w naszej ofercie: 8509 imprez, 6251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ TOCA LOVE BOCA – RADOWO MAŁE 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ TOCA LOVE BOCA – RADOWO MAŁE 2024

Obozy i kolonie w Polsce 2024, Obozy dla Maluszków, Obozy plastyczne, Obozy aktywne

Wiek: od 6 do 10 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
278001354
oferta w pdf

OBÓZ TOCA LOVE BOCA – RADOWO MAŁE 2024

Obozy i kolonie w Polsce 2024, Obozy dla Maluszków, Obozy plastyczne, Obozy aktywne

Przebieg kolonii ma na celu rozwój Państwa Pociech poprzez zabawę. W trakcie zajęć kształcimy zdolności interpersonalne (pracy w grupie), motoryczne, twórcze, dajemy impulsy pobudzające wyobraźnię i rozwijamy umiejętności artystyczne. Pobyt na kolonii uczy Dzieci samodzielności i współpracy z innymi.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1: Zbiórka. Przejazd do miejsca realizacji imprezy. Obiad. Zakwaterowanie, podział na grupy. Ciepła kolacja. Wieczór integracyjny. Dzień 2-6/9: Realizacja programu pobytu. Dzień 7/10: Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie. Wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd do miejsca zbiórki. Pożegnanie z opiekunem. Zakończenie imprezy.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

KREATYWNA SPOŁECZNOŚĆ TOCA-LOVE-BOCA W RADOWIE MAŁYM: na tablicach magnetycznych stworzycie strukturę mini-miasta wraz z własnymi mieszkaniami. Sami również staniecie się jego częścią. Zabierzcie ulubione przebranie i/lub gadżet, a my pomożemy Wam przeistoczyć się w i obudzić do życia postacie, których historie będziecie opowiadać przez cały turnus.

ODGRYWANIE HISTORII Z ŻYCIA CODZIENNEGO – zakupy, wizyta w szkole i u fryzjera, jazda na rowerze, wyjście na koncert, a może wyprawa życia w nieznane – przygotujcie się na przygodę, w której czynniki zewnętrzne będą często wpływały na Wasze decyzje.

ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE – Waszym zadaniem będzie wytropienie czarnych charakterów, które zagrożą lokalnej społeczności TOCA-LOVE-BOCA w Radowie,

POCZTA ŻYCZEŃ TOCA-LOVE-BOCA: Wy „zamawiacie”, a kadra obozowa dostarcza,

TOCA-LOVE-BOCA KOCHA ZWIERZĘTA – nauka rysowania zwierzaków,

AWARIA POCZTY W RADOWIE – TOVA-LOVE-BOCA szuka zagubionych przesyłek – gra terenowa,

TOCA-LOVE-BOCA SHOW – ożywieni bohaterowie na scenie – urzeczywistnicie Wasze wyobrażenia o nich! Zagramy na instrumentach i zaśpiewamy po polsku lub w wymyślonym w Radowie języku

MODA TOCA-LOVE-BOCA – zrobicie koszulki z „naprasowankami” lub torby z malunkami, a chętni będą mogli skorzystać z bezpiecznych tatuaży w klimacie laleczek.

Ponadto, jeśli czasu nam nie zabraknie:

BUMPER BALL – rozgrywki piłki nożnej w dmuchanych kulach lub SKOKI NA DMUCHAŃCU,

QR BIEG – zespołowa zabawa terenowa z odczytywaniem kodów QR i rozwiązywaniem zagadek,

CZAS NA PIKNIK – prawdziwy piknik w wiejskim klimacie z wiklinowymi koszami,

WYCISZAJĄCE ZABAWY LOGICZNO-STATYCZNE: sudoku, scrabble, memory, Uno, bingo,

ZAKRĘCONE KOŁO – szalona gra zespołowa z wykorzystaniem zadań ruchowych, wiedzowych i współzawodnictwa,

KARTKA Z RADOWA – drukujemy własne zdjęcia, tworzymy kartki, które wyślemy do Ukochanych rodziców,

LEPIENIE W GLINIE – stylowe lampiony lub inne przedmioty, które ulepią Wasze ręce,

FESTIWAL CIASTA W RADOWIE – czarownica nie odebrała składników na ciasto od swoich przyjaciół, a termin odczarownia upływa lada moment… Odwiedźcie jej przyjaciół w różnych zakątkach świata, rozwiążcie zagadki i zdobądźcie wszystkie składniki potrzebne do zrobienia ciasta na odczarowanie. Tylko magia Waszych wspólnych starań doprowadzi do sukcesu! Jesli się Wam uda, zjecie to, co upieczecie,

