w naszej ofercie: 16086 imprez, 5736 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Objazdowa Gruzja i Armenia 2023 Magia Kaukazu
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA OBJAZDOWA GRUZJA I ARMENIA 2023 MAGIA KAUKAZU

Wycieczki do Gruzji i Armenii 2023, Zwiedzanie Gruzji i Armenii, Wycieczka objazdowa do Gruzji 2023, Wycieczka objazdowa do Armenii 2023

Wyżywienie: śniadanie i kolacja (HBB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
5309918
oferta w pdf
Gruzja + Armenia 2020 Magia Kaukazu
13 - samolot z Warszawy, Wycieczki objazdowe 2020, Zwiedzanie Gruzji i Armenii
Proponujemy państwu wyprawę do dwóch najstarszych chrześcijańskich krajów leżących na styku geograficznym Europy i Azji oraz na pograniczu wpływów kulturalnych i cywilizacyjnych Zachodu. Kraje te, podobnie jak Polska, musiały wielokrotnie walczyć o utrzymanie swojej niezależności i niepodległości. Wielkie potęgi i mocarstwa urządzały sobie na ich terenach pola bitewnych i politycznych konfrontacji. Armenia, która uznała chrześcijaństwo za religię państwową, zanim uczynił to cesarz rzymski Konstantyn może zostać uznana za pierwsze królestwo chrześcijańskie. Leżąc między dwiema potęgami Persją i Rzymem (potem Bizancjum) musiała stawić czoła nie tylko wielkim armiom, ale również wpływom kulturowym i religijnym. Armenia opowiedziała się po stronie szeroko rozumianego Zachodu. Wierna swojemu odłamowi chrześcijaństwa różniącemu się co do rozumienia istoty Chrystusa od ortodoksji bizantyjskiej Armenia oparła się próbie narzucenia wschodniej wiary w wiecznego Mazdę, boga słońca wielbionego przez Persów. Oparła się islamizacji i ateizacji wprowadzanej pod lufami Czerwonoarmistów. Utraciwszy przed wiekami swoją niezależność odzyskała ją dopiero po upadku imperium sowieckiego. Poddawana wielu tragicznym doświadczeniom historii była jednocześnie źródłem siły dla rozrzuconej po całym świecie diaspory. Urodziwi i utalentowani Ormianie stanowili zazwyczaj zaczyn wszelkiego rozwoju ekonomicznego w krajach, w których się osiedlali. Górzyste tereny Kaukazu, surowa przyroda, skrajne warunki klimatyczne ukształtowały dumne i niezłomne charaktery Gruzinów. Walka o ograniczone zasoby i konieczność ochrony swojej rodziny – klanu spowodowały, że funkcjonuje stereotyp, że każdy Gruzin to dżygit a Gruzinka to dumna i niedostępna księżniczka. Dla mieszkańców Gruzji nie było nic śmiesznego i dziwacznego w konieczności prowadzenia przez pokolenia zemsty rodowej. Dla tych żyjących w skrajnych warunkach ludzi honor i zachowanie majątku były sprawami najwyższej wagi. Obecnie po odzyskaniu niepodległości nowoczesna Gruzja, pomimo politycznych i terytorialnych sporów z sąsiadami, stara się ze wszelkich sił dołączyć do szeroko rozumianej Europy. Oprócz ciekawych zabytków, kraje te oferują również serdeczność i gościnność mieszkańców, zachwycające widoki wspaniałej górskiej przyrody oraz uroki stołu i winnicy.
1 dzień WARSZAWA    
Przelot samolotem rejsowym do Tbilisi (przelot bezpośredni PLL LOT).
2 dzień TBILISI - MCCHETA - TBILISI
Przylot samolotu do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu. Po śniadaniu zwiedzanie dzielnicy Abanotubami z główną twierdzą Narikala , wizyta: w katedrze Świętej Trójcy (Sameba) i Sioni, w Bazylice Anczischati z VI w. oraz w Muzeum Sztuki. Po południu przejazd do Mccheta, dawnej stolicy Gruzji. Zwiedzanie prawosławnego klasztoru Jvari, wizyta w katedrze Sweti Cchoweli (Drzewo Życia) i w cerkwi Samtawro. Powrót do Tbilisi.
3 dzień TBILISI - KACHETIA - TBILISI
Rano przejazd do regionu Kachetii. Zwiedzanie kompleksu klasztornego - David Gareja, położonego na półpustynnych stokach góry. Wizyta w najstarszym klasztorze kompleksu – Lavra. Zwiedzanie klasztoru Udabno na szczycie wzgórza – możliwe tylko dla doświadczonych wspinaczy, bardzo trudne podejście (około 1 godz.). Następnie przejazd do Sighnaghi, przepięknego miasteczka górskiego, z którego otwiera się panorama na dolinę Alazani oraz Kaukaz Wschodni Możliwość degustacji lokalnych win. Zwiedzanie monastyru Bodbe - miejsca pochówku św. Nino (patronki Gruzji). Powrót do Tbilisi.
