w naszej ofercie: 15712 imprez, 17000 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2019 w Grecji
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2019 W GRECJI

Obozy Młodzieżowe 2019 w Grecji, Wakacje w Grecji 2019, Lato w Grecji, Leptokaria 2019

Wiek: od 13 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
541101
oferta w pdf

Warto podkreślić

Hotel w samym centrum miasta
basen i leżaki na terenie hotelu
animacje hotelowe
wyżywienie FB - 3 posiłki z napojami

Galaxy Camp – nie wybieraj, miej wszystko. Najlepsze Obozy Młodzieżowe!
Wiek uczestników: 13-17 lat
Pierwszego dnia nasza Kadra Obozowa podzieli Was na grupy ze względu na kategorie wiekową:
młodsza grupa
starsza grupa
Dzięki temu lepiej dostosujemy pod Was atrakcje i zabawy na naszych Obozach Modzieżowych. 

Leptokaria
Jest to jeden z największych kurortów położonych w południowej części Riwiery Olimpijskiej. Niegdyś miasteczko rolnicze i handlowe, dziś ośrodek turystyczny tętniący życiem 24/h! W centrum miasteczka ryneczek otoczony sklepikami, tawernami, barami, restauracjami, czy też klubami, które doskonale są rozlokowane wzdłóż nadmorskiej promenady. 

Wykwalifikowana kadra wychowawców
Jako Touroperator Roku (2014, 2016, 2017) oraz wieloletni i doświadczony organizator Obozów Młodzieżowych, wiemy jak kluczową kwestią dla rodziców/opiekunów jest bezpieczeństwo uczestników obozów. Dlatego opiekę nad nastolatkami powierzamy tylko profesjonalistom! Nasza kadra obozowa składa się z wykwalifikowanych wychowawców, ratowników oraz rezydentów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe podejście do młodzieży. 

Hotel
Trzygwiazdkowy hotel klasy turystycznej, składający się z 2 budynków i dysponujący 80 pokojami. Na terenie obiektu znajduje się basen odkryty, bezpłatne leżaki i parasole, bar oraz restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
Godzina zakwaterowania w dniu przyjazdu: po godz. 14:00
Godzina wykwaterowania w dniu wyjazdu: do godz. 10:00 
Ponadto na terenie obiektu zostanie udostępniona specjalna sala, gdzie odbywać się będą nasze obozowe integracje, animacje i różne warsztaty. Zwolennikom spędzania wolnego czasu aktywnie proponujemy różne rozgrywki obozowe na terenie Hotelu.  
W przestrzeniach ogólnodostępnych będziecie mieli możliwość skorzystania z darmowej sieci WiFi.

Położenie
Witaj w Hotelu Galaxy! Obiekt położony w samym sercu miasteczka, dzięki czemu miejskie atrakcje są będą na wyciągnięcie ręki. 
Plaża znajduje się 100 m od obiektu. Odległość do najbliższego przystanku to również 100 metrów. 

Plaża
100 metrów od hotelu plaża publiczna, piaszczysta
łagodne zejście do wody
serwis plażowy dodatkowo płatny

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie uczestników obozów młodzieżowych w pokojach 3/4/5-osobowych z ładzienką (prysznic i suszarka do włosów). Każdy pokój wyposażony w darmową klimatyzację, TV, lodówkę, balkon. Sprzątanie pokoi codziennie.

Dostępne opcje zakwaterowania
Pokoje 3-osobowe
Pokoje 4-osobowe
Pokoje 5-osobowe

Osoby wybierając się pojedynczo na Obozy Młodzieżowe, mogą zostać zakwaterowane z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci.

Dostępne opcje wyżywienia
Wyżywienie FB 
Posiłki w formie bufetu, poniżej przykładowe menu.

Śniadanie + napoje  8:00-10:00 (mleko, herbata, kakao, sok, chleb bialy, czarny, ciasto, chałwa, dwa rodzaje dżemów, jogurt, płatki śniadaniowe, ser żółty, wędlina, jajka, parówki, masło)
Lunch + napoje 12:00-14:00 (pizza, zupy - rosół, jarzynowa, grzybowa, ryba, ciasto fracuskie z serem feta, sałata, makaron z sosem)
Obiadokolacja + napoje płatne 18:30-20:00 (szaszłyki, frytki, ryż, sałatki - grecka z ogórków, pomidorów, ser feta i oliwki, tzatziki, udko z kurczaka, klopsiki, kotlety mielone, papryki nadziewane, sznycel wieprzowy, hamburger, zapiekanka z bakłażanów i ziemniaków) 

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

Przed wyjazdem prosimy przesyłać skany dokumentów na adres bok@ecotravel.pl
Bez dokładnie i kompletnie wypełnionych dokumentów wyjazd nie będzie możliwy.

Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Program ramowy
Dzień 1
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów (wyjazd, z niektórych miast Polski może odbyć się dzień wcześniej niż katalogowa data rozpoczęcia imprezy). Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię/Bułgarię.
Dzień 2 
Przyjazd do Grecji w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w godzinach 14:00-16:00. Obiad. Odpoczynek. Poznanie opiekunów oraz pierwsza grupowa integracja wieczorna. 
Dzień 3 - 10
Przykładowy program dnia:
8:00-10:00 pobudka, poranna toaleta oraz śniadanie 
10:00-13:00 bloki tematyczne, które obejmują zajęcia na basenie: wodny aerobik, waterpolo lub jogę, gimnastykę, zajęcia taneczne
13:00-14:30 obiad i odpoczynek
14:30-18:00 do wyboru pod opieką wychowawców i ratowników: plaża, relaks przy basenie, wyjście na miasto
18:00-19:00 kolacja
19:00-21:00 zajęcia integracyjne: zabawy terenowe - podchody, igrzyska obozowe (codzienne konkurencje między grupami)
21:00-21:30 animacje hotelowe prowadzone przez profesjonalnych animatorówod 21:30 wyjście na miasto lub do klubu.

Powyższy program jest programem przykładowym i może ulec zmianie, ponieważ układany jest każdego dnia przez kierownika i wychowawców pod indywidualne preferencje uczestników obozu na danym turnusie. Dodatkowo na uczestników czekają wyjątkowa atrakcja:
JEEP SAFARI- to prawdziwa dawka wrażeń połączona z możliwością podziwiania najpiękniejszych nadmorskich krajobrazów podczas przygody.
Dzień 11
Wykwaterowanie w godzinach porannych. Czas na złapanie ostatnich wspomnień, zakup pamiątek i pożegnanie z greckimi plażami. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.
Dzień 12
Podróż powrotna. Przejazd przez Bułgarię/Macedonię, Rumunię/Serbię ,Węgry, Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych dnia następnego.

Dopłaty opcjonalne
wycieczki fakultatywne i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych- 160 zł/os
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Informacje dodatkowe
Legitymacja nie wystarczy - obowiązkowo musisz zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport, a jeśli chcesz jechać do Stambułu to no way bez paszportu.

Pamiętaj, żeby zabrać Kartę Uczestnika Obozu, podpisany Regulamin oraz kartę EKUZ (http://www.ekuz.nfz.gov.pl)

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
22.06-05.07.2019 1598 PLN -
01.07-14.07.2019 1698 PLN -
10.07-23.07.2019 1698 PLN -
19.07-01.08.2019 1698 PLN -
28.07-10.08.2019 1698 PLN -
06.08-19.08.2019 1698 PLN -
15.08-28.08.2019 1698 PLN -

Zniżki i dopłaty

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 15 PLN
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych : Dopłata 160 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej : Dopłata 3,5% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi : Dopłata 6,7% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel Galaxy

Trzygwiazdkowy hotel klasy turystycznej, składający się z 2 budynków i dysponujący 80 pokojami. Na terenie obiektu znajduje się basen odkryty, bezpłatne leżaki i parasole, bar oraz restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
Godzina zakwaterowania w dniu przyjazdu: po godz. 14:00
Godzina wykwaterowania w dniu wyjazdu: do godz. 10:00
 
Ponadto na terenie obiektu zostanie udostępniona specjalna sala, gdzie odbywać się będą nasze obozowe integracje, animacje i różne warsztaty. Zwolennikom spędzania wolnego czasu aktywnie proponujemy różne rozgrywki obozowe na terenie Hotelu. 
 
