w naszej ofercie: 13707 imprez, 13941 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Samolotowa Malta Wyspa Słońca
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA SAMOLOTOWA MALTA WYSPA SŁOŃCA

Wycieczka na Maltę 8 dni Samolot z Krakowa

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
383507
oferta w pdf
Malta - wyspa słońca
1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice 2 godziny przed odlotem samolotu. Przelot na Maltę. Transfer do hotelu . Zakwaterowanie. Nocleg.
2 dzień - śniadanie. Wycieczka na Wyspę Gozo – drugą co do wielkości wyspę Archipelagu Maltańskiego, wyróżnia-jącą się obfitością zieleni, nadzwyczajnym spokojem, ciszą i brakiem pośpiechu w życiu codziennym. Uważa się, że to właśnie na Gozo spędził aż 7 lat Odyseusz, którego fale wyrzuciły na brzeg prosto w ramiona uwodzicielskiej nimfy Kalipso. Przejazd na prom (przeprawa trwa około 20 minut). Wycieczka po Gozo: Dwejra Point, Fungus Rock (Skały Grzyba) oraz Inland Sea (Wewnętrznego Morza). Następnie zwiedzanie wyjątkowego kościoła Ta’Pinu, będącego po dzień dzisiejszy celem licznych pielgrzymek, kilka razy odwiedzany przez Papieża Jana Pawła II. Ostatnim punktem w programie wycieczki będzie jedno z najbardziej malowniczych miejsc na wyspie – taras widokowy Belvedere w Qala, skąd otwiera się panorama na Maltę oraz Comino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 60 km)
3 dzień - śniadanie. Wycieczka do tzw. „Trzech Miast” (Three Cities): Vittoriosy, Caspicuy i Senglei – wzniesionych przez Kawalerów Maltańskich. Spacer po Vittoriosie i Sanglei , wąskimi i tajemniczymi uliczkami w cieniu histo-rycznych pałaców i kościołów. Przejazd tramwajem wodnym przez Grand Harbour do La Valletty. Zwiedzanie stolicy Malty - Valletta: katedra św. Jana Chrzciciela, pałac Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego, katedra św. Pawła( z zewnątrz). Spacer po Upper Barracca Garden - najpiękniejszym parku miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 45 km).
4 dzień - śniadanie. Całodzienna wycieczka do środkowej części Malty. Zwiedzanie Mdiny, znanej także jako „ciche miasto” -katedra św. Piotra i Pawła, pałac Wielkiego Mistrza Vilheny, Casa Inguanez, kościół św. Benedykta (z zewnątrz). Przejazd do Rabatu - zwiedzanie miasta w którym w 60 roku n.e. miał przebywać św. Paweł. Przejazd na południowy zachód wyspy do Dingli Cliffs z przepięknym widokiem na otwarte morze i małą wysepkę Fifla. Zwiedzanie wioski rzemiosła Ta’Quali- możliwość zakupów. W drodze powrotnej zwiedzanie kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Moście z trzecią co do wielkości kopułą w Europie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok.80 km)
5 dzień- śniadanie. Czas wolny przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg.
6 dzień - śniadanie. Całodzienny rejs dookoła Malty w czasie którego można podziwiać stolicę Vallettę , wejście do Grand Harbour (Wielki Port), zatoki Marsascala i Świętego Tomasza (St Thomas), Błękitną Grotę– Blue Grotto , klify Dingli , zatokę Anchor Bay. Następnie krótki postój na wyspie Comino w Blue Lagoon (Niebieskiej Laguny) około 2 godzinna przerwa na kąpiel, odpoczynek. Rejs powrotny do Grand Harbour. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 45 km).
7 dzień - śniadanie. Czas przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg.
8 dzień – śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot samolotu do Krakowa.
Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 7 śniadań bufet, 6 obiadokolacji, transfery w czasie pobytu na Malcie zgodnie z programem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
GODZINY WYLOTÓW ( czas lotu ca 2:40 h)
Wyloty lotnisko Kraków-Balice: godz. 18.45
Wyloty z Malty godz. 15:40
[Opłaty dodatkowe]Dopłata do pokoju 1-osob.: 390 zł
Podatek na TFG: 10 zł
Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników.

Wycieczka Samolotowa Malta Wyspa Słońca

1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice 2 godziny przed odlotem samolotu. Przelot na Maltę. Transfer do hotelu . Zakwaterowanie. Nocleg.
 

