w naszej ofercie: 14327 imprez, 15533 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka UZBEKISTAN i KAZACHSTAN NIEZWYKŁA WIOSNA W CENTRALNEJ AZJI 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA UZBEKISTAN I KAZACHSTAN NIEZWYKŁA WIOSNA W CENTRALNEJ AZJI 2019

Wycieczki Objazdowe do Azji 2019, Zwiedzanie Uzbekistanu i Kazachstanu

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
5314100
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA UZBEKISTAN I KAZACHSTAN NIEZWYKŁA WIOSNA W CENTRALNEJ AZJI 2019
Wycieczki Objazdowe do Azji 2019, Zwiedzanie Uzbekistanu i Kazachstanu
- Tradycje Święta Nowruzu,
- Niezwykly mecz  Buzkaszi, 
- Perły Jedwabnego Szlaku, 
- Morze Aralskie oraz tajemnice Zoroastrian !  
TASZKENT, SAMARKANDA, SHAKHRISABZ, NURATA, GIDŻUWAN, NAVOJ, KARMANA, VABKENT, Buchara SITORA MOCHI-KOSA, CZOR-BAKR, CHIWA, AYAZ-KALA, TOPRAK-KALA, KYZ-KALA, NUKUS, KANION USTURT, MORZE ARALSKIE, MUYNAK, MIZDAKHAN, GIAUR-KALA, KOJ-KYŁGAN-KALA 
 
