 2) 4399 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Warunki oferty First Minute
1)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4419 zł

2)

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4919 zł

Promocje ograniczone ilością miejsc.

Zniżki i dopłaty

gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej - RG+RGS : Dopłata 3,3% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej z chorobami przewlekłymi - RG+RGS+CP : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

5 noclegów w hotelu sieci HotelF1 lub innym, o podobnym standardzie. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z umywalkami (łózka piętrowe), prysznice i WC na korytarzu. Należy mieć własne ręczniki i środki czystości. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR/os (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody).

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

śniadania kontynentalne w hotelu, w formie bufetu oraz obiadokolacje w restauracjach samoobsługowych (składające się z dania głównego, deseru i napoju). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Należy zabezpieczyć uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napojów w ciągu dnia oraz na czas powrotu do Polski (ok. 15 EUR/posiłek).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

- obowiązkowej dopłaty za realizację programu zbieranej przez pilota (bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej) – ok. 220 EUR,

- dopłat za nadbagaż,

- dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 5 noclegów
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Śniadania kontynentalne w formie bufetu, pakowane lunche, obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: obiadokolacja w Disneylandzie i prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP – 1.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 5 noclegów.
 • Wyżywienie: śniadania kontynentalne w hotelu, w formie bufetu oraz obiadokolacje w restauracjach samoobsługowych (składające się z dania głównego, deseru i napoju). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Należy zabezpieczyć uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napojów w ciągu dnia oraz na czas powrotu do Polski (ok. 15 EUR/posiłek).
 • Transport: przelot samolotem linii LOT, transfery lotniskowe w Paryżu.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL (rozszerzone o choroby przewlekłe) - 60.000 EUR, NNW - 15.00 PLN, BP - 1.000 PLN
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.