FESTIWAL PIZZY W RADOWIE – ‘namalujemy’ produktami spożywczymi pejzaż na maluszkowej pizzy, którą potem skonsumujemy

CO? GDZIE? – gra terenowa pobudzająca percepcję wzrokową uczestników oraz orientację w terenie,

ALE WKOŁO JEST WESOŁO: wyścigi skoków w workach, biegi w spodniach XXL, nauka chodzenia na szczudłach, zawody biegowe w wieloosobowych nartach, przechodzenie pod sznurem, skakanie przez gumę. Nie obędzie się oczywiście bez rzutu kaloszem w dal :),

GRA „CO? I JAK?”- poruszymy zmysły węchu, smaku, dotyku, wzroku,

PODWÓRKOWE LOVE: Kapsle, Kokarda, Paluszek, Baba Jaga patrzy,

Klasy,„GAŁOGRANIE” – czyli piłki kopanie  w dogodnym czasie i dla chętnych,

ZABAWY PLEBEJSKIE: gra w sznura, skoki w workach, gra w palanta,

OBCOWANIE ZE ZWIERZĄTKAMI: kotkami, pieskami, kucykami i konikami,

JEDEN Z DZIESIĘCIU – turniej wiedzy,

WYRÓB PINSÓW – PRZYPINEK,

ZABAWY INTEGRACYJNE Z CHUSTĄ KLANZY,

KOLOROWE OGNISKO Z KIEŁBASKAMI,

ULUBIONE KĄPIELE W BASENIE OGRODOWYM,BITWA WODNIACKA – pistolety i balony pójdą w ruch,

CHRZEST MŁODEGO KOLONISTY – powieziemy Was na taczce, pokonacie tor przeszkód, skonsumujecie niesmaczną kanapkę,

PODCHODY,

ANIMACJE WIECZORNE: dyskoteka z kolorowymi światłami, wybory Przyjemniaczki i Przyjemniaczka obozu, karaoke z pokazem talentów

PAMIĄTKA – gadżety wraz z internetowym dostępem do zdjęć z obozu

ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

Wycieczka autokarowa do Zieleniewa/k.Kołobrzegu, na DZIKI ZACHÓD do miasteczka westernowego. Zwiedzanie mini zoo, przejażdżka rowerem po linie, pokazy scenek z westernów, karuzele, ujeżdżanie byka rodeo, strzelanie z łuku, autodrom, przejazdżka drezyną, przejażdżka wojskowym hummerem, crazy carty, quady, beczkowóz, mrowisko, place zabaw, pokazy artystyczne, złoty pociąg, tratwy + 135 PLN/os.

Blok jazdy konnej (w zależności od zaawansowania w jeździe blok zajęć trwa od 30 do 60 min.) + 50 PLN. Na udział w zajęciach wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego.

Co zabrać:

Prosimy o zabranie ze sobą ważnej legitymacji szkolnej z wpisanym numerem PESEL (na wyjazd z miast innych aniżeli Szczecin, Gorzów) i wypełnionej karty uczestnika kolonii, ankiety rodziców Malucha, oświadczenia o stanie zdrowia dziecka, zgody na hospitalizację, zgody na udział w zajęciach programowych. W bagażu Maluchów nie powinno zabraknąć również: miękkiego obuwia (typu: tenisówki, adidasy, sandały), klapek lub kapci, kaloszy (bo słota nam nie straszna), kurtki przeciwdeszczowej, 7/10 par majtek, 7/10 par skarpet + 1 grube skarpety, 2 par spodni długich, 1 pary spodni 3/4, 1 pary spodni dresowych, 3 par krótkich spodenek, 5 koszulek z krótkim rękawem/ ewentualnie na ramiączkach, 5 bluzek z długim rękawem, 2 bluz dresowych, stroju kąpielowego lub kąpielówek, ręczników: 2 dużych, 1 małego, szczoteczki i pasty do zębów, mydła w kostce lub płynu pod prysznic, gąbki do mycia, szamponu, grzebienia/szczotki do włosów, kremu z filtrem do opalania min. SPF 20, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, bidonu na picie (naturalny, lekko słodki sok z wodą), latarki, małego plecaczka na drobiazgi oraz ulubionej maskotki (choć mamy kilka „dyżurnych” w ośrodku). Prosimy o przygotowanie podpisanej imieniem i nazwiskiem listy rzeczy dziecka oraz o spakowanie jej na samym wierzchu torby. Każda część bagażu powinna być podpisana.

Zalecane kieszonkowe maksimum 50-100 PLN (na lody i ewentualne pamiątki podczas wycieczki fakultatywnej itp.).