Zapraszamy Was na niezwykłą wycieczkę – tramping po najciekawszych miejscach Centralnej Azji w okresie kiedy wszyscy świętują nadejście wiosny i perskiego Nowego Roku podczas Nowruzu, obchodzonego od tysięcy lat. Pokażemy Wam folklor, tradycje, stroje, niesamowity mecz Buzkaszi. 
Będziemy przemierzali słynny niegdyś szlak karawan kupieckich - „Jedwabny Szlak” wiodący z Indii i Chin aż do Europy. Zobaczymy jego najciekawszy odcinek, najbogatsze i zadziwiające po dziś dzień miasta – prawdziwe perły szlaku, które wyrosły w oazach na skraju pustyni. Będziemy przechadzać się wąskimi uliczkami wśród minaretów, medres i pałaców, spróbujemy jazdy na wielbłądach wśród piasków Pustyni Kyzył-kum, poznamy tajemnice, które skrywa pustynia - starożytne twierdze i miasta Czcicieli Ognia – Zoroastrian.
Poznacie niezwykłe pod względem krajobrazów okolice Morza Aralskiego wraz z niesamowitym Kanionem Usturt po kazachskiej stronie granicy. 
Koloryt Azji Centralnej zachowacie we wspomnieniach na całe życie !
1 dzień
Zbiórka na lotnisku Warszawa-Okęcie. Wylot do Taszkentu z przesiadką w Moskwie.
2 dzień
W nocy lądowanie w Taszkencie. Przejazd do hotelu na nocleg. Nieco późniejsze śniadanie. Zwiedzanie stolicy Uzbekistanu - nowoczesnego, pełnego rozmachu architektonicznego miasta, w którym zachowało się wiele zabytków świadczących o dawnej świetności, m.in. medresy Kukeldasz i Barak-chana z XVIw. Pospacerujemy uliczkami starego Taszkentu, odwiedzimy najbardziej reprezentacyjne place: Timura oraz Niepodleglości. Przejazd ekspresem do Samarkandy założonej w V w. pne „stolicy nad stolicami”. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
3 dzień
Rozpoczyna się największe święto Azji Centralnej - Nowruz - święto wiosny, budzącego się życia, perski Nowy Rok. Święto ma swoje korzenie w czasach zoroastryjskich czyli jeszcze przedislam-skich. Przygotowywane są tradycyjne, świąteczne potrawy, powszechne są tradycyjne stroje, spotykają się rodziny i całe społeczności na śpiewy, tańce i różnorakie obrzędy. Czymś naprawdę niezwykłym będzie wyjazd na prawdziwe zawody kupkari (buzkaszi) - azjatyckiej i absolutnie dzikiej odmiany polo. Setki jeźdźców (zarówno indywidualistów jak i współpracujących w grupach) rywalizują ze sobą o podniesienie kozła z ziemi i wrzucenie go do „bramki” (okręgu). Przypomina to prawdziwą bitwę, a emocje rozgrzewają nie tylko zawodników ale i widownię reagującą żywiołowo i spontanicznie. Po powrocie obejrzymy Registan - centralny plac miasta otoczony medresami Uług-bega, Szer-dor, Tilla-kari. Będziemy tu obserwować koncert i pokaz światło-dźwięk w świątecznym wydaniu. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.
4 dzień
Udział w uroczystościach i obchodach Novruzu. Koncerty, występy, degustowanie światecznych potraw. W przerwach poznajemy miasto: grobowiec Tamerlana czyli mauzoleum Gur-Emir XVw., mauzoleum Uług-bega, meczet Bibi-Chanum z XVw. Następnie nekropolia Timurydów Szach-i-Zinda XIII-XVw. wraz z mauzoleum Kussama ibn Abbasa z XIIIw., cytadela Timura, średniowieczne obserwatorium astronomiczne Uług-Bega. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.
5 dzień
wycieczka do Shakhrisabz - założonego w IIIw.pne - rodowego gniazda Timura. Wspaniałe zabytki: gigantyczny Pałac Ak-Saraj z XIVw., kompleks z czasów Timurydów, z meczetem, mauzoleum, kryty rynek Czor-su, Mauzoleum Dżochangira wraz z meczetem Chazret Imam i meczet Kazy-Guzar, czynna łaźnia miejska z XVw. W jedną stronę jedziemy przez Góry Zarawszańskie i czekają nas Niesamowite widoki, przy powrocie pojedziemy nieco dluższą trasą odwiedzając po drodze Cmentarz żołnierzy gen. Andersa i towarzyszących im rodzin. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.
6 dzień
