w naszej ofercie: 16369 imprez, 5736 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Perły Adriatyku
Wszystko o tej ofercie wie:

PERŁY ADRIATYKU

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
40361350
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
- dziecko do 12 lat - zniżka -10%
- dokumenty - obowiązkowy paszport

Godziny wyjazdów z poszczególnych miast w Polsce ustalane są na ok. 2 tygodnie przed wyjazdem. Zgodnie z programem wyjazd w godzinach porannych obejmuje wyjazd z centralnej części Polski, jak również tego obszaru dotyczy powrót w godzinach wieczornych.

* Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu zwiedzania
** Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Apartamenty star star

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie 6 noclegów w studio i apartamentach
- wyżywienie 6 śniadań, 7 obiadokolacji
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
- opłatę klimatyczną
- opiekę pilota i rezydenta
- zwiedzanie z przewodnikiem

Cena nie zawiera

- dopłata do pokoju 1-osobowego +350 zł

Dopłaty obowiązkowe

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 40 E

Program ramowy

Dzień 1 - Wyjazd z Polski w godzinach wpołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.
Dzień 2 - Przejazd do Plitvickiego Parku Narodowego – zespołu 16-tu tarasowo położonych jezior, połączonych wodospadami. W Parku wśród bujnej roślinności żyje wiele gatunków zwierząt stanowiąc uzupełnienie wodnych krajobrazów, które nieustannie zmieniają swą barwę, czyniąc to miejsce niepowtarzalnym i wyjątkowym. Przyjazd do Makarskiej w późnych godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3 - Śniadanie. Pobyt w Makarskiej – czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz kąpiele morskie i słoneczne. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4 - Śniadanie. Przejazd do Medugorije (Bośnia i Hercegowina, wymagany paszport). Według świadectwa sześciu młodych parafian od 24.06.1981 r. w parafii Medugorije ukazuje się Błogosławiona Dziewica Maryja – w programie zwiedzanie Kościoła oraz wejście na Górę Objawień. Następnie przejazd do Mostaru - miasta ze specyficzną architekturą i atmosferą z wpływami tureckimi. W programie zwiedzanie Starego Miasta, leżącego nad Neretwą słynnego Starego Mostu, Meczetu i Skansenu - Domu Tureckiego. Powrót do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5 - Śniadanie. PŚniadanie. Przejazd do Dubrownika (przejazd przez Bośnię i Hercegowinę, wymagany paszport). Unikalne w skali światowej miasto, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisany na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, jednocześnie pełne młodych ludzi, dynamiczne miejsce, tętniące bezustannie dobra zabawą. Jedna z najstarszych republik na świecie, miasto, którego historia nie oszczędzała, a które jednak po każdej dziejowej katastrofie odradzało się piękniejsze i potężniejsze. Olbrzymie żywe miasto-muzeum, którego nie sposób nie zobaczyć będąc w Dalmacji. Powrót do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 6 - Śniadanie. Ten dzień, to wycieczka będąca spotkaniem z rzymską przeszłością Dalmacji. Split - miejsce lokalizacji letniej rezydencji cesarza rzymskiego Dioklecjana, to obecnie największe miasto Dalmacji i jej administracyjne centrum. Przepiękne przeplatanie się epok na splitskiej starówce sprawia, iż łatwo jest zadumać się nad upływem czasu. Kameralny Trogir to kwintesencja uroku lokalnych miasteczek. Wąskie uliczki, pełne urokliwych zakamarków i tajemniczych bram stanowią idealne miejsce dla romantycznych spacerów we dwoje. Dodatkową atrakcją na życzenie grupy jest wizyta w położonej w pobliżu Splitu Jaskini Vranjaca, która z pewnością zachwyci różnorodnością form i wspaniałymi barwami. Powrót do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 7 - Śniadanie. Pobyt w Makarskiej – czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz kąpiele morskie i słoneczne. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 8 - Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka - rozległy, w większej części niezmieniony działalnością człowieka obszar. Obejmujący ciąg wodospadów wypłukujących fantazyjne drogi w miękkich, wapiennych skałach. U stóp ostatniego z nich znajduje się wspaniałe kąpielisko z czystą wodą. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić to wspaniałe miejsce stanie twarzą w twarz z potęgą wodnego żywiołu. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Słowenię.
Dzień 9 - Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowo / wieczornych.

Informacje o ubezpieczeniu

Uczestnicy wszystkich zagranicznych imprez grupowych ubezpieczeni są przez Organizatora od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia w firmie Signal Iduna.
Sumy ubezpieczeń wynoszą:
od następstw nieszczęśliwych wypadków: 5.000 PLN
od kosztów leczenia: 7.000 EURO
utrata bagażu: 500 PLN

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.