w naszej ofercie: 11536 imprez, 5686 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ TANCERKI NA KLIFIE ŁUKĘCIN 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ TANCERKI NA KLIFIE ŁUKĘCIN 2024

Obozy i kolonie w Polsce 2024, Obozy taneczne

Wiek: od 7 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
277987857
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

OBÓZ TANCERKI NA KLIFIE ŁUKĘCIN 2024

Kolonia taneczna w Łukęcinie przeznaczona jest dla wszystkich dziewczyn, których pasją jest taniec i zdrowy styl życia. Wśród atrakcji kolonii na uczestników czekają m.in.: zajęcia taneczne, tworzenie unikalnych strojów tanecznych, pokaz taneczny, wariacje z szarfą gimnastyczną, aqua fitness, festiwal kolorów, plażowanie, rozgrywki sportowe.
Program ramowy:
Dzień 1: Zbiórka. Przejazd do miejsca realizacji imprezy. Obiad. Zakwaterowanie, podział na grupy. Kolacja. Wieczór integracyjny. Dzień 2-9: Realizacja programu pobytu. Dzień 10: Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie. Suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd do miejsca zbiórki. Pożegnanie z opiekunem. Zakończenie imprezy.
PROGRAM OBOZU:
TANIEC – Zajęcia taneczne trwają ok. 1,5 h dziennie, odbywają się między innymi w sali z lustrami, na dworze oraz na wielkiej sali dyskotekowej. Dzieci uczestniczą w nauce różnych form tańca współczesnego. Na końcu kolonii odbywa się finałowy pokaz. Zajęcia mają na celu uwrażliwienie dzieci na muzykę i wzmocnienia ich rytmiczności, są prowadzone w formie zabawy, pogłębiają wyobraźnię przestrzenną i pamięć motoryczną.
JA TANCERKA – dzieci posiadają znacznie szerszą kreatywność aniżeli osoby dorosłe. Z tego powodu przeprowadzone zostaną zajęcia, które będą miały na celu pobudzenie motoryczno-twórcze Państw Pociech. Zajęcia będą polegały na przygotowaniu do muzyki pod bacznym okiem instruktora króciutkich, solowych etiud tanecznych.
STRÓJ TANCERKI – samodzielne przygotujemy strój sceniczny na występ – tiulowe spódniczki i modne T-Shirty*. Każda tancerka wróci do domu z własnym elementem stroju tancerki.
UWIELBIAM TAŃCZYĆ, BO… Opowieści o dziecięcych marzeniach. Każdy z nas chciał być kiedyś kimś. Nasze dzieci również marzą. Wywiad z naszymi gwiazdami polegający na rozmowie, zadawaniu pytań, wspólnych wybuchach niepohamowanego śmiechu.
JUST DANCE: znana i lubiana zabawa pozwoli nam rozbudzić w nas taneczne emocje.
ZUMBA: uwielbiany przez wszystkich – małych i dużych – rodzaj zajęć, a właściwie zabawy przy muzyce. Naśladowanie instruktora nie jest znowu takie trudne… A do tego śpiew w języku angielskim 
HARMONIA I BALANS – streching przy blasku zachodzącego słońca na plaży, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne.
CHEERLEADING – przygotujemy autorski pokaz na rozgrywki sportowe rozgrywane w naszym ośrodku. Będziemy kibicować dzielnie naszej ulubionej drużynie – oczywiście z pomponami.
WARIACJE Z SZARFĄ GIMNASTYCZNĄ i HULA HOP– efektowne i barwne.
AQUA FITNESS: bo przecież woda zdrowia nam doda 
WARKOCZYKÓW CZAR i NADMORSKIE TATUAŻE Z HENNY– zawsze na czasie i na topie – kolorowe warkoczyki zrobią furorę tego lata.
STUDIO URODY TANCERKI – fantazyjne fryzury i stylizacja paznokci dla wszystkich chętnych młodych tancerek.