Opuszczamy Samarkandę. Jedziemy skrajem pustyni pomiędzy górskimi pasmami Agtau i Naratau (rezerwat biosfery). Obejrzenia prehistorycznych rysunków naskalnymi. Podążamy „Jedwabnym Szlakiem” zatrzymując się w interesujących miejscach: Nurata - pozostałości fortecy Aleksandra Macedońskiego, Navoj - karawan-saraj Rabat-i-Malik z XIw., Karmana – zespół architektoniczny Kasym-szejcha z XV w. oraz Cmentarz żołnierzy Andersa, Gidżuwan - medresa Uługbeka z XVw. oraz centrum ceramiki (oryginalne pamiątki), Vabkent - minaret z XIIw. Pod wieczór docieramy do Buchary - która ze względu na olbrzymią ilość zabytków nosi miano miasta-muzeum. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Spacer po starówce wokół Bolo-hauz.
7 dzień
Od rana poznajemy Bucharę - miasto Avicenny: najstarszy zabytek - mauzoleum Ismaila Samani - władcy Samanidów z Xw., mazar Czaszma Ajub - święte miejsce Muzułmanów z czasów Tamerlana, cytadelę Ark z VI-VIIw. wraz z pałacami emirów Buchary, plac Registan z zespołem pałacowym Bolo-hauz, medresę Abdullazis-chana z XVIw., meczety Baland i Kalan (mógł pomieścić 12 tys. wiernych) oraz Wielki Minaret Kalan - wskazujący niegdyś drogę kupcom podążającym Jedwabnym Szlakiem, arcydzieło architektury - medresę Miri-Arab z XVIw., zabudowane rynki cechowe: Taki-Zargan, Taki-Sarrafan, medresę Uług-Bega z XVw., Czor-minar - meczet o nietypowym układzie czterech minaretów. Obiadokolacja i kolejny nocleg w Bucharze.
8 dzień
Nieopodal Buchary zwiedzimy ostatnią rezydencję emira Sitora Mochi-Chosa oraz zespół memorialny Czor-Bakr z XVIw. Jedziemy wzdłuż Amu-Darii do Chiwy - najstarszego ale najlepiej zachowanego miasta Jedwabnego Szlaku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Nastrojowy wieczór w Itchan-Kala.
9 dzień
Poznawanie Chiwy - czyli dawnej stolicy Chorezmu: wewnętrzne miasto - Itchan-Kala z obronnym pałacem Kunia-Ark z XVIIw., Kaltaminor - niedokończony największy minaret świata, najwyższy w mieście minaret - 57 metrowy Islam-Hodża (wspaniałe widoki), mauzoleum Sajida Alauddina z XIVw., medresa Ałłakuli-Chan z pięknie rzeźbionym portalem, medresa Arab-Muhammed-Chan, liczne muzea, zespół pałacowy Tasz-Chauli. O zachodzie słońca spacer murami obronnymi. Nocleg w hotelu.
10 dzień
Rano dokończenie zwiedzania Chiwy. Udajemy się na pustynię Kyzył-Kum zieleniącą się i kwitnącą wiosną. Poznawanie tajemniczych ruin twierdz i miast Zoroastrian: Toprak-Kala (II-IIIw), Koj-Kyłgan-Kala (IV-IIIw.pne), Ayaz-Kala (I-IVw.) największa twierdza i ruiny stolicy. W obozie koczowników nad jeziorem Ayaz-Kul safari na wielbłądach. Obiadokolacja i nocleg w gościnnych jurtach. Panoramy pustyni, twierdzy i jeziora Ayaz-Kul o zachodzie słońca. Wieczorem ognisko, śpiewy i występy koczowników.
11 dzień
Jedziemy do Autonomicznej Republiki Karakalpaku. W Nukusie przerwa i odwiedzenie Muzeum Sawickiego z niesamowitą kolekcją awangardy sztuki rosyjskiej oraz narodów Azji Centralnej. Przesiadamy się na jeepy 4x4. Przejazd do granicy Kazachskiej (nie obowiązują nas wizy) po to by dotrzeć do Kanionu Usturt, który jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc Azji Centralnej. O zachodzie czeka Was niesamowita sesja zdjęciowa w miejscu, które może konkurować ze słynnym Kanionem Colorado. Kolacja i nocleg w jurtach gościnnych.
12 dzień
Wcześnie rano ruszamy jeepami do dawnych granic Morza Aralskiego, na Plato Usturt, które stromą i wysoką ścianą góruje nad pustynią Kyzył-Kum (Czerwone Piaski). Towarzyszą nam widoki na Niesamowite formacje geologiczne. Wracamy do Uzbekistanu. Stąd jedziemy w kierunku Jeziora Aralskiego - niegdyś prawdziwego morza Azji Centralnej. Penetrujemy wręcz bajkowe formacje klifu dawnego morza, szukamy muszli, minerałów. Kolacja i nocleg w jurtach nad jeziorem.
13 dzień
Wracamy do cywilizacji. Po dotarciu do Mujnaku zobaczycie „Cmentarzysko okrętów”, które niegdyś pływały po „Morzu Centralnej Azji”. Po drodze do Nukusu obejrzymy kompleks wykopalisk starej nekropolii Mizdakhan (IVw.pne) oraz ruiny zoroastryjskiej twierdzy Giaur-kala (IVw.pne). Kolacja i nocleg w hotelu w Nukusie.
14 dzień
Rano czas wolny na zakupy. Przelot do Taszkentu. Dokończenie zwiedzania stolicy. Wizyta w Muzeum Historii Uzbekistanu. Panorama miasta z wieży telewizyjnej. Zakupy na słynnym bazarze Czor-su Uroczysta kolacja pożegnalna.
15 dzień
Ok. 2 w nocy transfer na lotnisko i wylot przez Moskwę do Warszawy. Zakończenie imprezy na Okęciu przed południem.

