w naszej ofercie: 11149 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka na Ukrainę 2013
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA NA UKRAINĘ 2013

Lwów - Poczajów - Krzemieniec - Tarnopol - Kamieniec Podolski - Chocim - Czerniowce - Jeremcze - Drohobycz - Truskawiec

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
46035392
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Lwów - Poczajów - Krzemieniec - Zbaraż - Tarnopol - Trembowla - Kamieniec Podolski - Rejs po Dniestrze - Chocim - Okopy św. Trójcy - Czerniowce - Kołomyja - Jaremcze - Stanisławów - Drohobycz - Truskawiec

- Wielokulturowe miasta Kresów
- Twierdze dawnej Rzeczypospolitej
- Miejsca urodzin sławnych Polaków
- Zabytki sakralne różnych wyznań
- Rejs po Dniestrze - niezapomniane przeżycie!
- Karpackie uzdrowiska

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. Przejazd do Lwowa - pierwsze spotkanie z miastem: Prospek Swobody, gmach Teatru Wielkiego i Baletu, Plac Mickiewicza. Przejazd do hotelu, kolacja*, nocleg.

2 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Lwowa: Cmentarz Łyczakowski - jeden z największych cmentarzy w Europie nazywany lwowskim Pere - Lachaise, Cmentarz Orląt Lwowskich. Przejazd do Poczajowa, gdzie znajduje się Ławra Poczajowska z największą cerkwią Kresów Wschodnich. Z jej tarasu roztacza się przepiękny widok. Przejazd w hotelu, zakwaterowanie, kolacja*, nocleg.

3 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Krzemieńca – miejsca urodzenia Juliusza Słowackiego: dworek Januszewskich - Muzeum J. Słowackiego, kościół Jana Chrzciciela z nagrobkiem poety. Przejazd do Wiśniowca - zwiedzanie pałacu Wiśniowieckich. Następnie udamy się do Zbaraża, słynnej obronnej rezydencji uwiecznionej przez Sienkiewicza w powieści „Ogniem i mieczem”. Krótkie zwiedzanie Tarnopola oraz Trembowli - najstarszego miasta Tarnopolszczyzny z pięknym rynkiem i ruinami zamku. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Zwiedzanie największej twierdzy Kresów Rzeczypospolitej: bramy miejskie, rynek, ratusz, czas wolny. Przejazd do hotelu, kolacja*, nocleg.

4 dzień:
Po śniadaniu przejazd nad Dniestr – niezapomniane wrażenia pozostawi kilkugodzinny rejs statkiem. Krajobrazy Dniestru są niezwykle malownicze i różnorodne. Każdy zakręt otwiera nowe widoki. Czasami są to strome nagie skały obmywane strumieniami, czasami łagodne pagórki pokryte lasami. Gdzieniegdzie skarpy pokruszonych łupków o kolorach od beżowego przez brązowy, czerwony aż do fioletowego. Przy sprzyjających warunkach pogodowych przerwa na malowniczą wycieczkę do Bakoty, położonej nad rozlewiskiem Dniestru. Miasto w XI - XIV w. było centrum życia duchowego i kulturalnego, w Bakocie znajduje się klasztor prawosławny wykuty w skałach wapiennych. Możliwość posiłku. Powrót do hotelu, kolacja*, nocleg.

5 dzień:
Po śniadaniu dokończenie zwiedzania Kamieńca, przejazd do Chocimia, którego największą atrakcją jest zamek - forteca, skąd roztacza się przepiękna panorama na Dniestr. Przejazd przez Okopy Świętej Trójcy - miejsce opiewane przez Krasińskiego w „Nie - Boskiej komedii”. Przejazd do Czerniowiec, krótki czas wolny na jednej z najpiękniejszych ulic miasta. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja* i nocleg.

6 dzień:
Po śniadaniu spacer po Czerniowcach, nazywanych „małym Wiedniem Wschodu”, gdzie zobaczymy ratusz, teatr, Żydowski Dom Ludowy, Rumuński Pałac Narodowy, Pałac Metropolitów Bukowińskich, zabytki sakralne różnych wyznań obecnych w mieście. Przyjazd do Kołomyi, gdzie zwiedzimy Muzeum Pisanki oraz Muzeum Huculszczyzny. Uzdrowisko Jaremcze - huculska stolica i perła Karpat – jeden z głównych ukraińskich ośrodków turystycznych: pozostałości przedwojennej zabudowy willowej i wodospad na Prucie. Przejazd do hotelu w okolicy Jaremczy/Ivano- Frankowska (Stanisławowa) na kolację* i nocleg.

7 dzień:
Po śniadaniu spacer po Stanisławowie - trzecim, co do wielkości po Krakowie i Lwowie mieście Galicji. Zobaczymy m.in.: rynek, ratusz, kolegiatę z nekropolią Potockich, kościół ormiański, synagogę. Przejazd do Truskawca - najsłynniejszego podkarpackiego kurortu – przechadzka po centrum uzdrowiska, czas wolny. Następnie odwiedzimy miasto Brunona Schulza – Drohobycz, którego magiczny obraz utrwalony został na kartach m.in. „sklepów cynamonowych”, krótki spacer: dom, w którym mieszkał Bruno Schulz, kościół p.w. św. Bartłomieja z lat 1392–1445. Przejazd w okolice Lwowa, kolacja* i nocleg.