2 dzień
- śniadanie. Wycieczka na Wyspę Gozo – drugą co do wielkości wyspę Archipelagu Maltańskiego, wyróżnia-jącą się obfitością zieleni, nadzwyczajnym spokojem, ciszą i brakiem pośpiechu w życiu codziennym. Uważa się, że to właśnie na Gozo spędził aż 7 lat Odyseusz, którego fale wyrzuciły na brzeg prosto w ramiona uwodzicielskiej nimfy Kalipso. Przejazd na prom (przeprawa trwa około 20 minut). Wycieczka po Gozo: Dwejra Point, Fungus Rock (Skały Grzyba) oraz Inland Sea (Wewnętrznego Morza). Następnie zwiedzanie wyjątkowego kościoła Ta’Pinu, będącego po dzień dzisiejszy celem licznych pielgrzymek, kilka razy odwiedzany przez Papieża Jana Pawła II. Ostatnim punktem w programie wycieczki będzie jedno z najbardziej malowniczych miejsc na wyspie – taras widokowy Belvedere w Qala, skąd otwiera się panorama na Maltę oraz Comino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 60 km)
 

3 dzień
- śniadanie. Wycieczka do tzw. „Trzech Miast” (Three Cities): Vittoriosy, Caspicuy i Senglei – wzniesionych przez Kawalerów Maltańskich. Spacer po Vittoriosie i Sanglei , wąskimi i tajemniczymi uliczkami w cieniu histo-rycznych pałaców i kościołów. Przejazd tramwajem wodnym przez Grand Harbour do La Valletty. Zwiedzanie stolicy Malty - Valletta: katedra św. Jana Chrzciciela, pałac Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego, katedra św. Pawła( z zewnątrz). Spacer po Upper Barracca Garden - najpiękniejszym parku miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 45 km).
 

4 dzień
- śniadanie. Całodzienna wycieczka do środkowej części Malty. Zwiedzanie Mdiny, znanej także jako „ciche miasto” -katedra św. Piotra i Pawła, pałac Wielkiego Mistrza Vilheny, Casa Inguanez, kościół św. Benedykta (z zewnątrz). Przejazd do Rabatu - zwiedzanie miasta w którym w 60 roku n.e. miał przebywać św. Paweł. Przejazd na południowy zachód wyspy do Dingli Cliffs z przepięknym widokiem na otwarte morze i małą wysepkę Fifla. Zwiedzanie wioski rzemiosła Ta’Quali- możliwość zakupów. W drodze powrotnej zwiedzanie kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Moście z trzecią co do wielkości kopułą w Europie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok.80 km)
 

5 dzień
- śniadanie. Czas wolny przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg.
 

6 dzień
- śniadanie. Całodzienny rejs dookoła Malty w czasie którego można podziwiać stolicę Vallettę , wejście do Grand Harbour (Wielki Port), zatoki Marsascala i Świętego Tomasza (St Thomas), Błękitną Grotę– Blue Grotto , klify Dingli , zatokę Anchor Bay. Następnie krótki postój na wyspie Comino w Blue Lagoon (Niebieskiej Laguny) około 2 godzinna przerwa na kąpiel, odpoczynek. Rejs powrotny do Grand Harbour. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 45 km).
 

7 dzień
- śniadanie. Czas przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg.
 

8 dzień
- śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot samolotu do Krakowa.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

GODZINY WYLOTÓW ( czas lotu ca 2:40 h)
Wyloty lotnisko Kraków-Balice: godz. 18.45
Wyloty z Malty godz. 15:40

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

PŁATNOŚCI:
ZALICZKA: 30% wartości rezerwacji, płatna przy podpisaniu umowy
II WPŁATA: do 31 dni przed datą rozpoczęcia Imprezy dopłata do 50% ceny Imprezy
DOPŁATA: do 16 dni dni przed datą rozpoczęcia Imprezy dopłata do 100% ceny Imprezy

Zapytaj nas o aktualną cenę promocyjną

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 2,6%
Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 390 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 80 PLN
Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 10 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja

7 śniadań bufet, 6 obiadokolacji,

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Kraków

Cena zawiera

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 7 śniadań bufet, 6 obiadokolacji, transfery w czasie pobytu na Malcie zgodnie z programem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Cena nie zawiera

  • Dopłata do pokoju 1-osob.: 390 zł
  • Podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.