w naszej ofercie: 11524 imprezy, 5686 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Magiczny Obóz
Wszystko o tej ofercie wie:

MAGICZNY OBÓZ "EKSPRESEM DO HOGWARTU" JASTRZĘBIA GÓRA 2024

Obozy w Polsce 2024, Obozy Letnie nad Morzem, Magiczne Obozy, Obozy z Harrym Potterem, Niepowtarzalna podróż przez świat Harrego Pottera!

Wiek: od 9 do 14 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277932003
oferta w pdf

Magiczny Obóz "Ekspresem do Hogwartu" Jastrzębia Góra 2024

Obozy w Polsce 2024, Obozy Letnie nad Morzem, Magiczne Obozy, Obozy z Harrym Potterem, Niepowtarzalna podróż przez świat Harrego Pottera!

Niepowtarzalna podróż przez świat Harrego Pottera!

Witaj w naszym magicznym, fabularnym obozie letnim "Ekspresem do Hogwartu" gdzie przeżyjesz prawdziwą przygodę w świecie magii i czarodziejów. Nasz obóz to szansa na wcielenie się w role ulubionych bohaterów z serii o Harrym Potterze i uczestniczenie w fascynujących zajęciach, jak lekcje zaklęć, turnieje Quidditcha i wiele innych. Gwarantujemy, że lato spędzone w Hogwarcie będzie czasem nauki, przyjaźni i przygód, które na zawsze pozostaną w sercach bohaterów tej historii. Stworzymy unikalne i magiczne chwile. Pokażemy, że magia nie jest tylko w różdżce, ale również w sercach i emocjach, że przygody, które nas napotykają stają się ważnym elementem w podróży ku dorosłości.

Program

Dzień 0

 • Każdy z Uczniów po otrzymaniu listu z Hogwartu powinien przygotować się do wyjazdu i określonego dnia udać się na peron 9 3/4, aby wyruszyć w podróż do Hogwartu.

Dzień 1

 • Zbiórka w wyznaczonym miejscu, wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do Szkoły Magii i Czarodziejstwa około godz. 16:30. Podczas przejazdu każdy otrzyma czekoladową żabę, ale bądźcie ostrożni i uważajcie aby Wam nie uciekła!
 • Po długiej podróży zostaniecie oprowadzeni po Hogwarcie, a następnie na Ceremoni Przydziału za pomocą Tiary Przydziału zostaniecie przydzieleni do swojego domu (Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, lub Hufflepuff).

Dzień 2-9

W SZKOLE MAGII I CZARODZIEJSTWA

 • Rozdanie szat Hogwartu od samego Dumbledora
 • Malowanie loga swojego domu
 • Tworzenie różdżek i własnych mioteł
 • Mecz Quidditcha
 • Maraton filmowy, czytanie książek i quiz wiedzy o "Harrym Potterze"
 • Bertie Bott's Beans - degustacja fasolek wszystkich smaków
 • Lapis philosophorum - gra terenowa "szukanie Kamienia filozoficznego"
 • Wojna o flagę Hogwartu
 • Lekcja eliksirów, zaklęć i wróżbiarstwa
 • Lekcja zielarstwa według prof. Sprout oraz tworzenie Zielnika Czarodzieja
 • Nauka tańca na uroczysty bal w Hogwarcie
 • Lekcja lewitacji na taśmie slackline

STOISKO WATY CUKROWEJ PODCZAS MAGICZNEGO ŚWIĘTA

 • to magiczne stoisko, gdzie mistrz cukierków używa swojego talentu do magii związanego z jedzeniem tworząc nietypowe smaki waty cukrowej
 • uczniowie i nauczyciele mogą spróbować magicznych smaków, które zmieniają kolory pod wpływem emocji i uczuć jedzącego

EKSCYTUJĄCA WYPRAWA W MAGICZNĄ DZICZ

 • odkrywanie tajemnic zaklętych w okolicy otaczającej Hogwart podczas nocnej wyprawy
 • rozbicie obozu i spędzenie chwili pod namiotem, badając otaczający ich magiczny świat
 • bohaterowie doświadczą wrażeń, które nie występują w murach Hogwartu tj. tajemnicze dźwięki, rozmowy o marzeniach i troskach, pogłębienie swoich przyjaźni