WYCIECZKA UZBEKISTAN I KAZACHSTAN NIEZWYKŁA WIOSNA W CENTRALNEJ AZJI 2019
Wycieczki Objazdowe do Azji 2019, Zwiedzanie Uzbekistanu i Kazachstanu


- Tradycje Święta Nowruzu,
- Niezwykly mecz  Buzkaszi, 
- Perły Jedwabnego Szlaku, 
- Morze Aralskie oraz tajemnice Zoroastrian !  

TASZKENT, SAMARKANDA, SHAKHRISABZ, NURATA, GIDŻUWAN, NAVOJ, KARMANA, VABKENT, Buchara SITORA MOCHI-KOSA, CZOR-BAKR, CHIWA, AYAZ-KALA, TOPRAK-KALA, KYZ-KALA, NUKUS, KANION USTURT, MORZE ARALSKIE, MUYNAK, MIZDAKHAN, GIAUR-KALA, KOJ-KYŁGAN-KALA 

 Zapraszamy Was na niezwykłą wycieczkę – tramping po najciekawszych miejscach Centralnej Azji w okresie kiedy wszyscy świętują nadejście wiosny i perskiego Nowego Roku podczas Nowruzu, obchodzonego od tysięcy lat. Pokażemy Wam folklor, tradycje, stroje, niesamowity mecz Buzkaszi. Będziemy przemierzali słynny niegdyś szlak karawan kupieckich - „Jedwabny Szlak” wiodący z Indii i Chin aż do Europy. Zobaczymy jego najciekawszy odcinek, najbogatsze i zadziwiające po dziś dzień miasta – prawdziwe perły szlaku, które wyrosły w oazach na skraju pustyni. Będziemy przechadzać się wąskimi uliczkami wśród minaretów, medres i pałaców, spróbujemy jazdy na wielbłądach wśród piasków Pustyni Kyzył-kum, poznamy tajemnice, które skrywa pustynia - starożytne twierdze i miasta Czcicieli Ognia – Zoroastrian.
Poznacie niezwykłe pod względem krajobrazów okolice Morza Aralskiego wraz z niesamowitym Kanionem Usturt po kazachskiej stronie granicy. 
Koloryt Azji Centralnej zachowacie we wspomnieniach na całe życie !

1 dzień
Zbiórka na lotnisku Warszawa-Okęcie. Wylot do Taszkentu z przesiadką w Moskwie.

2 dzień
W nocy lądowanie w Taszkencie. Przejazd do hotelu na nocleg. Nieco późniejsze śniadanie. Zwiedzanie stolicy Uzbekistanu - nowoczesnego, pełnego rozmachu architektonicznego miasta, w którym zachowało się wiele zabytków świadczących o dawnej świetności, m.in. medresy Kukeldasz i Barak-chana z XVIw. Pospacerujemy uliczkami starego Taszkentu, odwiedzimy najbardziej reprezentacyjne place: Timura oraz Niepodleglości. Przejazd ekspresem do Samarkandy założonej w V w. pne „stolicy nad stolicami”. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień
Rozpoczyna się największe święto Azji Centralnej - Nowruz - święto wiosny, budzącego się życia, perski Nowy Rok. Święto ma swoje korzenie w czasach zoroastryjskich czyli jeszcze przedislam-skich. Przygotowywane są tradycyjne, świąteczne potrawy, powszechne są tradycyjne stroje, spotykają się rodziny i całe społeczności na śpiewy, tańce i różnorakie obrzędy. Czymś naprawdę niezwykłym będzie wyjazd na prawdziwe zawody kupkari (buzkaszi) - azjatyckiej i absolutnie dzikiej odmiany polo. Setki jeźdźców (zarówno indywidualistów jak i współpracujących w grupach) rywalizują ze sobą o podniesienie kozła z ziemi i wrzucenie go do „bramki” (okręgu). Przypomina to prawdziwą bitwę, a emocje rozgrzewają nie tylko zawodników ale i widownię reagującą żywiołowo i spontanicznie. Po powrocie obejrzymy Registan - centralny plac miasta otoczony medresami Uług-bega, Szer-dor, Tilla-kari. Będziemy tu obserwować koncert i pokaz światło-dźwięk w świątecznym wydaniu. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.

4 dzień
Udział w uroczystościach i obchodach Novruzu. Koncerty, występy, degustowanie światecznych potraw. W przerwach poznajemy miasto: grobowiec Tamerlana czyli mauzoleum Gur-Emir XVw., mauzoleum Uług-bega, meczet Bibi-Chanum z XVw. Następnie nekropolia Timurydów Szach-i-Zinda XIII-XVw. wraz z mauzoleum Kussama ibn Abbasa z XIIIw., cytadela Timura, średniowieczne obserwatorium astronomiczne Uług-Bega. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.

