w naszej ofercie: 8875 imprez, 6251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Heros Camp Ustroń 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ HEROS CAMP USTROŃ 2024

Obozy Przygodowe 2024, Obozy dla Fanów Percy’ego Jacksona w Polsce 2024, Ciekawy Program dla Młodzieży 2024

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277983724
oferta w pdf

Obóz Heros Camp Ustroń 2024

Obozy Przygodowe 2024, Obozy dla Fanów Percy’ego Jacksona w Polsce 2024, Ciekawy Program dla Młodzieży 2024

Kalimera! Jesteś fanem przygód Percy’ego Jacksona, a może po prostu lubisz mitologię? Podejmij wyzwanie Odysei i dołącz do zespołu, z którym przeżyjesz niezapomniane chwile niczym mitologiczni herosi. Poznaj tajniki sztuk Apollo i Dionizosa. Stwórz dzieła sztuki, których nie powstydziłby się antyczny artysta.  Sprawdź się w różnych antycznych dziedzinach, a po aktywnym dniu zrelaksujesz się czerpiąc z nowoczesnego świata…filmy i gry czekają!

Program
Program: 
Olimp, Asgard, Heliopolis. Poznaj najważniejsze postaci i miejsca z mitologii greckiej i nie tylko. Dowiedz się gdzie w kulturze możemy znaleźć motywy mitologiczne. Percy Jackson, God of War, Assassin's Creed, to tylko kilka uniwersów, które warto odkryć.
Dionizje.  Przygotuj się na warsztaty teatralne, gdzie odegracie najciekawsze sceny z dziejów bogów. Będziemy pracować nad warsztatem aktorskim, zapamiętywaniem tekstu, dykcją i emisją głosu, aby powstał spektakl, który zachwyci nie tylko śmiertelników, ale też mieszkańców Olimpu.
Alfa, Beta, Gamma. Czeka Cię grecka lekcja kaligrafii, poznasz też kilka podstawowych greckich zwrotów. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.
Natchnieni przez Apolla. Dowiedz się jak napisać spójną historię ze zwrotami akcji i stwórz własne opowiadanie o bogach i herosach, którego nie powstydzi się sam Apollo.
W kuźni Hefajstosa. Zaprojektuj i zrób biżuterię z symbolami Twoich boskich patronów. Stwórz też paciorek, który będzie upamiętniał Twój udział w Odysei…ciekawe czy zbierzesz ich więcej.
W pracowni Fidiasza. Herosi również muszą się sprawnie poruszać w dziedzinie rzeźbiarstwa, malarstwa i rysunku. Stwórz podobiznę boga lub herosa, a może komiks z przygodami Percy’ego. Uwolnij swoją kreatywność!
Pieśń i muzyka. Wymyślcie pieśń opowiadającą  o waszych przygodach na obozie, która w akompaniamencie instrumentów wzruszy nawet sługi Hadesa.
Igrzyska. Wymyślcie i przeprowadźcie zawody, których swoich sił będą mogli spróbować herosi jak i śmiertelnicy spoza Odysei.
Nowe szaty herosa. Przywdziej strój ulubionego boga lub herosa. Stworzymy elementy kostiumów i charakteryzacji, by jak najbardziej upodobnić się do ulubionych bohaterów. Następnie czeka Cię sesja zdjęciowa, żeby upamiętnić efekty pracy.
Boska strefa chillu. Heros też musi z

Program

 • Olimp, Asgard, Heliopolis. Poznaj najważniejsze postaci i miejsca z mitologii greckiej i nie tylko. Dowiedz się gdzie w kulturze możemy znaleźć motywy mitologiczne. Percy Jackson, God of War, Assassin's Creed, to tylko kilka uniwersów, które warto odkryć.
 • Dionizje.  Przygotuj się na warsztaty teatralne, gdzie odegracie najciekawsze sceny z dziejów bogów. Będziemy pracować nad warsztatem aktorskim, zapamiętywaniem tekstu, dykcją i emisją głosu, aby powstał spektakl, który zachwyci nie tylko śmiertelników, ale też mieszkańców Olimpu.
 • Alfa, Beta, Gamma. Czeka Cię grecka lekcja kaligrafii, poznasz też kilka podstawowych greckich zwrotów. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.
 • Natchnieni przez Apolla. Dowiedz się jak napisać spójną historię ze zwrotami akcji i stwórz własne opowiadanie o bogach i herosach, którego nie powstydzi się sam Apollo.
 • W kuźni Hefajstosa. Zaprojektuj i zrób biżuterię z symbolami Twoich boskich patronów. Stwórz też paciorek, który będzie upamiętniał Twój udział w Odysei…ciekawe czy zbierzesz ich więcej.
 • W pracowni Fidiasza. Herosi również muszą się sprawnie poruszać w dziedzinie rzeźbiarstwa, malarstwa i rysunku. Stwórz podobiznę boga lub herosa, a może komiks z przygodami Percy’ego. Uwolnij swoją kreatywność!
 • Pieśń i muzyka. Wymyślcie pieśń opowiadającą  o waszych przygodach na obozie, która w akompaniamencie instrumentów wzruszy nawet sługi Hadesa.
 • Igrzyska. Wymyślcie i przeprowadźcie zawody, których swoich sił będą mogli spróbować herosi jak i śmiertelnicy spoza Odysei.
 • Nowe szaty herosa. Przywdziej strój ulubionego boga lub herosa. Stworzymy elementy kostiumów i charakteryzacji, by jak najbardziej upodobnić się do ulubionych bohaterów. Następnie czeka Cię sesja zdjęciowa, żeby upamiętnić efekty pracy.
 • Boska strefa chillu. Heros też musi zaznać odrobiny relaksu i nowoczesnej rozrywki. Pomoże w tym ulubiony film i konsole PS3, PS4 i oczywiście PS5.