4 dzień TBILISI - GRUZIŃSKA DROGA WOJENNA - TBILISI
Całodzienna wycieczka w góry Kaukazu „Gruzińską Drogą Wojenną”, trasa z wieloma fortyfikacjami i wieżami strażniczymi. Przejazd przez kurort narciarski Gudauri i Przełęcz Krzyżową (2395 m n.p.m) do miejscowości Kazbegi. Dla chętnych wjazd na górę skąd wspaniale widać białą piramidę drzemiącego wulkanu Kazbek (5047 m n.p.m). Powrót do Tbilisi.          
5 dzień TBILISI - BORŻOMI - BAKURIANI
Wyjazd do Bakuriani. Po drodze zwiedzanie miasta Gori znanego dzięki olbrzymiej twierdzy oraz jako miejsce urodzenia Stalina. Wycieczka do starożytnego miasta wykutego w skale Uplistsikhe ("twierdzy pana"). Przyjazd do miejscowości wypoczynkowej Borżomi i degustacja słynnej wody mineralnej. Wieczorem przyjazd do Bakuriani.
6 dzień BAKURIANI - WARDZIA - BAKURIANI
Wyjazd na zwiedzanie fortecy Khertvisi i kompleksu zamkowego Rabati. Następnie przejazd do Wardzia - skalnego miasta, pełnego jaskiń oraz zespołu klasztornego, 13-piętrowego budynku wyciętego w litej skale. Powrót do hotelu w Bakuriani.
7 dzień BAKURIANI - KUTAISI - BATUMI
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Kutaisi - drugiego co do wielkości miasta Gruzji. Zwiedzanie kompleksu klasztornego Gelati (XII w.) i katedry Bagrati, oraz krótki spacer po jaskiniach położonych w rezerwacie przyrody Sataplia. Wieczorem przyjazd do hotelu w Batumi.
8 dzień BATUMI         
Zwiedzanie Batumi - najpiękniejszego miasta w Gruzji o dużej mieszance etnicznej; wizyta w Ogrodzie Botanicznym, spacer po Starym Mieście, plaży i słynnym bulwarze Batumi. Czas wolny na zakup pamiątek.
9 dzień BATUMI - TBILISI
Czas wolny na odpoczynek. Wykwaterowanie z hotelu (ok. 12:00) i wyjazd do Tbilisi. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem przejazd do restauracji na tradycyjną gruzińską kolację.
10 dzień TIBILISI - ODZUN - SEVAN
Przejazd do Armenii przez Sadakhlo. Wizyta w klasztorach wpisanych na listę UNESCO Haghpatu (z X-XIII w.) i Sanahin ( z X w.) w mieście Alaverdi. Wizyta w historycznym mieście Odzun, znanym ze średniowiecznej bazyliki. Podróż na półwysep Sevan do klasztoru z IX wieku Sevanavank.
11 dzień SEVAN - YEREVAN                            
Wyjazd do Yerevan. Po drodze wizyta w jaskiniowym klasztorze, wyrzeźbionym w litej skale – Geghard (XII- XIII w.). Zwiedzanie wsi Garni, gdzie zachowało się wiele budowli z IX-XI w., główną   atrakcją turystyczną miejscowości   jest twierdza Garni - kompleks zabudowań, z których najbardziej znanym jest zbudowana z bazaltu świątynia, poświęcona bogu słońca Mitrze. Przyjazd do Yerevan. Zakwaterowanie w hotelu.
12 dzień YEREVAN - ECHMIADZIN - YEREVAN
Wycieczka po Yerevan. Wizyta w pierwszej na świecie świątyni chrześcijańskiej w Echmiadzin, w bazylice Gayane oraz w starożytnym kościele Hripsime. Zwiedzanie ruin świątyni z VII wieku w Zvartnots.
13 dzień YEREVAN           
Przelot samolotem rejsowym do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).
Uwagi:
Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
Wjazd na terytorium Gruzji i Armenii odbywa się na podstawie paszportu (paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu).
Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką na życzenie), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD (stanowiącą dewizową część ceny imprezy) oraz na zwyczajowe napiwki należy przeznaczyć ok. 50 USD.
Gruzja leży w strefie czasowej GMT +4 (+3 godz. do czasu polskiego).Napięcie elektryczne 220-240V / 50Hz (wtyczki takie jak w Polsce). Do obiektów sakralnych zabrania się wchodzenia w szortach, krótkich spódnicach, z odkrytymi ramionami. Przeloty obsługują linie lotnicze LOT. Limity bagażowe podczas przelotów to: bagaż podręczny o maksymalnej wadze do 8 kg oraz bagaż rejestrowany o maksymalnej wadze do 23 kg.