5 dzień
wycieczka do Shakhrisabz - założonego w IIIw.pne - rodowego gniazda Timura. Wspaniałe zabytki: gigantyczny Pałac Ak-Saraj z XIVw., kompleks z czasów Timurydów, z meczetem, mauzoleum, kryty rynek Czor-su, Mauzoleum Dżochangira wraz z meczetem Chazret Imam i meczet Kazy-Guzar, czynna łaźnia miejska z XVw. W jedną stronę jedziemy przez Góry Zarawszańskie i czekają nas Niesamowite widoki, przy powrocie pojedziemy nieco dluższą trasą odwiedzając po drodze Cmentarz żołnierzy gen. Andersa i towarzyszących im rodzin. Obiadokolacja i nocleg w Samarkandzie.

6 dzień
Opuszczamy Samarkandę. Jedziemy skrajem pustyni pomiędzy górskimi pasmami Agtau i Naratau (rezerwat biosfery). Obejrzenia prehistorycznych rysunków naskalnymi. Podążamy „Jedwabnym Szlakiem” zatrzymując się w interesujących miejscach: Nurata - pozostałości fortecy Aleksandra Macedońskiego, Navoj - karawan-saraj Rabat-i-Malik z XIw., Karmana – zespół architektoniczny Kasym-szejcha z XV w. oraz Cmentarz żołnierzy Andersa, Gidżuwan - medresa Uługbeka z XVw. oraz centrum ceramiki (oryginalne pamiątki), Vabkent - minaret z XIIw. Pod wieczór docieramy do Buchary - która ze względu na olbrzymią ilość zabytków nosi miano miasta-muzeum. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Spacer po starówce wokół Bolo-hauz.

7 dzień
Od rana poznajemy Bucharę - miasto Avicenny: najstarszy zabytek - mauzoleum Ismaila Samani - władcy Samanidów z Xw., mazar Czaszma Ajub - święte miejsce Muzułmanów z czasów Tamerlana, cytadelę Ark z VI-VIIw. wraz z pałacami emirów Buchary, plac Registan z zespołem pałacowym Bolo-hauz, medresę Abdullazis-chana z XVIw., meczety Baland i Kalan (mógł pomieścić 12 tys. wiernych) oraz Wielki Minaret Kalan - wskazujący niegdyś drogę kupcom podążającym Jedwabnym Szlakiem, arcydzieło architektury - medresę Miri-Arab z XVIw., zabudowane rynki cechowe: Taki-Zargan, Taki-Sarrafan, medresę Uług-Bega z XVw., Czor-minar - meczet o nietypowym układzie czterech minaretów. Obiadokolacja i kolejny nocleg w Bucharze.

8 dzień
Nieopodal Buchary zwiedzimy ostatnią rezydencję emira Sitora Mochi-Chosa oraz zespół memorialny Czor-Bakr z XVIw. Jedziemy wzdłuż Amu-Darii do Chiwy - najstarszego ale najlepiej zachowanego miasta Jedwabnego Szlaku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. Nastrojowy wieczór w Itchan-Kala.

9 dzień
Poznawanie Chiwy - czyli dawnej stolicy Chorezmu: wewnętrzne miasto - Itchan-Kala z obronnym pałacem Kunia-Ark z XVIIw., Kaltaminor - niedokończony największy minaret świata, najwyższy w mieście minaret - 57 metrowy Islam-Hodża (wspaniałe widoki), mauzoleum Sajida Alauddina z XIVw., medresa Ałłakuli-Chan z pięknie rzeźbionym portalem, medresa Arab-Muhammed-Chan, liczne muzea, zespół pałacowy Tasz-Chauli. O zachodzie słońca spacer murami obronnymi. Nocleg w hotelu.

10 dzień
Rano dokończenie zwiedzania Chiwy. Udajemy się na pustynię Kyzył-Kum zieleniącą się i kwitnącą wiosną. Poznawanie tajemniczych ruin twierdz i miast Zoroastrian: Toprak-Kala (II-IIIw), Koj-Kyłgan-Kala (IV-IIIw.pne), Ayaz-Kala (I-IVw.) największa twierdza i ruiny stolicy. W obozie koczowników nad jeziorem Ayaz-Kul safari na wielbłądach. Obiadokolacja i nocleg w gościnnych jurtach. Panoramy pustyni, twierdzy i jeziora Ayaz-Kul o zachodzie słońca. Wieczorem ognisko, śpiewy i występy koczowników.