PERFUMY MŁODEJ DAMY – stworzymy swoje własne, autorskie propozycje, doskonałe na prezent lud do użytku własnego:)
W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH BALETEK – z garderoby Primabaleriny zaginęły baletki, a przed nią ważny występ. Czy uda się Wam rozwiązać zagadkę nim będzie musiała wyjść na scenę?
SZALONA I PRAWIE ZAPOMNIANA GRA W KLASY, SZNURA I GUMĘ – zmierzycie się o kolonijny Puchar Zwinnej Stopy.
A POZA TYM:
ZAJĘCIA NA BASENIE W OŚRODKU: pływanie, piłka wodna, wodne zabawy i podwodne zdjęcia, relaksujące dryfowanie na materacach.
PLAŻOWANIE I SŁODKI RELAKS – kąpiele w morzu (strzeżona plaża), rozgrywki siatkówki plażowej, Frisbee i beachball, bitwa na pistolety ładowane wodą.
TEAM-BUILDING: aktywna integracja polegająca na wspólnym rozwiązywaniu problemów i zadań niebanalnych.
GOFRY NA 102: przygotujemy przepyszne gofry, które następnie spałaszujemy ze smakiem i z dodatkami, które lubimy najbardziej.
WIECZORNE KINO ŁUKĘCIN z kubkiem gorącej czekolady:)
PODCHODY: wyruszymy na poszukiwanie przygód i zespołu, który przed nami ucieka.
PARADA OSZUSTÓW polegająca na rozszyfrowaniu kto mówi prawdę.
NADMORSKIE SPOTKANIE Z NEPTUNEM i POKONANIE TORU PRZESZKÓD.
DRINKOWY ZAWRÓT GŁOWY – czyli owocowe napoje orzeźwiające według waszej własnej receptury – serwowane nad basenem.
FOTORAMKA – pamiątkowe zdjęcie w naszej obozowej ramce.
TALENT SHOW – bo każdy z nas ma talent…
DYSKOTEKA: przy letnich przebojach 2024 oraz Waszych ulubionych kawałkach.
HAWAJSKIE BEACH PARTY – impreza na plaży, w strojach kąpielowych i wcześniej przygotowanych HAWAJSKICH STROJACH, połączona z super zabawą zakończoną bąbelkami Pikolo.
ROZGRYWKI SPORTOWE o Puchar Kierownika Obozu.
FESTIWAL KOLORÓW – na plaży, przy blasku słońca wyrzucimy kolorowe proszki, a potem kolorowa SESJA ZDJĘCIOWA.
OGNISKO INTEGRACYJNE z szantami i pysznymi piankami.
WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PARKU WIELORYBA W REWALU, Z PRZEJAZDEM KOLEJĄ WASKOTOROWĄ I ODWIEDZINAMI PARKU MINIATUR LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU – podczas której odwiedzimy fantastyczny morski park Wieloryba, w którym animator porwie nas w świat podwodnych zwierząt i ich zwyczajów, poszukamy skarbu, spotkamy gadające papugi, pobawimy się na świetnym placu zabaw i odpoczniemy na hamakach. Odwiedzimy też Niechorze, w którym wspinać się będziemy na szczyt latarni morskiej, odpoczniemy na plaży i zrobimy zakupy pamiątek. Czeka nas też relaksująca przejażdżka kolejką wąskotorową!
PAMIĄTKOWY GADŻET TRAVELSHOP oraz DOSTĘP DO ZDJĘĆ Z OBOZU.
PROGRAM FAKULTATYWNY:
WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI POMERANIA W DYGOWIE/ k. KOŁOBRZEGU, w którym czekają nas 4 godziny świetnej zabawy na karuzelach, zjeżdżalniach wodnych (najwyższa ma aż 13 metrów wysokości!), ogromnej karuzeli, wahadle EXTREME, rollercoasterze Dragon. Wszystkie atrakcje w cenie! + 180 zł. Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach.
Uwaga – każda tancerka zabiera ze sobą z domu na obóz czarny, gładki, najlepiej już bardzo dopasowany (lub „przyciasny”) T-Shirt (którego nie będzie nam szkoda, bo zostanie zmieniony w strój sceniczny).