WYCIECZKA DO MOTYLARNI HOGWARTU

 • zostaniecie zaczarowani przez mistrza zaklęć na tyle, że przez krótki czas staniecie się "Animagusami", czarodziejskimi istotami, które potrafią zmieniać się w zwierzęta
 • w tym czasie kolorowe motyle zaczną reagować na Waszą obecność i okrążać wokół
 • na zakończenie wrócicie do swojej ludzkiej postaci, ale zachowacie wsponienia z tego niezwykłego doświadczenia w motylarni Hogwartu

TURNIEJ TRÓJMAGICZNY

Każdy z domów otrzyma listę zadań do wykonania. Będą to:

1) wyścig kajakiem na magiczną wyspę (spływ rzeką Piaśnicą)

2) zapasy w Bubble Ball

3) sekretne zadanie, o którym dowiesz się dopiero podczas turnieju

INTEGRACJA Z UCZESTNIKAMI Z INNYCH OBOZÓW czyli MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

(zajęcia dla chętnych)

 • Kąpiele w morzu pod opieką ratownika WOPR
 • relaks i słoneczne kąpiele na plaży a do tego dla chętnych odrobina aktywności – animacje przygotowane i prowadzone przez wychowawców, m. in.: konkurs rzeźb i budowli z piasku, gry i zabawy, siatkówka plażowa
 • spacery po okolicy, jastrzębskie klify i wąwozy, wyjścia na wschód/zachód słońca
 • balonowa bitwa wodna
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu, rozgrywki sportowe
 • biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i pianek
 • dla aktywnych: trampolina - fitness i zabawa w jednym oraz mega ślizg

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SZKOŁY MAGII I CZARODZIEJSTWA

 • rozdanie świadectw ukończenia szkoły
 • podsumowanie punktów za udział w konkurencjach i rozdanie nagród
 • bal w Hogwarcie

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych - atrakcje dodatkowo płatne.

Dzień 10

 • Ostatni dzień w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, po śniadaniu uczniowie opuszczą mury tej magicznej instytucji aby rozpocząć nowy etap życia
 • Przekroczenie bram Hogwartu ok. godziny 9:00, przejazd przez Polskę wg. rozkładu jazdy

Fakultety

Aquapark + gadolandia i papugarnia

AQUAPARK W REDZIE + WIZYTA W GADOLANDZIE I PAPUGARNI - wyjazd do jednego z najciekawszych Aquaparków w Europie. 3 godzinne wodne szaleństwo, dla chętnych także emocjonujące zjazdy na pierwszej w Europie obrotowej zjeżdżalni - atrakcja w cenie 5 zł/zjazd. W gadolandii spotkacie kolorowe jaszczurki, kameleona, agamę, legwana, warana, żaby, żółwie i ptaszniki, w papugarni zaś zobaczycie m.in. ary, amazonki, lorysy.

270.00 PLN

Park linowy

PARK LINOWY - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem czuwają instruktorzy, a uczestnicy wyposażeni są w atestowany i profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Przed wejściem na trasę uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie asekuracji i poruszania się po trasie parku.

70.00 PLN

Ubezpieczenia

UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy

Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. TU zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją m.in z następujących powodów np. nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 100% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi nawet w przypadku anulacji imprezy przez organizatora. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. Szczegółowe informacje dostępne w OWU Kontynenty str.28

90.00 PLN

Gwarancje

Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny)

Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy oraz Gwarancję Stałej Ceny. Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi nawet w przypadku anulacji imprezy przez organizatora.

150.00 PLN

Gwarancja Pieszczocha

Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą polisą wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka. Dzięki tej polisie jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem. Jak to wygląda w praktyce: -przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii organizowanej przez BUT.

90.00 PLN

Gwarancja Stałej Ceny

Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić galopująca inflacją, zmianami kursu walut (Euro/GBP), wzrostem cen paliw. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.

60.00 PLN

Gwarancja Zmiany Rezerwacji

Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.