11 dzień
Jedziemy do Autonomicznej Republiki Karakalpaku. W Nukusie przerwa i odwiedzenie Muzeum Sawickiego z niesamowitą kolekcją awangardy sztuki rosyjskiej oraz narodów Azji Centralnej. Przesiadamy się na jeepy 4x4. Przejazd do granicy Kazachskiej (nie obowiązują nas wizy) po to by dotrzeć do Kanionu Usturt, który jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc Azji Centralnej. O zachodzie czeka Was niesamowita sesja zdjęciowa w miejscu, które może konkurować ze słynnym Kanionem Colorado. Kolacja i nocleg w jurtach gościnnych.

12 dzień
Wcześnie rano ruszamy jeepami do dawnych granic Morza Aralskiego, na Plato Usturt, które stromą i wysoką ścianą góruje nad pustynią Kyzył-Kum (Czerwone Piaski). Towarzyszą nam widoki na Niesamowite formacje geologiczne. Wracamy do Uzbekistanu. Stąd jedziemy w kierunku Jeziora Aralskiego - niegdyś prawdziwego morza Azji Centralnej. Penetrujemy wręcz bajkowe formacje klifu dawnego morza, szukamy muszli, minerałów. Kolacja i nocleg w jurtach nad jeziorem.

13 dzień
Wracamy do cywilizacji. Po dotarciu do Mujnaku zobaczycie „Cmentarzysko okrętów”, które niegdyś pływały po „Morzu Centralnej Azji”. Po drodze do Nukusu obejrzymy kompleks wykopalisk starej nekropolii Mizdakhan (IVw.pne) oraz ruiny zoroastryjskiej twierdzy Giaur-kala (IVw.pne). Kolacja i nocleg w hotelu w Nukusie.

14 dzień
Rano czas wolny na zakupy. Przelot do Taszkentu. Dokończenie zwiedzania stolicy. Wizyta w Muzeum Historii Uzbekistanu. Panorama miasta z wieży telewizyjnej. Zakupy na słynnym bazarze Czor-su Uroczysta kolacja pożegnalna.

15 dzień
Ok. 2 w nocy transfer na lotnisko i wylot przez Moskwę do Warszawy. Zakończenie imprezy na Okęciu przed południem.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel

10 w hotelach *** - pokoje z łazienkami i klimatyzacją i 3 noclegi w jurtach gościnnych 4os., prysznice i wc w oddzielnym pomieszczeniu

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

13 śniadań, 14 obiadokolacji lub kolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

przeloty samolotem: Warszawa-Moskwa-Taszkent i Taszkent-Moskwa-Warszawa, przelot wewnętrzny Nukus-Taszkent, przejazd ekspresem do Samarkandy, przejazdy klimatyzowanym busem na całej trasie, samochody 4x4 podczas wypadu do Kanionu Usturt oraz w rejon Morza Aralskiego, 13 noclegów (10 w hotelach *** - pokoje z łazienkami i klimatyzacją i 3 noclegi w jurtach gościnnych 4os., prysznice i wc w oddzielnym pomieszczeniu), 13 śniadań, 14 obiadokolacji lub kolacji, wszystkie wycieczki programowe w Uzbekistanie łącznie z kosztami wstępów i lokalnych przewodników, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW, poparcie wizowe.

Cena nie zawiera

dwukrotnej wizy uzbeckiej 300zł, przejażdżek na wielbłądach (ok.5-10$), ew. napiwków dla lokalnego przewodników, kierowców, rozrywek dodatkowych typu degustacje win, koniaków.
UWAGI: Cena skalkulowana jest dla grupy min. 8 osobowej (już jest gwarantowane minimum). Bilet lotniczy płatny wg aktualnej ceny, najniższa dostępna taryfa od 2200zł. 

dwukrotnej wizy uzbeckiej 300zł, przejażdżek na wielbłądach (ok.5-10$), ew. napiwków dla lokalnego przewodników, kierowców, rozrywek dodatkowych typu degustacje win, koniaków.

UWAGI: Cena skalkulowana jest dla grupy min. 8 osobowej (już jest gwarantowane minimum). Bilet lotniczy płatny wg aktualnej ceny, najniższa dostępna taryfa od 2200zł. 

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.