w naszej ofercie: 14142 imprezy, 15995 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Hiszpania Portugalia W słońcu Iberii
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA HISZPANIA PORTUGALIA W SŁOŃCU IBERII

Wycieczka Objazdowa Hiszpania + Portugalia

Wyżywienie: śniadanie
Ocena oferty:
Kod oferty:
367033
oferta w pdf

Wycieczka Hiszpania Portugalia W słońcu Iberii

Lichtenstein, Genewa, Carcassonne, Lourdes, Saragossa, Madryt, Toledo, El Escorial, Salamanca, Fatima, Tomar, Batalha, Alcobaca, Sintra, Lizbona, Sewilla, Kordowa, Granada, Walencja, Barcelona, Avignon, Nicea

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 . Przejazd przez Czechy, Austrię. Zakwaterowanie w hoteluw pobliżu Innsbrucka. Nocleg. (ok.1000 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd przez Austrię do Szwajcarii - krótkie postoje w Lichtenstein i Genewie. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu koło Lyonu. Nocleg. (ok.720 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd przez terytorium Francji z postojem w Carcassonne (spacer po wpisanej na listę UNESCO największej średniowiecznej twierdzy w Europie, otoczonej podwójnym pierścieniem murów warownych). Przyjazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Czas wolny na pobyt w sanktuarium. Nocleg. (ok.700 km)

4 dzień - śniadanie. Wyjazd do Hiszpanii - przejazd przez Pireneje do Saragossy, położonej malowniczo nad rzeką Ebro. Spacer po mieście: symbol miasta - barokowa Katedra N.S.del Pilar ze wspaniałym ołtarzem i malowidłami Francisca Goi , Katedra La Seo, zamek de la Aljaferia. Prze-jazd do stolicy Hiszpanii – Madrytu i objazd centrum: Puerta de Sol, Plaza Mayor, Pałac Królewski. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Noc-leg. (ok.900 km)

5 dzień - śniadanie. Zwiedzanie leżącego u stóp łańcucha górskiego Sierra de Guadarrama Panteonu Królów Hiszpanii - El Escorial, wpisanego na listę UNESCO. Wyjazd do Toledo - jednego z najcenniejszych klejnotów hiszpańskiej architektury: spacer po Starówce wewnątrz wspaniałych murów miejskich z Alcazarem, Katedrą NMP (piękne wnętrze, obrazy El Greca i Goi), synagogą, Dom - Muzeum El Greco. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.240 km)

6 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Prado – jednego z najbogatszych muzeów świata z kolekcją m.in. dzieł Velasqueza, El Greco, Goi . W południe wyjazd do Portugalii z krótkim postojem w Salamance (spacer po mieście słynącym z najstarszego uniwersytetu w Hiszpanii). Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.540 km)

7 dzień - śniadanie. Zwiedzanie klasztorów: templariuszy w Tomar, dominikanów w Batalha (zabytek UNESCO) i cystersów w Alcobaca. Powrót do Fatimy - czas wolny na pobyt w sanktuarium. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.200 km)

8 dzień - śniadanie. Przejazd na Przylądek Roca - najdalej wysunięty na zachód punkt Europy. Zwiedzanie Sintry będącej na liście Unesco - pałace królewskie: Paco Real (letnia rezydencja królów, fascynująca mieszanka gotyku, stylu manuelińskiego oraz mauretańskiego) i da Pena (bajkowa budowla stoi na szczycie wzgórza, z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki). Przejazd przez dawne kurorty arystokratyczne Estoril i Cascais - krótki postój. Zakwaterowanie w hotelu. Obia-dokolacja*. Nocleg. (ok.160 km)

9 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Lizbony, stolicy i okna na świat Portuga-lii, której wąskie uliczki , cudowną błękitno-białą panoramę i fascynującą atmosferę przedstawia niezwykły film „Lisbon story” z przepiękną muzyką fado ( Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge, klasztor św. Hieronima, Wieża Belem, oceanarium). Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.1000 km)

10 dzień - śniadanie. Wyjazd do Hiszpanii - zwiedzanie Sewilli miasta Don Juana i Carmen, jednego z najpiękniejszych miast Hiszpanii wpisanego na listę UNESCO: Alcazar – dawny pałac królewski w stylu mudejar z pięknymi ogrodami , XV-wieczna katedra NMP- największym i jeden z najwspanialszych gotyckich kościołów na świecie (m.in. kaplica z grobowcem Krzysztofa Kolumba) , wieża la Giralda z zachwycającą panoramą miasta. Wieczorny spacer po starej żydowskiej dzielnicy Santa Cruz, pełnej malowniczych uliczek. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.460 km)

11 dzień - śniadanie. Przejazd do Kordowy, zwiedzanie miasta: unikatowy meczet przebudowany na katedrę - jedno z najwspanialszych dzieł architektury islamu, Juderia z Kwiatową Uliczką, Alkazar pięknie położony nad rzeką Gwadalkiwir. Muzeum Torreadorów. Przejazd do wpisanej na listę UNESCO perły Andaluzji – Granady. Spacer po dzielnicach: katedralnej (renesansowa katedra Santa Maria de la Encarnacion, kaplica grobowa Królów katolickich) i arabskiej Albayzin z orientalnymi wąskimi uliczkami najstarszej dzielnicy miasta z piękna panoramą na „ostatni bastion Maurów”. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.350 km)