Obozy i kolonie w Polsce 2024, Obozy taneczne

Kolonia taneczna w Łukęcinie przeznaczona jest dla wszystkich dziewczyn, których pasją jest taniec i zdrowy styl życia. Wśród atrakcji kolonii na uczestników czekają m.in.: zajęcia taneczne, tworzenie unikalnych strojów tanecznych, pokaz taneczny, wariacje z szarfą gimnastyczną, aqua fitness, festiwal kolorów, plażowanie, rozgrywki sportowe.

Program ramowy:
Dzień 1: Zbiórka. Przejazd do miejsca realizacji imprezy. Obiad. Zakwaterowanie, podział na grupy. Kolacja. Wieczór integracyjny. Dzień 2-9: Realizacja programu pobytu. Dzień 10: Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie. Suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd do miejsca zbiórki. Pożegnanie z opiekunem. Zakończenie imprezy.

PROGRAM OBOZU:

 • TANIEC – Zajęcia taneczne trwają ok. 1,5 h dziennie, odbywają się między innymi w sali z lustrami, na dworze oraz na wielkiej sali dyskotekowej. Dzieci uczestniczą w nauce różnych form tańca współczesnego. Na końcu kolonii odbywa się finałowy pokaz. Zajęcia mają na celu uwrażliwienie dzieci na muzykę i wzmocnienia ich rytmiczności, są prowadzone w formie zabawy, pogłębiają wyobraźnię przestrzenną i pamięć motoryczną.
 • JA TANCERKA – dzieci posiadają znacznie szerszą kreatywność aniżeli osoby dorosłe. Z tego powodu przeprowadzone zostaną zajęcia, które będą miały na celu pobudzenie motoryczno-twórcze Państw Pociech. Zajęcia będą polegały na przygotowaniu do muzyki pod bacznym okiem instruktora króciutkich, solowych etiud tanecznych.
 • STRÓJ TANCERKI – samodzielne przygotujemy strój sceniczny na występ – tiulowe spódniczki i modne T-Shirty*. Każda tancerka wróci do domu z własnym elementem stroju tancerki.
 • UWIELBIAM TAŃCZYĆ, BO… Opowieści o dziecięcych marzeniach. Każdy z nas chciał być kiedyś kimś. Nasze dzieci również marzą. Wywiad z naszymi gwiazdami polegający na rozmowie, zadawaniu pytań, wspólnych wybuchach niepohamowanego śmiechu.
 • JUST DANCE: znana i lubiana zabawa pozwoli nam rozbudzić w nas taneczne emocje.
 • ZUMBA: uwielbiany przez wszystkich – małych i dużych – rodzaj zajęć, a właściwie zabawy przy muzyce. Naśladowanie instruktora nie jest znowu takie trudne… A do tego śpiew w języku angielskim
 • HARMONIA I BALANS – streching przy blasku zachodzącego słońca na plaży, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne.
 • CHEERLEADING – przygotujemy autorski pokaz na rozgrywki sportowe rozgrywane w naszym ośrodku. Będziemy kibicować dzielnie naszej ulubionej drużynie – oczywiście z pomponami.
 • WARIACJE Z SZARFĄ GIMNASTYCZNĄ i HULA HOP– efektowne i barwne.
 • AQUA FITNESS: bo przecież woda zdrowia nam doda
 • WARKOCZYKÓW CZAR i NADMORSKIE TATUAŻE Z HENNY– zawsze na czasie i na topie – kolorowe warkoczyki zrobią furorę tego lata.
 • STUDIO URODY TANCERKI – fantazyjne fryzury i stylizacja paznokci dla wszystkich chętnych młodych tancerek.
 • PERFUMY MŁODEJ DAMY – stworzymy swoje własne, autorskie propozycje, doskonałe na prezent lud do użytku własnego:)
 • W POSZUKIWANIU ZAGINIONYCH BALETEK – z garderoby Primabaleriny zaginęły baletki, a przed nią ważny występ. Czy uda się Wam rozwiązać zagadkę nim będzie musiała wyjść na scenę?
 • SZALONA I PRAWIE ZAPOMNIANA GRA W KLASY, SZNURA I GUMĘ – zmierzycie się o kolonijny Puchar Zwinnej Stopy.