Wycieczka objazdowa Gruzja i Armenia 2023 Magia Kaukazu
Wycieczki objazdowe 2023, Zwiedzanie Gruzji i Armenii, Wycieczka objazdowa do Gruzji 2023, Wycieczka objazdowa do Armenii 

Proponujemy państwu wyprawę do dwóch najstarszych chrześcijańskich krajów leżących na styku geograficznym Europy i Azji oraz na pograniczu wpływów kulturalnych i cywilizacyjnych Zachodu. Kraje te, podobnie jak Polska, musiały wielokrotnie walczyć o utrzymanie swojej niezależności i niepodległości. Wielkie potęgi i mocarstwa urządzały sobie na ich terenach pola bitewnych i politycznych konfrontacji. Armenia, która uznała chrześcijaństwo za religię państwową, zanim uczynił to cesarz rzymski Konstantyn może zostać uznana za pierwsze królestwo chrześcijańskie. Leżąc między dwiema potęgami Persją i Rzymem (potem Bizancjum) musiała stawić czoła nie tylko wielkim armiom, ale również wpływom kulturowym i religijnym. Armenia opowiedziała się po stronie szeroko rozumianego Zachodu. Wierna swojemu odłamowi chrześcijaństwa różniącemu się co do rozumienia istoty Chrystusa od ortodoksji bizantyjskiej Armenia oparła się próbie narzucenia wschodniej wiary w wiecznego Mazdę, boga słońca wielbionego przez Persów. Oparła się islamizacji i ateizacji wprowadzanej pod lufami Czerwonoarmistów. Utraciwszy przed wiekami swoją niezależność odzyskała ją dopiero po upadku imperium sowieckiego. Poddawana wielu tragicznym doświadczeniom historii była jednocześnie źródłem siły dla rozrzuconej po całym świecie diaspory. Urodziwi i utalentowani Ormianie stanowili zazwyczaj zaczyn wszelkiego rozwoju ekonomicznego w krajach, w których się osiedlali. Górzyste tereny Kaukazu, surowa przyroda, skrajne warunki klimatyczne ukształtowały dumne i niezłomne charaktery Gruzinów. Walka o ograniczone zasoby i konieczność ochrony swojej rodziny – klanu spowodowały, że funkcjonuje stereotyp, że każdy Gruzin to dżygit a Gruzinka to dumna i niedostępna księżniczka. Dla mieszkańców Gruzji nie było nic śmiesznego i dziwacznego w konieczności prowadzenia przez pokolenia zemsty rodowej. Dla tych żyjących w skrajnych warunkach ludzi honor i zachowanie majątku były sprawami najwyższej wagi. Obecnie po odzyskaniu niepodległości nowoczesna Gruzja, pomimo politycznych i terytorialnych sporów z sąsiadami, stara się ze wszelkich sił dołączyć do szeroko rozumianej Europy. Oprócz ciekawych zabytków, kraje te oferują również serdeczność i gościnność mieszkańców, zachwycające widoki wspaniałej górskiej przyrody oraz uroki stołu i winnicy.