12 dzień - śniadanie. Zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretań-skich Alhambry oraz ich letniej siedziby i ogrodów Generalife, arcydzieła architektury arabskiej w Europie, której niezwykłe bogactwo dekoracji wnętrz przypomina obrazy z baśni z tysiąca i jednej nocy. Przejazd przez płaskowyż Sierra Nevada i Wybrzeże Lewantu. Spacer po najstarszej dzielnicy Walencji (Bazylika, Pałac Prowincji, Giełda Jedwabnicza wpisana na listę UNESCO) i przejazd pod zachwycające nowoczesną architekturą Miasto Sztuki i Nauki - największe centrum kulturalne Europy . Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.500 km)

13 dzień - śniadanie. Przejazd do Barcelony – miasta Miro, Gaudiego i Picassa i … słynnej FC Barcelony: objazd Wzgórza Montjuic, spacer po dzielnicy gotyckiej z katedrą, i po barwnych bulwarach Las Ramblas, postój przy najsłynniejszym dziele Gaudiego - kościele Sagrada Familia oraz czas wolny w kolejnym jego dziele - bajkowym Parku Guell z najdłuższą ławką na świecie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.400 km)

14 dzień - śniadanie. Czas wolny, krótki wypoczynek nad Morzem Śród-ziemnym. Pożegnanie z Hiszpanią. Przejazd do Avignon – kompleksu pod patronatem UNESCO; krótki spacer po dawnej stolicy papieskiej, z gotyckim Pałacem papieży i znanym z piosenki XII-wiecznym mostem nad Rodanem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.650 km)

15 dzień - śniadanie. Przejazd wzdłuż Lazurowego Wybrzeża do Nicei , stolicy Lazurowego Wybrzeża - spacer po Promenade des Anglais i malowniczych uliczkach Starówki, panorama na miasto i Zatokę Aniołów ze Wzgórza Zamkowego. Przejazd przez Włochy do Austrii. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie. Nocleg. (ok.970 km)

16 dzień - śniadanie. Przejazd przez Austrię i Czechy. Powrót do Krakowa ok. godz. 20.00. (ok.690 km)

Należy zaopatrzyć się w ok. 200 € na bilety wstępu, przewodników miejscowych, taksy lokalne, system tour-guide i przejazdy komunikacja miejską.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI JEST ORGANICZONA !!!

PŁATNOŚCI:
ZALICZKA: 30% wartości rezerwacji, płatna przy podpisaniu umowy
II WPŁATA:
do 31 dni przed datą rozpoczęcia Imprezy dopłata do 50% ceny Imprezy
DOPŁATA: do 16 dni dni przed datą rozpoczęcia Imprezy dopłata do 100% ceny Imprezy

Zniżki i dopłaty

dopłata do obiadokolacji : Dopłata 660 PLN
dopłata do pok. 1-osobowego : Dopłata 1390 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : 2,6% ceny
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 160 PLN
Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 10 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star

15 noclegów ze śniadaniami - w tym 6 w Hiszpanii, 4 w Portugalii, 3 we Francji i 2 w Austrii (hotele**/***, pokoje 2, 3-os. z łazienkami)

Wyżywienie

śniadanie

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Uwagi dotyczące transportu:
- zbiórka uczestników każdorazowo 15 minut wcześniej przed godziną odjazdu
- na trasach antenowych w Polsce możliwy transport mikrobusem lub autobusem klasy turystycznej bez pilota
- w przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych, organizator może odwołać połączenie antenowe do 2 dni od daty rozpoczęcia imprezy. W takim przypadku nie jest pobierana opłata za dojazd. W takim przypadku również na wyraźne życzenie klienta, biuro zapewnia 1 bezpłatny przednocleg w Krakowie (dot. osób zamieszkałych powyżaj 200 km).

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko Biała bez dopłaty
Częstochowa Dopłata 90 PLN
Dębica Dopłata 90 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 90 PLN
Kraków bez dopłaty
Lublin Dopłata 130 PLN
Łódź Dopłata 130 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 90 PLN
Radom Dopłata 130 PLN
Rzeszów Dopłata 90 PLN
Tarnów Dopłata 70 PLN
Warszawa Dopłata 130 PLN

Cena zawiera

15 noclegów ze śniadaniami - w tym 6 w Hiszpanii, 4 w Portugalii, 3 we Francji i 2 w Austrii (hotele**/***, pokoje 2, 3-os. z łazienkami), autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, KL i bagażu.

Cena nie zawiera

  • *dopłata do 14 obiadokolacji: 660 zł
  • dopłata do pokoju 1-osob. : 1390 zł
  • podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 200 € na bilety wstępu, przewodników miejscowych, taksy lokalne, system tour-guide i przejazdy komunikacja miejską.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.