Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Kurs na patent Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ z możliwością odpracowania na obozie lub rejsie
wiek: od 18 lat
Mazury - Ryn
CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Szkolenie organizowane jest przez Główną Komisję Szkolenia PZŻ i Okręgowe Związki Żeglarskie. Przeznaczone jest dla: żeglarzy lub sterników jachtowych zainteresowanych poszerzeniem swoich umiejętności i uprawnień oraz uzyskaniem możliwości udziału w obozach i rejsach żeglarskich w charakterze profesjonalnej kadry szkoleniowej. Uczestnicy kursu nie muszą płacić za kurs - mogą go odpracować w sezonie na naszych imprezach. Wakacyjne kursy na stopnie instruktorskie odbywają się w ośrodku sportów wodnych w Rynie na Mazurach w oparciu o fachową i bardzo doświadczoną kadrę szkoleniową. Praktycznym uzupełnieniem kursów jest możliwość uzyskania uprawnień opiekuna-wychowawcy kolonijnego, wymaganych do pracy z dziećmi - także na imprezach żeglarskich, oraz uprawnień sternika motorowodnego.
ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ryn, ośrodek żeglarski "Ryn" Gliwickiej Agencji Turystycznej, ul. Mazurska 17. Zbiórka 1 dnia o godzinie 10.00 w porcie jachtowym przy barkach mieszkalnych (hausbootach).
DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Karta kolonijna ze zgodą lekarza. Zgłoszenie uczestnictwa-umowę
(wzory w biurze).
Legitymacja szkolna, studencka, dowód osobisty.
Od 2008 roku wprowadzono możliwość szkolenia na patent MIŻ dla opływanych żeglarzy jachtowych. Na początku kursu zdają oni egzamin sprawdzający ich umiejętności żeglarskie.
WYMAGANIA:
1. Minimum średnie wykształcenie (ksero świadectwa szkolnego,dyplomu,indeksu,leg. studenckiej).
2. Minimum stopień żeglarza jachtowego od 1 roku (ksero patentu).
3. Dobry stan zdrowia (oryginał zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pe łnienia funkcji instruktora żeglarstwa-może wystawić dowolny lekarz medycyny).
4. Zaliczenie „egzaminu wstępnego" (wg wymagań na ż.j. -ocena min. dobra) i rozmowy kwalifikacyjnej w K.Szk.OZŻ lub u KWŻ kursu.
5. Ukończenie 18 lat (ksero dowodu osobistego).
6. Umiejętność pływania na poziomie Powszechnej Karty Pływackiej WOPR (karta lub zaświadczenie Ratownika WOPR).
7. Dwa podpisane zdjęcia legitymacyjne.
Wandrus nie bierze odpowiedzialności za zmiany w przepisach zatwierdzone przez Główną Komisję Szkolenia.
NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty. Sztormiak (nieprzemakalną kurtkę), polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.
UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu - trampkach, sandałach, adidasach.
Przed przystąpieniem do kursu należy sprawdzić aktualne wymogi w PZŻ.
DPRACOWANIE KURSU W CHARAKTERZE KADRY
i zatrudnienie umożliwiamy absolwentom kursów, którzy współpracują z Wandrusem minimum 1 rok, względnie posiadają odpowiednie rekomendacje. Należy to zgłosić w momencie zapisów na kurs. Wpłata wstępna jest wtedy obniżona (patrz tabelka) a pozostałą kwotę odpracowuje się, zawierając umowę-zlecenie, na rejsie, obozie w terminie uzgodnionym z przedstawicielem BT Wandrus.
Odpracowanie liczone jest za dni pracy na imprezach Wandrusa wg. stawki dziennej wynikającej z umowy. Liczba miejsc ograniczona - pierwszeństwo mają osoby deklarujące dłuższą współpracę. Opcja z odpracowaniem możliwa jest po odbyciu kursu i zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym.
Wariant A | Wariant B | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
A - cena bez odpracowania
B - cena z odpracowaniem
DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.
REGULAMIN DOJAZDÓW
na imprezy organizowane przez B.T. Wandrus
1. Dojazd może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby uczestników lub zamieniony na inny środek transportu np. pociąg, bus, samochód osobowy. Organizator zobowiązany jest zawiadomić o tym uczestnika 3 dni przed terminem wyjazdu. Dojazdowy telefon alarmowy
0 501 647139.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do:
- organizowania na trasie przesiadek
- zmiany godzin odjazdów i przyjazdów z uwagi na zmianę rozkładu jazdy PKP, zakładanej liczby uczestników itp.
3. W przypadku grupy (min. 6 osób) istnieje możliwość zorganizowania dojazdu z miejscowości nie podanych w ofercie. Cena dojazdu i godzina ustalana jest indywidualnie.
4. W przypadku istotnych zmian połączeń lub cen przez PKP, koszt dojazdu może zostać podwyższony. Organizator zobowiązany jest powiadomić o tym uczestnika 3 dni przed wyjazdem.
5. W przypadku spóźnienia się uczestnika na zbiórkę grupa nie czeka na uczestnika i nie może to być podstawą do roszczeń.
6. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej uprawniającej go do zniżki. W przypadku jej braku dopłaca konduktorowi różnicę w cenie biletu, opłatę za wypisanie biletu, ewentualną karę.
7. Ceny za transport na imprezy Wandrusa obowiązują osoby uprawnione do zniżki szkolnej, studenckiej. W przypadku jej braku osoby dopłacają różnicę w opłacie za bilet przy wpłacie za imprezę.
8. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu przewozu określonego przez danego przewoźnika.
9. Organizator nie ubezpiecza bagażu i nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w środku lokomocji lub zagubione podczas podróży lub trwania imprezy.
10. Bagaż nie może przekroczyć wagi określonej w regulaminie dojazdów danego przewoźnika. Jeśli bagaż przekracza daną wagę, uczestnik sam pokrywa opłatę za bagaż dodatkowy oraz ewentualną karę. W przypadku braku miejsca na bagaż dodatkowy kierowca, konduktor itp. mogą odmówić jego przyjęcia.
11. W przypadku nie wykorzystania dojazdu, organizator nie zwraca za usługę, jeżeli taki fakt nie został zgłoszony pisemnie do biura na tydzień przed terminem wyjazdu.
12. Wandrus nie odpowiada za warunki przewozu zapewnione przez innych organizatorów, których imprezy zawarte są w ofercie Wandrusa.
13. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do poleceń kierowcy i pilotów. Nie uczestniczą oni w naszych imprezach jako kadra i dlatego nie będą umieli odpowiedzieć na pytania dotyczące imprez.
14. W przypadku dojazdu autokarem lub busem, środek transportu będzie oznakowany napisem Wandrus lub innego biura podróży. Trasa autokaru, busa może zostać częściowo zmieniona a czas przejazdu wydłużony lub skrócony.
15. W przypadku dojazdu pociągiem zbiórka uczestników organizowana jest tylko na stacji początkowej, na pozostałych trzeba samodzielnie wsiąść/wysiąść z/do pociągu. Pilot wyjdzie na peron stacji z tablicą z napisem Wandrus. W przypadku gdyby nie było to możliwe np. tłok, krótki czas postoju na stacji, uczestnik sam wsiada do pociągu i od konduktora dowiaduje się w którym wagonie są przedziały zarezerwowane dla Wandrusa.
16. W biurze Wandrusa na 2 dni przed terminem wyjazdu można uzyskać informacje o nazwiskach i numerach telefonów do pilotów.
17. Uczestnik zobowiązany jest do określenia miejsca wsiadania/wysiadania przy zawieraniu umowy i uiszczenia związanej z tym opłaty.
Miejscowość | Godzina odjazdu | Miejsce zbiórki | Godzina powrotu | Cena |
---|---|---|---|---|
Częstochowa | 08.00 | Motel | ok. 19.30 | Dopłata 180 PLN |
Katowice | 06.30 | parking autokarowy, ul. Sądowa | ok. 21:00 | Dopłata 200 PLN |
Kraków | 05.00 | ul. Radzikowskiego (Motel Krak) | ok. 22:30 | Dopłata 200 PLN |
Lublin | 09.00 | dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 (przejazd autokarem lub PKP) | ok. 17:38 | Dopłata 220 PLN |
Łódź | 11.00 | Tatr Wielki, Plac Dąbrowskiego | ok. 16:30 | Dopłata 160 PLN |
Warszawa | 14:00 | Muzeum Narodowe. Autokar zatrzymuje się za przystankiem autobusowym, w stronę Wisły | ok. 14:00 | Dopłata 140 PLN |
Miejscowość | Godzina odjazdu | Miejsce zbiórki | Godzina powrotu | Cena |
---|---|---|---|---|
Elbląg | 13.40 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 13.13 | Dopłata 140 PLN |
Gdańsk | 11.15 | dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 5 | ok. 14.46 | Dopłata 140 PLN |
Gdynia | 11.06 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 15.14 | Dopłata 140 PLN |
Gniezno | 10.16 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 18:18 | Dopłata 160 PLN |
Iława | 13.06 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 14.54 | Dopłata 160 PLN |
Inowrocław | 11.10 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 17.28 | Dopłata 160 PLN |
Koszalin | 08.21 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 16.45 | Dopłata 160 PLN |
Leszno | 08.37 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 20.17 | Dopłata 170 PLN |
Lublin | 09.00 | dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 (przejazd autokarem lub PKP) | ok. 17.38 | Dopłata 210 PLN |
Malbork | 13.16 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 13.16 | Dopłata 140 PLN |
Olsztyn | 17.02 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 11.23 | Dopłata 90 PLN |
Ostróda | 13.29 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 14.31 | Dopłata 140 PLN |
Poznań | 09.42 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 19.03 | Dopłata 170 PLN |
Słupsk | 09.24 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 15.58 | Dopłata 160 PLN |
Sopot | 11.48 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 15.03 | Dopłata 140 PLN |
Szczecin | 05.00 | dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 | ok. 20:15 | Dopłata 170 PLN |
Tczew | 12.51 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 14.09 | Dopłata 140 PLN |
Toruń | 11.48 | dworzec PKP - uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu | ok. 16.39 | Dopłata 160 PLN |
Wrocław | 06.00 | dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 | ok. 21.47 | Dopłata 180 PLN |
Realizację programu. Jachty szkoleniowe. Wykwalifikowaną kadrę. Ubezpieczenie NW. Noclegi w domku, kabinie jachtu lub hausboota (domu na wodzie).
ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Egzamin, patent według cennika Polskiego Związku Żeglarskiego,
dodatkowe kursy motorowodne itp. - płatne na miejscu
Wyżywienie całodzienne ok. 30-35 zł dziennie, wc i prysznice, parking itp. - płatne na miejs
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.