Przebieg kolonii ma na celu rozwój Państwa Pociech poprzez zabawę. W trakcie zajęć kształcimy zdolności interpersonalne (pracy w grupie), motoryczne, twórcze, dajemy impulsy pobudzające wyobraźnię i rozwijamy umiejętności artystyczne. Pobyt na obozie uczy Dzieci samodzielności i współpracy z innymi.

O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju, a na życzenie również do kanapek. Każdy rodzic powinien skrupulatnie wypełnić Ankietę Rodziców Malucha (otrzymają ją Państwo mailem wraz z dokumentami zawarcia umowy) i przesłać ja zwrotnie mailem do 7 dni po zawarciu umowy.

UWAGI:

DIETY możliwe do realizacji (za dodatkową opłatą): bezglutenowa, wegetariańska, bez laktozy, cukrzycowa + 300 PLN/os./pobyt. O dietach należy poinformować organizatora przed zawarciem umowy zakupu kolonii. Inne diety po ustaleniu i zapisaniu w umowie. O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju, a na życzenie również do kanapek.

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i po konsultacji z uczestnikami. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem kadry z uprawnieniami.

DOJAZD:

Dojazd własny 0 PLN, Szczecin 0 PLN, Gdańsk 230 PLN, Gorzów 230 PLN, Katowice 230 PLN, Koszalin 180 PLN, Kraków 250 PLN, Opole 220 PLN, Poznań 160 PLN, Warszawa 300 PLN, Wrocław 200 PLN, Zielona Góra 180 PLN.

Dopłaty w nawiasach to koszty transportu w obie strony z wymienionych miast Polski w PLN. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest PKP lub/i autokarem. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Uwaga! Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast pociągu może być mikrobus, samochód). Transport dzieci i młodzieży na kolonie i obozy realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Informacje o dojeździe będą dostępne najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
26.06-02.07.2024 1699 PLN Sprawdź
2.07-11.07.2024 2199 PLN Sprawdź
11.07-20.07.2024 2199 PLN Sprawdź
20.07-29.07.2024 2199 PLN Sprawdź
29.07-07.08.2024 2199 PLN Sprawdź
07.08-16.08.2024 2199 PLN Sprawdź
16.08-22.08.2024 1699 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Gospodarstwo Agroturystyczne

Mieszkamy w nagradzanym za ekologiczne działanie Gospodarstwie Agroturystycznym ŻURAWI KRZYK. Dzieci zajmować będą budynek murowany. Przytulne, kameralne pokoje 2-4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dużą szafą ubraniową, stolikiem i krzesełkami. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, siłownia pod chmurką, plac zabaw, miejsce na ognisko, staw z pomostem, basen letni. W gospodarstwie mieszkają zwierzęta domowe: strusie, kozy, kotki, pieski i koniki. Do gospodarstwa należy prywatny las i duża łąka.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Smaczne jedzonko czekać będzie cztery razy dziennie na Państwa pociechy. Menu jest przygotowywane w oparciu o konsultacje Miłych Gospodarzy z naszym Biurem. Szczegółowe menu zostanie Państwu udostępnione przed rozpoczęciem turnusu w Strefie dla Rodziców. Z uwagi na spodziewaną wysoką temperaturę powietrza, w trakcie pobytu Dzieci na kolonii, przez cały dzień dostępny będzie naturalny sok z wodą lub woda. Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu, opcjonalnie (dla dzieci powracających poza Szczecin i bez dojazdu własnego) prowiant na drogę powrotną.

DIETY możliwe do realizacji (za dodatkową opłatą): bezglutenowa, wegetariańska, bez laktozy, cukrzycowa + 300 PLN/os./pobyt. O dietach należy poinformować organizatora przed zawarciem umowy zakupu kolonii. Inne diety po ustaleniu i zapisaniu w umowie. O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju, a na życzenie również do kanapek.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Szczecin bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 230 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 230 PLN
Katowice Dopłata 230 PLN
Koszalin Dopłata 180 PLN
Kraków Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 220 PLN
Poznań Dopłata 160 PLN
Warszawa Dopłata 300 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Zielona Góra Dopłata 180 PLN

Własny

Cena nie zawiera

 • Ewentualnych dopłat transportowych,
 • dopłaty za dietę specjalną (bezglutenową, wegetariańską, bez laktozy i cukrzycową),
 • dopłaty za atrakcje fakultatywne.

Cena zawiera

 • Transport autokarowy ze Szczecina,
 • 6* lub 9 noclegów,
 • pełne wyżywienie,
 • realizację wybranego programu pobytu,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna,
 • opłaty TFG i TFP,
 • gadżety pamiątkowe,
 • dostęp do pakietu zdjęć z obozu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.