A POZA TYM:

 • ZAJĘCIA NA BASENIE W OŚRODKU: pływanie, piłka wodna, wodne zabawy i podwodne zdjęcia, relaksujące dryfowanie na materacach.
 • PLAŻOWANIE I SŁODKI RELAKS – kąpiele w morzu (strzeżona plaża), rozgrywki siatkówki plażowej, Frisbee i beachball, bitwa na pistolety ładowane wodą.
 • TEAM-BUILDING: aktywna integracja polegająca na wspólnym rozwiązywaniu problemów i zadań niebanalnych.
 • GOFRY NA 102: przygotujemy przepyszne gofry, które następnie spałaszujemy ze smakiem i z dodatkami, które lubimy najbardziej.WIECZORNE KINO ŁUKĘCIN z kubkiem gorącej czekolady:)
 • PODCHODY: wyruszymy na poszukiwanie przygód i zespołu, który przed nami ucieka.
 • PARADA OSZUSTÓW polegająca na rozszyfrowaniu kto mówi prawdę.
 • NADMORSKIE SPOTKANIE Z NEPTUNEM i POKONANIE TORU PRZESZKÓD.
 • DRINKOWY ZAWRÓT GŁOWY – czyli owocowe napoje orzeźwiające według waszej własnej receptury – serwowane nad basenem.
 • FOTORAMKA – pamiątkowe zdjęcie w naszej obozowej ramce.
 • TALENT SHOW – bo każdy z nas ma talent…
 • DYSKOTEKA: przy letnich przebojach 2024 oraz Waszych ulubionych kawałkach.
 • HAWAJSKIE BEACH PARTY – impreza na plaży, w strojach kąpielowych i wcześniej przygotowanych HAWAJSKICH STROJACH, połączona z super zabawą zakończoną bąbelkami Pikolo.
 • ROZGRYWKI SPORTOWE o Puchar Kierownika Obozu.
 • FESTIWAL KOLORÓW – na plaży, przy blasku słońca wyrzucimy kolorowe proszki, a potem kolorowa
 • SESJA ZDJĘCIOWA.
 • OGNISKO INTEGRACYJNE z szantami i pysznymi piankami.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PARKU WIELORYBA W REWALU, Z PRZEJAZDEM KOLEJĄ WASKOTOROWĄ I ODWIEDZINAMI PARKU MINIATUR LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU – podczas której odwiedzimy fantastyczny morski park Wieloryba, w którym animator porwie nas w świat podwodnych zwierząt i ich zwyczajów, poszukamy skarbu, spotkamy gadające papugi, pobawimy się na świetnym placu zabaw i odpoczniemy na hamakach. Odwiedzimy też Niechorze, w którym wspinać się będziemy na szczyt latarni morskiej, odpoczniemy na plaży i zrobimy zakupy pamiątek. Czeka nas też relaksująca przejażdżka kolejką wąskotorową!
 • PAMIĄTKOWY GADŻET oraz DOSTĘP DO ZDJĘĆ Z OBOZU.

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI POMERANIA W DYGOWIE/ k. KOŁOBRZEGU, w którym czekają nas 4 godziny świetnej zabawy na karuzelach, zjeżdżalniach wodnych (najwyższa ma aż 13 metrów wysokości!), ogromnej karuzeli, wahadle EXTREME, rollercoasterze Dragon. Wszystkie atrakcje w cenie! + 180 zł. Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach.

Uwaga – każda tancerka zabiera ze sobą z domu na obóz czarny, gładki, najlepiej już bardzo dopasowany (lub „przyciasny”) T-Shirt (którego nie będzie nam szkoda, bo zostanie zmieniony w strój sceniczny).