8 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Lwowa: udamy się do wnętrza greckokatolickiej katedry św. Jura, zobaczymy Wysoki Zamek z Kopcem Unii - panorama miasta i okolicy, Uniwersytet Lwowski (były Sejm Galicyjski). Następnie przejdziemy na starówkę z pięknym rynkiem, zwiedzimy katedrę - jeden z dwóch czynnych kościołów katolickich we Lwowie (obok kościoła św. Antoniego na Łyczakowie), Kaplicę Boimów - pomnik architektury i rzeźby manierystycznej, Katedrę Ormiańską – budowlę nawiązującą stylem do architektury kolonii ormiańskich na Krymie, Cerkiew Wołoską - wzniesioną przez włoskiego budowniczego Pawła Rzymianina w stylu włoskiego odrodzenia. Zobaczymy Wieżę Prochową, kościół św. Andrzeja i wejdziemy do klasztoru Bernardynów - jednego z najpiękniejszych kościołów Lwowa. Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

9 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

30.08-07.09.2014

Pakiet bezpieczeństwa : Dopłata 50 PLN
Gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 50 PLN

Zakwaterowanie

zakwaterowanie zgodne z programem oferty

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Informacje praktyczne

Przekroczenie granic na podstawie ważnego paszportu.
Przejazd: Rzeszów - Lwów (ok. 200 km) - ok. 5 godz.
Podczas zwiedzania prawosławnych świątyń obowiązkowy strój dla kobiet to długa spódnica, zakryte ramiona, nakrycie głowy - najlepiej chusta; dla mężczyzn: długie spodnie, zakryte ramiona.

Cena nie zawiera

Cena podstawowa nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłat za miejscowych przewodników - orientacyjny koszt: ok. 40 EUR,
- rejsu statkiem po Dniestrze - ok. 35 – 40 EUR oraz opłat za pozostałe posiłki nie ujęte w programie (koszt gorącego posiłku ok. 8 EUR).
- dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładach jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa.
Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom oferty chęci wykupienia rejsu po Dniestrze oraz obiadokolacji – najpóźniej w dniu dopłaty do całości imprezy. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych.
Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Cena zawiera

Zakwaterowanie:
7 noclegów w hotelach o standardzie **/***: 2 noclegi w okolicy Lwowa, 1 nocleg w Krzemieńcu/ Poczajowie, 2 noclegi w Kamieńcu Podolskim, 1 nocleg w Czerniowcach, 1 nocleg w Jaremcze/Stanisławowie. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie:
7 śniadań serwowanych lub w formie bufetu, w zależności od hotelu, (*możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 60 EUR na osobę).

Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Pakiet Bezpieczeństwa Organizatora

W celu uchronienia naszych klientów przed skutkami nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogą grozić poważnymi kosztami finansowymi Organizator proponuje uczestnikom skorzystanie z usługi "Pakiet bezpieczeństwa".

"Pakiet bezpieczeństwa" - to usługa, dzięki której w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej klienci mogą zdecydowanie obniżyć koszty potrąceń wynikające z warunków uczestnictwa a także wyeliminować dodatkowe, niespodziewane koszty związane ze zmianą okoliczności których nie można było w chwili podpisywania umowy przewidzieć. Takich jak na przykład: choroba, wypadek losowy, odwołany urlop itd., itp. Pakiet bezpieczeństwa jest usługą fakultatywną, wykupywaną tylko w momencie podpisywania umowy na konkretną imprezę i nie dotyczy uczestników imprez z działu "Egzotyczne eskapady".

Cena pakietu wynosi:
25 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 750 zł
50 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 1.500 zł
75 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 2.250 zł
100 zł - przy katalogowej cenie imprezy powyżej 2.250 zł


UWAGA: Dla członków Klubu Stałych Klientów Organizatora - pakiet bezpieczeństwa - gratis!!!


Wykaz korzyści dla posiadaczy "pakietu bezpieczeństwa"

 1. Bardzo duże zmniejszenie kosztów rezygnacji z imprezy, wynikających z warunków uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Organizatora, jeśli przyczyną rezygnacji były udokumentowane przyczyny losowe lub związane z chorobą. Potrącenia z tytułu rezygnacji są wyliczane w wysokości kosztów poniesionych przez Organizatora, ale posiadaczom "Pakietu bezpieczeństwa" w przypadku rezygnacji, gwarantujemy zwrot większości wpłat, w następującej wysokości:

 

Warunki normalne
średni poziom kosztów

Warunki bezpieczne
gwarancja zwrotu

do 40 dni

50 zł,

100 %

39 - 21 dni

10-20% ceny imprezy,

90 %

20 - 14 dni

20-50% ceny imprezy,

80 % ceny imprezy,

14 - 4 dni

50-90% ceny imprezy,

70 % ceny imprezy.

Poniżej 4 dni

50-90% ceny imprezy,

60 % ceny imprezy. 1. Możliwość dokonywania zmian danych w rezerwacji do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy, bez ponoszenia kosztów.

 2. Możliwość zmiany uczestników rezerwacji bez ponoszenia opłat do 8 dni przed odjazdem.

 3. Możliwość zmiany terminu imprezy bez ponoszenia kosztów rezygnacji do 21 dni przed odjazdem.

Zwrot kosztów niewykorzystanych świadczeń hotelowych, w przypadku przerwania wypoczynku spowodowanego nieprzewidzianą sytuacją losową. 

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.