w naszej ofercie: 8537 imprez, 5583 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Fanów K-Pop Ustroń 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ FANÓW K-POP USTROŃ 2024

Obozy Japońskie 2024, Obozy Anime i Manga w Polsce 2024, Obozy Japońskie w Polsce dla Młodzieży 2024, Obozy Letnie w Ustroniu 2024, Obozy K-pop w Polsce 2024, Wypoczynek w Japońskiej tematyce 2024

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277984093
oferta w pdf

Obóz Fanów K-Pop Ustroń 2024

Obozy Japońskie 2024, Obozy Anime i Manga w Polsce 2024, Obozy Japońskie w Polsce dla Młodzieży 2024, Obozy Letnie w Ustroniu 2024, Obozy K-pop w Polsce 2024, Wypoczynek w Japońskiej tematyce 2024

Ogarnął Cię szał na K-POP? Chcesz poznać największych idoli, najciekawsze Manhwy i najmocniejsze fankluby? Zapraszamy na wyjątkowy obóz dla prawdziwych pasjonatów! W programie zajęcia kulturoznawcze, taneczne, dużo zabawy i koreańskich hitów.

Program
Strefa K-POP
Muzyka. Szeroko pojęty korean pop może przybrać wersję hip-hopu, dance, electropopu, czy współczesnego rhythm&bluesa. W skrócie- każdy znajdzie coś dla siebie!  Zbadajmy jego pochodzenie. 
Zespoły. Poznaj najpopularniejsze zespoły k-popowe, które dzielą się na girls- i boysbandy. Będzie też okazja na prezentację swojego ulubionego.
Muzyczny Quiz. Zapraszamy do udziału w quizie, podczas którego sprawdzisz swoją wiedzę muzyczną. Będzie dużo śmiechu, ciekawostek, szczypta rywalizacji i nagrody!
K-Pop cover dance. . Mnóstwo układów tanecznych i ruchów wykorzystywanych przez naszych idoli. Zapraszamy na warsztaty taneczne oraz dyskotekę w stylu K-Pop. 
Język i kaligrafia. Kółka, kreski, kwadraciki... czyli koreańskie pismo hangul! Będzie okazja poznać podstawy koreańskiego języka, jego pisownię i wymowę. Hwaiting!
Karaoke. Totalny must-have dla fanów korean pop. Po kilku lekcjach koreańskiego z pewnością będziesz w stanie zaśpiewać ulubioną piosenkę w oryginale.
Fandom. Szał k-popowy ogarnął cały świat. Wierni fani przyłączają się do grup fanowskich, by razem przeżywać k-popowe przygody. Pogadajmy o tym!
Idol Challenge- największe gwiazdy k-pop tańczą, śpiewają, grają koncerty, występują w przeróżnych programach telewizyjnych i oczywiście reklamach. I Ty spróbuj zmierzyć się z wyzwaniami z  kultowego variety show w Korei. 
Moda Korean Style. Przegląd najnowszych trendów, stylizacji ulubionych gwiazd, makijaże i fryzury. Stworzymy własne stylizacje, w których weźmiemy udział w specjalnej sesji zdjęciowej. 
Ulzzang. Z koreańskiego dosłownie „piękna twarz”. Jest to osoba z piękną twarzą, która zdobyła sławę w sieci przez publikowanie swoich zdjęć. Razem zagłębimy się w tajniki koreańskiego piękna.
Kuchnia. Dalgona, bibimbap, kimchi,... Warto wiedzieć, co kochają jeść Koreańczycy! Będą przepisy, kulinarne wprawki i oczywiście degustacja.  
Manhwa. Poznaj spefikę południowokoreańskich komiksów i stwórz swoje. 
Drama. Przegląd koreańskich seriali i popularnych telenoweli, ich charakterystycznych bohaterów, scen i motywów. 
Letnia Strefa Chillu i Zabawy