Program ramowy:

1 dzień WARSZAWA 
  

Przelot samolotem rejsowym do Tbilisi (przelot bezpośredni PLL LOT).

2 dzień TBILISI - MCCHETA - TBILISI

Przylot samolotu do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu. Po śniadaniu zwiedzanie dzielnicy Abanotubami z główną twierdzą Narikala , wizyta: w katedrze Świętej Trójcy (Sameba) i Sioni, w Bazylice Anczischati z VI w. oraz w Muzeum Sztuki. Po południu przejazd do Mccheta, dawnej stolicy Gruzji. Zwiedzanie prawosławnego klasztoru Jvari, wizyta w katedrze Sweti Cchoweli (Drzewo Życia) i w cerkwi Samtawro. Powrót do Tbilisi.

3 dzień TBILISI - KACHETIA - TBILISI

Rano przejazd do regionu Kachetii. Zwiedzanie kompleksu klasztornego - David Gareja, położonego na półpustynnych stokach góry. Wizyta w najstarszym klasztorze kompleksu – Lavra. Zwiedzanie klasztoru Udabno na szczycie wzgórza – możliwe tylko dla doświadczonych wspinaczy, bardzo trudne podejście (około 1 godz.). Następnie przejazd do Sighnaghi, przepięknego miasteczka górskiego, z którego otwiera się panorama na dolinę Alazani oraz Kaukaz Wschodni Możliwość degustacji lokalnych win. Zwiedzanie monastyru Bodbe - miejsca pochówku św. Nino (patronki Gruzji). Powrót do Tbilisi.

4 dzień TBILISI - GRUZIŃSKA DROGA WOJENNA - TBILISI

Całodzienna wycieczka w góry Kaukazu „Gruzińską Drogą Wojenną”, trasa z wieloma fortyfikacjami i wieżami strażniczymi. Przejazd przez kurort narciarski Gudauri i Przełęcz Krzyżową (2395 m n.p.m) do miejscowości Kazbegi. Dla chętnych wjazd na górę skąd wspaniale widać białą piramidę drzemiącego wulkanu Kazbek (5047 m n.p.m). Powrót do Tbilisi.          

5 dzień TBILISI - BORŻOMI - BAKURIANI

Wyjazd do Bakuriani. Po drodze zwiedzanie miasta Gori znanego dzięki olbrzymiej twierdzy oraz jako miejsce urodzenia Stalina. Wycieczka do starożytnego miasta wykutego w skale Uplistsikhe ("twierdzy pana"). Przyjazd do miejscowości wypoczynkowej Borżomi i degustacja słynnej wody mineralnej. Wieczorem przyjazd do Bakuriani.

6 dzień BAKURIANI - WARDZIA - BAKURIANI

Wyjazd na zwiedzanie fortecy Khertvisi i kompleksu zamkowego Rabati. Następnie przejazd do Wardzia - skalnego miasta, pełnego jaskiń oraz zespołu klasztornego, 13-piętrowego budynku wyciętego w litej skale. Powrót do hotelu w Bakuriani.

7 dzień BAKURIANI - KUTAISI - BATUMI

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Kutaisi - drugiego co do wielkości miasta Gruzji. Zwiedzanie kompleksu klasztornego Gelati (XII w.) i katedry Bagrati, oraz krótki spacer po jaskiniach położonych w rezerwacie przyrody Sataplia. Wieczorem przyjazd do hotelu w Batumi.

8 dzień BATUMI         

Zwiedzanie Batumi - najpiękniejszego miasta w Gruzji o dużej mieszance etnicznej; wizyta w Ogrodzie Botanicznym, spacer po Starym Mieście, plaży i słynnym bulwarze Batumi. Czas wolny na zakup pamiątek.