30.00 PLN

Informacje dodatkowe

 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji fakultatywnej), własny śpiwór i karimatę (dotyczy noclegu pod namiotem).
 • Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekunów na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Wzór oświadczenia w dokumentach.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
 • Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.
 • Harmonogram obozu jest orientacyjny. Informujemy, że ze względów organizacyjnych, końcowe decyzje dotyczące przebiegu poszczególnych zajęć należą do wychowawców.
 • Każdy uczeń Szkoły Magii i Czarodziejstwa otrzyma na własność czarodziejską pelerynę, krawat oraz czekoladową żabę znaną ze świata magii.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
13.07-22.07.2024 2999 PLN -
23.07-01.08.2024 3049 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

-Aquapark + gadolandia i papugarnia : Dopłata 270 PLN
Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny) : Dopłata 150 PLN
Gwarancja Pieszczocha : Dopłata 90 PLN
-Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 60 PLN
Gwarancja Zmiany Rezerwacji : Dopłata 30 PLN
Park linowy : Dopłata 70 PLN
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 PLN (TFG) : Dopłata 2 PLN
Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 PLN (TFP) : Dopłata 2 PLN
UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy : Dopłata 90 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest w spokojnej okolicy Jastrzębiej Góry, skąd w zaledwie w kilka minut spacerem można dotrzeć do promenady Światowida. Do plaży oddalonej zaledwie 300 m można dojść łagodnym zejściem przez las z pominięciem klifowego brzegu i wielu schodów. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, a w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży ośrodek zapewnia ambulatorium wyposażone w artykuły pierwszej pomocy oraz pielęgniarkę. Zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Większość pokoi posiada balkon, możliwe łóżka piętrowe.
Zaplecze sportowo-rekreacyjne to m.in:
boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę,
atestowany plac zabaw,
fit park - siłownię plenerową
w budynku hotelowym znajduje się jadalnia, recepcja, świetlica ze stołami do ping ponga i piłkarzykami oraz sala konferencyjno-dyskotekowa.

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest w spokojnej okolicy Jastrzębiej Góry, skąd w zaledwie w kilka minut spacerem można dotrzeć do promenady Światowida. Do plaży oddalonej zaledwie 300 m można dojść łagodnym zejściem przez las z pominięciem klifowego brzegu i wielu schodów. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, a w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży ośrodek zapewnia ambulatorium wyposażone w artykuły pierwszej pomocy oraz pielęgniarkę. Zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Większość pokoi posiada balkon, możliwe łóżka piętrowe.

Zaplecze sportowo-rekreacyjne to m.in:

 • boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę,
 • atestowany plac zabaw,
 • fit park - siłownię plenerową
 • w budynku hotelowym znajduje się jadalnia, recepcja, świetlica ze stołami do ping ponga i piłkarzykami oraz sala konferencyjno-dyskotekowa.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.

Ośrodek przygotuje indywidualne posiłki, inne niż standardowe (np. bezglutenowe, wegetariańskie)  za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł/osoba/dzień (270 zł/osoba/turnus). Realizacja tylko po wcześniejszym zgłoszeniu przed przyjazdem na kolonie (min. 14 dni).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Wałbrzych Dopłata 300 PLN
Legnica Dopłata 280 PLN
Lubin Dopłata 280 PLN
Polkowice Dopłata 280 PLN
Głogów Dopłata 280 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Piła Dopłata 200 PLN
Bydgoszcz Dopłata 180 PLN
Wrocław Dopłata 280 PLN
Rawicz Dopłata 280 PLN
Leszno Dopłata 260 PLN
Poznań Dopłata 220 PLN
Gniezno Dopłata 200 PLN
Białystok Dopłata 240 PLN
Zambrów Dopłata 280 PLN
Warszawa Dopłata 220 PLN
Rzeszów Dopłata 300 PLN
Nisko Dopłata 300 PLN
Lublin Dopłata 280 PLN
Radom Dopłata 240 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 220 PLN
Kraków Dopłata 300 PLN
Katowice Dopłata 300 PLN
Częstochowa Dopłata 260 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Kutno Dopłata 200 PLN
Włocławek Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 140 PLN

Cena nie zawiera

dopłat transportowych, imprez fakultetatywnych , składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.), składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

Cena zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, realizację zajęć, kadrę: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.