Co zabrać:

Wszyscy Uczestnicy powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną z wpisanym numerem PESEL, wypełnioną kartę uczestnika obozu oraz podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów zgody na udział w zajęciach oraz regulamin, wygodny strój sportowy,czarny T-Shirt do wykorzystania na występie, nieprzemakalną kurtkę i ciepłą bluzę (lub polar), dres, strój sportowy i kąpielowy, ręcznik, co najmniej dwie pary butów sportowych, klapki, mały plecak, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem. Przyda się: preparat odstraszający komary, latarka oraz bidon na wodę.

UWAGI:

O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju. O specjalnych dietach należy poinformować organizatora przed zawarciem umowy zakupu kolonii. Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i po konsultacji z Uczestnikami. Kierownik obozu może podjąć decyzję o ograniczeniu korzystania z telefonów komórkowych podczas zajęć i podczas ciszy nocnej (tzn. telefony będą przechowywane przez kadrę obozową, wydawane uczestnikom w określonych godzinach). Przez całą dobę istnieje możliwość kontaktu z uczestnikami obozu poprzez telefon do kierownika obozu. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

Uwaga – każda tanerka zabiera ze sobą z domu na obóz czarny, gładki, najlepiej już bardzo dopasowany (lub „przyciasny”) T-Shirt (którego nie będzie nam szkoda, bo zostanie zmieniony w strój sceniczny).

DOJAZD

Dojazd własny (+0), Szczecin (+0), Wrocław (+240), Gdańsk (+270), Bydgoszcz (+270), Gorzów Wielkopolski (+220), Katowice (+ 270), Koszalin (+ 220), Kraków (+270), Leszno (+240), Łódź (+270), Poznań (+200), Toruń (+270), Warszawa (+250).

Dopłaty w nawiasach to koszty transportu w obie strony z wymienionych miast Polski w PLN. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest PKP lub/i autokarem. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Uwaga! Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast pociągu może być mikrobus, samochód). Transport dzieci i młodzieży na kolonie i obozy realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy. Wyjazdy z Polski południowej mogą odbywać się jeden dzień wcześniej.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
24.07-02.08.2024 2599 PLN Sprawdź
02.08-11.08.2024 2599 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy

Ośrodek Wczasowy “Wrzos” jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku, położonym na terenie lasu iglastego w odległości 200m od plaży. Swoim położeniem zapewnia ciszę, relaks i bliskość przyrody. Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem i TV. Wyżywienie serwowane w przestronnej jadalni 3 razy dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obfity i różnorodny bufet szwedzki na śniadanie i kolację zaspokoi apetyty największych łasuchów. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem i suchym prowiantem na drogę. Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura: basen letni z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, boiska, trampolina, sauna, siłownia, trzy sale do zabaw, 2 sale taneczne, stoły bilardowe i do tenisa stołowego, miejsce do grillowania, kawiarnia. Więcej informacji o ośrodku na stronie:

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Wyżywienie serwowane w przestronnej jadalni 3 razy dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obfity i różnorodny bufet szwedzki na śniadanie i kolację zaspokoi apetyty największych łasuchów. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem i suchym prowiantem na drogę.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Szczecin bez dopłaty
Wrocław Dopłata 240 PLN
Gdańsk Dopłata 270 PLN
Bydgoszcz Dopłata 270 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 220 PLN
Katowice Dopłata 270 PLN
Koszalin Dopłata 220 PLN
Kraków Dopłata 270 PLN
Leszno Dopłata 240 PLN
Łódź Dopłata 270 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 270 PLN
Warszawa Dopłata 250 PLN

Własny

Cena nie zawiera

 • Ewentualnych dopłat transportowych oraz atrakcji fakultatywnych.

Cena zawiera

 • Transport autokarowy ze Szczecina,
 • 9 noclegów, pełne wyżywienie + prowiant na drogę powrotną,
 • opiekę kadry i ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną, instruktorów sportowych,
 • realizację programu,
 • niezbędne materiały i sprzęt,
 • wycieczkę autokarową wraz z biletami wstępu,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna,
 • opłaty TFG i TFP,
 • zdjęcia z obozu,
 • gadżety.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.