w naszej ofercie: 12544 imprezy, 5690 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Młodzieżowy Hiszpania + Paryż i Gardaland STELLA MARIS 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY HISZPANIA + PARYŻ I GARDALAND STELLA MARIS 2024

Obóz Młodzieżowy w Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i Parku Rozrywki Gardaland - Wakacje w Hiszpanii 2024, Obozy w Hiszpanii 2024, Obozy i kolonie w Hiszpanii 2024

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie , lunch i kolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
277937058
oferta w pdf

Obóz Młodzieżowy Hiszpania + Paryż  i Gardaland STELLA MARIS 2024

Obóz Młodzieżowy w Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i Parku Rozrywki Gardaland - Wakacje w Hiszpanii 2024, Obozy w Hiszpanii 2024, Obozy i kolonie w Hiszpanii 2024

BLANES - PARYŻ - PARTY TIME - GARDALAND

MIEJSCOWOŚĆ: BLANES to miejscowość wypoczynkowa w środkowej części Costa Brava położona w niewielkiej, piaszczystej zatoce, ok. 60 km od Barcelony. Historyczna część miasteczka oddzielona od części hotelowej, zachowała swój malowniczy charakter. W miejscowości słynny ogród botaniczny Marimurtra, świetne, piaszczyste plaże i nadmorska promenada z licznymi restauracjami oferującymi specjalności hiszpańskiej kuchni.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. 

BLANES - PARYŻ - PARTY TIME - GARDALAND

MIEJSCOWOŚĆ: BLANES to miejscowość wypoczynkowa w środkowej części Costa Brava położona w niewielkiej, piaszczystej zatoce, ok. 60 km od Barcelony. Historyczna część miasteczka oddzielona od części hotelowej, zachowała swój malowniczy charakter. W miejscowości słynny ogród botaniczny Marimurtra, świetne, piaszczyste plaże i nadmorska promenada z licznymi restauracjami oferującymi specjalności hiszpańskiej kuchni.

Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. 

Program

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu, przejazd przez Polskę. Nocny przejazd przez Niemcy i Francję.

2 dzień: Przyjazd do Paryża. Spacer  z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Wieczorem wyjazd w dalszą drogę do Hiszpanii. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowego posiłku we własnym zakresie.

3 dzień: Dojazd do Blanes w godzinach około południowych. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie żywieniowe – lunch.

3—9 dzień: Pobyt w Hiszpanii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 • Wycieczka autokarowa do BARCELONY (m.in. dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, La Rambla, Stadion FC Barcelona i/lub Sagrada Famiglia wewnątrz (bilet dodatkowo płatny dla chętnych), pokazy grających fontan,
 • OGRÓD BOTANICZNY MARIMURTRA jest jednym z najważniejszych ogrodów botanicznych w Europie i posiada wspaniałą kolekcję roślin. W ogrodzie znajduje się ponad 4 000 gatunków roślin, w tym ponad 3000 gatunków egzotycznych, a wiele z nich jest rzadkich i zagrożonych wyginięciem. Ogród położony na szczycie stromych klifów biegnących wzdłuż morza zapiera dech w piersiach,
 • PARTY TIME: wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. DISCOTECA ARENA, ESSENCIA (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
 • BODY PAINTING: prawdziwe święto kolorów  połączone z wieczornym wyjściem na miasto!
 • BOSSABALL CAMP LIQUE: rozgrywki w siatkówkę plażową w zupełnie nowym wydaniu….
 • SPANISH CITY GAME
 • SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?
 • CHILLOUT na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie,
 • PARTY TIME: wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. DISCOTECA ARENA, ESSENCIA (za dodatkową opłatą ok. 10-20 euro, wejście dla osób pow. 16 roku życia).

9 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych.

10 dzień: Przejazd przez Włochy w okolice Werony – wypoczynek i  całodzienna wspaniała zabawa nad jeziorem Garda  w Parku Rozrywki GARDALAND – jednym z największych parków rozrywki w Europie. To idealne miejsce dla fanów zabawy w różnym wieku. Rozmaite zjeżdżalnie wodne, rollercoastery większe i mniejsze, "latające fotele", łódki-koła pływające po wzburzonej rzece, przepływającej przez różne "urozmaicone" miejsca itd. itp. Wyjazd w dalszą podróż w godzinach wieczornych 

11 dzień: Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski. Dojazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Wycieczki i eventy fakultatywne (dla chętnych, płatne dodatkowo):

 • TOSSA DE MAR - rejs statkiem do TOSSA DE MAR + Zwiedzanie Zamku to MUST-SEE podczas pobytu na wybrzeżu Costa Brava. Rejs wzdłuż dzikiego, klifowego wybrzeża, gwarantuje niezapomniane widoki i cudowną pamiątkę z wyjazdu w postaci zdjęć. A do tego chillout i zwiedzanie Tossa de Mar - dawnej rybackiej osady oraz twierdzy warownej. Cena z zeszłego roku ok. 30 euro/os.
 • MIASTECZKO WODNE - Water World to największy park wodny na Costa Brava. Ponad 30 atrakcji dla miłośników zjazdów extreme i wodnego szaleństwa. Na uczestników czeka Kamikaces, X-treme Mountain, Storm, Water Mountain i wiele więcej! Cena z zeszłego roku ok. 45 euro/os.
 • CAMP NOU - wizyta na Stadionie FC Barcelona CAMP NOU podczas wycieczki całodniowej do Barcelony. Cena z zeszłego roku ok. 30 euro/os.
 • SAGRADA FAMÍLIA - sen wielkiego architekta Gaudiego, który urealnił się w pięknej Barcelonie. Kościół budzący skrajne emocje wśród architektów i turystów. Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na świecie. Czy trzeba czegoś więcej aby zachęcić do odwiedzenia tej słynnej bazyliki? Cena z zeszłego roku ok. 35 euro/os.
 • WIEŻA EIFFLA - wjazd na  III poziom Wieży Eiffla podczas zwiedzania Paryża.  Cena z zeszłego roku ok. 20 euro/os.

 * Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2024.

Informacje dodatkowe

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży +130 zł,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla chorób przewlekłych (CP) +270 zł,
 • ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut +190 zł.

UWAGA! Dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży oraz gwarancji niezmienności ceny - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji osobnym przelewem/gotówką. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.

UWAGA:

 • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.
 • MAKSYMALNY BAGAŻ: Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 150 euro.
 • Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 • Podczas wyjazdu zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego  wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena obozu została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 01.12.2023 r. 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
11.07-21.07.2024 3199 PLN -
17.07-27.07.2024 3199 PLN -

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : Dopłata 190 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 270 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróż : Dopłata 130 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

ZAKWATEROWANIE Hotel Stella Maris*** w Blanes to komfortowy obiekt o bardzo wysokim standardzie, położony 100 m od plaży w samym sercu malowniczego Costa Brava, w bardzo bliskim sąsiedztwie restauracji, sklepów i barów, klubów, a przede wszystkim tętniącego przez całą dobę życiem - Lloret de Mar. Zakwaterowanie w przestronnych i odnowionych pokojach 3, i 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją, TV Sat oraz telefonem. Zdjęcia obiektu można obejrzeć stronie hotelu: . 

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: basen rekreacyjny, restauracja, taras z kawiarnią, tenis stołowy, obszerne lobby, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, Wi-Fi – bezpłatne w lobby, bankomat i kantor na terenie hotelu, parasole i leżaki hotelowe.

Wyżywienie

śniadanie , lunch i kolacja

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu do Blanes, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek. Dojazdy antenowe z innych miejsc w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy autokaru.
Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.
W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew + 250 zł; Toruń, Bydgoszcz + 220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski + 190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa + 170 zł; Radom, Kielce + 140 zł; Kraków + 100 zł; Katowice + 80 zł; Bielsko-Biała + 50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn + 250 zł.
Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym - pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników tj. mniej niż 5 osób (minimalna liczba osób żeby odbyła się „antenka” to 5 uczestników). Wyjazdy antenowe będą odbywały się z głównych miast w danym województwie – po wcześniejszej konsultacji z Klientem.

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek. Dojazdy antenowe z innych miejsc w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy autokaru.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew + 250 zł; Toruń, Bydgoszcz + 220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski + 190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa + 170 zł; Radom, Kielce + 140 zł; Kraków + 100 zł; Katowice + 80 zł; Bielsko-Biała + 50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn + 250 zł.

Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym - pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników tj. mniej niż 5 osób (minimalna liczba osób żeby odbyła się „antenka” to 5 uczestników). Wyjazdy antenowe będą odbywały się z głównych miast w danym województwie – po wcześniejszej konsultacji z Klientem.

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bielsko Biała Dopłata 50 PLN
Częstochowa Dopłata 170 PLN
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Katowice Dopłata 80 PLN
Kielce Dopłata 140 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN
Lublin Dopłata 170 PLN
Łódź Dopłata 190 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 190 PLN
Poznań Dopłata 250 PLN
Radom Dopłata 140 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 220 PLN
Warszawa Dopłata 190 PLN
Wrocław Dopłata 170 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Cena nie zawiera

kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.,
taksy klimatycznej 15 euro/os.,
obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Gardaland, Marimurta  i opłatę wjazdową do Paryża  (ok. 80 euro),
dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo):
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa +170 zł; Radom, Kielce +140 zł; Kraków +100 zł; Katowice +80 zł; Bielsko-Biała +50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn +250 zł..
 • kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os.,
 • taksy klimatycznej 15 euro/os.,
 • obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Gardaland, Marimurta  i opłatę wjazdową do Paryża  (ok. 80 euro),
 • dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo):

Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +220 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +190 zł; Wrocław, Lublin, Częstochowa +170 zł; Radom, Kielce +140 zł; Kraków +100 zł; Katowice +80 zł; Bielsko-Biała +50 zł, Białystok, Poznań, Olsztyn +250 zł..

Cena zawiera

6 noclegów w Blanes,
wyżywienie wg opisu programu,
opiekę pilota podczas obozu,
opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
transport poza Polską do/z Hiszpanii,
wstępy wg. programu,
program obozu młodzieżowego,
ubezpieczenie KL , NNW + bagaż,
podatek VAT,
obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
pamiątkowe gadżety,
wysyłkę zdjęć z obozu.
 • 6 noclegów w Blanes,
 • wyżywienie wg opisu programu,
 • opiekę pilota podczas obozu,
 • opiekę kadry pedagogicznej, ratownika,
 • transport poza Polską do/z Hiszpanii,
 • wstępy wg. programu,
 • program obozu młodzieżowego,
 • ubezpieczenie KL , NNW + bagaż,
 • podatek VAT,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł,
 • obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
 • pamiątkowe gadżety,
 • wysyłkę zdjęć z obozu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.