Letnia Strefa Chillu i Zabawy

 

 • Teraz góry! Wakacje w Beskidach to świetna okazja, by zbliżyć się do przyrody podczas wędrówek górskimi szlakami, w upalne dni złapać oddech w lesie, poznać niezwykłe gatunki roślin, przytulić się do drzewa, schłodzić w górskim potoku... Będzie okazja wspólnie wybrać się na Czantorię Wielką, nazywaną również baśniową górą. Tam- podziwiając piękne widoki- zorganizujemy również plener artystyczny i sielankowy piknik na górskiej polanie.
 • Zielona strefa. Nasz ośrodek położony jest wysoko na zboczu góry i posiada 2 hektary terenu rekreacyjnego, który będzie do wyłącznej dyspozycji naszych uczestników. Do dyspozycji mamy ławeczki i leżaki, altankę grillową, miejsce na ognisko, boisko sportowe i przestrzeń na organizację zajęć plenerowych. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji gier terenowych, zabaw na świeżym powietrzu, a także imprez, wystaw i kina pod chmurką.
 • Wieczorne animacje. Prócz warsztatów artystycznych i przeróżnych działań twórczych znajdziemy oczywiście czas na świetną zabawę w gronie rówieśników. W naszych propozycjach team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska z kiełbaskami, turnieje sportowe, quizy oraz konkursy

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas uroczystego finału, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy i reportaże, prezentacje multimedialne, wernisaż, wystawy prac plastycznych i fotograficznych, recitale, koncerty, spektakl, show taneczne, etiudy oraz poczęstunek.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Energylandia 190zł

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji. 

Galeria najlepszych zdjęć z obozu 39zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Przygodowy Pakiet Obozowy 150zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Dojazd

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem

Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • fartuch malarski/starsze ubrania, które można zachlapać farbą
 • mile widziane elementy ubioru i gadżety związane z mitami 
 • własny bidon na wodę

Planowana liczba Uczestników na programie min. 6 osób, na obiekcie ok 100 osób.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
06.07-17.07.2024 3199 PLN Sprawdź
30.07-10.08.2024 3199 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Energylandia : Dopłata 190 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Karta Dużej Rodziny : Zniżka 100 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK

Obiekt hotelowy znajduje się w Ustroniu - górskiej miejscowości uzdrowiskowej, w samym sercu Beskidu Śląskiego. Położony jest na stromym zboczu góry, z którego okien rozlega się malowniczy widok na słynną Czantorię Wielką. Obiekt posiada 2 ha terenu zielonego z

miejscami przeznaczonymi do rekreacji, boiskiem sportowym, altanką grillową i kręgiem ogniskowym, ławeczkami, leżakami - z dala od turystycznego zgiełku.  W obiekcie znajduje kompleks sal warsztatowych i pracowni artystycznych, stylowa jadalnia, całodobowa recepcja, ogólnodostępne Wi-Fi, bezpłatny parking. Zakwaterowanie w klasycznych pokojach 2, 3- i 4-osobowych z łazienkami oraz balkonem z widokiem na góry.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 158 PLN
Gdańsk Dopłata 288 PLN
Katowice Dopłata 158 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 158 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 228 PLN
Opole Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 268 PLN
Szczecin Dopłata 350 PLN
Toruń Dopłata 268 PLN
Warszawa Dopłata 288 PLN
Wrocław Dopłata 258 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena nie zawiera

Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).
Dopłaty: 
Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł
Energylandia - 190
galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
Przygodowy pakiet obozowy- 150zł
 • Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty:

 • Energylandia- 190zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.