W przestrzeniach ogólnodostępnych będziecie mieli możliwość skorzystania z darmowej sieci WiFi.
Położenie
Witaj w Hotelu Galaxy! Obiekt położony w samym sercu miasteczka, dzięki czemu miejskie atrakcje są będą na wyciągnięcie ręki. 
Plaża znajduje się 100 m od obiektu. Odległość do najbliższego przystanku to również 100 metrów. 
Trzygwiazdkowy hotel klasy turystycznej, składający się z 2 budynków i dysponujący 80 pokojami. Na terenie obiektu znajduje się basen odkryty, bezpłatne leżaki i parasole, bar oraz restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
Godzina zakwaterowania w dniu przyjazdu: po godz. 14:00
Godzina wykwaterowania w dniu wyjazdu: do godz. 10:00 
Ponadto na terenie obiektu zostanie udostępniona specjalna sala, gdzie odbywać się będą nasze obozowe integracje, animacje i różne warsztaty. Zwolennikom spędzania wolnego czasu aktywnie proponujemy różne rozgrywki obozowe na terenie Hotelu.  
W przestrzeniach ogólnodostępnych będziecie mieli możliwość skorzystania z darmowej sieci WiFi.

Położenie
Witaj w Hotelu Galaxy! Obiekt położony w samym sercu miasteczka, dzięki czemu miejskie atrakcje są będą na wyciągnięcie ręki. 
Plaża znajduje się 100 m od obiektu. Odległość do najbliższego przystanku to również 100 metrów. 

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

9 śniadań, 9 obiadokolacji, 9 kolacji

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)

Autokar

Miejscowość Cena
Bialystok Dopłata 300 PLN
Bielsko-Biala Dopłata 40 PLN
Bydgoszcz Dopłata 80 PLN
Cieszyn Dopłata 40 PLN
Czestochowa Dopłata 0 PLN
Elblag Dopłata 250 PLN
gdansk Dopłata 80 PLN
Gdynia Dopłata 100 PLN
Gliwice Dopłata 0 PLN
Gorzow Wielkopolski Dopłata 80 PLN
Gorzyczki Dopłata 0 PLN
Grudziadz Dopłata 80 PLN
Grupa Dopłata 0 PLN
Katowice Dopłata 0 PLN
Kielce Dopłata 80 PLN
Klodzko Dopłata 200 PLN
Konin Dopłata 80 PLN
Koscian Dopłata 0 PLN
Koszalin Dopłata 300 PLN
Krakow Dopłata 0 PLN
Krotoszyn Dopłata 250 PLN
Legnica Dopłata 80 PLN
Leszno Dopłata 0 PLN
Lodz Dopłata 0 PLN
Lubin Dopłata 80 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Miedzyrzecz Dopłata 80 PLN
Nowa Sól Dopłata 80 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 0 PLN
Pilawa Dopłata 200 PLN
Piotrkow Trybunalski Dopłata 0 PLN
Polkowice Dopłata 80 PLN
Poznań Dopłata 0 PLN
Pszczyna Dopłata 40 PLN
Radom Dopłata 80 PLN
Rawicz Dopłata 0 PLN
Skarzysko-Kamienna Dopłata 80 PLN
Slupsk Dopłata 300 PLN
Swiebodzin Dopłata 80 PLN
Szczecin Dopłata 80 PLN
Torun Dopłata 80 PLN
Tychy Dopłata 40 PLN
Walbrzych Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 0 PLN
Wloclawek Dopłata 80 PLN
Wroclaw Dopłata 0 PLN
Wrzesnia Dopłata 70 PLN
Zielona Góra Dopłata 80 PLN
Żory Dopłata 40 PLN

Cena nie zawiera

Dopłaty wymagane na miejscu

koszty programowe i opłata klimatyczna: 30 €/os. - płatne u pilota w autokarze
kaucja zwrotna: 10 €/os - płatne u kierownika obozu, zwracane po wykwaterowaniu pod warunkiem braku szkód

Dopłaty opcjonalne
wycieczki fakultatywne i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych- 160 zł/os
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Cena zawiera

ATRAKCJE! - Jeep Safari

Pakiet gadżetów obozowych
przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)
zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu Galaxy
wyżywienie: FB (śniadanie, lunch, obiadokolacja, napoje do posiłków)
odpoczynek pełen atrakcji!
opiekę pilota na trasie przejazdu
opiekę kadry wychowawców i rezydenta na miejscu
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA
suchy prowiant na drogę powrotną

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.