Program

Strefa K-POP

 • Muzyka. Szeroko pojęty korean pop może przybrać wersję hip-hopu, dance, electropopu, czy współczesnego rhythm&bluesa. W skrócie- każdy znajdzie coś dla siebie!  Zbadajmy jego pochodzenie. 
 • Zespoły. Poznaj najpopularniejsze zespoły k-popowe, które dzielą się na girls- i boysbandy. Będzie też okazja na prezentację swojego ulubionego.
 • Muzyczny Quiz. Zapraszamy do udziału w quizie, podczas którego sprawdzisz swoją wiedzę muzyczną. Będzie dużo śmiechu, ciekawostek, szczypta rywalizacji i nagrody!
 • K-Pop cover dance. . Mnóstwo układów tanecznych i ruchów wykorzystywanych przez naszych idoli. Zapraszamy na warsztaty taneczne oraz dyskotekę w stylu K-Pop. 
 • Język i kaligrafia. Kółka, kreski, kwadraciki... czyli koreańskie pismo hangul! Będzie okazja poznać podstawy koreańskiego języka, jego pisownię i wymowę. Hwaiting!
 • Karaoke. Totalny must-have dla fanów korean pop. Po kilku lekcjach koreańskiego z pewnością będziesz w stanie zaśpiewać ulubioną piosenkę w oryginale.
 • Fandom. Szał k-popowy ogarnął cały świat. Wierni fani przyłączają się do grup fanowskich, by razem przeżywać k-popowe przygody. Pogadajmy o tym!
 • Idol Challenge- największe gwiazdy k-pop tańczą, śpiewają, grają koncerty, występują w przeróżnych programach telewizyjnych i oczywiście reklamach. I Ty spróbuj zmierzyć się z wyzwaniami z  kultowego variety show w Korei. 
 • Moda Korean Style. Przegląd najnowszych trendów, stylizacji ulubionych gwiazd, makijaże i fryzury. Stworzymy własne stylizacje, w których weźmiemy udział w specjalnej sesji zdjęciowej. 
 • Ulzzang. Z koreańskiego dosłownie „piękna twarz”. Jest to osoba z piękną twarzą, która zdobyła sławę w sieci przez publikowanie swoich zdjęć. Razem zagłębimy się w tajniki koreańskiego piękna.
 • Kuchnia. Dalgona, bibimbap, kimchi,... Warto wiedzieć, co kochają jeść Koreańczycy! Będą przepisy, kulinarne wprawki i oczywiście degustacja.  
 • Manhwa. Poznaj spefikę południowokoreańskich komiksów i stwórz swoje. 
 • Drama. Przegląd koreańskich seriali i popularnych telenoweli, ich charakterystycznych bohaterów, scen i motywów. 

Letnia Strefa Chillu i Zabawy

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Energylandia 190zł

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji. 

Galeria najlepszych zdjęć z obozu 39zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Przygodowy Pakiet Obozowy 150zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Dojazd

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem

Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • gadżety związane z Twoją zajawką na K-Pop 
 • własny bidon na wodę

Planowana liczba Uczestników na programie min. 6 osób, na obiekcie ok 100 osób.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
18.07-29.07.2024 3199 PLN Sprawdź
30.07-10.08.2024 3199 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Energylandia : Dopłata 190 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Karta Dużej Rodziny : Zniżka 100 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK

Obiekt hotelowy znajduje się w Ustroniu - górskiej miejscowości uzdrowiskowej, w samym sercu Beskidu Śląskiego. Położony jest na stromym zboczu góry, z którego okien rozlega się malowniczy widok na słynną Czantorię Wielką. Obiekt posiada 2 ha terenu zielonego z

miejscami przeznaczonymi do rekreacji, boiskiem sportowym, altanką grillową i kręgiem ogniskowym, ławeczkami, leżakami - z dala od turystycznego zgiełku.  W obiekcie znajduje kompleks sal warsztatowych i pracowni artystycznych, stylowa jadalnia, całodobowa recepcja, ogólnodostępne Wi-Fi, bezpłatny parking. Zakwaterowanie w klasycznych pokojach 2, 3- i 4-osobowych z łazienkami oraz balkonem z widokiem na góry.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 158 PLN
Gdańsk Dopłata 288 PLN
Katowice Dopłata 158 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 158 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 228 PLN
Opole Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 268 PLN
Szczecin Dopłata 350 PLN
Toruń Dopłata 268 PLN
Warszawa Dopłata 288 PLN
Wrocław Dopłata 258 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena nie zawiera

Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).
Dopłaty: 
Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł
Energylandia - 190
galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
Przygodowy pakiet obozowy- 150zł
 • Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty:

 • Energylandia- 190zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.