9 dzień BATUMI - TBILISI

Czas wolny na odpoczynek. Wykwaterowanie z hotelu (ok. 12:00) i wyjazd do Tbilisi. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem przejazd do restauracji na tradycyjną gruzińską kolację.

10 dzień TIBILISI - ODZUN - SEVAN

Przejazd do Armenii przez Sadakhlo. Wizyta w klasztorach wpisanych na listę UNESCO Haghpatu (z X-XIII w.) i Sanahin ( z X w.) w mieście Alaverdi. Wizyta w historycznym mieście Odzun, znanym ze średniowiecznej bazyliki. Podróż na półwysep Sevan do klasztoru z IX wieku Sevanavank.

11 dzień SEVAN - YEREVAN                            

Wyjazd do Yerevan. Po drodze wizyta w jaskiniowym klasztorze, wyrzeźbionym w litej skale – Geghard (XII- XIII w.). Zwiedzanie wsi Garni, gdzie zachowało się wiele budowli z IX-XI w., główną   atrakcją turystyczną miejscowości   jest twierdza Garni - kompleks zabudowań, z których najbardziej znanym jest zbudowana z bazaltu świątynia, poświęcona bogu słońca Mitrze. Przyjazd do Yerevan. Zakwaterowanie w hotelu.

12 dzień YEREVAN - ECHMIADZIN - YEREVAN

Wycieczka po Yerevan. Wizyta w pierwszej na świecie świątyni chrześcijańskiej w Echmiadzin, w bazylice Gayane oraz w starożytnym kościele Hripsime. Zwiedzanie ruin świątyni z VII wieku w Zvartnots.

13 dzień YEREVAN           

Przelot samolotem rejsowym do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).

Uwagi:

 • Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. SIGMA TRAVEL zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
 • Wjazd na terytorium Gruzji i Armenii odbywa się na podstawie paszportu (paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu).
 • Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką na życzenie), z łazienkami. Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD (stanowiącą dewizową część ceny imprezy) oraz na zwyczajowe napiwki należy przeznaczyć ok. 50 USD.
 • Gruzja leży w strefie czasowej GMT +4 (+3 godz. do czasu polskiego).Napięcie elektryczne 220-240V / 50Hz (wtyczki takie jak w Polsce). Do obiektów sakralnych zabrania się wchodzenia w szortach, krótkich spódnicach, z odkrytymi ramionami. Przeloty obsługują linie lotnicze LOT. Limity bagażowe podczas przelotów to: bagaż podręczny o maksymalnej wadze do 8 kg oraz bagaż rejestrowany o maksymalnej wadze do 23 kg.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

+ 500 USD dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1300 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - obowiązkowa dopłata : Dopłata 13 PLN
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji : Dopłata 6% od sumy
opcjonalne ubezpieczenia VIP (112 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR), : Dopłata 112 PLN
opcjonalne ubezpieczenie THE BEST (234 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR) : Dopłata 234 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 13 PLN
Ubezp. od chorób przewlekłych i kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 9,6% od sumy
ubezpieczenia kosztów rezygnacji COVID-19 : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),

Wyżywienie

śniadanie i kolacja (HBB)

wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

przelot samolotem rejsowym z/do Polski (przelot bezpośredni PLL LOT),
transfery autokarem w trakcie trwania wycieczki,
zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
opiekę polskiego pilota,
usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,
wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski (przelot bezpośredni PLL LOT),
 • transfery autokarem w trakcie trwania wycieczki,
 • zakwaterowanie w hotelach 3* (pokoje z łazienkami),
 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera

obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków (50 USD/os),
napojów do kolacji,
kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
opcjonalnego ubezpieczenia VIP (112 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (234 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
wydatków natury osobistej,
innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • zwyczajowych (obowiązkowych) napiwków (50 USD/os),
 • napojów do kolacji,
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
 • rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
 • opcjonalnego ubezpieczenia VIP (112 PLN/os / KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (234 PLN/os / 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • wydatków natury osobistej,
 • innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.